Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

אני לא מבין... יש שחקנים זרים צעירים סופר מוכשרים כמו danel sinani מדודלאנג׳ נתן צמד לאפועל ניקוסיה נתן צמד נגד סביליה..

כמה שחקנים כאלה נמצא?

הוא מסיים חוזה בקיץ ועכשיו אפשר להגיד להם שיקחו סכום סמלי או שבקיץ לא תראו גרוש.

למה אנחנו לא בתמונה - למה אנחנו בתמונה של שחקן כמו קייס גאנם שנתן העונה גול אחד ובישול ב15 משחקים!

1 דקה לפני, Dbolsa said:

אני לא מבין... יש שחקנים זרים צעירים סופר מוכשרים כמו danel sinani מדודלאנג׳ נתן צמד לאפועל ניקוסיה נתן צמד נגד סביליה..

כמה שחקנים כאלה נמצא?

הוא מסיים חוזה בקיץ ועכשיו אפשר להגיד להם שיקחו סכום סמלי או שבקיץ לא תראו גרוש.

למה אנחנו לא בתמונה - למה אנחנו בתמונה של שחקן כמו קייס גאנם שנתן העונה גול אחד ובישול ב15 משחקים!

אתה מבין שאין לנו מקום לזר ואין לנו יכולת לשלם על שחקנים? 

Just now, Spring said:

אתה מבין שאין לנו מקום לזר ואין לנו יכולת לשלם על שחקנים? 

בקיץ היה לך לשלם יותר ממיליון יורו על דלמאו...

עליו אין לך לשים כמה מאות אלפי יורו? שיקפיאו את ניקוליץ כבר... 

כן כי הסיכום מול פיפא הוא שמותר לך לקנות בהתאם למכירה באותו חלון.

לגבי הלמה לא להביא שחקן הכי חם שיש לעומת שחקן ששנה שעברה היה טאלנט והבטחה והשנה קצת פחות הולך לו , א ב של השקעות. 

35 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

לגבי הלמה לא להביא שחקן הכי חם שיש לעומת שחקן ששנה שעברה היה טאלנט והבטחה והשנה קצת פחות הולך לו , א ב של השקעות. 

קצת פחות הולך לו?

גם שנה שעברה 31 משחקים 7 גולים. זה ג ד של כשלונות מול בעלים עושק כמו אשר החביב.

ד״א אותו סינאני העיף שנה שעברה את קלוז׳ מהליגה האירופית והעלה את דודלאנג׳.

נתן שלוש גולים סהכ במפגשים מולם הוא גם יכול לשחק בתפקיד של מיכה.

4 דקות לפני, Dbolsa said:

קצת פחות הולך לו?

גם שנה שעברה 31 משחקים 7 גולים. זה ג ד של כשלונות מול בעלים עושק כמו אשר החביב.

לא שיש לי ממש דעה על גאנם כי לא ראיתי אותו יותר מדי (רק יודע שמכבי עקובת אחריו כבר כמה שנים ורצתה אותו עוד כששיחק בלאומית) אבל לגבי ה7 שערים, הוא בקבוצה קטנה.

גם שכטר בעונה שלפני שעבר להפועל כבש משהו כמו 7-8 שערים.

5 דקות לפני, וזה ברשת said:

לא שיש לי ממש דעה על גאנם כי לא ראיתי אותו יותר מדי (רק יודע שמכבי עקובת אחריו כבר כמה שנים ורצתה אותו עוד כששיחק בלאומית) אבל לגבי ה7 שערים, הוא בקבוצה קטנה.

גם שכטר בעונה שלפני שעבר להפועל כבש משהו כמו 7-8 שערים.

נתן 7 אבל היה יציב לפחות שכל שנה נתן 28-29 משחקים עם 7-8 גולים. הוא(גאנם) השנה לא יסיים עם יותר מ3..

אם אין מה להביא בשוק הישראלי לא בכח ובטח לא אותו.

19 דקות לפני, Dbolsa said:

נתן 7 אבל היה יציב לפחות שכל שנה נתן 28-29 משחקים עם 7-8 גולים. הוא(גאנם) השנה לא יסיים עם יותר מ3..

אם אין מה להביא בשוק הישראלי לא בכח ובטח לא אותו.

