Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

3 hours ago, מכביסט לעד said:

אני מאוד אוהב את שוינפלד ומעריך אותו, אבל זה לא יעזור לי לקחת אליפות.

השכר שלו גבוה וזה שהוא פה יותר פוגע בנו מאשר עוזר לנו.

אותו דבר לגבי עטר ולגבי חוזז (השכר שלו אמנם לא גבוה, אבל קיבלנו עליו הצעה טובה.)

זה גם לא מנע ממך לקחת אליפות. אני לא רואה את הפגיעה הגדולה. ואם אתה מתכוון כלכלית, אז קח בחשבון שגם בסנאריו הרצוי, אתה עדיין תשלם לו 70 אחוז מהשכר. במצב כזה- שישאר.

1 hour ago, Dalembert said:

אני לא יודע כמה שוינפלד מרוויח במכבי, אבל היות והחוזה שלו נחתם בימים בהם 250K אירו בעונה הייתה משכורת חייל במכבי, אני מפקפק בכך שיואב כץ מוכן להציע לו סכום זהה.

ברור שלא. 

22 דקות לפני, המכבייה said:

זה גם לא מנע ממך לקחת אליפות. אני לא רואה את הפגיעה הגדולה. ואם אתה מתכוון כלכלית, אז קח בחשבון שגם בסנאריו הרצוי, אתה עדיין תשלם לו 70 אחוז מהשכר. במצב כזה- שישאר.

אין פגיעה גדולה. הוא כמעט ולא תורם והוא מרוויח לא מעט.

תוסיף לו את עטר, בלקמן, חוזז, קנדיל, ברסקי, ניקוליץ' ופיבן שכמעט ולא תורמים ותראה כמה אנחנו מבזבזים.

במצב שאנחנו במפעל אחד, עם פייר פליי ובלי רוטציות זה בזבוז כסף גדול.

אני לא אומר לשחרר את כולם, כי יכול להיות שנצטרך אותם, אבל אם יש אפשרות לשחרר/למכור 3-2 שחקנים מהרשימה הזאת (במיוחד אלה שיש עליהם הצעות כמו חוזז או אלה שמרוויחים המון כמו עטר) אנחנו צריכים לעשות את זה.

2 hours ago, Krishi said:

למה לא אוהב כדורגל. הוא משחק כדורגל 5 אימונים בשבוע בערך. פעם בכמה שבועות אפילו עולה לשחק במשחק אמיתי. מקבל אחלה כסף שלא היה מקבל בשום מקום אחר במועדון שמנוהל הכי טוב בארץ. יש אחלה חברים בקבוצה. חיים דבש.

כי אני חושב ששחקן שאוהב את המקצוע רוצה לשחק תמיד כמה שאפשר (כמובן יש הבדל בין רצון לשחק לבין מה ששועה עושה לדוגמא)

שוינפלד יודע שעתיד במכבי ככל הנראה אין לו, ולהיות שחקן מוביל במכבי הוא ככל הנראה לא יהיה. עכשיו או שהוא נותן חצי עונה טובה בקבוצה אחרת לקראת החוזה הבא שלו, או שהוא נשאר על הספסל/יציע של מכבי ומחכה לפציעות ואז אולי הוא יקבל פירורי דקות.

37 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין פגיעה גדולה. הוא כמעט ולא תורם והוא מרוויח לא מעט.

תוסיף לו את עטר, בלקמן, חוזז, קנדיל, ברסקי, ניקוליץ' ופיבן שכמעט ולא תורמים ותראה כמה אנחנו מבזבזים.

במצב שאנחנו במפעל אחד, עם פייר פליי ובלי רוטציות זה בזבוז כסף גדול.

אני לא אומר לשחרר את כולם, כי יכול להיות שנצטרך אותם, אבל אם יש אפשרות לשחרר/למכור 3-2 שחקנים מהרשימה הזאת (במיוחד אלה שיש עליהם הצעות כמו חוזז או אלה שמרוויחים המון כמו עטר) אנחנו צריכים לעשות את זה.

לא יודע. זה הסגל. התייחסתי פרטנית לשוינפלד. בהינתן העסקאות הנכונות(אם בכלל) אולי ידללו. שוינפלד לא יהיה אחד מהם לדעתי.

5 דקות לפני, Adir12 said:

כי אני חושב ששחקן שאוהב את המקצוע רוצה לשחק תמיד כמה שאפשר (כמובן יש הבדל בין רצון לשחק לבין מה ששועה עושה לדוגמא)

שוינפלד יודע שעתיד במכבי ככל הנראה אין לו, ולהיות שחקן מוביל במכבי הוא ככל הנראה לא יהיה. עכשיו או שהוא נותן חצי עונה טובה בקבוצה אחרת לקראת החוזה הבא שלו, או שהוא נשאר על הספסל/יציע של מכבי ומחכה לפציעות ואז אולי הוא יקבל פירורי דקות.

