Jump to content

יתר הליגה מחזור 13

Recommended Posts

27 דקות לפני, המכבייה said:

סתם מדמיין את שועה ואלמוג ביחד. זאת התקפה לחמש שנים הקרובות שיש בה הכל...פלייר, טכניקה, עוצמה, מבריקות. 

לא תודה.

אלמוג ויוני לא צריכים עוד שחקן כמו שועה לידם.

46 דקות לפני, המכבייה said:

סתם מדמיין את שועה ואלמוג ביחד. זאת התקפה לחמש שנים הקרובות שיש בה הכל...פלייר, טכניקה, עוצמה, מבריקות. 

מתפלא עליך

אפילו איביץ' לא יעזור לכופף אותו

גולדהאר לא ישים כסף על ילד סורר כזה

37 דקות לפני, erantheking21 said:

מתפלא עליך

אפילו איביץ' לא יעזור לכופף אותו

גולדהאר לא ישים כסף על ילד סורר כזה

אין לי מושג מי יכופף ומי ישלם. אבל כדורגל הוא גם פנטזיה. אז מפנטזים.

24 דקות לפני, קובי השועל said:

והנה הפועל 5 נק' מליאוף עליון

ליגה פח אשפה, איכס

הם לא יסיימו שם. הפועל חיפה, בני יהודה ונתניה טובות מהן ואני לא סגור על אשדוד.

26 דקות לפני, קובי השועל said:

והנה הפועל 5 נק' מליאוף עליון

ליגה פח אשפה, איכס

1 דקה לפני, המכבייה said:

הלוואי שיהיו בפלייאוף, מה נסגר?

3 hours ago, החתול הצהוב said:

שועה הזה כ"כ מטומטם, באמת

לא שאני חושב שהוא חכם מדי או סבלני, אבל מה אתה מצפה משחקן צעיר שמייבשים אותו בלי הפסקה? הטעות שלו הייתה מתחילת העונה שהוא לא עזב לקבוצה אחרת כשהוא ראה שבלבול לא סופר אותו.

11 דקות לפני, Adir12 said:

לא שאני חושב שהוא חכם מדי או סבלני, אבל מה אתה מצפה משחקן צעיר שמייבשים אותו בלי הפסקה? הטעות שלו הייתה מתחילת העונה שהוא לא עזב לקבוצה אחרת כשהוא ראה שבלבול לא סופר אותו.

שישב בשקט ויחכה להזדמנות שלו כמו ששחקנים צעירים עושים אצלנו. ההתקפה של חיפה רצה טוב למה שיתנו לו הרכב על פני מישהו אחר? במיוחד שכל שבוע יש איתו בעיות משמעמת.

הוא זה שמיהר לעזוב לחיפה אחרי שנתן חצי עונה טובה למה שחקנים צעירים חושבים שישר מגיע להם הרכב.

חייב לציין לטובה את הקהל הנאמן בעולם.

לא פשוט בכלל במצבם להביא 1000-1500 לוחמים משוגעים לנתניה.

איפה כל האובייקטיביים שמצצו להם אחרי הדרבי?

4 דקות לפני, הנדון said:

שישב בשקט ויחכה להזדמנות שלו כמו ששחקנים צעירים עושים אצלנו. ההתקפה של חיפה רצה טוב למה שיתנו לו הרכב על פני מישהו אחר? במיוחד שכל שבוע יש איתו בעיות משמעמת.

הוא זה שמיהר לעזוב לחיפה אחרי שנתן חצי עונה טובה למה שחקנים צעירים חושבים שישר מגיע להם הרכב.

הכי קל להגיד שישב בשקט, אבל אם מאמן לא סופר אותו אז מה יעזור לו לשבת בשקט?

תהיה אמיתי ותחשוב בתור בן אדם, לא בתור אוהד של קבוצה. אני הכי מבסוט שיש אצלנו שקט ואף אחד לא מתלונן, אבל במקום איילון אלמוג אם הייתי רואה ששחקן כמו חוזז או בלקמן פותח לפניי הייתי משתגע.