זאת שנה שניה של גאנם בליגת העל ובקבוצה כמו רעננה.

שכטר שיחק איזה 3 שנים בקבוצה צמרת אז, נתניה.

אתה לא יכול להשוות, לא רמת הקבוצה ולא מבחינת הליגה.

בפעם האחרונה שהיה כשרון עם 7 שערים בהפועל רעננה, הוא נחטף בסוף העונה והביא 3 אליפויות לגמלים.

אני בטוח שגאנם לא ברמה הזו ולא מתקרב אפילו, אבל אם הוא באמת כזה כשרון כמו שמדברים, הוא צריך להיות אצלנו. (באמת לא יצא לי לראות אותו משחק חוץ מהמשחק נגדנו בנובמבר)

25 דקות לפני, שמש צהובה said:

בפעם האחרונה שהיה כשרון עם 7 שערים בהפועל רעננה, הוא נחטף בסוף העונה והביא 3 אליפויות לגמלים.

אני בטוח שגאנם לא ברמה הזו ולא מתקרב אפילו, אבל אם הוא באמת כזה כשרון כמו שמדברים, הוא צריך להיות אצלנו. (באמת לא יצא לי לראות אותו משחק חוץ מהמשחק נגדנו בנובמבר)

אתה באמת משווה את גאנם לוואקמה? מה? אתה ראית איך וואקמה בנוי ואת הכישרון שיש לו?

24 דקות לפני, Dbolsa said:

אתה באמת משווה את גאנם לוואקמה? מה? אתה ראית איך וואקמה בנוי ואת הכישרון שיש לו?

לא קראת את השורה השנייה שלי, אני בטוח.

2 hours ago, השני למאי תשעים ושמונה said:

פעם ראשונה שאני שומע את זה. אתה בטוח?

הדיבור היה באופן כללי ולא על כל חלון באופן פרטני.

הסיבה שאין רכש לדעתי בכסף גדול זה לא כי אסור להביא אלא כי המאזן הכספי לא מספיק טוב וקניה של שחקן עכשיו תזרוק אותנו חזרה לבעיות הפיירפלי

חחח טאלנט..

אגב המספרים לא מעניינים, כמו שהוא כבש 7 בעונה שעברה או 1 העונה, מי שבאמת רואה אותו יודע שהוא לא קשור למקצוע

הסיבה היחידה שהתלהבו ממנו בגיל צעיר זה כי הוא פיזי ורחב, חוץ מזה אין בו כלום

לא בקטע גזעני אבל זה כמו אבו עביד או סארי פלאח שעפו עליהם כשהם היו צעירים כי הם היו אתלטים אבל בתכל'ס אין להם קשר למקצוע

5 דקות לפני, אדביסי said:

חחח טאלנט..

אגב המספרים לא מעניינים, כמו שהוא כבש 7 בעונה שעברה או 1 העונה, מי שבאמת רואה אותו יודע שהוא לא קשור למקצוע

הסיבה היחידה שהתלהבו ממנו בגיל צעיר זה כי הוא פיזי ורחב, חוץ מזה אין בו כלום

לא בקטע גזעני אבל זה כמו אבו עביד או סארי פלאח שעפו עליהם כשהם היו צעירים כי הם היו אתלטים אבל בתכל'ס אין להם קשר למקצוע

כל פעם שאני נכנס לנושא הזה ההודעה האחרונה זה שלך מלכלך על גאנם.

טוב נאלצתי ללמוד טיפה את גאנם כי כל הזמן חוזרים לדבר אליו :

בעונה האחרונה בנוער הכניס 20 שערים לפני שעלה לבוגרים,

לאחר מכן שיחק שנתיים בלאומית (כל שנה כ10 שערים)

שנה שעברה 7 שערים ברעננה 

השנה גול ליגה ו2 בגביע.

שמאלי אבל משתמש בימין הרבה.

השתלטות טובה על הכדור ב2 הרגליים.

מסירות טובות, מייצר הזדמנויות גם לאחרים, דריבל טוב וגבוה 1.90.

בקיצור מקווה שעטר ישוחרר וגאנם יגיע.

