Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הם מכרו אותם רק לאחרונה. 

חוץ מזה, אנחנו מכרנו את זהבי ב8.5, טב"ח בכמעט 3, והרווחנו המון מליגת האלופות ומהאירופית. ועדיין נפלנו בפייר פליי...

אבל ההוצאות שלנו מסביב לעומת שלהם היא הרבה יותר גדולה

תקציב לא בנוי רק מהחתמות שחקנים

חוזים, מאמנים וכ'ו אצלנו גבוהים בהרבה מכל קבוצה בפער

35 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מה עם דסה? לא רואה דשא, סתם עשה עלינו פוזות, בטח נפצע עוד הפעם... יחתום בבאר שבע מתישהו.

זה כאילו אתה מנסה שיחשבו שאתה טרול

אני לא יודע אם בוודאות חיפה ובש חורגות מהפייר פליי, אפילו דיי בטוח שב"ש לא חורגת בגלל גובה התקציב והמכירות של סבע וטוני וואקמה.

ממה שקראתי המועדונים שנבדקים הם לא רק אלו שמתחרים באירופה אלא בעיקר קבוצות שעוברות רף תקציב מסוים.

הסבירות שקבוצה עם תקציב של 80 מיליון תגיע לחריגה של 30 מיליון יורו בשלוש שנים, (כ-40 מיליון שקל בשנה), היא לא גבוהה כל כך ולכן אין טעם להשקיע משאבים כדי לבדוק אותן.

אם אני לא טועה, בשיא שלנו הגענו לאיזור ה120-130 מיליון שקל תקציב, לכמה הגיע חיפה? אולי אני טועה אבל מעריך שהם לא עברו את ה-90 וכנראה גם בגלל זה לא נבדקו. (אשמח לתיקונים לגבי התקציבים אם מישהו מכיר משהו וודאי יותר)

מה אתם חושבים שיקרה ביום שאחרי הפייר פליי? שנתחיל להתפרע? לא רואה את זה קורה.

להערכתי זה ישאר בערך כמו בשנים האחרונות. אולי נוציא קצת יותר, אבל לא משהו משמעותי.

אגב, זה לא שלפני התפרענו יותר מידי. קנינו 2 שחקנים ב- 3 מליון יורו כ"א והיו כמה שקיבלו משכורות של מליון יורו.

אבל גם סכומים כאלה לא יהיו בשנים הקרובות.

7 דקות לפני, duss21 said:

מה אתם חושבים שיקרה ביום שאחרי הפייר פליי? שנתחיל להתפרע? לא רואה את זה קורה.

להערכתי זה ישאר בערך כמו בשנים האחרונות. אולי נוציא קצת יותר, אבל לא משהו משמעותי.

אגב, זה לא שלפני התפרענו יותר מידי. קנינו 2 שחקנים ב- 3 מליון יורו כ"א והיו כמה שקיבלו משכורות של מליון יורו.

אבל גם סכומים כאלה לא יהיו בשנים הקרובות.

אני איתך, לא חושב שנראה יותר קניית שחקנים במחירים האלו. אולי שליש מזה.

לא בטוח, במערכת יודעים שאם רוצים לעשות משהו באירופה חייבים לשים כסף ולהביא זרים ברמה, אין מה לעשות. לליגה ברוב המקרים יספיק גם סגל ברמה שיש עכשיו. גם איביץ' יודע את זה ובטוח יציב את זה כתנאי להישארות שלו.

לא אומר עכשיו שיהיה פיזור כסף בלי הכרה סטייל גאידמק אבל כן נראה כמה עסקאות עם הרבה מאוד כסף ביחס למה שיש כרגע.

התפרענו קצת מבחינת משכורות.

מבחינת דמי העברה ממש לא. ב"ש מוציאה במצטבר יותר מאיתנו ואולי גם חיפה.

וזה עוד לפני שמשקללים את כמה הכנסנו מדמי העברה.

1 hour ago, silentyogi said:

אני לא יודע אם בוודאות חיפה ובש חורגות מהפייר פליי, אפילו דיי בטוח שב"ש לא חורגת בגלל גובה התקציב והמכירות של סבע וטוני וואקמה.

ממה שקראתי המועדונים שנבדקים הם לא רק אלו שמתחרים באירופה אלא בעיקר קבוצות שעוברות רף תקציב מסוים.

הסבירות שקבוצה עם תקציב של 80 מיליון תגיע לחריגה של 30 מיליון יורו בשלוש שנים, (כ-40 מיליון שקל בשנה), היא לא גבוהה כל כך ולכן אין טעם להשקיע משאבים כדי לבדוק אותן.

אם אני לא טועה, בשיא שלנו הגענו לאיזור ה120-130 מיליון שקל תקציב, לכמה הגיע חיפה? אולי אני טועה אבל מעריך שהם לא עברו את ה-90 וכנראה גם בגלל זה לא נבדקו. (אשמח לתיקונים לגבי התקציבים אם מישהו מכיר משהו וודאי יותר)

פחות מ 30 מיליון יורו תקציב אתה לא מעניין אף אחד. 

