Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

דווקא המשחק אתמול הוכיח שאנחנו לא *חייבים* להביא שחקן. 

כן, המשחק אתמול הבליט את חוסר המחץ, אבל מצד שני אי אפשר להתעלם שהיינו טובים יותר בפער במגרש שהיה נחשב הכי קשה בארץ עד לפני שנה ולא היינו רחוקים בכלל מלנצח.

בכל זאת, כן הייתי רוצה לראות מצד אחד דילול של הסגל בחלק הקדמי. 3 מתוך הארבעה - עטר/בלקמן/שוינפלד/חוזז. שלושת הראשונים אם יש קבוצה שתקח את החוזה שלהם וולקאם, ואת חוזז הייתי מחפש להשאיל (או למכור אם יש הצעה טובה). מצד שני כן צריך להביא שחקן אחד שירענן קצת את השורות ואולי יוסיף מחץ בהתקפה, וזה בתנאי שאכן נצליח לשחרר שלושה. או לכל הפחות שניים.

יש לנו בדיוק עוד 15 משחקים עד סוף העונה, 10 מתוכם בפלייאוף העליון. אין צורך בתשעה שחקנים על 3 העמדות הקדמיות.  

תגובות גועל נפש, אפס הערכה לעטר ומה שעשה, לא מכובד ולא ציפיתי מהפורום הזה להגיב ככה.

והאמת - גם עכשיו משאיר אותו בכיף, חלק מתפקיד של מאמן זה להסתדר עם כוכבים או שחקנים בעייתים, עטר לא צדיק אבל עוד כמה שחקנים ישראלים יש שאפשר לחתום עליהם שהם נותנים 15 שערים ו5 בישולים לפחות?

10 דקות לפני, אדביסי said:

תגובות גועל נפש, אפס הערכה לעטר ומה שעשה, לא מכובד ולא ציפיתי מהפורום הזה להגיב ככה.

והאמת - גם עכשיו משאיר אותו בכיף, חלק מתפקיד של מאמן זה להסתדר עם כוכבים או שחקנים בעייתים, עטר לא צדיק אבל עוד כמה שחקנים ישראלים יש שאפשר לחתום עליהם שהם נותנים 15 שערים ו5 בישולים לפחות?

העניין עם התמונה לדעתי היה בצחוק.

בכל אופן 99% אוהבים, מעריכים ומודים לעטר.

כרגע, אין לו מה לחפש במכבי. הוא לא יראה דקה עד סוף העונה. אם ימצא קבוצה חדשה, נוכל לחסוך מאות אלפי דולרים (שכר שלו לחצי שנה+מס) וכנראה גם יבטלו לו מענקים כאלה ואחרים.

אם הכסף הזה יוכל לשמש אותנו כדי להביא שחקן שאשכרה יראה דשא ואולי אפילו יתרום, הרווחנו.

חוץ מזה, מציע לך לבדוק בעשר שנים האחרונות בכמה מתוכם עטר נתן 15 שערים ו5 בישולים. אתה תופתע לגלות את התשובה. והוא הולך וניהיה מבוגר יותר כן?

1 דקה לפני, סזאר מנדיונדו said:

חוץ מזה, מציע לך לבדוק בעשר שנים האחרונות בכמה מתוכם עטר נתן 15 שערים ו5 בישולים. אתה תופתע לגלות את התשובה. והוא הולך וניהיה מבוגר יותר כן?

למה ללכת רחוק. תראה כמה גולים יש לו מחודש מרץ. פנדל אחד מול נס ציונה וזהו.

15 דקות לפני, daniel616 said:

לפי השיטה שלך גם לא נרצה להביא את מיכאל אוחנה, 0 גולים ובישולים העונה

51 דקות לפני, אדביסי said:

מעריכים מאוד את עטר ומה שעשה (ראה ערך קיבל חוזה מטורף בתקופת פייר פליי)

אבל השנה סיים את חלקו במכבי, איביץ לא חושב שהוא מתאים להיות שחקן סגל אפילו.

אז מה הסיבה לא לשחרר אותו אם הוא רוצה?

1 hour ago, yellow_blood said:

חחחחחחח איפה ראית אנטי

דוגמא חמה מהתנור כמה הודעות מעלינו. מתחילת החלון כמות לא מבוטלת של הודעות על כמה רק רוצים שהוא יעזוב כבר, בלי לדבר בכלל על ההבדל היחס פה בינו לבין שחקנים "לא נחוצים" אחרים למשל ברסקי, חוזז או שוינפלד. רואים את זה בבירור ואם לא שמת לב אז תעבור ברפרוף, לא יהיה לך קשה למצוא.

