Jump to content

לקראת מכבי נתניה

דקסטר

Recommended Posts

3 דקות לפני, BRoi said:

משחק קשה נגד קבוצה בתקופה טובה אחרי ירידת מתח של דרבי 1-0 קטן לא צריך יותר מזה

לגמרי

אנשים חושבים שבאים להתפוצץ היום.

משחק שלישי בשמונה ימים, אחרי ההיי של סוף הדרבי, רוטציות, פציעות... הולך להיות קשה בטירוף, אסור להיות שאננים.

1 דקה לפני, zion8 said:

יש כרטיסים אחרונים ל11 בלאן. 100 שקל.

אני לא מצליח להבין איך עדין יש כרטיסים למכירה שיציע?

הרי לא מכרו הכל כמנויים? ואם לא אז למה לא שיחררו הכל למכירה

4 דקות לפני, Nadav19 said:

אפשר לקנות מנויים ל 11 לפי לאן. זה מראה שיש עדיין אפשרות... אמרו סולד אאוט 

בדיוק הסתכלתי אחרי מה שאמרת, פשוט גועל נפש של אתר בני זונות גנבים

כל כך הרבה מנויים שלא שחררו למכירה ועוד עכשיו החוצפנים האלה מוכרים את המנויים במחיר רגיל כאילו למרות שאנחנו בתחילת העונה

עד מתי ימשיכו לעבוד איתם טפיי 

בטח שאלו את זה כבר בעבר, אני מנוי עם עוד 2 חברים ויש לנו שיוך בלאן על שלושתם.

הם לא יכולים להגיע היום ואין לי את המנוי שלהם (פיזית) אבל יש לי צילום כמובן, האם אפשר להדפיס כרטיס בקופות במקום?

דרך אגב בעניין הכרטיסים, נשאר משהו כמו 2500 כרטיסים למכירה ברחבי האצטיון.

מאמין שמשהו כמו 24000-25000 מקומות מוקצים לנו מה שאומר שיגיעו למשחק בסביבות ה21k-23k. 

:yahoo:

55 דקות לפני, aviadh said:

הם לא יכולים להגיע היום ואין לי את המנוי שלהם (פיזית) אבל יש לי צילום כמובן, האם אפשר להדפיס כרטיס בקופות במקום?

תנסה לתפוס אותם בפייסבוק, אם לא תלך לקופות ותגיד שהמנוי בדירה של חברה שלך בצפון ושאתה רוצה כרטיס למשחק היום, תזדהה ובטח יבקשו ממך לשלם על ההדפסה של הכרטיס, אמור לעבוד לך

משטרת ישראל התחילה את הפרובוקציה הצפויה כבר הבוקר כשבנוסף למניעת כניסת ציוד פורקה עמדת איש הגדר ונחסמה האופציה לשבת בגוש.

בנוסף, מנסיון עבר, ייתכן והמשטרה תיכנס ליציע ותעורר פרובוקציות שונות במטרה לצוד אנשים באופן אקראי ולהשביע את ייצר הנקמה שלהם על חשבון 5000 יושבי שער 11.

אנו מבקשים מכולם - להתעלם מקיומם, להתרכז אך ורק בלתת את הגרון 90 דק. עם או בלי תופים, אנחנו מאחורי מכבי תמיד!

ניפגש ב-16:30 בפאב הפרל׳ה.
בנוגע למיקום הארגון במשחק - נא לעקוב בשטח ולהצטרף לגוש איפה שהוא לא יהיה.

מהפייס של הארגון - העלו גם תמונה אבל משום מה לא מצליח לעלות לפה 

א

Just now, liron981s said:

משטרת ישראל התחילה את הפרובוקציה הצפויה כבר הבוקר כשבנוסף למניעת כניסת ציוד פורקה עמדת איש הגדר ונחסמה האופציה לשבת בגוש.

בנוסף, מנסיון עבר, ייתכן והמשטרה תיכנס ליציע ותעורר פרובוקציות שונות במטרה לצוד אנשים באופן אקראי ולהשביע את ייצר הנקמה שלהם על חשבון 5000 יושבי שער 11.

