Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

2 hours ago, DeDo said:

ואני אשאל שוב: מתי מסתיים העונש של הפיירפליי ומכבי תוכל לחזור לרכוש שחקנים?

אם חשבתם שאחרי שהפיירפליי הארור הסתיים נחזור לרכוש שחקנים, אז אתם טועים בגדול, כל התוכנית שהכינו לנו נועדה כדאי שנבריא כלכלית(אין לנו בעיה כלכלית אבל לך תריב עם אופ"א)..אם חשבתם שהעין שלהם תרד מאיתנו גם לאחר שהעונש יופר זה טעות גדולה, נרכוש אבל במחירים מינימלים.

הסיכום שלי לחלון:

לא התחזקנו, הפייר פלי לא איפשר לנו להביא שחקן שישדרג אותנו התקפית ואנחנו עם תפוסה מלאה של זרים ואין ישראלים כאלה בשוק ואלה שהיו לא היו שדרוג אמיתי ועלו הון.

מה שכן, יש שחקנים שהתעקשו להשאר כמו חוזז ובלקמן ומבחינתו זה דף חדש עד סוף העונה ויש להם אופציה אמיתית כי אלה שרצו לעזוב(תודה אלירן וארון) אחד עשה דבר או שנים במכבי ופשוט לא התחבר לעונה הזאת והשני נתן 150 אחוז למרות שהיה נגר ..אז יש להם אופציה אמיתית לתת ולהתחיל לעבוד וככה עוד כמה שחקנים שלדעתי בקרוב יתחילו להכנס לרוטציה למרות שעד עכשיו לא נספרו.

מה שכן בסוף העונה אם ניקח או לא ניקח, אני בטוח שילמדו מהשנה הקרובה, אנחנו ממש על סוף האדים של העונה שעברה וצריך להתחזק כדאי לעלות שלב.

ספקולציות לקיץ,

מכבי לא הביאו שום ישראלי כרגע, כי רוצים לפנות תקציב לישראלים בכירים בקיץ כדוגמת:

בירם כיאל - מסיים חוזה בקיץ

תומר חמד - מסיים חוזה בקיץ

דן ביטון

אריאל הרוש - מסיים חוזה בקיץ (לכו תדעו מה עם היווני)

8 דקות לפני, eran_7 said:

רז אמיר טוען שמכבי רצו את טב"ח בהשאלה, ספרטה רצו 250K וזה נפל

איפה זה כתוב? גם בטוויטר דלו לא ראיתי אזכור, חבל..נקווה שטבח יהיה אחת ההחתמות של הקיץ

15 דקות לפני, Armagedon said:

ספקולציות לקיץ,

מכבי לא הביאו שום ישראלי כרגע, כי רוצים לפנות תקציב לישראלים בכירים בקיץ כדוגמת:

דן ביטון

לדעתי יהיה שוער ישראלי,היווני יעוב. כנ"ל בלקמן. יגיע זר אחד, חלוץ או קשר קדמי. תלוי במצבת הישראלים.

צ'יקו ישאר, כנל ניקוליץ

אולי יגיע ישראלי נוסף, טבח? ביטון? חמד? כיאל אם יחזור לישראל - יהיה בחיפה. כסף כל הריצפה.

יש עוד כמה דברים לרענן בסגל. האידיאל זה למכור את פרץ, לשלב את קרצאב בסגל. להאריך חוזים לכמה שחקנים:אם אני לא טועה  אז לגולסה, ריקן, ייני, שכטר. 

יהיה מעניין.

21 דקות לפני, Armagedon said:

ספקולציות לקיץ,

דן ביטון

זה די ברור שכיאל וחמד ילכו "להחזיר את האליפות לכרמל" או במידה ובטעות יקחו אליפות "להביא את אירופה לעיר חיפה".

2 דקות לפני, eran_7 said:

הייתי רוצה לראות את טב"ח, כי הוא שחקן אגף שמאל טוב וחסר לנו כזה. 

מצד שני על מה בדיוק 250 אלף יורו השאלה לחצי שנה? הוא במילואים לא משחק שם.

20 דקות לפני, snufkin said:

לדעתי יהיה שוער ישראלי,היווני יעוב. כנ"ל בלקמן. יגיע זר אחד, חלוץ או קשר קדמי. תלוי במצבת הישראלים.

צ'יקו ישאר, כנל ניקוליץ

אולי יגיע ישראלי נוסף, טבח? ביטון? חמד? כיאל אם יחזור לישראל - יהיה בחיפה. כסף כל הריצפה.

יש עוד כמה דברים לרענן בסגל. האידיאל זה למכור את פרץ, לשלב את קרצאב בסגל. להאריך חוזים לכמה שחקנים:אם אני לא טועה  אז לגולסה, ריקן, ייני, שכטר. 

