Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

Just now, משה פרימו said:

לפי ספורט 5 בני יהודה מציעה חצי מיליון יורו על חצי מהכרטיס של חוזז שעדיין לא החליט אם לעבור.

שווה שווה. לא חושב שיצא ממנו משהו יותר ממה שעכשיו רואים. וגם אם כן הוא קיבל מספיק צ'אנסים ולא לקח את זה.

Just now, משה פרימו said:

לפי ספורט 5 בני יהודה מציעה חצי מיליון יורו על חצי מהכרטיס של חוזז שעדיין לא החליט אם לעבור.

עסקה לא רעה בכלל למכבי.

שבני יהודה ישלמו חצי מיליון יורו על שחקן? מתי זה קרה? ועוד רק על 50%?

לצערי חוזז לא ממש הצליח להשתלב ולמכור אותו יכול להיות הדבר הנכון.

2 דקות לפני, אדביסי said:

שווה שווה. לא חושב שיצא ממנו משהו יותר ממה שעכשיו רואים. וגם אם כן הוא קיבל מספיק צ'אנסים ולא לקח את זה.

מסכים אבל מכבי חייבים להכניס סעיף שהם יחליטו לגבי העברה עתידית, כמו שהיה לאשדוד עם ביתר וקינדה.

17 דקות לפני, משה פרימו said:

מסכים אבל מכבי חייבים להכניס סעיף שהם יחליטו לגבי העברה עתידית, כמו שהיה לאשדוד עם ביתר וקינדה.

למה? מה זה משנה. הם רוכשים רק 50% כרטיס. ממילא יהיו לנו רווחים מכל מכירה עתידית.

12 דקות לפני, אדביסי said:

למה? מה זה משנה. הם רוכשים רק 50% כרטיס. ממילא יהיו לנו רווחים מכל מכירה עתידית.

כי הם יכולים למכור אותו ליריבה שלנו לאליפות.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

כי הם יכולים למכור אותו ליריבה שלנו לאליפות.

חצי עונה והוא בחיפה אין שקוף מזה. 

אלא אם מכבי שומרת את הזכות להחליט על מכירה

16 דקות לפני, אדביסי said:

כמו שכבר כתבו כדי להימנע ממצב שהוא מחזק יריבה.

השוק הישראלי חלש מאוד וקבוצות רק מחכות לשחקנים עם פוטנציאל שיוצאים ממכבי,חצי עונה סבירה בבני יהודה וחוגג/אלונה מציעים עליו 2 מיליון יורו..

44 דקות לפני, משה פרימו said:

לא כזה רע, כל עוד יש לנו זכות לקנות בחזרה את החצי מבני יהודה אם הוא יתן עונה גדולה

1 hour ago, אדביסי said:

אני לא שונא אותו, אין לי שום דבר אישית נגדו

הוא סתם שחקן חלש שלא צריך להגיע למכבי. אם רז שלמה או נחמיאס שבפורום התלהבו מהם בקיץ עדיין היו על הפרק הייתי חופר עליהם באותה מידה

האכילו אותנו מספיק לקרדות בשנים האחרונות, תראה מה קורה לב"ש עכשיו, חלאס ליפול בפח הזה. יש 2-3 ישראלים ריאלים ששווים מקום במכבי ועוד 6-7 שכרגע פחות ריאלים. השאר שילכו לעשות חמוצים אצל אלונה שחר וחוגג. יש לנו מחלקת נוער מעולה, מושאלים בכל הליגה וכבר עכשיו סגל ישראלי הכי טוב שאפשר להרכיב. אין סיבה למלא את הסגל באפסים.

מה שהכי מפריע לי בתגובות שלך על גאנם זה חוסר הכבוד שאתה מקנה למכבי בכך שאתה מבטל בשנייה את המאמצים שנעשו/נעשים בהבאת השחקן. ברור שזה פורום וזכותך להגיד מה שאתה חושב, אבל התחושה שאני מקבל ממך זה שאתה חושב שאתה מבין יותר מהגורמים הרלוונטיים במכבי. תן להם קצת קרדיט.

56 דקות לפני, משה פרימו said:

סכום יפה לא חושב שנרוויח יותר 

27 דקות לפני, חבסוס said:

מה שהכי מפריע לי בתגובות שלך על גאנם זה חוסר הכבוד שאתה מקנה למכבי בכך שאתה מבטל בשנייה את המאמצים שנעשו/נעשים בהבאת השחקן. ברור שזה פורום וזכותך להגיד מה שאתה חושב, אבל התחושה שאני מקבל ממך זה שאתה חושב שאתה מבין יותר מהגורמים הרלוונטיים במכבי. תן להם קצת קרדיט.

ההפך הוא הנכון

בגלל הכבוד שיש לי למכבי אני מתקשה להבין למה זה בכלל על הפרק.

אם ההעברה הזאת הייתה ב2016 הייתי פחות מתעצבן כי היו לי פחות ציפיות מהמערכת. אבל אחרי שניקו את כל הבלאגן שהיה פה זה מרגיש לי הזוי ככה לחזור אחורה.

לכן אני לא מאמין שזה גם יקרה.

בכל אופן אוטוטו החלון נסגר, בספק שיהיו שינויים, כמו שכבר למדנו ניקליץ' והיווני נשארים, נקווה לתרומה כלשהי מניקוליץ'... נצטרך מישהו שיגיע מהספסל/יציע שיתן תרומה לקראת הפלייאוף. הייתי שמח אם היו משאירים את עטר אבל הספינה הזאת הפליגה מזמן.

