Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

Just now, המכבייה said:

ואני מאד מקווה שמכבי תעלה ביום שני, הפוכה לגמרי מהאופוריה פה(כן, האספירציה שלי היא אליפות). כי אם לא, זה לא יגמר לטובתנו. 

טוב, זה בלי קשר... לא נראה לי שאיביץ' יתן להם, אבל יהיה משחק קשה.

43 דקות לפני, airgeny said:

מאמין שזה ייסגר סביב ה1.75-2 מיליון יורו

ונביא את ברדע סביבות ה500 אלף ש"ח

לא נותן לו ללכת  גם ב 3 מיליון

שחקן חשוב במיוחד!

גם אם הוא לא רוצה להשאר  

אני הולך איתו ראש בראש עד שישנה  דעתו  או דעתה  

שישכנע אותה.     למה הוא חתם כאן מלכתחילה?    

אסור להיות פריירים.

עד שאין אליפות, איזה 2 וואקמות ושוער מה יש לדבר על אירופה בכלל ? וגם זה רק אם ביולי נהיה עם הסגל כפי שהוא ובכושר של השבוע האחרון. 

העזיבה של אמאדור יותר מדאיגה אותי לגבי הליגה. לא אירופה. 

זה כמו שיהיה לי פאנצר באוטו ואני אגיד שזה מדאיג אותי שלא אוכל לנהוג עד ניו יורק. 

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

שנייה, בוא נעשה סדר:

- אני לא "בעד" שישחררו אותו. גם בעיני זו יכולה להיות בעיה במצב הדברים הנוכחי.אני כן חושב שזו לא צריכה להיות כזו בעיה כרגע. אני יכול לראות גם יתרונות בציוות של אחד מהתחליפים שלנו על פניו.

- מעבר לשאלת הכאן ועכשיו, אז אני חושב שצריך להיות פה בלם זר טוב יותר. לא מושלם. היו פה כבר כאלה בעבר, וצריכים להיות כאלה בעתיד.

גם אני כתבתי שהעולם לא יחרב אבל לא בהכרח יהיה טוב יותר. רוצה יציבות, לפחות עד סוף העונה. אנחנו בעיצומו של קרב אליפות. חשיבותו של אמאדור לפאזל, לא פחותה מאף אחד כרגע. לא לברומר ב95, ולא לגארסייה ב2013. זה הכל כימיה ופאזל שנוצר תוך כדי תנועה. והוא סופר חשוב. 

היו בלמים טובים יותר בעבר ויהיו גם בעתיד. תמיד ניתן לכתוב את המשפט הזה. אבל אין בלם טוב לנו כרגע בנקודת הזמן הזאת, מהבלם שנמצא איתנו כרגע ותורם לנו דה פקטו במגרש. זה כל מה שאני אומר. 

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

כאמור, זה קל להיות עם סטטסיטקה טובה כשאתה לא מסתכן. יש טווח שלם של סוגי מסירות שבין פס לשוער לבין מסירות מפתח. לא כל מסירה יעילה וטובה היא מסירת מפתח. עיננו הרואות. תן לפיבן או ייני הוראה לעבור לאפס סיכון בהתנהלות שלהם ותקפיץ את הסטטסיטקה שלהם בקלות ועל הדרך תחרב את משחק ההתקפה שלנו, כי טננבאום יצטרך למסור מסירות ארוכות. כשאתה מוסיף לזה בעיה מול לחץ קרוב ויעיל -- אז הערך המוסף של אמאדור מתקזז. אפשר להצמד למספרים, ואפשר לנסות להבין מה עומד מאחוריהם ועל מה הם משליכים.

ואגב, טיבי טכני בהחלט עם הכדור. ייני טכני בהחלט עם הכדור. ויטור טכני בהחלט עם הכדור. גרסיה היה טכני בהחלט עם הכדור. בלמים טובים הם טכנים. יש סוגים שונים של טכניקה. דריבל זו טכניקה, פס זו גם טכניקה. זו שנת 2020, לא 1990. אין אף עמדה, לרבות עמדת השוער, בהן ליקויים בטיפול בכדור הם משהו זניח. מבלם זר, כזה שאמור להיות מוביל - כן. בהחלט. צריך לצפות ליותר.

כל השמות שציינת יותר טכניים מז'איר, אבל לא שחקני הגנה טובים מז'איר, הכי קרוב לבלם מושלם מבחינת שילוב של יכולות טכניות לפיזיות זה ויטור, וגם אצלו היכולת הטובה התבטאה בחצי עונה בעונת 16-17, ואחרי קריעה של שתי צולבות כבר לא נראה מרשים במיוחד.

