Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

סתם נקודה למחשבה:

את דן ביטון מכבי רצתה עוד כשעזב את אשדוד לטובת דודוגורש.

אם במצב הנוכחי ולאחר שנה בלבד (לא 6 שנים) ניתן להביא אותו ואולי אפילו בסכום נמוך ממה שהיה עולה לנו בעבר, אז למה לא?

דן ביטון לא עבר פציעה סטייל בוזגלו\אוחנה, לא דפק מכות לאישתו סטייל קונט, לא הרג ילד בן 14 סטייל אספה....כלומר אתה מקבל את אותו השחקן שרצית מלפני שנה רק בדיל טוב יותר.

למה לא. אם מכבי באמת הולכת על דן ביטון אז לדעתי זה מבשר רק טובות, זה אומר שיש טווח רחוק ולא יורים מהמותן בהתאם למצב בשוק כמו חוגג\אברמוב\אלונה בלי הזרים של אלישע.

2 hours ago, Marco_Reus said:

צודק, למה מי אלו לודוגורץ בכלל, הם רק קבוצה שב-7 שנים האחרונות שיחקה ארבע פעמים בשלב הבתים של הליגה האירופית ופעמיים בשלב הבתים של ליגת האלופות.

בעונת 13-14 הם הגיעו לשמינית גמר ליגה אירופית והפסידו לולנסיה אבל הדיחו את לאציו בשלב הנוקאאוט וסיימו במקום הראשון את שלב הבתים.

בעונת 14-15 שיחקו בשלב הבתים של ליגת אלופות עם ריאל מדריד, ליברפול ובאזל ועדיין הצליחו לסיים עם 4 נקודות.

בעונת 16-17 שוב הגיעו לשלב הבתים של ליגת אלופות בפעם הזו עם פאריס סאן ז'רמן, ארסנל ושוב פעם באזל, וגם בפעם הזו הצליחו לסיים עם נקודות, סיימו עם 3 נקודות ומקום שלישי, והמשיכו לשלב הנוקאאוט של הליגה האירופית שם הודחו מול קופנהאגן.

בעונת 17-18 שוב הגיעו לשלב הבתים של הליגה האירופית הצליחו לעלות מבית לא קל עם בראגה, הופנהיים ובאשקשיר, והגיעו לשלב הנוקאאוט מול מילאן.

בעונת 18-19 הם שוב הגיעו לשלב הבתים של הליגה האירופית והודחו שם.

השנה הם שוב עברו את שלב הבתים של הליגה האירופית והם הולכים לשחק מול אינטר בשלב הנוקאאוט.

אני ממש לא מבין מאיפה מגיע הזלזול שלך בלודוגורץ, וזה שדן ביטון לא הצליח לתקוע יתד שם לא אומר שמדובר ברכש רע בשבילנו.

מי זלזל בהם ומי אמר שהוא שחקן רע?

אמרתי, הוא סבבה, בסיטואציה אחרת שלא מצליחים לשלב את אלמוג ועטר בסגל בגלל עודף שחקני התקפה הייתי מקבל אותו

אבל אני פשוט חושב שעדיף להשקיע במה שיש (מיכה, עטר ואלמוג) במקום לחפש כל הזמן אלטרנטיבות מבחוץ - שלדעתי לא באותה רמה..

זאת דעתי לא חייבלהסכים איתי.

לגבי לודוגורץ, חלילה מזלזל, אבל צריך להתחשב גם בעובדה שלפני 5 חודשים שילמו עליו מיליון יורו וכיום מוכנים לשחרר אותו בהשאלה, זה מדליק נורות אדומות אצלי ושוב זה מגיע ממישהו שיחסית מחזיק מביטון

13 דקות לפני, אדביסי said:

אמרתי, הוא סבבה, בסיטואציה אחרת שלא מצליחים לשלב את אלמוג ועטר בסגל בגלל עודף שחקני התקפה הייתי מקבל אותו

אבל אני פשוט חושב שעדיף להשקיע במה שיש (מיכה, עטר ואלמוג) במקום לחפש כל הזמן אלטרנטיבות מבחוץ - שלדעתי לא באותה רמה..