6 דקות לפני, Adir12 said:

תהיה אמיתי ותחשוב בתור בן אדם, לא בתור אוהד של קבוצה. אני הכי מבסוט שיש אצלנו שקט ואף אחד לא מתלונן, אבל במקום איילון אלמוג אם הייתי רואה ששחקן כמו חוזז או בלקמן פותח לפניי הייתי משתגע.

בגלל זה עכשיו אלמוג במכבי ושועה לא. שחקן צעיר צריך להיות מקצוען ולהבין שהוא נלחם על כל דקה שנותנים לו ולא לחשוב שעושים לו דווקא.

52 דקות לפני, המכבייה said:

לפי המשחקים מול הגדולות אשדוד לגמרי טובים מהם, וזה אפילו לא קרוב.

19 דקות לפני, Adir12 said:

ואם אלמוג היה מתלונן, מה זה היה עוזר לו? היה עדיף לו לעבור להפועל חדרה במקום לחכות בשקט להזדמנות שלו במועדון גדול שרץ לאליפות? ירדן שועה כולה בן 20, עלה לו השתן לראש. לבקש בגיל הזה לעזוב פחות משנה אחרי שהביאו אותו בכסף גדול כדי לבנות סביבך קבוצה זה שילוב של חוצפה ושל טמטום. בקצב הזה הוא בלאומית עד גיל 30, אידיוט אמיתי ונפילה רצינית של חיפה.

העיקר שאמרו שמכבי יצאו פראיירים ששיחררו אותו.

22 דקות לפני, Adir12 said:

אולי בגלל זה אתה לא שחקן ;)

אם כל אחד היה בוכה על זה שהוא יושב בצד לא היה משחק. 

מי שטוב באימונים ובהזדמנויות שהוא מקבל ישחק. ככה זה אמור לעבוד.

10 דקות לפני, Omer said:

ואם אלמוג היה מתלונן, מה זה היה עוזר לו? היה עדיף לו לעבור להפועל חדרה במקום לחכות בשקט להזדמנות שלו במועדון גדול שרץ לאליפות? ירדן שועה כולה בן 20, עלה לו השתן לראש. לבקש בגיל הזה לעזוב פחות משנה אחרי שהביאו אותו בכסף גדול כדי לבנות סביבך קבוצה זה שילוב של חוצפה ושל טמטום. בקצב הזה הוא בלאומית עד גיל 30, אידיוט אמיתי ונפילה רצינית של חיפה.

העיקר שאמרו שמכבי יצאו פראיירים ששיחררו אותו.

אם איילון היה מתייבש כל השנה ביציע ומשחק אולי 3 משחקים אז כן הייתי אומר שהוא חמור שנשאר אצלנו(עם כל האהבה שלי למכבי) בשביל 3 משחקים בעונה. אני מדבר נטו על הנקודת מבט של השחקן.

אתה יודע, לא רק הפועל חדרה קיימת בליגה שלנו...כל הקבוצות הגדולות היו רוצות את איילון אם הוא היה עוזב אותנו. שחקן צעיר צריך לשחק, לא כל משחק, ולא כל פעם 90 דקות, אבל אם שחקן מתייבש ביציע 6 משחקים רצוף ואחר כך יוצא מהפשרה ואז שוב נכנס ליציע אז או שהוא גרוע ברמות או שהמועדון לא מתאים לו.

זה וויכוח יותר מדי ארוך לפתוח אותו, אבל בוא נגיד שאם מנור סולומון היה גדל אצלנו אז כנראה שעכשיו הוא היה מושאל לחדרה או נמצא אצלנו בין יציע לספסל.

יש סיבה ששועה לא משחק, וכל קבוצה גדולה שתיגע בו היא מטומטמת. הבן אדם לא מסוגל להימנע מבעיות משמעת ובלאגנים. זה היה סימן השאלה כלפיו, ואחרי הקדנציה המגוחכת הזאת בחיפה המניה שלו צנחה משמעותית. לא רואה למה לקבוצה גדולה להכניס את הנזק האלה אליה הביתה.