Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

58 דקות לפני, אדביסי said:

לא נמאס לכם לרשום את זה אחרי השנים האחרונות

מי האמין ששכטר ילבש צהוב, או ורמוט

אם בצוות המצקועי ירצו אותו אז הוא יגיע. ואני לא אופתע אם איביץ' ירצה אותו כי הוא עשה לנו (דסה במיוחד) כאב ראש בכל משחק בעונה שעברה

ורמוט היה שחקן שחיפשנו(מחליף למיכה בזמנו) ועד היום לא הגיע שחקן כזה עוד מעידן ורמוט(היו 2-3 שנכשלנו איתם כמו סקריונה, באטוקיו וניקוליץ')

שכטר חלוץ 9..צ'יבוטה על הקו זה תפקיד שיש לנו שחקנים בשפע.

ממליץ לכולם להכנס פעמיים בשלושה ימים לנושא מלפפונים ולראות את ההתדרדרות\נואשות לרכש:

מתחיל בשחקנים גנריים שהפיפא מייצר כדי לחדש מלאי בעונות רחוקות כמו ניר\דן\עמית ביטון, 
ממשיך עם אחמד עאבד ג'וניור (קייס גאנם), 
ומסתיים בשפל מוסרי ומקצועי עם צ'יבוטה.

2 hours ago, אדביסי said:

מצחיק שבתורג'מן אתם מזלזלים אבל מתלהבים לי מקייס גאנם

נראה לי יש לתורג'מן יותר גולים מהופעות של קייס גאנם בליגת העל

ואני לא מחזיק ממנו כל כך אבל אם לחוצים אצלנו להביא חלוץ שיביאו אותו לחצי עונה, היה יכול להיות פתרון טוב

בכל אופן יש שחקנים כמו צ'יבוטה דן ביטון וסייף על המדף... רק צריך לבחור, אם חושבים שמישהו יכול להתאים.

מן הסתם, חלוץ בן 28 וחצי כבש יותר מחלוץ שרק חגג 22 ומשחק בקבוצה הכי גרועה בליגה.

אין לי דעה על גאנם אבל האנטי שלך מתחיל להחשיד.

האמת שאפו ל-ב''ש. הביאו שחקן זר לפני ינואר (כמו מכבי וניקוליץ') אבל הוא נפצע (כמו ניקוליץ') והם לא התמהמהו כמו מכבי ושיחררו אותו מיד, עכשיו הם מביאים חלוץ (שזה מה שאנחנו צריכים) בהשאלה (בלי כסף, מה שאנחנו גם צריכים)

כשצריך אין לי בעיה לפרגן לקבוצות אחרות על התנהלות טובה ובאמת ההתנהלות שלהם פה קצת מעוררת קנאה כי אנחנו בתור אוהדי מכבי תקועים כבר שנה עם זר שלא שיחק אפילו 20 דקות ועדיין לא החליטו במועדון אם הוא צריך ניתוח, שנה שהוא במועדון ולא משחק ולא מנסים להיפטר ממנו.

אז כן יש פייר פליי ואני מבין את זה ובאמת שאין לי ציפיות גבוהות לרכש רק כואב לי לראות איך הפייר פליי הפך אותנו ללא רלוונטיים בשוק וכמה הוא פוגע בנו שאי אפשר לשחרר שחקנים זרים (יאניוטיס וניקוליץ') שלא תורמים במעט למכבי להיפך רק מזיקים שהם לוקחים משכורת גבוהה מבלי לתרום.

4 דקות לפני, turgi said:

להחמיא לבש על רכש בשנתיים וחצי האחרונות זה באמת להשתין מהמקפצה 

לא כי ניקוליץ' ויאניוטיס זה בינגו שובר שוויון.

ותקרא טוב לא החמאתי להם על רכש החמאתי על ההתנהלות המהירה ויעליה לקבוצתם

3 דקות לפני, LL6 said:

עובדים נכון 

6 דקות לפני, LL6 said:

ההתנהלות שלהם היא מעכשיו לעכשיו ולטווח קצר, אם הם היו מאמינים בשחקן היו משאירים אותו למרות הפציעה.

מעדיף בהרבה את ההתנהלות של מכבי.

11 דקות לפני, LL6 said:

אם היו עושים את זה חד פעמי וזה היה משהו יוצא דופן הייתי מסכים.

אבל הם הפכו את זה לדבר קבוע, להחתים שחקנים ולשחרר אותם אחרי מספר חודשים במקרה הטוב ואחרי מספר שבועות במקרה הרע.

זו לא התנהלות טובה. להפך.