9 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

טוב נאלצתי ללמוד טיפה את גאנם כי כל הזמן חוזרים לדבר אליו :

בעונה האחרונה בנוער הכניס 20 שערים לפני שעלה לבוגרים,

לאחר מכן שיחק שנתיים בלאומית (כל שנה כ10 שערים)

שנה שעברה 7 שערים ברעננה 

השנה גול ליגה ו2 בגביע.

שמאלי אבל משתמש בימין הרבה.

השתלטות טובה על הכדור ב2 הרגליים.

מסירות טובות, מייצר הזדמנויות גם לאחרים, דריבל טוב וגבוה 1.90.

בקיצור מקווה שעטר ישוחרר וגאנם יגיע.

חחח תנוח, זה שראית קליפ ביצועים שרוב המשחקים באמ אמא של הגארבץ' בפלייאוף תחתון לא אומר שגילית את ראשפורד הישראלי

אם אני שם לך פה קליפ ביצועים של אור אינברום אתה חושב שיש בישראל גרסה של תיירי הנרי שאף אחד לא גילה.

במציאות גאנם שחקן שחוץ מגובה ואתלטיות אין בו כלום. עוד שנה-שנתיים הוא ירד ללאומית כי לשם הוא שייך. כל משחק ברעננה הוא יורד בדקה 60, המאמנים פותחים איתו רק כי אשר אלון מכריח אותם

גאנם לא מבין את המשחק, קבלת החלטות נוראית ורוב הפעמים הסיומת שלו מביכה. לא עשיתי עליו מחקר אבל לא אופתע אם הוא התחיל לשחק בגיל מאוחר כי ככה הוא נראה.

חלאס לדבר עליו בהקשר של מכבי אתם מביכים את עצמכם ואת המועדון

יש 10-15 חלוצים שאני לוקח לפניו... קל.

לשים אותו ואת עטר באותו משחק זה מעליב ומעיד על זיכרון קצר מאוד.

אדביסי, אם מנסים להביא אותו זה לא כי הוא הפגין ביצועים מרהיבים אלא כי חושבים שיש לו פוטנציאל להשתפר ולהפוך במכבי לשחקן טוב ומתאים. 

רוצים לרכוש בגלל הפוטנציאל שיש בו ופחות בגלל היכולת שהראה בעבר. כולנו מסכימים שהוא לא איזה מפלצת שחייבים לקנות. הוא שחקן צעיר עם סימן שאלה גדול על עתיד הקריירה שלו.

רוב הסיכויים שאין בו כלום אבל בכל השוק הישראלי אין יותר מדי, מחפשים ומנסים למצוא חומר שחקנים איכותי לעתיד. זה הימור כמו כל רכישה של שחקן חדש ובמיוחד שחקן צעיר.

כולנו ראינו בשבת האחרונה מול אשדוד את הכישרון של שגיב יחזקאל, כנראה שיש דברים אחרים על המגרש שגרמו לו לא לפרוץ, אבל מה שיש לו ברגליים אי אפשר לקחת לו. אולי לגאנם אין כישרון גדול אבל כן יכולת ללמוד, להשקיע, לעבוד קשה ולהתפתח.

וגם אם יביאו ויכשלו איתו והוא יתגלה כפלופ, לפחות ניסו. אני רגוע כי אני יודע שעקבו אחריו וזה לא סתם גחמה. שוב, זה לא שיש פה מרבץ של חומר שחקנים איכותי שאנחנו יכולים להתלבט לגביו, צריכים ממש לברור וללטש כל דבר שנראה מנצנץ.

ובכלל לא נראה לי שמכבי תביא אותו או כל שחקן אחר.

12 דקות לפני, אדביסי said:

חחח תנוח, זה שראית קליפ ביצועים שרוב המשחקים באמ אמא של הגארבץ' בפלייאוף תחתון לא אומר שגילית את ראשפורד הישראלי

אם אני שם לך פה קליפ ביצועים של אור אינברום אתה חושב שיש בישראל גרסה של תיירי הנרי שאף אחד לא גילה.

