Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

16 דקות לפני, תמיר8 said:

לא יהיה כלום. לנעול

למה לנעול?

יכול להיות שלא יהיה כלום - אבל זה נושא להביע דעה מה צריך לשנות בקבוצה

32 דקות לפני, thunderbolt said:

לשחרר את ניקוליץ' ויאניאוטיס

להביא שחקן 10 שלא נפצע

שחרור של ניקוליץ ולהביא שחקן 10 במקומו הכי דחוף ומתבקש

מכבי כבר הודיעה שהיא לא מתכננת רכש בינואר ושאולי יגיע שחקן אחד רק אם יפול בדיוק לאן שצריכים. בואו נוריד פאניקה ונתעלם מהחלון הקרוב. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

הכל ידחה לקיץ. לא יקרה משהו דרמטי אלא אם התוצאות/ פציעות יחייבו.

יש לא מעט שומן שאפשר לשחרר, את השמות ציינו מעלי, מתבקש מאוד לרענן את החלק הקדמי לפחות בשחקן משמעותי אחד כבר בינואר, לא הייתי מסתנוור מהפער ומביא חיזוק.

אני לא מצפה שיחתכו את שוינפלד, בלאקמן, ינאיסטיס, ניקולויץ׳ ועטר בחלון אחד ועוד בינואר, אבל כן מצפה לשחרר לפחות שחקן או שנים ולהתחזק בשחקן או שניים נוספים.

התוצאות אומנם מדהימות ואין תלונות אבל זה מרגיש שאנחנו יכולים יותר, אני גם מאמין שזה חשוב מאוד לאיביץ׳ לקראת מקדמות העונה האירופית לראות שיש חיזוק שכבר משתלב בקבוצה.

43 דקות לפני, kutomer said:

יש לא מעט שומן שאפשר לשחרר, את השמות ציינו מעלי, מתבקש מאוד לרענן את החלק הקדמי לפחות בשחקן משמעותי אחד כבר בינואר, לא הייתי מסתנוור מהפער ומביא חיזוק.

אני לא מצפה שיחתכו את שוינפלד, בלאקמן, ינאיסטיס, ניקולויץ׳ ועטר בחלון אחד ועוד בינואר, אבל כן מצפה לשחרר לפחות שחקן או שנים ולהתחזק בשחקן או שניים נוספים.

התוצאות אומנם מדהימות ואין תלונות אבל זה מרגיש שאנחנו יכולים יותר, אני גם מאמין שזה חשוב מאוד לאיביץ׳ לקראת מקדמות העונה האירופית לראות שיש חיזוק שכבר משתלב בקבוצה.

לא מדובר בסינוור מהפער. לא יתקנו משהו לא שבור כשעדיין אתה תחת הפייר פליי. אולי כן ישחררו. תלוי נסיבות, פציעות, מצב טבלאי. ואני בכלל לא בטוח שאיביץ פה בשנה הבאה. זה גם יכול להיות שיקול. 

5 hours ago, המכבייה said:

לא מדובר בסינוור מהפער. לא יתקנו משהו לא שבור כשעדיין אתה תחת הפייר פליי. אולי כן ישחררו. תלוי נסיבות, פציעות, מצב טבלאי. ואני בכלל לא בטוח שאיביץ פה בשנה הבאה. זה גם יכול להיות שיקול. 

אם יש איזשהו סיכוי להשאיר אותו עוד שנה הייתי נותן לו כל דבר שהיה מבקש.

בכל מקרה לא הייתי משאיר את כל התיקונים והשינויים לחלון אחד.

חלוץ איכותי, קשר התקפי זה משהו שכל מאמן היה צריך.