לכל השמות שציינת יש חסרונות אחרים, זה שהחלטת שטכניקה זו התכונה הכי חשובה לבלם לא אומר שזה נכון, בלם איטי או עם משחק ראש לא מספיק טוב יגרום לספיגה של הרבה יותר שערים במתפרצות או בנייחים מאשר בלם עם טכניקה לא מספיק טובה אבל שמודע לחסרונות שלו ומצמצם את הטעויות שלו למינימום האפשרי.

אלא אם יש לאשתו בעיה ממש חמורה ויוצאת דופן, אמאדור מוזמן להמתין עד לתום חוזהו או לחילופין למצוא קבוצה שתשלם עבורו סכום נכבד.

לא מבין את שטות הזו של שחקנים שחשובים להשתחרר מהחוזה שלהם באהלן אהלן.

אם זה היה הפוך והקבוצה לא היתה מעוניינת בשחקן גם אז הוא היה מקבל בהבנה את המצב ושפוט מוותר על החוזה שלו?

22 דקות לפני, קובי השועל said:

במיליון וחצי יורו אפשר להחליף אותו בשחקן טוב יותר אפילו.

תפסיקו לחשוב שכל עזיבה זה גזר דין מוות.

לכל אחד יש מחליף (חוץ מערן :unsure:)

אז תביא זר טוב ממנו(בתאוריה ובפנטזיה הכל זורם). מה זה רלוונטי לכימיה שנוצרה? זה לגו? מחליפים חלק בחלק? אפשר גם למכור עכשיו את יוני בארבע מיליון ולהביא במקומו חלק חילוף מנוסה ומרשים יותר, בפנטזיה. יש אליפות לקחת. אם אפשר להימנע מזה, עדיף. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אז תביא זר טוב ממנו(בתאוריה ובפנטזיה הכל זורם). מה זה רלוונטי לכימיה שנוצרה? זה לגו? מחליפים חלק בחלק? אפשר גם למכור עכשיו את יוני בארבע מיליון ולהביא לו חלק חילוף מנוסה ומרשים יותר, בפנטזיה. יש אליפות לקחת. אם אפשר להימנע מזה, עדיף. 

ברור שמבחינת חיבור קבוצתי אנחנו בפורמה מדהימה. אבל עדיין יש דברים שאין שליטה בהם, רוצה לאמר שאף גורם הוא לא מעל הקבוצה ולכל דבר יש תחליף.

33 דקות לפני, קובי השועל said:

ברור שמבחינת חיבור קבוצתי אנחנו בפורמה מדהימה. אבל עדיין יש דברים שאין שליטה בהם, רוצה לאמר שאף גורם הוא לא מעל הקבוצה ולכל דבר יש תחליף.

זה נכון.

1 hour ago, המכבייה said:

אז תביא זר טוב ממנו(בתאוריה ובפנטזיה הכל זורם). מה זה רלוונטי לכימיה שנוצרה? זה לגו? מחליפים חלק בחלק? אפשר גם למכור עכשיו את יוני בארבע מיליון ולהביא במקומו חלק חילוף מנוסה ומרשים יותר, בפנטזיה. יש אליפות לקחת. אם אפשר להימנע מזה, עדיף. 

4 מיליון אנחנו לא מוכרים?

1 hour ago, erantheking21 said:

סרגוסה תרצה אותו ללא עלות היא לא תשים אגורה שחוקה, היא משתמשת באשה, מקווה שמכבי תגיש תלונה

זה לא אמור להפריע אם מכבי תעמוד על שלה ולא תשחרר אותו.

במקרה הגרוע אמדור יחלה בשריר החשק

זו מחלה קלה שעוברת אחרי כשבועיים    היא  דורשת טיפולים של חום ואהבה 

מצד הקבוצה ובעיקר מצד הקהל. 

יש מיקרים קשים יותר שדורשים  שיפור חוזה ופינוקים

מכבי יכולה לעמוד באתגר.

8 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

"כל הגדולות (כולל אותנו) מעוניינות בקני סייף."

יש לנו מה לעשות בו?

כל כך ברור ושקוף שזה בא מהסוכן שלו.

לא, אין לנו מה לעשות בו.

10 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

"כל הגדולות (כולל אותנו) מעוניינות בקני סייף."

יש לנו מה לעשות בו?

לדעתי לא. הוא שחקן כנף בעיקרון וקצת 10.

מה גם שלדעתי הוא לא כזה טוב.. מתי מישהו ראה אותו לאחרונה פה? 

תויסף לזה את דודו ואין סיכוי שיבוא