במציאות גאנם שחקן שחוץ מגובה ואתלטיות אין בו כלום. עוד שנה-שנתיים הוא ירד ללאומית כי לשם הוא שייך. כל משחק ברעננה הוא יורד בדקה 60, המאמנים פותחים איתו רק כי אשר אלון מכריח אותם

גאנם לא מבין את המשחק, קבלת החלטות נוראית ורוב הפעמים הסיומת שלו מביכה. לא עשיתי עליו מחקר אבל לא אופתע אם הוא התחיל לשחק בגיל מאוחר כי ככה הוא נראה.

חלאס לדבר עליו בהקשר של מכבי אתם מביכים את עצמכם ואת המועדון

יש 10-15 חלוצים שאני לוקח לפניו... קל.

לשים אותו ואת עטר באותו משחק זה מעליב ומעיד על זיכרון קצר מאוד.

חחחח נחתי 

הכל טוב אחי?

יופי לא עשית מחקר ואתה חושב שהוא התחיל לשחק בגיל מאוחר  אז אני אגלה לך קצת פרטים:

2010-11 סיים עם 13 שערים

11-12 18 שערים

12-13 55 שערים

13-14 23 שערים

14-15 33 שערים

15-16 19 שערים (נוער)

16-17 9 שערים (לאומית)

17-18 10 שערים (לאומית)

18-19 7 שערים (ליגת העל)

(רק שערי ליגה, לא כולל גביע)

האמת שאחרי שרשמתי בשבילך את הנתונים האלו אני חושב שאולי עדיף לתת לך לחשוב לבד אם הוא פוטנציאל או לא, ואם זו נקודת זמן חכמה לקנות אותו..

חחחחח חוזר לנוח

58 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

חחחח נחתי 

הכל טוב אחי?

יופי לא עשית מחקר ואתה חושב שהוא התחיל לשחק בגיל מאוחר  אז אני אגלה לך קצת פרטים:

2010-11 סיים עם 13 שערים

11-12 18 שערים

12-13 55 שערים

13-14 23 שערים

14-15 33 שערים

15-16 19 שערים (נוער)

16-17 9 שערים (לאומית)

17-18 10 שערים (לאומית)

18-19 7 שערים (ליגת העל)

(רק שערי ליגה, לא כולל גביע)

האמת שאחרי שרשמתי בשבילך את הנתונים האלו אני חושב שאולי עדיף לתת לך לחשוב לבד אם הוא פוטנציאל או לא, ואם זו נקודת זמן חכמה לקנות אותו..

חחחחח חוזר לנוח

באיזה ליגות בדיוק?

ואני חושב שהוא התחיל לשחק מאוחר כי הוא נראה שחקן בלי קשר למקצוע, חסר יסודות.

בכל אופן אני עוקב אחריו מעונה שעברה כשהוא עלה כמועמד והוא פשוט כדורגלן גרוע. לא סתם הוא לא פוגע ברעננה כשיש לו שם את כל התנאים להצליח. לא סתם אשר אלון מת להיפטר ממנו עכשיו לפני שהבלוף נחשף. לא סתם הוא יורד בכל משחק בדקה 60 או בכלל במשחקים האחרונים לא פתח (שוב, ברעננה). צריך להיות עיוור או סתם כמוך לשפוט על פי סרטוני ביצועים בשקל כדי להתלהב ממנו. 

קלוט איזה שחקן אחושילינג

להביא!!!111

14 דקות לפני, nirnir20 said:

מישהי שתאהב אותי כמו שאדביסי שונא את גאנם וכו' 

אני לא שונא אותו, אין לי שום דבר אישית נגדו

הוא סתם שחקן חלש שלא צריך להגיע למכבי. אם רז שלמה או נחמיאס שבפורום התלהבו מהם בקיץ עדיין היו על הפרק הייתי חופר עליהם באותה מידה

האכילו אותנו מספיק לקרדות בשנים האחרונות, תראה מה קורה לב"ש עכשיו, חלאס ליפול בפח הזה. יש 2-3 ישראלים ריאלים ששווים מקום במכבי ועוד 6-7 שכרגע פחות ריאלים. השאר שילכו לעשות חמוצים אצל אלונה שחר וחוגג. יש לנו מחלקת נוער מעולה, מושאלים בכל הליגה וכבר עכשיו סגל ישראלי הכי טוב שאפשר להרכיב. אין סיבה למלא את הסגל באפסים.