1 hour ago, silentyogi said:

אפס...אין יותר טרול ממך

וואלה? בהבנת הנקרא לא היית ממצטייני הכיתה נכון? תקרא שוב את מה שכתבתי. *העונה* - העונה מיכה נראה כמו הצל של עצמו.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש חלוץ(ים)!

מכבי ניצחה 2-0 את הנבחרת הצעירה במשחק ידידות משערים של בלקמן ושוינפלד.

איזה סגל (לא מדבר על רמה) זה מטורף.

מכבי ת"א: אנדריאס יאניוטיס (עומר כץ 41'), מאור קנדיל, שרן ייני, שחר פיבן, אופיר דוידזאדה, רוסלן ברסקי, אבי ריקן (נדב נידם 41'), מתן חוזז, אילון אלמוג (פארפה גויאגון 53'), ניק בלקמן, ארון שוינפלד (רונן חנצ'יס 67').

29 דקות לפני, LL6 said:

אם היה ניתן לשחרר את ניקוליץ עם שתי משכורות, אולי זה היה קורה. הנסיבות אפילו לא דומות. כן, שניהם בני אדם עם מערכת עיכול( אחד הוחתם לארבע וחצי שנים בראייה קדימה והשני בא לעשות פה פארטיה אחרונה לפני הפרישה).

50 דקות לפני, LL6 said:

האמת שאפו ל-ב''ש. הביאו שחקן זר לפני ינואר (כמו מכבי וניקוליץ') אבל הוא נפצע (כמו ניקוליץ') והם לא התמהמהו כמו מכבי ושיחררו אותו מיד, עכשיו הם מביאים חלוץ (שזה מה שאנחנו צריכים) בהשאלה (בלי כסף, מה שאנחנו גם צריכים)

כשצריך אין לי בעיה לפרגן לקבוצות אחרות על התנהלות טובה ובאמת ההתנהלות שלהם פה קצת מעוררת קנאה כי אנחנו בתור אוהדי מכבי תקועים כבר שנה עם זר שלא שיחק אפילו 20 דקות ועדיין לא החליטו במועדון אם הוא צריך ניתוח, שנה שהוא במועדון ולא משחק ולא מנסים להיפטר ממנו.

אז כן יש פייר פליי ואני מבין את זה ובאמת שאין לי ציפיות גבוהות לרכש רק כואב לי לראות איך הפייר פליי הפך אותנו ללא רלוונטיים בשוק וכמה הוא פוגע בנו שאי אפשר לשחרר שחקנים זרים (יאניוטיס וניקוליץ') שלא תורמים במעט למכבי להיפך רק מזיקים שהם לוקחים משכורת גבוהה מבלי לתרום.

ניקוליץ הוחתם ל4 שנים, של באר שבע עד סוף העונה עם סעיף יציאה.

לכן יכלו לשלם לו פיצוי ושילך לטפל בעצמו במדינה ממנה הוא בא, פשוט מאוד.

52 דקות לפני, קאוביין said:

אלון תורג'מן הוא כמו דודו ביטון של לפני כמה שנים

הייתי שורף את המנוי אם היו מביאים כזה זבל למכבי 

איזה אוהד נאמן. לא קצת הגזמת? הוא עדיין יותר טוב משוינפלד.

1 hour ago, דקסטר said:

מכבי ת"א: אנדריאס יאניוטיס (עומר כץ 41'), מאור קנדיל, שרן ייני, שחר פיבן, אופיר דוידזאדה, רוסלן ברסקי, אבי ריקן (נדב נידם 41'), מתן חוזז, אילון אלמוג (פארפה גויאגון 53'), ניק בלקמן, ארון שוינפלד (רונן חנצ'יס 67').

פלוס עטר לא שותף.

בבאר שבע חתכו מהר את עידן בכר וכבר עובדים על עידן חדש. מעניין מה יעשו שם בסוף ואם הם יחזרו קצת לעצמם

4 דקות לפני, תמיר8 said:

פלוס עטר לא שותף.

בבאר שבע חתכו מהר את עידן בכר וכבר עובדים על עידן חדש. מעניין מה יעשו שם בסוף ואם הם יחזרו קצת לעצמם

חח עטר אפילו במשחק אימון לא רואה דשא

1 hour ago, דקסטר said:

לא בקטע רע

אבל הייתי חי בשלום אם לא הייתי רואה 5 שחקנים לפחות מההרכב הזה לא לובשים יותר צהוב

האמת זה מדגיש את זה שיש הרבה שחקנים שפשוט לא ברמה, הלוואי היה סגל יותר רזה אבל אפקטיבי

כשרוצים להעמיס שחקנים כמו רז שלמה וגאנם בעגלה זה מראה שהמחשבה היא שכמות טובה מאיכות וזה וחבל