אם הוא היה רוצה לשחק הוא היה עוזב מזמן כי זה לא שהוא שיחק יותר מדי גם בעבר.

הוא גם יודע שחוזה כמו שקיבל במכבי רוב הסיכויים שהוא לא יקבל יותר. ובטח גם לא את התנאים שמכבי מספקת לו בתור שחקן כדורגל.

אז נוח לו לדעתי להישאר על הספסל. אגב היו שחקנים שאם מאמינים לתקשורת הודו בעילום שם שגם אם הם לא משחקים, הם יעדיפו את הספסל של מכבי על פני הרכב בקבוצה אחרת.

במכבי כולם יודעים שלא תמיד הדקות משחקים תפקיד.

התלכיד, המשכורת שדופקת כמו שעון, התנאים שאין באף מקום והאווירה באופן כללי גורמים אפילו לקצה היציע לא לחשוב לעזוב.

דרך אגב מה קרה לקנדיל השנה? שמתי לב שהבן אדם כבר לא רוקד ולא שמח .

57 דקות לפני, erantheking21 said:

שנה שעברה הוא רקד בכל הזדמנות גם שלא שיחק.

השנה הוא יושב ביציע, אז אין לו בכלל הזדמנות להתקרב אפילו.

בתכלס הוא לא ממש קשור לעונה הזאת ולא עשה הרבה. יהיה מוזר אם הוא ירקוד פתאום.

מצד אחד זה מבאס שהוא לא משחק, כי אני מת עליו. מצד שני זה אומר שג'ראדלש טוב ולא נפצע, אז זה עדיף.

7 hours ago, Dalembert said:

יש מישהו ששווה לשתות מנתניה? אחרי שהבעלים הודיע על עזיבה בטח תהיה שם מכירת חיסול. יש שם מישהו מעניין חוץ מקניקובסקי?

אני אוהב את אביב אברהם

2 hours ago, תמיר8 said:

אני אוהב את אביב אברהם

יצא לך לעקוב אחריו השנה ? 
אני זוכר אותו בתור הבטחה גדולה שהראה ניצוצות של של שחקן עם הרבה עתיד, אבל מאז הוא הלך אחורה הרבה. 

ראיתי אותו מספר פעמים השנה והוא ממש אכזב בגדול ( אבל ראיתי באמת ממש מעט ) 

6 דקות לפני, אדביסי said:

אברהם קטסטרופה, אוהדי נתניה לא סובלים אותו

לא נמאס לכם להתלהב מכל שחקן שראיתם אותו נותן חצי פס טוב?

מסכים. בכלל אין שום ישראלי צעיר ששווה להשקיע בו בליגה הזאת חוץ מקייס גאנם תאמין לי. דרך אגב, יצא לי לראות גם כמה הודעות שלך לאחרונה (אם אני לא טועה ומתבלבל עם מישהו אחר) שאתה גם בעד להביא את גאנם. אני איתך בעניין, פוטנציאל גדול

דן ביטון יכול להיות רכש טוב, מקווה שיצא לפועל.

יש לו כדורגל חכם, גם עושה רושם של אחד צנוע ושעובד קשה (כמו שאיביץ אוהב).

Just now, חבסוס said:

מה יש בדן ביטון ומה עשה כדי שנרצה אותו? 

בעיקר הפוטנציאל והיכולת לשחק בעמדת מספר ה10 עם יכול מסירה ובעיטה מרחוק לא רעה בכלל, דריבל טוב.

עדיין לא עשה הרבה אבל כנראה שלא תביא שחקן שמצליח כרגע בחיפה אז נשאר להביא מי שטרם עשה והראה פוטנציאל לעשות

11 דקות לפני, חבסוס said:

מה יש בדן ביטון ומה עשה כדי שנרצה אותו? 

אין לנו שחקן בסגל שמשחק 10 כרגע, או פליימייקר בשלישייה באמצע לצורך העניין

אצילי משחק כנף, דור מיכה בעונה חלשה, ריקן זה טוב ללחוץ כדור אבל לא לנהל משחק 

יש לו מסירה דריבל ובעיטה טובים, הוא סוג של מיכאל אוחנה כזה, יתאים לנו

ואם נשווה אותו לאור דסה שכבר היה אצלנו? לא פחות מפוטנציאל. בכל מקרה, באמת אין לנו צעירים מבטיחים בעמדה הזו..

ודרך אגב ראיתי שהוא נמכר לדודוגורש במעל מיליון יורו, איך זה מסתדר?