לגבי לודוגורץ, חלילה מזלזל, אבל צריך להתחשב גם בעובדה שלפני 5 חודשים שילמו עליו מיליון יורו וכיום מוכנים לשחרר אותו בהשאלה, זה מדליק נורות אדומות אצלי ושוב זה מגיע ממישהו שיחסית מחזיק מביטון

בינתיים חוץ מפורסומים אצלנו אני לא רואה שהם מעוניינים לשחרר או להשאיל אותו אז אני לא בטוח איך קבעת את זה כעובדה.

יש לו 2 שערים ו-2 בישולים ב-16 משחקים, לא מדהים ולא גרוע, טוב יותר מהסטטיסטיקה של מיכה העונה,  היו גם אצלנו לא מעט שחקנים טובים שהתאקלמו יותר טוב או פחות טוב, עייך ערך אורלנדו סה, אז צריך להסתכל על התמונה הגדולה.

יש ערך גבוה לשחקן ישראלי עם פוטנציאל במיוחד בעמדת ה-10, כי אתה מקטין משמעותית את הסיכוי לחוסר התאקלמות שקיים אצל זרים שאתה מביא.

לפי תומר לוי אף אחד לא רוצה לעזוב אותנו.

איזה שחקנים מרגשים יש לנו. לא מוכנים לעזוב מרוב שהם אוהבים אותנו, ממש נאמנים.

בלקמן אפילו אמר שבישראל הוא ישחק רק במכבי. פשוט מחמם את הלב שיש עוד סמלים כאלה היום.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפי תומר לוי אף אחד לא רוצה לעזוב אותנו.

איזה שחקנים מרגשים יש לנו. לא מוכנים לעזוב מרוב שהם אוהבים אותנו, ממש נאמנים.

בלקמן אפילו אמר שבישראל הוא ישחק רק במכבי. פשוט מחמם את הלב שיש עוד סמלים כאלה היום.

מה אתה רוצה? בלקמן רגיל לסטנדרטים של אנגליה ומכבי, למה שילך עכשיו לשחק בהפועל חיפה? שוינפלד ועטר אפשר להבין, רק חוזז תמוה מאוד הסיפור איתו וחבל שהוא הורס לעצמו את הקריירה.

בלקמן זה עוד אחד מכשלי הקיץ, מהרגע הראשון כולנו ידענו שזאת החתמה רעה ועוד הוחתם לחוזה ארוך טווח, מנספורד עשה עבודה רעה מאוד בקיץ

5 דקות לפני, אדביסי said:

מה אתה רוצה? בלקמן רגיל לסטנדרטים של אנגליה ומכבי, למה שילך עכשיו לשחק בהפועל חיפה? שוינפלד ועטר אפשר להבין, רק חוזז תמוה מאוד הסיפור איתו וחבל שהוא הורס לעצמו את הקריירה.

איזה סטנדרטים של אנגליה? אם הוא ימשיך לא לשחק תלך לו הקריירה. אם יש לו סיכוי קטן להציל אותה זה לעזוב.

8 דקות לפני, אדביסי said:

בלקמן זה עוד אחד מכשלי הקיץ, מהרגע הראשון כולנו ידענו שזאת החתמה רעה ועוד הוחתם לחוזה ארוך טווח, מנספורד עשה עבודה רעה מאוד בקיץ

בלקמן היה טעות אבל להאריך חוזה לעטר בתנאים מרחיקי לכת לא היה טעות..?

מה הקשר בין ביטון לעטר שאתה ממשיך להעלות פה? אם היו מדברים להביא עוד ישראלי לכנפיים הייתי חושב שזה רעיון רע כשיש לנו את עלמוג, אבל ביטון אמור להיות תחליף מיכה בעולם בו אין לנו תחליף מיכה אמיתי. אז מה רע? הלוואי ויבוא. 

4 דקות לפני, Taz said:

בלקמן היה טעות אבל להאריך חוזה לעטר בתנאים מרחיקי לכת לא היה טעות..?

מה הקשר בין ביטון לעטר שאתה ממשיך להעלות פה? אם היו מדברים להביא עוד ישראלי לכנפיים הייתי חושב שזה רעיון רע כשיש לנו את עלמוג, אבל ביטון אמור להיות תחליף מיכה בעולם בו אין לנו תחליף מיכה אמיתי. אז מה רע? הלוואי ויבוא. 