מכבי ב 2015 עם תקציב של 130 מיליון שקל לפי 4.6 יורו לשקל חשבו שהם מחוץ לראדר, אז היורו ירד ל 4 לשקל ונקלטנו, שבידיוק החלה העונה עם ארבלדזה שהיתה קטסטרופה,

עלינו לבתים אבל הכסף על זהבי הלך על וידאר + שכר לארבלדזה + סקאריונה+ רכישת יחזקאל, והארכות חוזים לכל שחקן סגל ל 350-400 אלף יורו. 

התקציב היום סביב ה 100 מיליון שקל. 

ב"ש סביב ה 65-70, גם בית"ר, חיפה בערך 80. 

ה 20-30 מיליון שקל הבדל זה בעצם שחקנים כמו שוינפלד, ייני, עטר דאווידזדה ויאינוטיס שלא רואים בכלל מגרש ויושבים על חוזים של 300-400 אלף יורו + צוות אימון זר הרבה יותר יקר משל הקבוצות האחרות. 

הסיבה שמועדונים ישראלים אחרים לא נבדקים מאוד פשוטה - הם לא משתתפים בקביעות במפעלים האירופיים.

כשיתחילו להעפיל על בסיס קבוע כמו שהעפלנו עד עונה שעברה, יתחילו לבדוק גם אותם

3 דקות לפני, Shlomix said:

הסיבה שמועדונים ישראלים אחרים לא נבדקים מאוד פשוטה - הם לא משתתפים בקביעות במפעלים האירופיים.

כשיתחילו להעפיל על בסיס קבוע כמו שהעפלנו עד עונה שעברה, יתחילו לבדוק גם אותם

זה לא נכון לגבי ב"ש. 

הם השתתפו, התקציב שלהם בשיא היה 23 מיליון יורו בערך. זה בסדר מבחינת הפיירפליי בלי קשר ליחס הכנסה. 

2 דקות לפני, tkui said:

איזה דאון מביא לי כל נושא הפייר פלי הזה

הרכש הכי חשוב לינואר זה מחליף למנספורד 

צריך מישהו שינווט את מכבי ליציאה מהסנקציות האלו 

42 דקות לפני, קאוביין said:

זה לא נכון לגבי ב"ש. 

הם השתתפו, התקציב שלהם בשיא היה 23 מיליון יורו בערך. זה בסדר מבחינת הפיירפליי בלי קשר ליחס הכנסה. 

הם השתתפו, אבל לא באופן קבוע כמונו.

23 דקות לפני, קאוביין said:

הרכש הכי חשוב לינואר זה מחליף למנספורד 

צריך מישהו שינווט את מכבי ליציאה מהסנקציות האלו 

למה מחכים? קיץ איביץ' עוזב יחד עם מספר שחקנים אלא אם כן נתעורר.

בפעם הקודמת שהיינו ללא מנכ"ל הרבה זמן זה היה רע מאוד.

אכלנו זין מכל הנפילות של וורמוט, יחזקאל, מרסלו, שוינפלד, סקאריונה ועוד שלל נפילות שעלן ים של כסף.

בינתיים קבוצות מתחזקות ואנחנו תקועים, נקווה שיהיה פיתרון לפחות לעונה הבאה כי חייב ריענון.

45 דקות לפני, Darwin said:

אכלנו זין מכל הנפילות של וורמוט, יחזקאל, מרסלו, שוינפלד, סקאריונה ועוד שלל נפילות שעלן ים של כסף.

בינתיים קבוצות מתחזקות ואנחנו תקועים, נקווה שיהיה פיתרון לפחות לעונה הבאה כי חייב ריענון.

גם בחלון הזה צריך לגרד איזה משהו כי חיפה בדרך לשני חיזוקים משמעותיים.

1 hour ago, Darwin said:

אני שונא שמקשקשים ומתחילים בהלקאות עצמיות של נערה מתבגרת..

תביא לי קבוצה אחת מחיפה, בית"ר, ב"ש והפועל שאכלו פחות נפילות מאיתנו בטוטאל מאז השחקן הראשון שהגיע ברשימה..

-"תמיד הדשא של השכן ירוק יותר".

29 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

תביא לי קבוצה אחת מחיפה, בית"ר, ב"ש והפועל שאכלו פחות נפילות מאיתנו בטוטאל מאז השחקן הראשון שהגיע ברשימה..

איזה שטויות.

בנושא אחר, אני חושב שאם מכבי חיפה מצליחה להנחית פה שחקנים ברמה של רמי גרשון כדאי שגם אנחנו.

6 דקות לפני, kutomer said:

איזה שטויות.

בנושא אחר, אני חושב שאם מכבי חיפה מצליחה להנחית פה שחקנים ברמה של רמי גרשון כדאי שגם אנחנו.

חח מה איתו באמת עדיין שם? או שהנשיא חסך נכון?

42 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

לא הבנתי מה תקפת אותו.

יש עוררין על הרשימה שהוא הביא? הם עלו מלא כסף.