Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

6 דקות לפני, אדביסי said:

הזלזול בעטר באמת הזוי

הפספוס הוא כולו שלנו, כמה עוד ישראלים יש ששווים מעורבות של 20 שערים בעונה? ועוד כאלו שמחוברים למועדון ולקהל.

צריך להגיד את האמת שאיביץ' התנהל בצורה רעה מאוד איתו. חבל. אחרי עונה שעברה האמנתי שהוא יכול להסתדר גם עם שחקנים בעייתים ולא רק ילדים טובים.

אוי ואבוי אם מיכה יהיה הבא בתור...

אני חושב שאתה לא יכול להיות יותר טועה.

אלו העובדות הידועות: מכבי(בהסכמתו של איביץ) הסכימה להאריך לעטר את האופציה. בומבה של אופציה, 400 אלף יורו- בין עשרת השחקנים הכי מרוויחים בליגה. אני אישית הופתעתי אבל זרמתי.

הווה אומר שמכבי האמינה בו וחשבה שיהיה לו תפקיד מרכזי העונה, וכל זאת בגיבוי והסכמה של איביץ. משהו קרה מאז החתימה ועד תחילת המשחקים הרשמיים. משהו מהותי שהסריח את האווירה ומוטט לאיביץ את האמון המקצועי בשחקן. 

אני רק יכול להסיק שהכל היה תלוי בעטר. לא באף אחד אחר. הייתי מצפה מעטר להיות אסיר תודה למערכת על חוזה כזה יפה ועל האמון שניתן בו ולעשות כל מה שביכולתו כדי להיות הכי טוב, מקצועי, מחוייב שהוא יכול. בוודאי לאחר שעבד עם איביץ במשך עונה שלמה ומודע לדרישות המקצועיות. זה כנראה לא קרה. 

כשאנחנו קמים בבוקר, אנחנו צריכים לברך על כך שדווקא בתקופה בעייתית כלכלית, איביץ הוא המאמן שלנו. ואין לזה שום שייכות לבעייתים או לא. רק לדרישות מיקצועיות שעד עכשיו בליגה, מוכיחות את עצמן.

התגובות כאן שוות ערך לתגובות של ילדים בני 4 בפייסבוק. איביץ׳ התנהל בצורה רעה ? איך אפשר להגיד על מאמן שנתן צ׳אנס לכל שחקני הסגל העונה דבר כזה . אם עטר שיחק הכי פחות מכולם, כולל מתן חוזז, כשהוא יושב על חוזה של סופרסטאר, זה עליו בלבד. 

חבורה של חיים בסרט. אלירן עטר לעולם לא היה מקצוען בכל מה שקשור לאימונים וכנראה שהעונה זה שבר שיאים. אף אחד לא יכול להגיד בוודאות, אבל מפה ולהאשים את איביץ׳ ? הבנאדם עולה לדשא ולא מצליח לזוז מטר, על מה אתם מדברים? הוא גמור. ואני מקווה שנראה אותו בקבוצה אחרת בליגת העל עוד החודש, ככה תבינו כמה הוא באמת גמר.

זאת הנקודה. ידעתם מי הבן אדם. גם בעונה שעברה היו תאקלים בין איביץ' לעטר. אז למה הארכתם לו חוזה אם הוא שרוף כבר מהמשחק הראשון באירופה?

עטר לעולם לא היה מקצוען... בסדר. עונה שעברה היה השחקן הכי טוב בליגה למשך חצי עונה, ובזמנו הסתדר גם עם אוסקר וג'ורדי. לא מתייחס ברצינות לסטיגמות, חלפו הימים שהוא ויצחקי התכלו לקונאטה, אם יש לכם משהו רציני להגיד אז תגידו אבל אל תפריחו שמועות באוויר

1 hour ago, אדביסי said:

זאת הנקודה. ידעתם מי הבן אדם. גם בעונה שעברה היו תאקלים בין איביץ' לעטר. אז למה הארכתם לו חוזה אם הוא שרוף כבר מהמשחק הראשון באירופה?

עטר לעולם לא היה מקצוען... בסדר. עונה שעברה היה השחקן הכי טוב בליגה למשך חצי עונה, ובזמנו הסתדר גם עם אוסקר וג'ורדי. לא מתייחס ברצינות לסטיגמות, חלפו הימים שהוא ויצחקי התכלו לקונאטה, אם יש לכם משהו רציני להגיד אז תגידו אבל אל תפריחו שמועות באוויר

עטר נשרף(כנראה) במהלך אימוני טרום העונה. ולא הצליח לשפר את מצבו מאז, למרות הזדמנויות פה ושם. זה מה שזה וזה מה שיש.

5 hours ago, אדביסי said:

לפי מה שאני זוכר בגלל שהוא שיחק כמות משחקים מסוימת, האופציה לחידוש בעוד עונה נעשתה אוטומטית.

מכבי דווקא דחפה שעטר לא יקבל את מימוש האופציה אלא יקבל חוזה לשנתיים אך עם שכר מופחת. עטר לא הסכים ורצה את הכסף הגדול לעונה אחת בלבד.

האופציה לא הייתה אוטומטית, מכבי הודיעה שהיא מממשת את האופציה ממש בסמוך לתאריך התפוגה שלה.

