Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

11 hours ago, MTA For Ever said:

זהבי ודיא סבע מושבתים עד מאי.

שמישהו ירים שם טלפון וישאיל את זהבי עד סוף העונה

החליטו להשהות את הליגה? זה יכול להיות מעולה לנו.

מדהים שקייס גאנם עדיין על הפרק

מי מנסה לגזור כאן קופון ולמה? הסוכן? אשר אלון? מישהו שמקורב למכבי בצורה כלשהי? כי אין מצב שיש לנו אנשי מקצוע שאשכרה מחזיקים ממנו.

מסרב להאמין שבמכבי עדיין חושבים על להחתים שחקן כזה. שווה ערך להחתים איזה עידן שמש, במילים אחרות שחקן לאומית-ליגת על שנמצא בספסל של קבוצה שבדרך הבטוחה לליגה לאומית.

6 דקות לפני, אדביסי said:

מי מנסה לגזור כאן קופון ולמה? הסוכן? אשר אלון? מישהו שמקורב למכבי בצורה כלשהי? כי אין מצב שיש לנו אנשי מקצוע שאשכרה מחזיקים ממנו.

מסרב להאמין שבמכבי עדיין חושבים על להחתים שחקן כזה. שווה ערך להחתים איזה עידן שמש, במילים אחרות שחקן לאומית-ליגת על שנמצא בספסל של קבוצה שבדרך הבטוחה לליגה לאומית.

אני לא בעד הבאת ר'אנם אבל מעניין אותי לדעת אם האובססיה שלך לא להביא אותו היא בעיקר משנאה אליו או מאהבת צ'יקו?

4 דקות לפני, אדביסי said:

זה טרול עם הרבה יותר מוטיבציה אבל אפילו פחות יכולות הטרלה.

אני ארגיע אותך, הכל בסדר. מכבי כמו אותו בקיץ ועכשיו אשר אלון מתחנן שנקח אותו כי הוא תקוע, מכבי לא מתלהבים. 

בא לי לא לקחת רק בשביל הדווקא לאשר אלון שניסה לזיין אותנו, קשה לי עם זה שכל קבוצות הליגה תמיד רוצות לדפוק אותנו ואין לנו הזדמנויות להחזיר.

מתווה השאלה קצרה הייתי אומר סיכוי קטן אבל קיים. רק כי סביר להניח שקבוצות באירופה לא יהיו מעוניינות בהשאלה של 3 חודשים. כמו שפעם היו משאילים את בקהאם מלוס אנגלס למילאן. 

הליגה תחזור לדעתי בסוף מרץ-אפריל. 

ועדיין זה יעלה מיליונים. 

חזרה אמיתית אין סיכוי. הוא פחות מ 5 שנים בחו״ל, יאלץ לשלם הפרשי מס במיליונים. לא כלכלי. עדיף להיות מובטל בחו״ל ולא לחזור במקרה הזה. 

15 דקות לפני, yellow_blood said:

אני לא בעד הבאת ר'אנם אבל מעניין אותי לדעת אם האובססיה שלך לא להביא אותו היא בעיקר משנאה אליו או מאהבת צ'יקו?

אין קשר לאהבת צ'יקו, אני חושב שצריך להגיע חלוץ בקיץ, אבל להביא שחקנים כמו גאנם זה לחזור על הטעויות של יחזקאל ומרסלו, שחקנים שחונקים את הפיירול ולא נותנים שום תמורה

אותו דבר לגבי שחקנים כמו רז שלמה ונחמיאס שמשום מה בפורום הזה רוצים להביא, סתם ישראלים בינונים ולא יותר, יעטרו את הסגל של נתניה ובני יהודה בעוד כמה שנים

אין סיבה להביא אותו כשיש מחלקת נוער מתפקדת ומצבת חלוצים של שוינפלד צ'יקו ושכטר... הוא לא מוסיף כלום.

ואיזה סיכוי קיים להביא את זהבי חח, מילאן יכלו לעמוד במשכורת של בקהאם, ארסנל במשכורת של הנרי, אנחנו לא נצליח לעמוד אפילו ב20% משכורת של זהבי... תהיו רציניים.

הוא יעבור מסין לארה"ב/אולי אולי אירופה אם תהיה לו הצעה טובה. אלינו הוא יגיע רק בעוד שנתיים-שלוש...

3 דקות לפני, אדביסי said:

אין קשר לאהבת צ'יקו, אני חושב שצריך להגיע חלוץ בקיץ, אבל להביא שחקנים כמו גאנם זה לחזור על הטעויות של יחזקאל ומרסלו, שחקנים שחונקים את הפיירול ולא נותנים שום תמורה

אותו דבר לגבי שחקנים כמו רז שלמה ונחמיאס שמשום מה בפורום הזה רוצים להביא, סתם ישראלים בינונים ולא יותר, יעטרו את הסגל של נתניה ובני יהודה בעוד כמה שנים

אין סיבה להביא אותו כשיש מחלקת נוער מתפקדת ומצבת חלוצים של שוינפלד צ'יקו ושכטר... הוא לא מוסיף כלום.

