Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

9 דקות לפני, Dalembert said:

נפל דבר. 

הרצועה של ניקוליץ'?
לא למדו כבר לאבטח אותה עם אזיקון לברך? 
גם לך תתפוס אותה עכשיו עם הרוחות האלו, תוך שניות היא עפה לקולנוע רינה

יש לי תחושה שכל עונה כשאני פותח את הפה בנושא הזה, זה מוציא את כל הנחשים ובעלי הזכרון של יום וחצי לכתוב שטויות גנריות

3 hours ago, LL6 said:

האמת שאפו ל-ב''ש. הביאו שחקן זר לפני ינואר (כמו מכבי וניקוליץ') אבל הוא נפצע (כמו ניקוליץ') והם לא התמהמהו כמו מכבי ושיחררו אותו מיד, עכשיו הם מביאים חלוץ (שזה מה שאנחנו צריכים) בהשאלה (בלי כסף, מה שאנחנו גם צריכים)

כשצריך אין לי בעיה לפרגן לקבוצות אחרות על התנהלות טובה ובאמת ההתנהלות שלהם פה קצת מעוררת קנאה כי אנחנו בתור אוהדי מכבי תקועים כבר שנה עם זר שלא שיחק אפילו 20 דקות ועדיין לא החליטו במועדון אם הוא צריך ניתוח, שנה שהוא במועדון ולא משחק ולא מנסים להיפטר ממנו.

אז כן יש פייר פליי ואני מבין את זה ובאמת שאין לי ציפיות גבוהות לרכש רק כואב לי לראות איך הפייר פליי הפך אותנו ללא רלוונטיים בשוק וכמה הוא פוגע בנו שאי אפשר לשחרר שחקנים זרים (יאניוטיס וניקוליץ') שלא תורמים במעט למכבי להיפך רק מזיקים שהם לוקחים משכורת גבוהה מבלי לתרום.

ההבדל הוא שלבאר שבע היה סעיף מיוחד בחוזה שהם היו רשאים לעשות את זה בטח בעלות סבירה ולך אין

Just now, תמיר8 said:

חיפלה הביאו עוד שוער יהודי אמריקאי כמחליף לחיימוב

הכנס מם של ארתור זאת האופנה עכשיו.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

בטח אם גנאם יחתום ויערוך בכורה כמחליף חמש דקות לסוף אדביסי יגיד שכולם ראו שהוא צדק וגאנם חלש ובושה שהוא משחק במכבי

לפני הוא עושה גרפיטי ושולח לרז אמיר

4 hours ago, מכביסט לעד said:

יש חלוץ(ים)!

מכבי ניצחה 2-0 את הנבחרת הצעירה במשחק ידידות משערים של בלקמן ושוינפלד.

האמת אני חושב שבלקמן סתם מתפספס לנו.  

נכון הוא לא איזה שוס, אבל יש לו מה למכור וכבר הוא הראה לנו את זה עם עונה דו ספרתית. 

כישראלי לדעתי הוא בסדר גמור, חבל שלא מנסים להוציא ממנו יותר..

17 דקות לפני, Macc Abi said:

נכון הוא לא איזה שוס, אבל יש לו מה למכור וכבר הוא הראה לנו את זה עם עונה דו ספרתית. 

יש מצב. במיוחד כשחקן אגף.

הבעיה שהוא ויאניוטיס די שרופים פה והמאבק ביננו לבין חיפה צמוד מדי בשביל לתת להם הזדמנות.

18 דקות לפני, Macc Abi said:

אני בטוח שהוא יקבל עוד צאנסים. כרטיס הכניסה להרכב, עבור כל אחד מהסגל, הוא מחוייבות, עבודה קשה ומשמעת טקטית קשוחה וברורה של איביץ. לכולם יש הזדמנות. אין לנו (או בכלל בליגה הזאת) כוכבים באמת. יש כושר נתון בזמן נתון.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

בלקמן לא משחק כי הוא התאושש מפציעה ארוכה ממה שהוא אמר בזמנו לא סגור על זה

בזמן הייבוש שלו במכבי הוא כן שיחק בנבחרת רפובליקת בננות שלו

17 דקות לפני, המכבייה said:

אני בטוח שהוא יקבל עוד צאנסים. כרטיס הכניסה להרכב, עבור כל אחד מהסגל, הוא מחוייבות, עבודה קשה ומשמעת טקטית קשוחה וברורה של איביץ. לכולם יש הזדמנות. אין לנו (או בכלל בליגה הזאת) כוכבים באמת. יש כושר נתון בזמן נתון.

