Jump to content

יתר הליגה מחזור 13

Recommended Posts

1 hour ago, RAFICOHEN said:

מנחם קורצקי התפטר מאימון הפועל רעננה.

רק לי זה מרגיש פתאום שמשהו מסריח מהראש שעוד מאמן מתפטר לפני משחק נגד הנזלת מחיפה.

פעם קודמת זה היה אורי גוטמן מהפועל חדרה.

מה הכוונה מהראש? מי בעצם מורה להם להתפטר? 

2 hours ago, סוקראטס said:

יותר בכיוון של פאקו.

פאקו זה מובן מאליו בגלל זה לא כתבתי אותו בכלל. אבל מה ההבדל בין זה לבין העונה של פאולו סוזה?מי שסחב אותו באותו עונה היה ערן זהבי עם עזרה מברק יצחקי. בלעדיהם סוזה יכל לעשות חמוצים, כי בחצי השני של העונה שיחקנו חרא.

בכללי מאמן טוב צריך שחקנים טובים, והשחקנים יותר חשובים מהמאמן.

בכל מקרה לא יוציאו נק אבל עדיף שקורצקי התפטר כי יותר גרוע מה לא יכול להיות שם.

לדעתי אם היינו מנצחים את נתניה הם לא היו כזה בטירוף אתמול ולא היו מנצחים את בש, אבל מי יודע.

49 דקות לפני, מאור122 said:

מה הכוונה מהראש? מי בעצם מורה להם להתפטר? 

אף אחד לא מורה להם להתפטר

פשוט פעם אחרונה שמאמן התפטר לפני משחק נגד חיפה הקבוצה שאימן הפסידה(ע.ע אורי גוטמן והפועל חדרה)

רעננה שעשתה להם צרות במחזור הפתיחה הסיכויים שלה לגרד משהו מהם קטן אחרי דבר כזה.

11 דקות לפני, Adir12 said:

פאקו זה מובן מאליו בגלל זה לא כתבת אותו בכלל. אבל מה ההבדל בין זה לבין העונה של פאולו סוזה?מי שסחב אותו באותו עונה היה ערן זהבי עם עזרה מברק יצחקי. בלעדיהם סוזה יכל לעשות חמוצים, כי בחצי השני של העונה שיחקנו חרא.

בכללי מאמן טוב צריך שחקנים טובים, והשחקנים יותר חשובים מהמאמן.

מצד שני אפשר להגיד שסוזה במובן מסוים הפך את ערן למכונת שערים שהוא היום, עד אותה עונה לא היו לו מספרים רציניים.

8 דקות לפני, Krishi said:

הרבה מהיכולת של זהבי הוא חייב לסוזה. אז להגיד שזהבי הוא זה שעשה את העונה ולא סוזה גובל בפיגור שכלי קשה ביותר.

מצחיק שבכית שסוייר ירד עליך בפורום בקטע של הכרטיסים ואתה עכשיו מדבר על פיגור שכלי.

33 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

מצד שני אפשר להגיד שסוזה במובן מסוים הפך את ערן למכונת שערים שהוא היום, עד אותה עונה לא היו לו מספרים רציניים.

אין בעיה ואני מסכים איתך, זה פועל לשתי הצדדים.

נתתי את זה כדוגמא למקרה וואקמה שאמרו שהוא זה שסחב את בכר, אבל גם פה בכר היה זה שעזר לוואקמה. הרי וואקמה עד העונב עם בכר היה מבקיע 4-5 שערים בעונ, ורק אחרי שהוא הגיע לבאר שבע הוא התחיל להיות באמת חיה גם מבחינת כיבושים. לצורך העניין אני לא מאמין שעם אלישע הוא היה מגיע למספרים שהוא הגיע אליהם.

7 דקות לפני, Adir12 said:

מצחיק שבכית שסוייר ירד עליך בפורום בקטע של הכרטיסים ואתה עכשיו מדבר על פיגור שכלי.

קודם כל לא בכיתי. הבהרתי לו שזה לא היה קשור אלי. עובדה שהוא הבין בסוף.

דבר שני זהבי בעצמו סיפר כמה סוזה לימד אותו ואיך הוא שיפר אותו. לא צריך לנחש או להעלות השערות.

אני כבר לא מדבר על כל השחקנים האחרים שדיברו בשיבחו של סוזה ואיך (לפחות עד בוא האיביץ') כולם אמרו שהוא היה המאמן הכי טוב שלהם מכל המאמנים שפגשו.

אולי הייתי חריף מדי עם הפיגור השכלי, אז על זה אני מתנצל.

1 hour ago, Adir12 said:

אין בעיה ואני מסכים איתך, זה פועל לשתי הצדדים.

נתתי את זה כדוגמא למקרה וואקמה שאמרו שהוא זה שסחב את בכר, אבל גם פה בכר היה זה שעזר לוואקמה. הרי וואקמה עד העונב עם בכר היה מבקיע 4-5 שערים בעונ, ורק אחרי שהוא הגיע לבאר שבע הוא התחיל להיות באמת חיה גם מבחינת כיבושים. לצורך העניין אני לא מאמין שעם אלישע הוא היה מגיע למספרים שהוא הגיע אליהם.

וואקמה עלה מקבוצה קטנה לקבוצה גדולה. השינוי במספרים הוא ברור בלי קשר למאמן.

סוזה שינה את זהבי ועזר לו להפוך למי שהוא היום.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש כאן הרבה מקריות, ופחות גאונות של סוזה: יצחקי נפצע ודאבור הלך לבלי שוב, ומכבי נשארה בלי הרבה אופציות התקפיות. הביאו את בדש, אבל הוא היה שחקן שמאוד דומה למה שכבר היה במכבי - פריצה, ופחות החלוץ השני שלידו. בלי צרוף המקרים הזה, יתכן שזהבי היה משחק עדיין בצהוב.

