Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

2 דקות לפני, אדביסי said:

עכשיו אתה מייצר מצג שווא שהוא קיבל חוזה שמן ויצא לפנסיה, זה שהוא ויתר על כסף כדי לשחק בבית"ר באמצע העונה מראה שאתה טועה

לא תקבל ממני תשובה פה. הוא לא ויתר על הרבה והרוויח במקביל חוזה נהדר לעונה הבאה. וכמובן שהוא רוצה לשחק. לא ממש ויתר...

Just now, המכבייה said:

לי יש הסבר אבל לא ארשום אותו כאן בפורום פתוח ובכלל. יש לי אמון מוחלט ביושר המקצועי של איביץ.

ועם כל הכבוד, איביץ צבר את אותן נקודות העונה בלי עטר. חשבתי שימי פולחן האישיות לשחקנים הסתיימו. 

אין פה פולחן אישיות, אני מסתכל נטו מקצועית ומנתק את הרגש שיש לי כלפי השחקן, לא חושב שיש עוד ישראלי זמין שיוכל להבטיח לנו כמות של שערים ובישולים כמו עטר.

בסופו של דבר כל המטרה במשחק הזה היא לשים את הכדור ברשת, לא?

אני חושב שכרגע הכל ורוד אז אנשים ממעיטים בערך של שחקן כמו עטר, מקווה שלא נרגיש בחוסר שלו, אני פסימי לגבי זה

Just now, אדביסי said:

אין פה פולחן אישיות, אני מסתכל נטו מקצועית ומנתק את הרגש שיש לי כלפי השחקן, לא חושב שיש עוד ישראלי זמין שיוכל להבטיח לנו כמות של שערים ובישולים כמו עטר.

אני חושב שכרגע הכל ורוד אז אנשים ממעיטים בערך של שחקן כמו עטר, מקווה שלא נרגיש בחוסר שלו, אני פסימי לגבי זה

לא עניין של ורוד. עטר הוא לא העתיד שלנו ואם אני צריך לחשוב על ותיק אחד שישאר, אני מעדיף את שכטר.

Just now, אדביסי said:

אלירן לא שיחק כי בכל דקה שקיבל הוא חירבן על הראש של איביץ' ושל כולנו. אפס משמעת טקטית, תנו לי תכדור יהיה בסדר.

זה כבר לא זה. צריך להגיד הרבה תודה כי הוא נתן לנו המון, ולדעת גם שהגיע הזמן להיפרד.

נראלי שכדאי שתנשום קצת, המון עצבים יוצאים ממך.

Just now, המכבייה said:

לא עניין של ורוד. עטר הוא לא העתיד שלנו ואם אני צריך לחשוב על ותיק אחד שישאר, אני מעדיף את שכטר.

אנחנו בכדורגל הישראלי, שחקנים כמו קייס גאנם ואור דסה הם סחורה חמה למרות שאין להם 5 משחקים טובים בכל הקריירה, מבטיח לך שעטר יהיה מהטובים בליגה עד תום החוזה שלו בבית"ר.

רק בעונה שעברה הוא היה אדיר ובכל פעם שהוא היה טוב מכבי שיחקה את הכדורגל הכי טוב שלה תחת איביץ'.

לא מבין למה צריך רק ותיק אחד שישאר, מבחינתי להשאיר את שכטר ועטר כל עוד כוחם במותנם.

אנחנו לא נמצאים באימונים ולא יודעים מה הולך וכנראה שעטר לא הצדיק עבודה טקטית כזו או אחרת בשביל שאיביץ' יתן לו צ'אנס.

עטר היה העבר והווה וכרגע הוא סיים את חלקו ולפעמים זה טוב ל2 הצדדים להפרד בזמן.

4 דקות לפני, avich15 said:

אלירן לא שיחק כי בכל דקה שקיבל הוא חירבן על הראש של איביץ' ושל כולנו. אפס משמעת טקטית, תנו לי תכדור יהיה בסדר.

זה כבר לא זה. צריך להגיד הרבה תודה כי הוא נתן לנו המון, ולדעת גם שהגיע הזמן להיפרד.

נראלי שכדאי שתנשום קצת, המון עצבים יוצאים ממך.

איזה עצבים? אני רגוע. לא מקלל אף אחד, רק מאוכזב שככה זה נגמר. גם רגשית וגם מקצועית.

בכל דקה שהוא קיבל? גם בחצי עונה ההיא כשהוא היה מצוין?

אני לא מזלזל בחשיבות של משמעת טקטית, אבל כשיש לך כלי התקפי כמו עטר בספסל אתה צריך לחשוב איך אתה מתאים את הקבוצה אליו.

אותו דבר לגבי יוני ומיכה. הכדורגל הישראלי יבש לגמרי מבחינת שחקני עתיד, צריך למצות את הקיים. 

בהצלחה למצוא ישראלי שיתן 10+ שערים ועוד כמה בישולים. מדברים פה על דן ביטון הכוכב, יפתיע אותי אם בכל הקריירה שלו כבש את כמות השערים שעטר כבש בעונה שעברה

1 דקה לפני, אדביסי said:

איזה עצבים? אני רגוע. לא מקלל אף אחד, רק מאוכזב שככה זה נגמר. גם רגשית וגם מקצועית.

בכל דקה שהוא קיבל? גם בחצי עונה ההיא כשהוא היה מצוין?