אנו מבקשים מכולם - להתעלם מקיומם, להתרכז אך ורק בלתת את הגרון 90 דק. עם או בלי תופים, אנחנו מאחורי מכבי תמיד!

ניפגש ב-16:30 בפאב הפרל׳ה.
בנוגע למיקום הארגון במשחק - נא לעקוב בשטח ולהצטרף לגוש איפה שהוא לא יהיה.

מהפייס של הארגון - העלו גם תמונה אבל משום מה לא מצליח לעלות לפה 

אין תיאור זמין לתמונה.

איכס איכס איכס, שימותו.

1 hour ago, netanel7 said:

אני לא מצליח להבין איך עדין יש כרטיסים למכירה שיציע?

הרי לא מכרו הכל כמנויים? ואם לא אז למה לא שיחררו הכל למכירה

קודם כל, בהרבה אירועים שומרים מקומות ספייר. דבר שני, אחרי שאוהדים התלוננו שבמקומות שלהם לא קיימים לאן הודתה שהאישור שהתקבל ברגע האחרון היה לפחות מושבים ממה שהיה קיים במפת ההושבה המקורית, והוסיפה שיש עוד מושבים בעייתיים שתהיה אופציה לעבור מהם למקום אחר. בקיצור, נשמע לי הכי הגיוני שמכבי ולאן פשוט שמרו בשושו אין את זה שאין באמת 29 אלף מקומות לתחילת העונה ועצרו לפני שיהיה אפילו יותר גרוע. יכול להיות שעכשיו קיבלו אישור למכור יותר.

37 דקות לפני, קובי השועל said:

דרך אגב בעניין הכרטיסים, נשאר משהו כמו 2500 כרטיסים למכירה ברחבי האצטיון.

מאמין שמשהו כמו 24000-25000 מקומות מוקצים לנו מה שאומר שיגיעו למשחק בסביבות ה21k-23k. 

:yahoo:

בגדול אתה צודק לגמרי וגם אני הגעתי לאותם מספרים, אבל השאלה אם זה באמת יהיה ככה לפי המנהלת.

בפעם שעברה נגד הפועל חיפה היו הרבה פחות כרטיסים למכירה (כלומר נמכרו יותר כרטיסים) + פתחו יותר גושים בשער 4 ועדיין בסופו של דבר לפי המנהלת הגיעו בסך הכל 21 אלף אוהדים שלנו.

מוזר.

חחחחח 20 רימונים ואבוקות אכלו וזאת התגובה של המשטרה? במקום לבוא ולהגיד נכשלנו, לא הצלחנו למלא את התפקיד שלנו כראוי נלמד את מה שקרה ונפעל כדי שיותר זה לא יקרה אז זה מה שהם בוחרים לעשות? אני מתבייש שזאת המשטרה שלנו.

מה הקשר בין להבריח רימונים ליציע לבין לפרק עמדת איש גדר ולסגור את הגוש? איפה בג"ץ?

2 hours ago, aviadh said:

אל תבנה על זה

את המנוי אספתי נגד חיפה, בן דוד שלי שגם עשה מנוי היה בחול והכין לי ייפוי כוח עם צילום תעודת זהות וכרטיס אשראי שלו וכל הפרטים כדי שנוציא את המנוי עבור חבר,

בסופו של דבר ואחרי הרבה ריבים לא הסכימו במכבי, גם לא להדפיס עבורנו רק את הכרטיס

תבוא מספיק זמן מראש..

1 hour ago, סזאר מנדיונדו said:

בגדול אתה צודק לגמרי וגם אני הגעתי לאותם מספרים, אבל השאלה אם זה באמת יהיה ככה לפי המנהלת.

בפעם שעברה נגד הפועל חיפה היו הרבה פחות כרטיסים למכירה (כלומר נמכרו יותר כרטיסים) + פתחו יותר גושים בשער 4 ועדיין בסופו של דבר לפי המנהלת הגיעו בסך הכל 21 אלף אוהדים שלנו.

מוזר.

יש מנויים שלא מגיעים וכאן מגיעה הפגיעה במספרים.