אגב, זהבי פתח את העונה ההיא מעולה כקשר.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מצטער אבל או שאתה משקר לעצמך או שאתה חסר מושג.

להגיד שהשינוי של וואקמה הוא ברור זה להיות חסר מושג, לזלזל במאמן שלקח לנו 3 אליפויות זה להיות חסר מושג, לזלזל בקמפיין האירופאי שלהם זה להיות חסר מושג,לזלזל במאמן שקידם גם את בוזגלו הפרימדונה זה להיות חסר מושג.

תחת אלישע לוי או מנחם קורצקי באר שבע הייתה מגיעה להישגים שהגיעה תחת ברק בכר עם 3 אליפויות וקמפיין אירופאי מרשים?

לא מבין את הקטע שלך להתכחש למציאות ולהגיד את האמת שהם היו קבוצה מעולה(עם סמים או בלי סמים), אבל כרגע הם קבוצה קטנה שלא מדגדגת אותנו בכלל.

14 דקות לפני, Adir12 said:

מצטער אבל או שאתה משקר לעצמך או שאתה חסר מושג.

להגיד שהשינוי של וואקמה הוא ברור זה להיות חסר מושג, לזלזל במאמן שלקח לנו 3 אליפויות זה להיות חסר מושג, לזלזל בקמפיין האירופאי שלהם זה להיות חסר מושג,לזלזל במאמן שקידם גם את בוזגלו הפרימדונה זה להיות חסר מושג.

תחת אלישע לוי או מנחם קורצקי באר שבע הייתה מגיעה להישגים שהגיעה תחת ברק בכר עם 3 אליפויות וקמפיין אירופאי מרשים?

לא מבין את הקטע שלך להתכחש למציאות ולהגיד את האמת שהם היו קבוצה מעולה(עם סמים או בלי סמים), אבל כרגע הם קבוצה קטנה שלא מדגדגת אותנו בכלל.

הגבתי רק למה שכתבת על וואקמה בלי קשר לרמה של בכר או באר שבע. ככה שלא זלזלתי בקמפיין שלהם או ביכולת שהייתה להם.

אחת הסיבות העיקריות שוואקמה השתפר בב"ש היא שב"ש הייתה קבוצה התקפית שהתאימה לו. טבעי ששחקן התקפה ישתפר במעבר מקבוצה קטנה והגנתית לקבוצה טובה והתקפית.

אני רציתי שזהבי יגיע, כי הרגשתי שחסר לנו קצת משחק עומק ומאד הערכתי את התנועה החכמה של זהבי. והוא אכן סיפק את הסחורה הזאת בשלמות.

מה שהתגלגל מזה אחר כך הוא אחד הטארן אוברים הכי מדהימים שראיתי אצל כדורגלן/ספורטאי. אם להיתלות באילנות הכי גבוהים(ובפורפורציה הנכונה כמובן)- מייקל ג'ורדן מתחיל משום מקום לתפור שלשות להנאתו ולשחק משחק פוסט אפ מושלם-משחקן עם עליונות אתלטית ברורה שמתבסס על חדירות, הוא שכלל את איכויותיו עם הגב לסל והפך למומחה בטווחי הביניים כאשר הוא משכלל את הפיידאווי ג'אמפר לאמנות של ממש.

סוזה ופאקו היו שם כדי להאמין בו(והם גם ראו את האיכויות שלו באימונים מין הסתם) אבל זאת לגמרי עבודה מטורפת של ערן.

On 10.12.2019 at 06:55, קובי השועל said:

יש להם בליגה את רעננה דרבי ק"ש חוץ

בכיף הם יכולים להוציא כאן 5/9

ניצחון שלנו בסמי והפער יהיה 10 כנגד 10 פעמים שלוש בעשור !!!

On 10.12.2019 at 07:31, אליהו_הנביא said:

נסחפת, זה 9/9 קל. אנחנו כאלה טיפשים שנתנו להם עכשיו רוח גבית.

On 10.12.2019 at 07:59, דקסטר said:

גבר הרגע עברנו מחזור שעשינו בו תיקו בבית מול נתניה והם ניצחו בטרנר.

מבחינתי כבר יש להם 9/9 אין מה להסתכל עליהם, אנחנו קודם כל חייבים לעשות את העבודה.

אז אנחנו כבר בתיקו 1, עוד תיקו וניצחון שלהם(שאני גם בספק אם יקרה) ואנחנו ב-5/9 או ב3/9.

עד המשחק בסמי אפשרי להגיע בהפרש של 7 נק' ולזרוק אותם קבינימט מהמרוץ עם 10 נק'...

18 דקות לפני, קובי השועל said:

אז אנחנו כבר בתיקו 1, עוד תיקו וניצחון שלהם(שאני גם בספק אם יקרה) ואנחנו ב-5/9 או ב3/9.

עד המשחק בסמי אפשרי להגיע בהפרש של 7 נק' ולזרוק אותם קבינימט מהמרוץ עם 10 נק'...

ציטטת אותי בלי להתייחס לחלק החשוב

עשינו תיקו בבלומפילד מול נועלת הטבלה.

איזה 7 הפרש? אנחנו לא עושים את העבודה שלנו מה יש להסתכל על זה בכלל? ועוד כשמשחק הבא שלנו זה בני יהודה המנחוסים האלו והקירח המזדיין

יהיה קשה גם נגד בני יהודה כמו תמיד וגם נגד כפר סבא שהם דווקא קבוצה לא רעה.

אחרי זה יש לנו רצף של חיפה ובית"ר שגם זה רצף מאוד קשה.

אי אפשר לדעת מה יקרה.