22 hours ago, אדביסי said:

אכן החוזה עם עטר היה טעות גדולה מאוד מהרבה בחינות מהתחלה היה צריך להגיד לו 250-300 אלף רוצה טוב לא רוצה מצטערים 

הוא היה חותם על זה בוודאות גם כי בית"ר (היחדים שצריכים אותו) לא היו מציעים לו 300 אלף וגם כי הוא ורני לוי זה שילוב בעייתי וגם כי עטר רוצה להשאר בת"א ולא לנסוע כל יום. 

אני מניח שלדרך שנמני ועטר לחצו על מכבי היה קשר ולו פסיכולוגי על תחילת העונה ומשם כבר קשה לשני הצדדים לתקן. 

המצב היום שדיון על עטר הוא לא רלוונטי עטר שחקן גמור במכבי לכן יש להבהיר לסוכן שלו שאו שעטר יעבור קבוצה או יעלה ליציע עד סוף העונה. 

פרדה בטוב היא מהלך שיהיה לטובת שני הצדדים וגם ישאיר את האהבה בין הקהל לעטר וההפך

On 24.1.2020 at 21:31, Armagedon said:

הייתי מנסה להביא את מיכאל אוחנה. המניה שלו בירידה עם הפציעות.

ואני הייתי מנסה להביא את קובי בראיינט.

מיום ליום אני בספק אם יגיע רכש

נשאר עוד שבוע וקצת בערך(הבנתי שהחלון עד ה4.2?) ואין מועמדים קונטקרטים חוץ מקייס גאנם עם תג מחיר מוגזם מאוד(לא שווה שום שחקן בסגל הרחב לדעתי) ודן ביטון שאם הוא יחזור לארץ יהיו לנו עליו מתחרים ואין לנו איך לצ'פר את הבולגרים כמוהם.

לגבי גאנם הוא כרגע לא עשה העונה שום התקדמות ולא יודע אם הוא בלבל שכרגע יכול לשדרג אותנו ככה שלהביא רכש סתם זה גם לא חכם.

16 דקות לפני, erantheking21 said:

מיום ליום אני בספק אם יגיע רכש

נשאר עוד שבוע וקצת בערך(הבנתי שהחלון עד ה4.2?)

מה הדליק אותך דווקא עכשיו :/?

עד ה6.2, בספק זה מצחיק חחח

כי היו דיבורים על מועמד או שנים ואת האמת שהם לא להיט, מצד שני אני עדין חושב שצריך סקורר ועוד קשר עם יכולות ניהול משחק ומסירות מהספסל.

6 hours ago, מכביסט לעד said:

לא יהיה רכש לצערי וחבל.

אנחנו עדיין צריכים לקחת אליפות, אבל היינו צריכים ריענון.

מה עם שיחרורים? עטר, חוזז, בלקמן?

לא יודע מה יש לי, כל פעם שמישהו מזכיר את בלקמן אני נזכר שבכלל יש שחקן כזה, הוא לא נמצא לי אפילו במדפים האחוריים של השכל.

תפנימו שלמכבי אין אפשרות לקנות שחקנים.

אנחנו יכולים להשאיל עם אופציה, להשאיל בלי אופציה, להחתים שחקנים חופשיים או לבצע טריידים.

עכשיו בקונסטלציה הזו, תנסו להביא שחקן ראוי.

מכבי עושה בשכל שהיא לא מתפזרת, אם אי אפשר להביא שחקן שבאמת יהיה חיזוק, לא צריך להביא בכלל.

הסגל הקיים מספיק לחלוטין כדי לעמוד במטרות שנשארו העונה, לא יזיק אפילו לדלל אותו (ואולי לעשות כמה גרושים).

20 דקות לפני, Dalembert said:

להשאיל = שחקן ממכבי עובר בהשאלה לקבוצה אחרת

לשאול = שחקן מקבוצב אחרת מגיע למכבי בהשאלה 

סליחה

עשית להם שחיתות* הא?

ברצינות למה קוברים את בלקמן? 

היה פה כבר וכבש שערים. 

גם שריקן היה בתקופה רעה קברו אותו כנל עם פרץ. 

לדעתי בלקמן ראוי מאוד לסגל שלנו ונקבל ממנו עוד הרבה

51 דקות לפני, Shroud said:

ברצינות למה קוברים את בלקמן? 

היה פה כבר וכבש שערים. 

גם שריקן היה בתקופה רעה קברו אותו כנל עם פרץ. 

לדעתי בלקמן ראוי מאוד לסגל שלנו ונקבל ממנו עוד הרבה

זכור לי משום מה שרצית שישחררו את עטר ובלקמן, מה קרה ?

11 hours ago, קובי השועל said:

זכור לי משום מה שרצית שישחררו את עטר ובלקמן, מה קרה ?

אל תצפה מטרול שלא אוהד מכבי בכלל שיזכור בכל רגע נתון את הדמות שלו ובעד מי הוא ונגד מי הוא, בטח שכטרול הוא צריך להיות רוב הזמן נגד ההיגיון.

לצערי מאז שהפסקתי להטריל את שדים לפני איזה 7 שנים לא קמו טרולים שמבצעים את העבודה ברמה מספיק טובה. Shroud לדעתי הוא מהטיפשים והגרועים שבהם, לא נותן לו יותר מגיל 14 ו75% מהיקף מוח של הבן אדם הממוצע (כן הוא כנראה מחיפה או בש)