Jump to content

יתר הליגה מחזור 13

Recommended Posts

12 hours ago, החתול הצהוב said:

טוב, אני גולש כאן . היו המון קידומות פעם: היו כמובן 02, 03 ו-04. בנוסף:

• 051: אזור אשקלון, שדרות אופקים וכו'.
  • 052: דיברנו.
  • 053: נתניה והסביבה, טול כרם, שכם, חלק  ממערב השומרון.
  • 054: אזור רחובות, רמלה, לוד,  נס ציונה, יבנה והסביבה (היה פעם 03 והפך ל-054).
  • 055: אזור אשדוד ודרום השפלה.
  • 057: הנגב (למעט אילת), סיני. ים המלח.
  • 059: אזור אילת.
  • 063: חדרה והסביבה כולל כמה יישובים ערבים בצפון מערב השומרון.
  • 065: עמק יזרעאל , בית שאן, אזור ג'נין.
  • 067: גליל ורמה"ג.
  • 069: התפצל מ-067 עבור גליל עליון וצפון רמה"ג.

אח"כ התחילו לאחד:

• 054 ו-055 הפכו ל-08.
  • 063,065,067,069 הפכו ל-06.
  • 051,057,059 הפכו ל-07.
  • 052,053 הפכו ל-09.

ואז איחדו שוב:

• 07 נכנס והפך להיות חלק מ-08
  • 06 נכנס והפך להיות חלק מ-04.

אני חושב שבהתחלה השרון היה ב-03 גם, לא?

בכל מקרה, אפשר להוסיף שעד אמצע שנות התשעים היו 6 ספרות אחרי הקידומת, ואז הוסיפו ספרה שביעית לפניהן - בנתניה כל המספרים קיבלו 8, ככה שבפועל הקידומת של נתניה היא 098, במיוחד מאז 2007 כששינו את זה כך שאפשר להקיש 09 גם בשיחה שנעשית בתוך איזור החיוג.

וכמובן, באמצע העשור הקודם הוסיפו ספרה אחרי הקידומת למספרי סלולר, כשאוחדו הקידומות של כל חברה לקידומת אחת. בסלקום למשל כולן אוחדו ל-052, הקידומת המקורית. לי היה במקור 064, ואחרי ברפורמה הזאת זה הפך להיות 0524. בגלל זה במשך שנים כתבתי את הקידומת עם 4 ספרות כשביקשו ממני, ככה זה ישב לי בראש... אני זוכר שפשוט מחקתי את כולם מספר הטלפונים שלי חוץ מאשר את המשפחה במקום לשנות אחד-אחד, ופשוט כל פעם ביקשתי ממישהו אחר את המספר שלו, אפילו אם כבר היה לי אותו לפני הרפורמה. המטרה של הרפורמה היתה שתדע לאן אתה מתקשר, בגלל תעריפי השיחה השונים. כמובן, לא הרבה אחרי זה אושר ניוד המספרים, ככה שלא עשו בזה כלום.

שועה זה ראובנעובד 2.020 מתפלא מאוד על כל מי שרוצה אותו פה. 

אם לחיפה יש שכל משאילים אותו בחינם לבני יהודה ונפטרים ממנו בקיץ לאיזה קבוצת שקר באירופה. 

אבל אם לשחר יש ביצים, הוא מוותר על הכסף , מעביר את שועה לבית"ר ומתיישב עם פופקורן לראות איך שועה ורוני לוי מאמללים אחד את השני. 

גם זה שאין שחקנים ותיקים עם נסיון שיכולים ללוות אותו, שירגיעו אותו, לתמוך בו, לסדר לו קצת את הראש כשצריך אצל הקופים לא עוזר לו.

אצלנו למשל יש

Just now, הישראלי היפה said:

גם זה שאין שחקנים ותיקים עם נסיון שיכול ללוות אותו, שירגיע אותו, לתמוך בו, לסדר לו קצת את הראש כשצריך אצל הקופים לא עוזר לו.

אצלנו למשל יש

* מכבי זרקו אותו בחינם כי הם הבינו שהוא מקולקל מהיסוד , אתה רוצה עכשיו יחזירו אותו בכסף מלא? 

Just now, הצבר said:

* מכבי זרקו אותו בחינם כי הם הבינו שהוא מקולקל מהיסוד , אתה רוצה עכשיו יחזירו אותו בכסף מלא? 

ממש לא כתבתי את זה.

כתבתי שאצלנו אולי המצב שלו היה שונה.

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

ממש לא כתבתי את זה.

כתבתי שאצלנו אולי המצב שלו היה שונה.

המצב היה אותו דבר, אם היה עם מה לעבוד הוא לא היה נזרק. ראינו כבר שבסוף את עטר למשל איביץ׳ לא באמת הצליח לתקן. ועטר לא הגיע למצב של להיזרק ממכבי, אז תחשבו לבד איך שועה היה מסתדר עם איביץ׳. תוך שלושה אימונים הוא היה מועף הביתה ובוכה בתקשורת שרוצה לעזוב.

לא לגעת, אפילו לא בחינם ואפילו לא אם הוא ישלם לנו כדי לשחק אצלנו ואם חיפה תשלם לנו כדי שניקח אותו.

1 דקה לפני, Omer said:

המצב היה אותו דבר, אם היה עם מה לעבוד הוא לא היה נזרק. ראינו כבר שבסוף את עטר למשל איביץ׳ לא באמת הצליח לתקן. ועטר לא הגיע למצב של להיזרק ממכבי, אז תחשבו לבד איך שועה היה מסתדר עם איביץ׳. תוך שלושה אימונים הוא היה מועף הביתה ובוכה בתקשורת שרוצה לעזוב.

