Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

באמת חבל שלא חשבנו על זה גם.

אני לא מחזיק יותר מידי לא מדן ביטון ולא מאלון תורגמן. אני חושב שהם שחקני ליגה לגיטימיים אבל הם עוד לא הראו יכולת שאני יכול להגיד שאלה שחקני הרכב למכבי. (יכולים כמובן לתת עונת פריצה אבל כרגע זה עוד לא שם)

אבל בהנתן הפייר פליי והחוסר יכולת להביא שחקנים + העובדה שאנחנו כרגע קצת תקועים עם יאניוטיס וניקוליץ' ולא יכולים להביא עוד זרים, אם היו מביאים את השניים האלה לחצי עונה הזאת בהשאלה עם אופציה זה היה יכול להיות שיחוק.

תאמת שתורג'מן יכל היה להיות פתרון טוב

הוא חלוץ מוכח יותר מג'אנם והוא הסגנון שאנחנו צריכים

לא זוכר אם הוא גולר מטורף אבל הוא יותר יעיל משוינפלד למשל בטוח.

9 hours ago, turgi said:

לא הבנתי מה תקפת אותו.

יש עוררין על הרשימה שהוא הביא? הם עלו מלא כסף.

אין קבוצה שלא נופלת עם שחקנים, כמו שלנו היה את ורמוט, מרסלו, יחזקאל וסקאריונה, אז לב"ש היה את דור אלו במיליון יורו, את זריהן ב-750 אלף יורו, את האסלביינק ב-1.7 מיליון יורו, את טאפוקו ב-450 אלף יורו או את פקהארט בחוזה של 600 אלף יורו בעונה, את קוואנקה בחוזה של חצי מיליון יורו בעונה, או אפילו את אנסטיס שהגיע לדקה וחצי וקיבל חלק גדול מהחוזה שלו כפיצוי, או אפילו נפילות קטנות כמו קורהוט בחצי מיליון יורו, וובה בראון ב-450 אלף יורו, סאבו ב-280 אלף יורו וקבהא ב-440 אלף יורו.

לחיפה גם היו נפילות כמו רועי קהת במיליון יורו, איולפסון ב-1.1 מיליון יורו, קאיו בחצי מיליון יורו, רמי גרשון ב-400 אלף יורו וחוזה של חצי מיליון יורו בעונה בחוזה לחמש שנים, ועוד כל מיני נפילות כמו אבוחצירא ב-700 אלף יורו, חן עזריאל ב-800 אלף יורו, דינו אנדלובו ב-740 אלף יורו, אוראל דגני ב-900 אלף יורו או בוליאט ואיגנסיו קאנוטו במיליון יורו כל אחד בהעברות קצת יותר ישנות, כשכולם נכשלו בחיפה ושוחררו בחינם.

לכל קבוצה יש שחקנים שנכשלו ועלו מלא כסף, אבל לא בטוח בכלל שזו הסיבה שנפלנו עם הפייר פליי.

מצחיק שבתורג'מן אתם מזלזלים אבל מתלהבים לי מקייס גאנם

נראה לי יש לתורג'מן יותר גולים מהופעות של קייס גאנם בליגת העל

ואני לא מחזיק ממנו כל כך אבל אם לחוצים אצלנו להביא חלוץ שיביאו אותו לחצי עונה, היה יכול להיות פתרון טוב

בכל אופן יש שחקנים כמו צ'יבוטה דן ביטון וסייף על המדף... רק צריך לבחור, אם חושבים שמישהו יכול להתאים.

איכס צ'יבוטה בן של אבוקסיס לא מאמין שהצעת אותו בהקשר של מכבי הוא שרוף פה ובקשר לסייף מאמין שמדובר ברמי גרשון הדרוזי.

Just now, הנדון said:

איכס צ'יבוטה בן של אבוקסיס לא מאמין שהצעת אותו בהקשר של מכבי ובקשר לסייף מאמין שמדובר ברמי גרשון הדרוזי.

כי שניהם שיחקו בבלגיה או שראית משחקים שלו?

באמת שואל, כי אישית אני לא זוכר אותו.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי שניהם שיחקו בבלגיה או שראית משחקים שלו?

באמת שואל, כי אישית אני לא זוכר אותו.

לא יודע לא ממש התרשמתי ממנו בממש קצת שראיתי ממנו. האמת שבשנים האחרונות לא ראיתי אותו משחק אבל אם כבר מנסים להיפטר ממנו זה אומר משהו.

תורג'מן חלוץ טוב אבל צריך לקחת בערבון מוגבל גולים בליגה האוסטרית, זאת הליגה הכי התקפית באירופה. גם שוינפלד מסיים שם עם +10.

3 דקות לפני, הנדון said:

איכס צ'יבוטה בן של אבוקסיס לא מאמין שהצעת אותו בהקשר של מכבי הוא שרוף פה ובקשר לסייף מאמין שמדובר ברמי גרשון הדרוזי.

קני סייף רמי גרשון הדרוזי? שיביאו עדיף על מיכה עם איך שהוא נראה העונה.

לגבי קני סייף, אני באופן אישי מאמין שדודו דהאן יכול למכור קרח לאסקימוסים ולכן לוקח בעירבון סופר מוגבל כל סחורה שלו וכל רזומה של שחקן שהוא  העביר בין קבוצות.

מציע גם לכם.

9 דקות לפני, eran_7 said:

תורג'מן חלוץ טוב אבל צריך לקחת בערבון מוגבל גולים בליגה האוסטרית, זאת הליגה הכי התקפית באירופה. גם שוינפלד מסיים שם עם +10.