ואז הוא יפתח, יכבוש שני גולים בנבדל ויבעט ממטר מעל השער ויחזרו הזמירות של להעיף אותו חזרה ליציע.

1 hour ago, תמיר8 said:

חיפלה הביאו עוד שוער יהודי אמריקאי כמחליף לחיימוב

נראה לי הסקאוט של חיפה משתמש במשחק מנג'ר בשביל למצוא יהודים מסביב לעולם.

4 hours ago, מכביסט לעד said:

בטח אם גנאם יחתום ויערוך בכורה כמחליף חמש דקות לסוף אדביסי יגיד שכולם ראו שהוא צדק וגאנם חלש ובושה שהוא משחק במכבי

אני בסוף אוהד מכבי

ארצה בהצלחתו, אבל ברור לי שזה בלוף כמו שלפני כמה שנים בלבלתי את השכל בצורה דומה על יחזקאל וגילי ורמוט ואמרו שאני חופר וסתם אנטי

יש לך את בלקמן ושוינפלד בספסל, פי 5929 טובים ממנו, הם שחקני כדורגל בניגוד לגאנם, תן להם לשחק (עם כמה שאני לא יכול לראות את בלקמן) וזה עדיף מבזבוז מטופש שהוא מסוג הרכישות שהביאו אותנו לבעיות פייר פליי

בהתחשב במה שיש לנו בסגל ובנסיבות אני שמח שמכבי לא חושבת לכיוון של תורג'מן. למען האמת, אני גם לא מבין למה ב"ש צריכים להשאיל אותו בינואר שיש להם את שהר. 

את ביטון לעומת זאת הייתי כן שמח לראות במכבי בחלון הנוכחי. להערכתי סיכוי נמוך מאוד שזה יקרה.

2 hours ago, אורלנדו בלוף said:

ואז הוא יפתח, יכבוש שני גולים בנבדל ויבעט ממטר מעל השער ויחזרו הזמירות של להעיף אותו חזרה ליציע.

יש כאן בעייתיות. הקהל כבר קבר את בלקמן(ממש הפך לאויב האומה) ויאנוטיס. ואני מהמר שעוד נזדקק לשניהם.

8 hours ago, LL6 said:

האמת שאפו ל-ב''ש. הביאו שחקן זר לפני ינואר (כמו מכבי וניקוליץ') אבל הוא נפצע (כמו ניקוליץ') והם לא התמהמהו כמו מכבי ושיחררו אותו מיד, עכשיו הם מביאים חלוץ (שזה מה שאנחנו צריכים) בהשאלה (בלי כסף, מה שאנחנו גם צריכים)

כשצריך אין לי בעיה לפרגן לקבוצות אחרות על התנהלות טובה ובאמת ההתנהלות שלהם פה קצת מעוררת קנאה כי אנחנו בתור אוהדי מכבי תקועים כבר שנה עם זר שלא שיחק אפילו 20 דקות ועדיין לא החליטו במועדון אם הוא צריך ניתוח, שנה שהוא במועדון ולא משחק ולא מנסים להיפטר ממנו.

אז כן יש פייר פליי ואני מבין את זה ובאמת שאין לי ציפיות גבוהות לרכש רק כואב לי לראות איך הפייר פליי הפך אותנו ללא רלוונטיים בשוק וכמה הוא פוגע בנו שאי אפשר לשחרר שחקנים זרים (יאניוטיס וניקוליץ') שלא תורמים במעט למכבי להיפך רק מזיקים שהם לוקחים משכורת גבוהה מבלי לתרום.

היי @snufkin

3 דקות לפני, קובי השועל said:

די נו בלקמן ושוינפלד.. די!

אלו המשאבים שיש לנו העונה. גם בעונה קודמת, לא היינו עם משאבים(שחקנים) הרבה יותר טובים. בטח לא התקפית. צריך לדעת לנצל ולהשתמש בזה בחוכמה. למזלנו, יש לנו את המאמן המושלם לפייר פליי. ללא פזם משמעותי באימון אבל עם יכולות שעולות בהרבה על ניסיונו. הוא לא רץ לתקשורת ורוצה חיזוק, הוא לא רוטן(והיו לנו כאלה שרטנו), הוא מיישר קו ופשוט עובד. וזה מעולה וזה נותן סיכוי לכל מי שנמצא בסגל. מכבי כנראה לא תעשה שום מהלך בחלון ואני לא חושב שרק צ'יקו ושכטר ישחקו 9 עד סוף העונה. זה דיי ברור לי...