1 hour ago, YoC said:

לא כזה רע, כל עוד יש לנו זכות לקנות בחזרה את החצי מבני יהודה אם הוא יתן עונה גדולה

נראה לך שהם יסכימו לכזה הסכם ? 

כל משתמש ששיחק פעם מנג'ר נהיה גיבור מקלדת ומציע הצעות שמתאימות לפורום הקופים ( חוץ מזה שלא מבקשים את דור מיכה על הדרך ) |
תרשו לי להזכיר לכם עובדה מצערת : מכבי היא באופן מסורתי הפריירית של הליגה גם בקניה וגם בשחרור של שחקנים .

בואו נתספק בזה שנוציא חוזה סביר ( כמו שאמרו, זכות על המכירה / זכות ראשונים להחזיר אותו )

* לגבי קייס גאנם. אני בד"כ נוטה לסמוך על המערכת, אבל שחקן עם שער אחד ובישול אחד ב 20 משחקים זה הספק דל ביותר

מישהו מעכברי הכדורגל ראה ועקב אחריו בשנתיים האחרונות ויכול לתת לנו מידע ? איך משחק הראש שלו ? איך משחק הלחץ ? מה הוא אמור לתת לנו ששוינפלד השור לא נותן ? 

20 דקות לפני, הצבר said:

* לגבי קייס גאנם. אני בד"כ נוטה לסמוך על המערכת, אבל שחקן עם שער אחד ובישול אחד ב 20 משחקים זה הספק דל ביותר

מישהו מעכברי הכדורגל ראה ועקב אחריו בשנתיים האחרונות ויכול לתת לנו מידע ? איך משחק הראש שלו ? איך משחק הלחץ ? מה הוא אמור לתת לנו ששוינפלד השור לא נותן ? 

@אדביסי

54 דקות לפני, הצבר said:

צברי מה קורה? 

ראה את התגובה הקודמת שרשמתי כאן לגבי סטטיסטיקה שלו בשנים עברו,

חוצמיזה הרגע הוא הכניס עוד גול,

ובגדול הוא מהיר, פיזי וגבוה,  דריבל טוב, השתלטות טובה על כדור בתוך הרחבה בשתי הרגליים ויכולת מסירה בהתקפה. לצערי על החצי הראשון שיינפלד עונה ועל החצי השני לא.

3 hours ago, אדביסי said:

באיזה ליגות בדיוק?

ואני חושב שהוא התחיל לשחק מאוחר כי הוא נראה שחקן בלי קשר למקצוע, חסר יסודות.

בכל אופן אני עוקב אחריו מעונה שעברה כשהוא עלה כמועמד והוא פשוט כדורגלן גרוע. לא סתם הוא לא פוגע ברעננה כשיש לו שם את כל התנאים להצליח. לא סתם אשר אלון מת להיפטר ממנו עכשיו לפני שהבלוף נחשף. לא סתם הוא יורד בכל משחק בדקה 60 או בכלל במשחקים האחרונים לא פתח (שוב, ברעננה). צריך להיות עיוור או סתם כמוך לשפוט על פי סרטוני ביצועים בשקל כדי להתלהב ממנו. 

קלוט איזה שחקן אחושילינג

להביא!!!111

שמע כנראה אתה חסר יכולת הבנה לחלוטין, 

רשמתי סטטיסטיקה של עשר שנים, תכונות שמאפיינות אותו ואתה אומר שאני שופט אותו על בסיס סרטון אחד.. גו פאק יור סלף...הכניס הרגע גול! 

(חחחח רשמת שיש לו את כל התנאים השנה להצליח ברעננה אני לא מאמין שקראתי את זה )

לא רע לי אם נדלל את הסגל משחקנים שלא רואים דקות.

אם נצליח גם להשתחרר מאיזה חוזה מוגזם ולראות קצת כסף ואחוזים ממכירה עתידית של עוד שחקן - גם לא רע.

אגב אני בכלל מופתע שבני יהודה מציעים כסף על חוזז ורוצים לפצות אותנו, אני יכול לספור על כף יד אחת את המקרים שקבוצות מוכנות לשלם למכבי כסף על שחקנים(דסה, אליאל, אלמוג) בשנים האחרונות.

מצד אחד לא יודע אם חוזז יהיה במסלול של שחקן הרכב מכבי כי בעמדה שלו יש את אלמוג וכהן וגם אנחנו זקוקים לכסף ומצד שני עדין מתבאס למכור כשרון....אם מכבי תעשה זכות ראשונים במחיר שפוי אני בעד

הגיע הזמן למכור שחקנים במתכונת ברצלונה ריאל ולא במתכונות של 50 אחוז כי זה לא עובד .

מה שכן אם הוא ימכר, נקווה שמכבי תנצל את זה בצורה נבונה.

רז אמיר העביר את זה לאתר

זה צפוי לעטר יש חוזה עד תום העונה ומכבי לא תחדש אותו

חבל מאוד שעטר שהוא אחד המוציאי לפועל הטובים בארץ לא הגיע לעונה הזאת מקצועית ...משהו עבר עליו ואין לי מושג הוא לא דומה לכלום השנה וכאילו לא היה באימון אחד של איביץ'

תודה על הכל עטר, נתת למכבי המון.