אני לא מזלזל בחשיבות של משמעת טקטית, אבל כשיש לך כלי התקפי כמו עטר בספסל אתה צריך לחשוב איך אתה מתאים את הקבוצה אליו.

אותו דבר לגבי יוני ומיכה. הכדורגל הישראלי יבש לגמרי מבחינת שחקני עתיד, צריך למצות את הקיים. 

בהצלחה למצוא ישראלי שיתן 10+ שערים ועוד כמה בישולים. מדברים פה על דן ביטון הכוכב, יפתיע אותי אם בכל הקריירה שלו כבש את כמות השערים שעטר כבש בעונה שעברה

דיברתי על העונה.

וזו בדיוק הנקודה: מתאימים שחקנים לשיטת משחק, לא שיטת משחק לשחקנים. עטר לא מתאים לשיטה, ולכן עונה הבאה הוא לא היה נשאר בכל מקרה.

10+ הוא היה נותן רק אם היה משחק בקביעות, ואני לא מצליח לחשוב איך אני שם אותו בהרכב קבוע.

בנקודת הזמן הזו ובהתחשב בכל הגורמים, החלטה יותר ממתבקשת.

ואגב, אל תסתנוור אם הוא יבקיע עוד חמישה שערים עד סוף העונה בבית"ר, אבל הם ימשיכו להיראות שכונה כמו עכשיו. עליי זה לא עושה רושם.

הפייר פליי הזה הורג אותנו. לטווח הארוך זה בעייתי מאוד. עוד 2-3 חלונות כאלה ונתחיל להרגיש את זה טוב טוב.

אחחחח ג'ורדי.. שינויים בשער היורו... זה עוצר לגמרי התפתחות והתקדמות טבעית של קבוצה עם שאיפות שחייבת חיזוק נקודתי ואיכותי. באסה. 

37 דקות לפני, אדביסי said:

אנחנו בכדורגל הישראלי, שחקנים כמו קייס גאנם ואור דסה הם סחורה חמה למרות שאין להם 5 משחקים טובים בכל הקריירה, מבטיח לך שעטר יהיה מהטובים בליגה עד תום החוזה שלו בבית"ר.

רק בעונה שעברה הוא היה אדיר ובכל פעם שהוא היה טוב מכבי שיחקה את הכדורגל הכי טוב שלה תחת איביץ'.

לא מבין למה צריך רק ותיק אחד שישאר, מבחינתי להשאיר את שכטר ועטר כל עוד כוחם במותנם.

אם אתה מבטיח אז נרגעתי. החלוץ במכבי זה מים עומדים מאז מכירתו של וידאר. בקיץ, מכבי תתפנה לפתור את הסוגיה הזאת, בלי לחץ ודד ליין מעיק. עטר ממוקם באגף ושם אנחנו מלאים בשחקנים שחלקם הם ההווה וחלקם הם העתיד. אני לא רואה בעטר המרוכז רק בעצמו ובצרכים שלו, שום תועלת מיידית ועתידית. תודה על כל מה שנתן, היתה לו תרומה יפה ומשמעותית והשידוך הזה היה מאד מוצלח.

9 דקות לפני, LL6 said:

פוש מווינט שגאנם על סף סיכום במכבי

נכנסתי לכתבה, אשכרה כלום. 

"קייס גאנם מועמד למכבי". 

נשבע שילד בן 14 יכול להיות כתב ספורט בארץ.

הנחמה הכי גדולה שלי ממכירת עטר, לא נראה יותר את כל הפוסטים של היצורים האלה בפייסבוק של מכבי או של קבוצות אוהדים אחרות על עטר. ממש פולחן אישיות, מוכנים לשרוף את המועדון רק שהוא יישאר, מקללים את המאמן, כאילו אנחנו לפני ירידת ליגה ולא לקחנו פה אליפות ב30 הפרש לפני עונה, ולא מובילים העונה (גם בלי עטר) עם  הפסד ליגה אחד באיזה 58 משחקים. פשוט הזיה

1 דקה לפני, הקיפוד הצהוב said:

רק לא גאנם, כל דקה שההוא יגזול לאלמוג זה בזבוז אדיר, מצד שני תומך בהחלט בלצרף את ביטון מדודוגורש.

לא אותו תפקיד. אלמוג משחק בכנף, גאנם 9.

2 דקות לפני, הקיפוד הצהוב said:

רק לא גאנם, כל דקה שההוא יגזול לאלמוג זה בזבוז אדיר, מצד שני תומך בהחלט בלצרף את ביטון מדודוגורש.

איך יגזול לאלמוג? אתה חושב שגאנם ישחק בכנף?

2 דקות לפני, הקיפוד הצהוב said:

ביטון פחות ריאלי. מאמין שגאנם יגיע. אם זה כחלוץ רוטציה ישראלי ע״ח שוינפלד זה לא רע. רק מקווה שמגיע לא ישלמו לאשר אלון את המיליון יורו שהוא רוצה

5 דקות לפני, הקיפוד הצהוב said:

רק לא גאנם, כל דקה שההוא יגזול לאלמוג זה בזבוז אדיר

לא אמור להיות קשר ביניהם, גאנם משחק חלוץ ואלמוג משחק באגף.

מסכים לגביי דן ביטון, הייתי מביא אותו.