נהיה פופוליסיטי לצאת עליו בפורום, כנראה רק כי אוהדי הפייסבוק שלו עושים הרבה רעש, זו לא אשמתו שהם ביטוח לאומי. כל הלובי הזה שיש לו בפייסבוק ואין לחוזז או ברסקי גורם לזה. עוד פעם - לא אשמתו, לא הוא שולח אותם לפרסם פוסטים ולצעוק את השם שלו בבלומפילד

אנטי לשחקן זה אומר שבכל הודעה יורדים עליו קשות. רוב ההודעות שראיתי זה שעטר מיצה את עצמו פה.

למה אנשים שמחים שהוא עוזב? כי כולם יודעים שהוא גמר פה ורוצים שהוא יעזוב, כי התרומה שלו כרגע היא 0 והוא אחד המרוויחים הכי גדולים במכבי. הוא גם בן 33 עוד מעט ככה שאין לאן להשתפר.

חוזז למשל מרוויח הרבה פחות והוא גם יותר צעיר. רוב האנשים בדעה שאם יש הצעה של חצי מיליון מבני יהודה צריך למכור את חוזז בלי שאלה בכלל. 

ברסקי צריך להישאר בסגל, כי הקישור שלנו לא מאוד רחב ויש לנו שחקנים (בעיקר מיכה, פרץ וכמובן גולסה) שנפצעים לא מעט פעמים בתפקיד הזה ואם נשחרר את ברסקי יכול להיות שנשאר ללא מחליף.

שוינפלד מרוויח הרבה ואחד השחקנים שהפורום הכי רוצה שיעזבו. למרות זאת כרגע לא יהיה חכם לשחרר אותו בחינם, כי פשוט אין לנו חלוצים.

1 hour ago, daniel616 said:

ואז הוא היה אומר שזה רק כי איביץ' מייבש אותו ואחרת הוא היה עושה עונה של 15 שערים ו5 בישולים. והוא עוד הוסיף לפחות.

למען האמת באף עונה בשום קבוצה ובשום סיטואציה עטר לא הגיע ל15 שערים ו5 בישולים. לא יודע מאיפה הוא הביא את זה.

העונה האחרונה שבא הוא עבר את 15 השערים היא עונת האליפות של אוסקר. וגם אז הוא לא בישל 5 שערים. מאז עברו 7 שנים ובאף אחת מהעונות בדרך הוא לא התקרב למספרים של 2012/2013.

לדעתי יכול לתת עוד שתי עונות נחמדות עם כמה שערים בכל עונה ושם בערך תסתיים הקריירה (המכובדת מאוד) שלו.

למה לשחרר את עטר ולא להשאיל? צינון לתקופה קצרה יעשה טוב לשני הצדדים.

לא הייתי ממהר לשחרר שחקן עם מספרים מוכחים בליגה.

יש לנו כמה עודפים שצריכים לחתוך החלטות עליהם:

שוינפלד

ניקוליץ'

חוזז (עדיף להשאיל)

3 דקות לפני, Armagedon said:

למה לשחרר את עטר ולא להשאיל? צינון לתקופה קצרה יעשה טוב לשני הצדדים.

לא הייתי ממהר לשחרר שחקן עם מספרים מוכחים בליגה.

יש לנו כמה עודפים שצריכים לחתוך החלטות עליהם:

שוינפלד

ניקוליץ'

חוזז (עדיף להשאיל)

להשאיל שחקן בן 33?
את חוזז משאיל, 
ניקוליץ' ושוינפלד משחרר, אולי גם את ברסקי

Just now, YoC said:

להשאיל שחקן בן 33?
את חוזז משאיל, 
ניקוליץ' ושוינפלד משחרר, אולי גם את ברסקי

הייתי בטוח שהוא 31...

אם אתה משחרר את עטר - מי החלופה הישראלית שתביא במקומו בהמשך? 

מוסיף את בלקמן שמכבי צריכה להחליט מה לעשות איתו - בינתיים זה לא פוגע....

Just now, Armagedon said:

הייתי בטוח שהוא 31...

אם אתה משחרר את עטר - מי החלופה הישראלית שתביא במקומו בהמשך? 