אם עטר נשרף במשחק הראשון של אירופה ברור שזאת הייתה טעות!

הקשבתי לטוכמן והוא אמר שעטר מרוויח 40 אלף דולר בחודש כלומר קרוב לחצי מיליון דולר! לשחקן שלא משחק. מה הפלא שאין לו בעיה לשבת בבית ולהתעשר בנחת.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה סטנדרטים של אנגליה? אם הוא ימשיך לא לשחק תלך לו הקריירה. אם יש לו סיכוי קטן להציל אותה זה לעזוב.

אם הוא הולך להפועל חיפה אז הקריירה שלו (בסטנדרטים שלו עד כה) ממילא תלך לפח.

בקיץ יעזוב לאנגליה שוב או קבוצה באירופה, אין לו שום סיבה להתקלח עם חולדות בקרית חיים, תאשים את מי שחתם לו על חוזה ארוך טווח כשהיה ברור לכולם מההתחלה שהוא רכש לא טוב

1 hour ago, אדביסי said:

רשמת "הבן אדם לא רצוי בלודוגורץ אחרי חצי עונה ואצלנו רוצים אותו בכל מחיר כאילו זה דה ברוינה הישראלי." נשמע קצת מזלזל, אבל גם אם לא התכוונת לזלזל, עדיין יש לנו צורך בשחקן על העמדה הזו,  כי ניקוליץ' פצוע, מיכה בעונה רעה ואלמוג ועטר הם שחקני כנף ואין קשר בינם לבין דן ביטון.

אם אפשר להביא אותו בהשאלה עם אופציית רכישה, אז אין לנו יותר מדי מה להפסיד פה, אם הוא יהיה טוב ירכשו אותו, ואם לא הוא יחזור ללודוגורץ.

56 דקות לפני, אדביסי said:

אם הוא הולך להפועל חיפה אז הקריירה שלו (בסטנדרטים שלו עד כה) ממילא תלך לפח.

בקיץ יעזוב לאנגליה שוב או קבוצה באירופה, אין לו שום סיבה להתקלח עם חולדות בקרית חיים, תאשים את מי שחתם לו על חוזה ארוך טווח כשהיה ברור לכולם מההתחלה שהוא רכש לא טוב

מי תרצה אותו באנגליה?

1 hour ago, אדביסי said:

אם עטר נשרף במשחק הראשון של אירופה ברור שזאת הייתה טעות!

הקשבתי לטוכמן והוא אמר שעטר מרוויח 40 אלף דולר בחודש כלומר קרוב לחצי מיליון דולר! לשחקן שלא משחק. מה הפלא שאין לו בעיה לשבת בבית ולהתעשר בנחת.

שוק - הוא לא שווקה חצי מיליון דולר לעונה בגיל 32. 

בטח לא כשיש על המשבצת שלו את יונתן ואת אלמוג. זאת פשוט היית טעות. 

44 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

הפנטזיה שלי לראות במכבי את הבן של ראדה פריצה.

הפנטזיה שלי לראות במכבי את אדביסי לוחץ יד לגנאם ומחתים אותו יחד עם רז שלמה.

Just now, אדביסי said:

מקווה שחם על רכש זר

למה אין ישראלים

לפי מה שאני שומע המקורות שלי עכשיו אחרי שאיביץ' ראה את גאנם מקרוב הוא לא מוכן לוותר על העסקה ומקדם אותה בכל הכח.

Just now, kutomer said:

לפי מה שאני שומע המקורות שלי עכשיו אחרי שאיביץ' ראה את גאנם מקרוב הוא לא מוכן לוותר על העסקה ומקדם אותה בכל הכח.

ציני או מפגר?

יש לנו גאנם לפי משקל בנוער

רכש גורדי קלאסי 

או זר שישדרג או כלום 

שבענו כבר משחקנים כמו שויינפלד בלקמן וכדומה 

שחקני אימון ב400 אלף לעונה

לדעתי מכבי לא עשו מספיק כדאי להיפתר מניקוליץ והשוער היווני בחלון הזה