Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

אם תשאלו את דעתי

מיותר, לא היתי מחליף אותו תמורת שוינפלד וחוזז, ג'אנם עוד בעונה בינונית לא ישדרג אותנו

בודדים החלוצים הישראלים שהיתי מביא, בן שהר הוא אחד מהם.

גאנם לדעתי זה מתבקש. אנחנו לא מוצפים בכשרונות מהנוער או מהשאלות שונות לעמדה 9. 

אפשר לרצות לשחק את איילון או את יוני שם, אבל זה לא התפקיד שלהם נכון לעכשיו. 

גאנם כ9 יכול להיות אחלה שיחוק, שחקן צעיר, מוכשר שידע את מקומו ברוטציה ליד זר איכותי בעונה הבאה (אמן) ואולי במקרה עוד יגדל להיות כוכב. 

זה בטח עדיף על שויינפלד שתמיד נותן הכל, את התקרה שלו דיי נמוכה. יהיה חבל לוותר על חוזז אם הדיווחים נכונים, אבל שוב, בעמדה של חוזז ניראה שיש לנו אלטרנטיבות איכותיות יותר.

אם זה גאנם על שוינפלד אין מה להפסיד.

גאנם יתרום לא פחות משוינפלד, הוא יותר צעיר והוא ירוויח פחות מהחוזה ההזוי של שוינפלד.

גם את חוזז אפשר לתת, כי אני לא מאמין שהוא כבר ישתלב פה בעתיד. 

גאנם בעונה חלשה, אבל רעננה באופן כללי העונה מאוד חלשה.

הוא לא יהיה החלוץ המוביל כאן, אבל הוא יכול לעזור בעתיד.

קשה לי עם להביא חלוץ כשעוד לא ניסינו את יוני בעמדת ה-9

זה כל כך מתבקש! השחקן הכי חד שלנו ברחבה, תנועה מצויינת, טכניקת בעיטה טובה ואולי הדריבל הכי פחות טוב בקבוצה, שזה כמעט בלתי אפשרי לשחקן כנף.

גם אם ננסה את יוני בעמדה 9, להביא את גאנם זה לגמרי מתבקש. מדובר בצעד לעתיד וניראה שהעתיד שלנו כולל מכירה של יונתן

ג'אנם זה לא שחקן מוכח שיבוא לפה כשחקן חם ויעשה שינוי

לא רואה הבדל בינו לבין אלמוג או חוזז זה עוד שחקן בגדר פוטצניאל ולא רואה שום סיבה נראית לעין להביא אותו במקום חוזז ולהפריע לו או לאלמוג להתפתח ..אם זה ג'אנם או אחד מהם, אין ספק שאני בוחר את ג'אנם אחרון.

Just now, erantheking21 said:

לא רואה הבדל בינו לבין אלמוג או חוזז זה עוד שחקן בגדר פוטצניאל ולא רואה שום סיבה נראית לעין להביא אותו במקום חוזז ולהפריע לו או לאלמוג להתפתח ..אם זה ג'אנם או אחד מהם, אין ספק שאני בוחר את ג'אנם אחרון.

ואת גאנם?

34 דקות לפני, silentyogi said:

קשה לי עם להביא חלוץ כשעוד לא ניסינו את יוני בעמדת ה-9

זה כל כך מתבקש! השחקן הכי חד שלנו ברחבה, תנועה מצויינת, טכניקת בעיטה טובה ואולי הדריבל הכי פחות טוב בקבוצה, שזה כמעט בלתי אפשרי לשחקן כנף.

הכניסות שלו למרכז הם מה שהופכות אותו לכזה טוב. אם הוא יהיה באמצע לבד הוא יהיה תקוע.

18 דקות לפני, erantheking21 said:

חוזז כן שחקן מוכח? הם לא משחקים על אותו תפקיד וחלוץ צעיר אין לנו. לעומת זאת שחקני כנף מוכשרים יש לנו לא מעט.

מאמין שאם תהיה עיסקה אנחנו ניתן להם את חוזז בהשאלה + שוינפלד ואנחנו נקבל בערך 70% על גאנם.

שוינפלד כבש בהפועל (בפאקינג הפועל!) המון בשביל להיחשב כוכב על בכל קבוצה כאן אז למה צריך להוסיף את חוזז?

ועוד על שגיב יחזקאל העכשווי (אפילו לא) 

בנוער ממש התלהבתי ממנו 

ושנה שעברה התחזקה אצלי הדעה שחייבים להביא אותו

אבל השנה הוא ממש חלש

אתמול הכרחתי את עצמי לראות רעננה-בש כדאי לראות אותו(ידעתי שמדברים עם אלון לגביו) וממש התאכזבתי 

וואלה לא יודע כבר...

אולי רק אם זה בתמורה לשויינפלד ראש בראש והשאלה לשנה עם אופציה לנוספת של חוזז  

2 דקות לפני, daniel616 said:

לא ראיתי משהו מיוחד מגאנם. שחקן משלים נחמד, אולי יכול לתת דו סיפרתי בליגה בעונת שיא. מקווה שלא נשלם עליו יותר מדי.

אתה אופטימי.

כמו שרשמו פה, אנשים אוהבים למכור בזול ולקנות ביוקר. אם מאמינים שיש בו את הפוטנציאל, אם האמינו בזה גם עונה שעברה, דווקא עכשיו לקנות זה הכי חכם. 

מכמה שחקנים שטובים כיום ידעתם שיהיו כאלה גם בעבר? בטוח לא כולם. 

אני אישית זיהיתי בו משהו שאפשר לעבוד ולפתח. זה לא שיש פה מגוון כזה גדול של חלוצים ישראלים פנויים. ולוותר על חוזז ושוינפלד ממש לא אכפת לי. שוינפלד לא שחקן התקפה, חוזז לא מצליח להמריא. אולי מתישהו זה יקרה לו בעתיד ושיהיה לו המון בהצלחה, אבל כרגע אנחנו יכולים להתסדר בלעדיו. 

כוס ראבק עם מי שרוצה להביא את גאנם החלש הזה

לשלוח בשבילו שחקני נוער זה מגוחך ומחזיר אותנו 5 שנים אחורה לימים שהיו מעדיפים את יחזקאל ולא יוני כהן.

אתם בכלל רואים אותו? תראו את המשחק של רעננה מאתמול אפילו, שחקן חלש בלי יסודות של כדורגל, לא יודע לעצור כדור

בנה קריירה על 30 דקות טובות נגד חיפה ומספרת עונה שעברה.... פשוט בדיחה עצובה. החתמה גרועה!

החתמה הזויה! לא יודע מי דוחף לזה, זה לא פחות גרוע מההחתמה של יחזקאל בזמנו

אין בגאנם הזה כלום, גול אחד כל העונה ובכל משחק מוציאים אותו לפני דקה 70 כי הוא חלש

פשוט מדהים כמה קל לשקר אנשים בכדורגל הישראלי, אם ממחר במשך חצי שנה אני מפמפם בתקשורת שסארי פלאח בלם תותח כנראה שמישהו יקנה אותו בחצי מיליון יורו מבלי שראה דקה שלו