Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

2 hours ago, Shroud said:

אז גם בקיץ הקרוב וגם בינואר  עוד שנה אנחנו נתעסק בשחקנים סוג... 

כן, כי אלופת המדינה ומובילת הטבלה(שמורכבת כנראה רק משחקנים סוג ז) התעסקה בשחקנים סוג א קודם? הביאה ארבעה זרים טובים בהעברה חופשית גם תחת המגבלות. אפשר לעבוד גם עם  פחות כסף ומחלקת נוער מניבה. אגיד לך עוד משהו - צ'יקו, הוא ווליו פור מאני הרבה יותר מוידאר. מבחינת כסף ומבחינת תרומה. הארבעה גולים יותר שוידאר יכבוש(בעונה טובה שלו) לא מצדיקים את ההפרש בכסף. שלא לדבר על התרומה הכוללת של צ'יקו למשחק של מכבי.

44 דקות לפני, המכבייה said:

כן, כי אלופת המדינה ומובילת הטבלה(שמורכבת כנראה רק משחקנים סוג ז) התעסקה בשחקנים סוג א קודם? הביאה ארבעה זרים טובים בהעברה חופשית גם תחת המגבלות. אפשר לעבוד גם עם  פחות כסף ומחלקת נוער מניבה. אגיד לך עוד משהו - צ'יקו, הוא ווליו פור מאני הרבה יותר מוידאר. מבחינת כסף ומבחינת תרומה. הארבעה גולים יותר שוידאר יכבוש(בעונה טובה שלו) לא מצדיקים את ההפרש בכסף. שלא לדבר על התרומה הכוללת של צ'יקו למשחק של מכבי.

זה קל להגיד כי צ'יקו לא עלה כסף.

בסוף, הלוואי שמכבי היתה יכולה לכוון לשחקנים בלבל של וידאר כל הזמן. זו הרמה של כדורגלן שהייתי רוצה לראות כאן. 

וידאר, פריצה... חלוץ שאתה עולה איתו ויודע שיש לך קילר. אין פוקסים. הכדור הלך מושלם לפינה כי זה בדיוק מה שהוא רצה.

*לפני שתתקפו אותי, אני מת על צ'יקו. תחת פייר פליי הוא אופציה מדהימה. אבל אם הייתם יכולים להשכיב שלושה מיליון ולהביא חלוץ של ליגת אלופות, לא הייתם עושים את זה?

50 דקות לפני, המכבייה said:

הכוונה שלי זה כייס גאנם רז נחמיאס ודור אלו. 

חס וחלילה מילה רעה על צ'יקו אנע מת עליו. 

הבעיה כרגע זה גם שיש לנו 2 זרים שלא משחקים וגם אין יכולת לרכוש שחקן בלבל מתאים.  אני מסתכל על היריבה שלנו לתואר העונה וואלה הרכש שהם עשו השנה טוב מאוד. תוסיף את השמועות על האשק- שחקן מעל הליגה אם יבוא 

26 דקות לפני, avich15 said:

זה קל להגיד כי צ'יקו לא עלה כסף.

בסוף, הלוואי שמכבי היתה יכולה לכוון לשחקנים בלבל של וידאר כל הזמן. זו הרמה של כדורגלן שהייתי רוצה לראות כאן. 

וידאר, פריצה... חלוץ שאתה עולה איתו ויודע שיש לך קילר. אין פוקסים. הכדור הלך מושלם לפינה כי זה בדיוק מה שהוא רצה.

*לפני שתתקפו אותי, אני מת על צ'יקו. תחת פייר פליי הוא אופציה מדהימה. אבל אם הייתם יכולים להשכיב שלושה מיליון ולהביא חלוץ של ליגת אלופות, לא הייתם עושים את זה?

אגיד שוב- צ'יקו הוא ווליו פור מאני טוב יותר למכבי מוידאר. תרומה כללית וכסף. כן, ברור שהוא עלה פחות, לכן זה וליו פור מאני. כאילו מה? מה לא הבנת בבסיס המשוואה? ראדה זאת רמה אחרת לגמרי והוא בכלל לא קשור לדיון(גם הוא לא עלה דמי העברה).

וידאר, לא חלוץ של ליגת אלופות. בשיאו, הוא חלוץ ליגה אירופאית סביר. ברור שהסביר מספיק לליגה שלנו. כך גם הסביר של צ'יקו. באיזה עולם חלוץ ליגת אלופות נמצא על המדף בשלוש מיליון? לא מכיר דוגמאות לזה.

28 דקות לפני, Shroud said:

הכוונה שלי זה כייס גאנם רז נחמיאס ודור אלו. 

חס וחלילה מילה רעה על צ'יקו אנע מת עליו. 

הבעיה כרגע זה גם שיש לנו 2 זרים שלא משחקים וגם אין יכולת לרכוש שחקן בלבל מתאים.  אני מסתכל על היריבה שלנו לתואר העונה וואלה הרכש שהם עשו השנה טוב מאוד. תוסיף את השמועות על האשק- שחקן מעל הליגה אם יבוא 

מבין. אבל חושב שהעונה, עדיין יש למכבי את החוזקות ואת התשובות. רק מתוך הסגל שלה פלוס השיטה, המתודה והמאמן. אבל זה כדורגל וקשה לנבא וגם מסוכן. איכות המשחק ואיכות הסגל, היא עדיין האיכות שאחרות צריכות להשוות. היא הסטנדארט. זה לא מבטיח כלום כמובן. 

שוינפלד ישאר עד סוף החוזה שלנו.

מעצבן שהוא, עטר וחוזז מעדיפים לשבת ביציע ולבזבז לנו את הכסף במקום לעבור לקבוצה אחרת ולשחק.

מעדיף אותו על פני שחקנים אחרים

גם שהוא נגר, הוא תמיד עולה ונותן 120 אחוז בכל סיטואציה והוא תמיד שקט ולא מתלונן.

נגד חדרה הוא אחד הגורמים שעזרו לטיבי להיות חופשי בקרנות ולהכניס צמד שהכניס מסה לרחבה ושחרר שחקנים כמו טיבי להיות חופשים בקרנות.

1 hour ago, erantheking21 said:

מעדיף אותו על פני שחקנים אחרים

גם שהוא נגר, הוא תמיד עולה ונותן 120 אחוז בכל סיטואציה והוא תמיד שקט ולא מתלונן.

נגד חדרה הוא אחד הגורמים שעזרו לטיבי להיות חופשי בקרנות ולהכניס צמד שהכניס מסה לרחבה ושחרר שחקנים כמו טיבי להיות חופשים בקרנות.

מה זה עוזר לנו שהוא מתאמץ? שחקן כדורגל הוא לא.