Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

11 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

חחחח הכדורגל הישראלי בשפל אם מדברים כאן על דן פאקינג ביטון, הייתי צריך לעשות עליו גוגל.

מוזר כשחושבים על זה. בתור ילד בשנות התשעים בעידן של שידור ישיר אחד בטלוויזיה עם ערוץ ספורט אחד ובלי אינטרנט, הייתי מכיר כל שחקן זניח ממכבי הרצליה והפועל טייבה.

עכשיו עם 200 ערוצים וים תקשורת ואינטרנט בקושי מכיר ויודע להגיד שמות של 5 שחקנים מכל קבוצה. כנראה שהסיבה העיקרית זה החוברות של הסופרגול.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

נו באמת קינדה

זה כנראה לא ריאלי עם הפיירפלי שלנו, אבל הוא אחלה שחקן, ישראלי, גיל טוב, בדיוק בעמדה שאנחנו צרכים בה חיזוק ומשאיר לנו אפשרות להוסיף חיזוק של חלוץ זר.

סיכמת את המשפט עם המילה הראשונה, בכל השאר אין ספק

אבל ברור שאנחנו לא במשחק כרגע בגלל זה דן ביטון או קני סייף(אם הוא כשיר) זה הרע במיעוטו.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

יונתן סיים עם צמד בסמי עופר והיה הכי חלש.

אום אל פאחם עם כל הכבוד לעובדה שהם ניצחו אותנו הם לא משוואה לכלום.

אלמוג היה טוב מאוד נגד נתניה באגף וגם נגד נס ציונה היה לא רע.

אני חושב שהוא היה טוב מול אום אל פאחם. הבישול שלו לריקן זה גם ביצוע שציקו ושכטר בכלל לא מסוגלים לעשות. 

זה תופעה ידועה לקחת חלוץ מהנוער ולשים אותו לשחק באגף, גם דאבור שיחק באגף רוב התקופה שלו בבוגרים במכבי, ואז היה את פריצה או קולאוטי. 

היום צ'יקו, שכטר ושוינפלד ביחד לא מביאים מספרים של חלוץ טוב, לא ברור למה אחד מהם חייב לשחק והשחקן עם פוטנציאל הכי גדול שלנו פשוט מתייבש. 

24 דקות לפני, yellow_blood said:

מוזר כשחושבים על זה. בתור ילד בשנות התשעים בעידן של שידור ישיר אחד בטלוויזיה עם ערוץ ספורט אחד ובלי אינטרנט, הייתי מכיר כל שחקן זניח ממכבי הרצליה והפועל טייבה.

עכשיו עם 200 ערוצים וים תקשורת ואינטרנט בקושי מכיר ויודע להגיד שמות של 5 שחקנים מכל קבוצה. כנראה שהסיבה העיקרית זה החוברות של הסופרגול.

חחחח גם אני ככה.

גם אם השם מוכר לי, אני לא יודע לשים עליו פרצוף, לא יודע איך הוא נראה באמת.

פשוט לא מעניין אותי קבוצות אחרות, רק לאחרונה שמתי לב לאיך נראה קינדה, אם היית אומר לי שזה אור אינברום הייתי מאמין, ולא בקטע גזעני.

33 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

חחחח גם אני ככה.

גם אם השם מוכר לי, אני לא יודע לשים עליו פרצוף, לא יודע איך הוא נראה באמת.

פשוט לא מעניין אותי קבוצות אחרות, רק לאחרונה שמתי לב לאיך נראה קינדה, אם היית אומר לי שזה אור אינברום הייתי מאמין, ולא בקטע גזעני.

אז איך אתה בכלל מביע דיעה על ביטון או על שחקנים שאנחנו מעוניינים בהם? תגיד שאתה לא יודע וזהו, מה הסיבה לזלזול?

דן ביטון שחקן עם פוטנציאל מצוין לעמדה ה-10, מסירה ובעיטה ברמה גבוהה, פיזיות ברמה שהייתה למיכה בגיל שלו ואני בטוח שזה משהו שאפשר לעבוד עליו.

קבוצות גדולות ממכבי עשו "משחקי פייר פליי" על מנת לרכוש שחקנים. בהנחה שהפיירפלי הזה אכן נגמר השנה, למה אי אפשר לעשות עסקאות שחלקן עם תשלום עתידי או איזה קומבינה נגד המערכת כדי להביא שחקנים ראויים? וזה לא שאני מזלזל בכל הביטונים למיניהם אבל אלה לא שחקנים שיכולים לעשות שינוי מיידי שנחוץ.

אני באמת לא מבין למה לא מחפשים לשוער היווני קבוצה

ולמה לעזאזל לא משחררים שחקן (ניקוליץ)שלא שיחק למעלה משנה ועבר פציעה קשה שהוא לא מצליח להתגבר עלייה?!?!?

1 דקה לפני, hen34 said:

ולמה לעזאזל לא משחררים שחקן שלא שיחק למעלה משנה ועבר פציעה קשה שהוא לא מצליח להתגבר עלייה?!?!?

מי ירצה לקחת אותו? אם וכאשר יגיע מחליף הוא לא יישאר פה דקה לדעתי.

1 דקה לפני, חבסוס said:

מי ירצה לקחת אותו? אם וכאשר יגיע מחליף הוא לא יישאר פה דקה לדעתי.

לא יודע

דובר על איזה 2 קבוצות יווניות שמעונינות בו.