יהיה מעניין.

מעניין? מדכא אתה מתכוון.

איביץ' לא יהיה פה, עדיין נוכל להחתים שחקנים רק עם כרטיס ביד או בהשאלה, מה שאומר שנצטרך לחכות לסוף החלון.

קיץ לא קל.

4 דקות לפני, המכבייה said:

מזיז הקיץ. יש עכשיו אליפות לקחת...

בדיוק. כל כך הרבה דברים יכולים להשתנות עד אז.

אנשים פה יותר מדי חרמני רכש. תנו לקחת אליפות בשקט. 

כדאי שהנושא ינעל כבר. יש עוד קיץ ארוך. תשמרו את הדיונים האלה...

35 דקות לפני, צהבי said:

רז אמיר טוען שמכבי תנסה להחתים את טב"ח בקיץ

והוא אמר שבנוסף זאת תיהיה משימה בלתי אפשרית להחזיר אותו לישראל ושספרטה תערים קשיים גם בשנת החוזה שלו. מוזר.

4 hours ago, חומץ בלסמי said:

למה? כי מה? להחתים את אז'ובל זה לשחק משחק ישן שלא צריך להיות רלוונטי למכבי יותר. זה לא כי אני חושב שהוא שחקן רע, האמת היא הפוכה, ממה שאני זוכר הוא דווקא שחקן לא רע, חזק, מבין עניין, עובד.

אבל זה די ברור שאז'ובל הוא לא עילוי מצד אחד, וגם שאם יגיע, זה יהיה בשביל להיות חלוץ שלישי כזה מצד שני. אז אם כבר מאיישים את עמדת החלוץ השלישי, כזה שיקבל דקות פה ושם. לא עדיף לתת את הדקות האלה לאיזה שחקן נוער צעיר אצלנו (נאמר, גררו ,שהרגע הראה לנו משהו, וזו סתם דוגמא). מכבי לא צריכה להביא רכש מהארץ אלא אם מתקיימים תנאים מאוד ספציפיים:

א. אין לנו תחליף הגיוני in house (קרי, המשבצת שלו היא חור).

ב. הוא עילוי או פוטנציאל להיות כזה

אז'ובל, אלא אם כן אני טועה והוא כן עילוי, לא עונה כ"כ להגדרות האלה. כמו רוב השחקנים הישראלים שאני מכיר.

3 hours ago, Ambition said:

מביא אדם רנדומלי מהרחוב לפני שאני מביא את אז'ובל.

לא מתאים לך קרישי. זה שחקן לכל מיני רעננות וחדרות.

אני חושב שמבחינת התכונות שיש לו זה שחקן שיכול להתפתח אצלנו מאוד יפה. הוא כבר לא צעיר, בעל ניסיון, בגיל מתאים לעשות את הפריצה שלו. יש לו דריבל, מהירות, בעיטה טובה, בסביבת האימון הנכונה עם שחקנים טובים סביבו הוא יכול להתפתח להיות שחקן מצוין. אנשים פה רצו לקחת גאנם, אז לדעתי אז'ובל פי כמה טוב ממנו שרק צריך לקבל את ההזדמנות שלא ניתנה לו עד עכשיו. בהתחשב בזה שאין לנו חלוץ נורמלי מספיק טוב כי צ'יקו לא באמת חלוץ, שכטר עוד שניה פורש, ובלקמן זה לא זה,  להביא ישראלי שהוא פוטנציאל טוב בחינם על העמדה הזאת זאת הזדמנות טובה שחבל לוותר עליה. זה לא מונע מאיתנו לשתף גם שחקנים מהנוער אם צריך.

בכל מקרה זה דיבורים באויר, אני לא חושב שבמכבי יודעים שהוא קיים בכלל חחח 

אפשר שנייה לפני שהנושא הזה נסגר, שמישהו יעשה הבהרה לגבי חריגת הפייר פלי של מכבי ביחס לקבוצות אחרות בארץ?

ואם אפשר גם מול קבוצות אחרות בעולם שקיבלו עונשים? 

13 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אפשר שנייה לפני שהנושא הזה נסגר, שמישהו יעשה הבהרה לגבי חריגת הפייר פלי של מכבי ביחס לקבוצות אחרות בארץ?

אופ"א לא בדקו אף אחת חוץ ממכבי בארץ

1 hour ago, השני למאי תשעים ושמונה said:

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/OfficialDocument/uefaorg/ClubFinancialControl/02/56/33/90/2563390_DOWNLOAD.pdf&ved=2ahUKEwjVpsS-or7nAhWqDmMBHcocDJYQFjABegQIBRAC&usg=AOvVaw0Zmq5sdO1Hhi5XSNOsmV4k&cshid=1581038344529

קראיה מהנה