ואיזה סיכוי קיים להביא את זהבי חח, מילאן יכלו לעמוד במשכורת של בקהאם, ארסנל במשכורת של הנרי, אנחנו לא נצליח לעמוד אפילו ב20% משכורת של זהבי... תהיו רציניים.

הוא יעבור מסין לארה"ב/אולי אולי אירופה אם תהיה לו הצעה טובה. אלינו הוא יגיע רק בעוד שנתיים-שלוש...

לא נמאס לך לחזור על הזיוני מוח שאתה אומר?

אף אחד בפורום לא היה בדעה שצריך להביא לא את רז שלמה ולא את נחמיאס.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא נמאס לך לחזור על הזיוני מוח שאתה אומר?

אף אחד בפורום לא היה בדעה שצריך להביא לא את רז שלמה ולא את נחמיאס.

תחזור לאשכול העברות של הקיץ.

עכשיו כשהם נראים כמו הצרות שלי פתאום אף אחד לא רוצה אותם. בקיץ היו תגובות להביא. ואפילו תגובות הזויות שהם יותר טובים מפיבן או עם יותר פוטנציאל ממנו

זאת לא הנקודה בכל אופן, הנקודה היא שלא צריך לקפוץ על כל ישראלי שנותן חצי משחק טוב, יש לנו מחלקת נוער מצוינת והחומר הקיים גם ככה הכי טוב שאפשר להרכיב. יש אולי 2-3 ישראלים ששווה לשים עליהם כסף ו-2 מהם בכלל לא משחקים בישראל. כדי להתמודד באירופה צריך להתחזק בגזרת הזרים ולהתחיל מלהיפטר מהיווני וניקוליץ'

Just now, גדי ברומר said:

טבח מוח עוד לא נחת פה ?

הוא עושה טיזינג, נפגש עם גורמים בכירים במכבי והכל טוב 

פשוט לא אמין שאנחנו מסוגלים לשלם לו משכורת

3 דקות לפני, אדביסי said:

לא תודה

לא התגעגעתי אליו, לא צריך

גם איתו יש לך משהו?

אף ישראלי לא מתאים למכבי? אפשר לחשוב איזו קבוצה יש לנו

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם איתו יש לך משהו?

אף ישראלי לא מתאים למכבי? אפשר לחשוב איזו קבוצה יש לנו

החרמנות רכש שלך כנראה גורמת לך לבעיה בזיכרון. שכחת את טב"ח או שאתה ממנו רק את הדברים הטובים?

חוצמזה שהוא לא יעמוד בדרישות של איביץ' בשום צורה וזה יהפוך למכוער כמו הסיפור עם עטר, הוא לא באמת שחקן טוב ומאוד חדגוני, לא שווה שכר של כוכב

הוא היה מצוין בעונה הראשונה שלו כשהוא היה שחקן משלים כי זה מה שהוא. ועכשיו מי יודע מה המצב הגופני שלו בכלל אחרי פציעה קשה ושנתיים בלי משחק.

איזו קבוצה יש לנו? הקבוצה הישראלית הכי טובה שאפשר להרכיב מההיצע כרגע. היחידים שהייתי חושב שיכולים לחזק אותנו (וגם זה במחיר המתאים) הם כיאל וקניקובסקי.

השאר לא יותר טוב מהמקבילים שלהם וסתם יהוו בזבוז כסף..

4 דקות לפני, אדביסי said:

החרמנות רכש שלך כנראה גורמת לך לבעיה בזיכרון. שכחת את טב"ח או שאתה ממנו רק את הדברים הטובים?

חוצמזה שהוא לא יעמוד בדרישות של איביץ' בשום צורה וזה יהפוך למכוער כמו הסיפור עם עטר, הוא לא באמת שחקן טוב ומאוד חדגוני, לא שווה שכר של כוכב

הוא היה מצוין בעונה הראשונה שלו כשהוא היה שחקן משלים כי זה מה שהוא. ועכשיו מי יודע מה המצב הגופני שלו בכלל אחרי פציעה קשה ושנתיים בלי משחק.

איזו קבוצה יש לנו? הקבוצה הישראלית הכי טובה שאפשר להרכיב מההיצע כרגע. היחידים שהייתי חושב שיכולים לחזק אותנו (וגם זה במחיר המתאים) הם כיאל וקניקובסקי.

השאר לא יותר טוב מהמקבילים שלהם וסתם יהוו בזבוז כסף..

אה צודק קניקובסקי צריך לבוא, אבל טב"ח חלוץ לא. 

הגיוני מאוד מה שאתה אומר.