לפי מה שאני רואה יש לו שם 9 שערי ליגה בעונה וחצי... לא בדיוק מרשים

אבל היה פצוע לא מעט

Just now, וזה ברשת said:

לגבי קני סייף, אני באופן אישי מאמין שדודו דהאן יכול למכור קרח לאסקימוסים ולכן לוקח בעירבון סופר מוגבל כל סחורה שלו וכל רזומה של שחקן שהוא  העביר בין קבוצות.

מציע גם לכם.

מצד שני גם אם נביא אותו והוא יהיה גרוע דודו ידאג למכור אותו במיליון +.

אם הוא יהיה טוב נקבל עליו 4 מיליון קל.

Just now, Dalembert said:

לפי מה שאני רואה יש לו שם 9 שערי ליגה בעונה וחצי... לא בדיוק מרשים

אז עוד יותר. אבל תבדוק מתוך כמה משחקים, היה פצוע רוב הזמן

סייף הגיע לנבחרת ארה"ב, כנראה לא בכדי

לא יודע מה קורה איתו בשנים האחרונות ואיך מלעבור לאנדרלכט ב4 מיליון יורו הגיע למצב שהוא מועמד להשאלות בליגת העל

אבל לחצי עונה זה רכש מעניין. מקסימום לא יצליח אז ישב בספסל ויעוף אחרי כמה חודשים.

מעדיף שחקנים עם תקרה גבוהה מאשר בלופים מליגת העל שאשכרה ישלמו עליהם כסף

15 דקות לפני, erantheking21 said:

צ'יבוטה לא השחקן שאנחנו צריכים והוא לא יגיע לפה גם

לא נמאס לכם לרשום את זה אחרי השנים האחרונות

מי האמין ששכטר ילבש צהוב, או ורמוט

אם בצוות המצקועי ירצו אותו אז הוא יגיע. ואני לא אופתע אם איביץ' ירצה אותו כי הוא עשה לנו (דסה במיוחד) כאב ראש בכל משחק בעונה שעברה

3 דקות לפני, אדביסי said:

לא נמאס לכם לרשום את זה אחרי השנים האחרונות

מי האמין ששכטר ילבש צהוב, או ורמוט

אם בצוות המצקועי ירצו אותו אז הוא יגיע. ואני לא אופתע אם איביץ' ירצה אותו כי הוא עשה לנו (דסה במיוחד) כאב ראש בכל משחק בעונה שעברה

ורמוט לא היה צריך ללבוש צהוב ומהר מאוד הבינו את הטעות.

שכטר מעולם לא היה מזוהה עם קבוצה אחת. 

צ'יבוטה זבל של בן אדם שאסור שיתקרב לפה. גם הוא לא שדרוג מצ'יקו או שכטר. מחמיצן גדול שיודע לשחק רק אם יש לו שטחים.

בסדר גם אמרנו על שכטר שהוא חרא על בן אדם

ואומנם הוא לא היה מזוהה אבל כולנו קיללנו אותו כי הוא התנהג כמו נבלה בבית"ר, אלו העובדות

לגבי האיכויות שלו כשחקן לא מסכים אבל זה גם עניין אחר

גם אני לא רוצה שהוא יגיע שיהיה ברור

7 דקות לפני, אדביסי said:

בסדר גם אמרנו על שכטר שהוא חרא על בן אדם

ואומנם הוא לא היה מזוהה אבל כולנו קיללנו אותו כי הוא התנהג כמו נבלה בבית"ר, אלו העובדות

לגבי האיכויות שלו כשחקן לא מסכים אבל זה גם עניין אחר

גם אני לא רוצה שהוא יגיע שיהיה ברור

שכטר הוא שחקן שאתה שונא כשהוא אצל היריבה שלך ואוהב כשהוא אצלך. 

1 hour ago, Marco_Reus said:

אין קבוצה שלא נופלת עם שחקנים, כמו שלנו היה את ורמוט, מרסלו, יחזקאל וסקאריונה, אז לב"ש היה את דור אלו במיליון יורו, את זריהן ב-750 אלף יורו, את האסלביינק ב-1.7 מיליון יורו, את טאפוקו ב-450 אלף יורו או את פקהארט בחוזה של 600 אלף יורו בעונה, את קוואנקה בחוזה של חצי מיליון יורו בעונה, או אפילו את אנסטיס שהגיע לדקה וחצי וקיבל חלק גדול מהחוזה שלו כפיצוי, או אפילו נפילות קטנות כמו קורהוט בחצי מיליון יורו, וובה בראון ב-450 אלף יורו, סאבו ב-280 אלף יורו וקבהא ב-440 אלף יורו.

לחיפה גם היו נפילות כמו רועי קהת במיליון יורו, איולפסון ב-1.1 מיליון יורו, קאיו בחצי מיליון יורו, רמי גרשון ב-400 אלף יורו וחוזה של חצי מיליון יורו בעונה בחוזה לחמש שנים, ועוד כל מיני נפילות כמו אבוחצירא ב-700 אלף יורו, חן עזריאל ב-800 אלף יורו, דינו אנדלובו ב-740 אלף יורו, אוראל דגני ב-900 אלף יורו או בוליאט ואיגנסיו קאנוטו במיליון יורו כל אחד בהעברות קצת יותר ישנות, כשכולם נכשלו בחיפה ושוחררו בחינם.

לכל קבוצה יש שחקנים שנכשלו ועלו מלא כסף, אבל לא בטוח בכלל שזו הסיבה שנפלנו עם הפייר פליי.

תודה, ושכחת את הבדיחה הכי גדולה שהייתה לב"ש: סטו!