מוסיף את בלקמן שמכבי צריכה להחליט מה לעשות איתו - בינתיים זה לא פוגע....

אמת, גם בלקמן זה חתיכת משכורת על הגרון של הקבוצה ביחס לזה שהוא לא משחק (הוא כשיר בכלל?)
אני חי טוב עם אצילי,אופואדו,יונתן כהן ואיילון אלמוג באגפים. 
הייתי רוצה חלוץ רחבה והמילים הכל כך מעוסות ולעוסות אבל לצערנו עדיין נכונות "אלטרנטיבה למיכה".

היה צפוי שבלקמן נפילה עוד מהקיץ

הזוי שרצו גם את דור אלו, מזל שלא הלכנו על זה

בכל אופן מהסגל הייתי משחרר רק את בלקמן.. לא מובן לי הנדיבות שלכם לשחרר 4-5 שחקנים

בליגה יש כרגע 2 שחקנים שיכולים להיות חלוצי רוטציה נהדרים ביחד עם שכטר. דעה אישית כמובן.

גיא מלמד (העונה עם 3 שערים, עונה שעברה 10 שערים)

שלומי אזולאי (העונה 6 שערים, עונה שעברה 9 שערים)

שוינפלד, בלקמן ועטר לצערי כיום לא תורמים למכבי, כל אחד מסיבות שונות. אין סיבה שלקבוצה שרצה לאליפות יהיו 3 חלוצים שלא תורמים מאומה.

בהנחה ו2 מתוך ה-3 עוזבים, הייתי רוצה לראות את מלמד או אזולאי במכבי (עדיפות למלמד שלדעתי איביץ' יכול לשדרג מאוד).

20 דקות לפני, Armagedon said:

בליגה יש כרגע 2 שחקנים שיכולים להיות חלוצי רוטציה נהדרים ביחד עם שכטר. דעה אישית כמובן.

גיא מלמד (העונה עם 3 שערים, עונה שעברה 10 שערים)

שלומי אזולאי (העונה 6 שערים, עונה שעברה 9 שערים)

שוינפלד, בלקמן ועטר לצערי כיום לא תורמים למכבי, כל אחד מסיבות שונות. אין סיבה שלקבוצה שרצה לאליפות יהיו 3 חלוצים שלא תורמים מאומה.

בהנחה ו2 מתוך ה-3 עוזבים, הייתי רוצה לראות את מלמד או אזולאי במכבי (עדיפות למלמד שלדעתי איביץ' יכול לשדרג מאוד).

גיא מלמד ושלומי אזולאי זה שחקנים שאתה צריך להביא רק אם הם חופשיים, כי אחרת הקבוצות שלהם ידרשו סכומיים הזויים.

לגבי אזולאי - בית"ר לא תשחרר לך אותו בחיים, וגם אם כן זה לא יהיה בפחות ממיליון וחצי יורו, לגבי מלמד- גם שם ינסו לסחוט אותנו לגבי המחיר.

יש לנו אחלה שחקנים מושאלים ואחלה שחקנים בסגל שיכולים לתת את התפוקה של מלמד ושל אזולאי, אז אותם אנחנו בטוח לא צריכים.

7 דקות לפני, Adir12 said:

גיא מלמד ושלומי אזולאי זה שחקנים שאתה צריך להביא רק אם הם חופשיים, כי אחרת הקבוצות שלהם ידרשו סכומיים הזויים.

לגבי אזולאי - בית"ר לא תשחרר לך אותו בחיים, וגם אם כן זה לא יהיה בפחות ממיליון וחצי יורו, לגבי מלמד- גם שם ינסו לסחוט אותנו לגבי המחיר.

יש לנו אחלה שחקנים מושאלים ואחלה שחקנים בסגל שיכולים לתת את התפוקה של מלמד ושל אזולאי, אז אותם אנחנו בטוח לא צריכים.

מלבד שאלטה (מה איתו?) לא זכור לי מושאל אחד בעמדת החלוץ 

20 דקות לפני, thunderbolt said:

ניקוליץ' האמיתי שחקן חופשי

https://www.transfermarkt.com/nemanja-nikolics/leistungsdatendetails/spieler/102281

להביא דחוף

בוםםםםםם

https://www.maccabi-tlv.co.il/2018/12/נמייה-ניקוליץ-סיכם-במכבי/