אבל ניקוליץ מה לעזאזל קורה עם השחקן הזה ולמה מתעקשים להשאיר אותו??? בנושא הזה דרושה ועדת חקירה

1 hour ago, קאוביין said:

אני חושב שהוא היה טוב מול אום אל פאחם. הבישול שלו לריקן זה גם ביצוע שציקו ושכטר בכלל לא מסוגלים לעשות. 

זה תופעה ידועה לקחת חלוץ מהנוער ולשים אותו לשחק באגף, גם דאבור שיחק באגף רוב התקופה שלו בבוגרים במכבי, ואז היה את פריצה או קולאוטי. 

היום צ'יקו, שכטר ושוינפלד ביחד לא מביאים מספרים של חלוץ טוב, לא ברור למה אחד מהם חייב לשחק והשחקן עם פוטנציאל הכי גדול שלנו פשוט מתייבש. 

אני חושב שיש לאלמוג את כל התכונות להיות שחקן אגף. הוא כן צריך לראות יותר דקות, אבל במקום יוני שבתקופה לא טובה.

לדעתי יהיה חבל לשחק עם אחד השחקנים הבודדים בהתקפה שיודעים לעשות דריבל ולעבור שחקן באמצע.

לא הבנתי את הפליאה על ניקוליץ???

יש לשחקן חוזה, אי אפשר לשחרר אותו! , לשחרר זה אומר לשלם לו את כל השכר קדימה, מה הטעם בלשלם את הכסף מבלי לשמור את השחקן? אנחנו לא הפועל תל אביב שמשחררים ואז מחכים לתביעה שתגיע, חלק מלהיות מועדון מקצועני.

אם לא הייתה בעיית הפייר פליי אני מניח שהיינו מקפיאים אותו כדי לפנות משבצת, כנראה שאין אפשרות להכיל את זה בתקציב השנה, אולי העברה חופשית אם תהיה מציאה והסיכוי נמוך מאוד

חוץ מזה שכנראה מכבי מאמינה שכשהוא יחזור הוא יהיה טוב מספיק כדי שנוכל אפילול למכור אותו ולא לשחרר בחינם עם פיצויים עכשיו.

2 hours ago, hen34 said:

ולמה לעזאזל לא משחררים שחקן (ניקוליץ)שלא שיחק למעלה משנה ועבר פציעה קשה שהוא לא מצליח להתגבר עלייה?!?!?

לגבי יאניוטיס - מה נעשה עם חס וחלילה טננבאום יפצע אחרי שיסתיים החלון? טוב מאוד שנשאר.

חייב גיבוי ראוי על כל עמדה כולל שוער

2 hours ago, hen34 said:

למה? 

א.אין לך שוער מחליףץ

ב. השוער הראשון שלך לא באמת שוער, מקווה לראות את היווני כבר משחק.

21 דקות לפני, רן יעקובי said:

למה? 

א.אין לך שוער מחליףץ

את יאניוטיס צריך להעיף כי

1) הנסיבות במכבי הרגו אותו לגמרי ולא נראה ממנו קאבמק לדעתי. עוד יש לו מוניטין סביר ביוון שיאפשר להיפטר מהחוזה שלו.

אם נמשיך לייבש אותו אז לא יהיה לו ביקוש, נגיע למצב כמו שחיפה שילמו לשארנוב והוא ישב בבית. 

2) זר על תקן שוער מחליף זה בדיחה, שחקן מחליף בשכר של 400 אלף יורו זה בדיחה (הוא לא היחיד אצלנו).

3) עד שיש צוות שכבר שנתיים פוגע בול בזרים בהעברות חופשיות, מלבד פציעה כרונית כמו ניקוליץ' ועם יאניוטיס, אז חבל לבזבז הזדמנות לא לחזק את הקבוצה בזר, בייחוד שברור שהסגל חייב רענון בהתקפה. 

4) לפי הקביעה שלך דניאל שוער פח, ועדיין הוא משחק ואנחנו לא סופגים, אז כנראה שגם אם איזה סתם שוער ישראלי ממוצע כמו אוהד לויטה יעמוד בשער לא נספוג, או מרציאנו נגיד יהיה בכלל שדרוג. אז לשחרר את יאניוטיס ולהביא כזה לא אמור להיות סיפור. 

24 דקות לפני, רן יעקובי said:

למה? 

א.אין לך שוער מחליףץ

א. לא חסר שוערים 

אפשר להביא את מרציאנו שיתחרה על ההרכב 

ב. מקווה מאוד מאוד שלא נזכה לראות את היווני משחק

ראינו בדיוק מה הוא שווה

להזכירך די באשמתו אנחנו לא נמצאים ב2 מפעלים השנה.

ג. כל מה שקאוביין רשם!!

1 hour ago, hen34 said:

א. לא חסר שוערים 

אפשר להביא את מרציאנו שיתחרה על ההרכב 

ב. מקווה מאוד מאוד שלא נזכה לראות את היווני משחק

ראינו בדיוק מה הוא שווה

להזכירך די באשמתו אנחנו לא נמצאים ב2 מפעלים השנה.

ג. כל מה שקאוביין רשם!!

להגיד שבאשמת יאניוטיס אנחנו לא באירופה ולא בשלב הבא בגביע מדינה זו אחת מגניבות הדעת הכי גדולות שיש.

יצרתם לעצמכם נארטיב טיפשי.

ולמה שיתנו לנו את מרציאנו בחינם?