לא לגעת, אפילו לא בחינם ואפילו לא אם הוא ישלם לנו כדי לשחק אצלנו.

אולי אצל איביץ הוא בכלל לא היה מעז לעשות מה שהוא עושה לבלבול.

בלבול רכרוכי אולי זה גם גורם לו לעשות שטויות.

מעניין איך אצל אבוקסיס לא היה שום דבר איתו.

32 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אולי אצל איביץ הוא בכלל לא היה מעז לעשות מה שהוא עושה לבלבול.

בלבול רכרוכי אולי זה גם גורם לו לעשות שטויות.

מעניין איך אצל אבוקסיס לא היה שום דבר איתו.

למה לא היה מעז? גם בלבול מעניש אותו, אני לא רואה שזה מרתיע אותו.

בבני יהודה בנוער לפחות הוא קיבל יחס מועדף, המאמן שלו הודה שהעלים עין, בכתבה על שועה נכתב שקרה שאחד השחקנים האחרים יצא על המאמן בזמן אימון כי נשבר שיש לו שיש חוק אחד לפרימדונה וחוק אחד לכל השאר. לא יפתיע אותי בכלל אם גם אבוקסיס פשוט העלים עין, ואני לא יודע כמה זמן זה היה מחזיק עד שלחברים שלו לקבוצה היה נשבר ממנו - בחיפה תוך חצי עונה שחקנים בקבוצה כבר יצאו נגדו בתקשורת.

Just now, Elirandani said:

יש לו יותר עבירות משמעת מהופעות בהרכב מאז שהגיע לשם.

אסור לגעת בו.

ויש לו גם אבא שמדבר בתקשורת, למי שזה אולי מזכיר לו משהו.

47 דקות לפני, הצבר said:

פשוט אומר הכל,הוא אבוד וגם קלופ עם תרגום לעברית לא יהפוך אותו למקצוען.

מחר העוצמות של טרנר נגד העוצמות של ההתקפה הכי טובה בעולם.

נקווה להרבה תמונות משותפות של הארגונים מאוננים אחד על השני.

ליחשושים שהאסלביינק בדרך לסין כבר בינואר.

איך כל פעם נופלת להם הצעה מסין על איזה גמד סתמי?

7 hours ago, Omer said:

לא לגעת, אפילו לא בחינם ואפילו לא אם הוא ישלם לנו כדי לשחק אצלנו ואם חיפה תשלם לנו כדי שניקח אותו.

אני חושב שמעטר היינו צריכים להיפרד בקיץ האחרון, אבל בוא לא נשכח שמי שנתן את האוקיי להארכת החוזה הבומבסטי של עטר זה איביץ' בעצמו, ככה שאת ההחלטה הזאת אני לא מבין. 

7 דקות לפני, Adir12 said:

אני חושב שמעטר היינו צריכים להיפרד בקיץ האחרון, אבל בוא לא נשכח שמי שנתן את האוקיי להארכת החוזה הבומבסטי של עטר זה איביץ' בעצמו, ככה שאת ההחלטה הזאת אני לא מבין. 

בדיעבד החלטה מוטעית, ביג טיים. בזמנו איביץ' ראה את אירופה מול העיניים ומאוד רצה להצליח, בקמפיין האירופאי הראשון שלו עטר היה מאוד מאוד דומיננטי והוא רצה לשמור את הקלף הזה אצלו. אני יכול להבין את המחשבה ולפעמים קורות טעויות בכדורגל. אני מאוד אשמח אם עטר יעזוב בינואר.

5 hours ago, turgi said:

ליחשושים שהאסלביינק בדרך לסין כבר בינואר.

איך כל פעם נופלת להם הצעה מסין על איזה גמד סתמי?

*כל השווארמות בבאר שבע פושטות רגל*

שועה חייב אשפוז באברבנל

עובד? הוא הרבה יותר גרוע

עובד היה בחור חברותי וכ'ו וזה מה שדפק אותו, אהב חברים, אהב לבלות, אהב סמים.

פה מדובר בבן אדם שמתנהל כמו עבריין חולה נפש...מאלה שכל דבר שתגיד להם הם יעירו

אף מאמן לא יכול להשתלט על דבר כזה.

לדעתי זה תסכול של שועה כלפי בלבול. 

שועה חלוץ מעולה והכי טוב במכבי חיפה ומאוד מוזר שלא מקבל דקות וכךהץ השחקן מתאכזב ומתעצבן ויוצא ממנו הילד השובב שזורק זין. 

סה קורה בכל העולם בקבוצות הכי גדולות

מאוד הייצי רוצה לראות אותו פה

12 hours ago, הנדון said:

בגלל זה עכשיו אלמוג במכבי ושועה לא. שחקן צעיר צריך להיות מקצוען ולהבין שהוא נלחם על כל דקה שנותנים לו ולא לחשוב שעושים לו דווקא.

ממש לא נכון, שחקן צעיר חייב לקבל דקות משחק בשביל להשתפר, יש מספיק שחקנים שישבו בשקט גם אחרי שייבשו אותם על הספסל, ונתקעו עד גיל 24-25 בלי דקות משחק, אם שועה לא מקבל דקות בחיפה, הגיוני מבחינתו לרצות לעבור לקבוצה אחרת שתיתן לו את דקות המשחק שהוא חייב לקבל, לשחקן צעיר וכישרוני אסור להסתפק בפירורים.

אגב, גם לצעירים שלנו עזרו כל ההשאלות לקבוצות אחרות שנתנו להם את הדקות שאנחנו לא היינו מסוגלים לתת.