Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

4 דקות לפני, אדביסי said:

החתמה הזויה! לא יודע מי דוחף לזה, זה לא פחות גרוע מההחתמה של יחזקאל בזמנו

אין בגאנם הזה כלום, גול אחד כל העונה ובכל משחק מוציאים אותו לפני דקה 70 כי הוא חלש

פשוט מדהים כמה קל לשקר אנשים בכדורגל הישראלי, אם ממחר במשך חצי שנה אני מפמפם בתקשורת שסארי פלאח בלם תותח כנראה שמישהו יקנה אותו בחצי מיליון יורו מבלי שראה דקה שלו

ים קרדיט אתה נותן לשדרה המקצועית במכבי, תענוג של אוהד ומשתמש

1 hour ago, Krishi said:

כמו שרשמו פה, אנשים אוהבים למכור בזול ולקנות ביוקר. אם מאמינים שיש בו את הפוטנציאל, אם האמינו בזה גם עונה שעברה, דווקא עכשיו לקנות זה הכי חכם. 

מכמה שחקנים שטובים כיום ידעתם שיהיו כאלה גם בעבר? בטוח לא כולם. 

אני אישית זיהיתי בו משהו שאפשר לעבוד ולפתח. זה לא שיש פה מגוון כזה גדול של חלוצים ישראלים פנויים. ולוותר על חוזז ושוינפלד ממש לא אכפת לי. שוינפלד לא שחקן התקפה, חוזז לא מצליח להמריא. אולי מתישהו זה יקרה לו בעתיד ושיהיה לו המון בהצלחה, אבל כרגע אנחנו יכולים להתסדר בלעדיו. 

כל מילה

37 דקות לפני, אדביסי said:

כוס ראבק עם מי שרוצה להביא את גאנם החלש הזה

לשלוח בשבילו שחקני נוער זה מגוחך ומחזיר אותנו 5 שנים אחורה לימים שהיו מעדיפים את יחזקאל ולא יוני כהן.

אתם בכלל רואים אותו? תראו את המשחק של רעננה מאתמול אפילו, שחקן חלש בלי יסודות של כדורגל, לא יודע לעצור כדור

בנה קריירה על 30 דקות טובות נגד חיפה ומספרת עונה שעברה.... פשוט בדיחה עצובה. החתמה גרועה!

33 דקות לפני, אדביסי said:

אין בגאנם הזה כלום, גול אחד כל העונה ובכל משחק מוציאים אותו לפני דקה 70 כי הוא חלש

פשוט מדהים כמה קל לשקר אנשים בכדורגל הישראלי, אם ממחר במשך חצי שנה אני מפמפם בתקשורת שסארי פלאח בלם תותח כנראה שמישהו יקנה אותו בחצי מיליון יורו מבלי שראה דקה שלו

הבנו שאתה לא אוהב אותו.

קודם כל הוא עוד לא חתם.

דבר שני מחתימים אותו בגלל הפוטנציאל ולא בגלל היכולת, כי ברעננה קשה להביא לידי ביטוי יכולת טובה בתור שחקן התקפה.

זה כמו שתגיד שצריך לשחרר את קארצב, כי כל משחק הוא מוחלף או לא פותח. אתה קונה אותו, בעיקר כי יש לו פוטנציאל. בגלל זה גם לא משחררים את קארצב. 

גם יונתן בעונה הראשונה שלו בבני יהודה לא הבריק.

לא פחות גרוע מההחתמה של יחזקאל? למה אתה יודע את העסקה בכלל? על יחזקאל שילמנו הרבה. לפי הפרסומים זה לא עומד לקרות על גאנם.

לשפוט את גאנם על פי העונה הזאת זה מצחיק. גם את מיכה אפשר לשפוט על פי העונה הזאת ולהגיד שהוא שווה 400 אלף יורו, כי וואלה הוא משחק חרא השנה. 

זה לא ככה כי לשחקנים יש עונות טובות יותר וטובות פחות. אין שחקן שכל שנה רק משתפר.

והכי חשוב תן קצת כבוד להנהלה ולצוות המקצועי. בינתיים הם פגעו עם שחקנים כמו ג'ראדלש (שזילזלו בו), קנדיל ושכטר (שכולם חשבו שהוא גמור). ועוד לא דיברתי על צמד הזרים הטוב בליגה...

Just now, snufkin said:

וואלקם גאנם. גם רכש וגם ערבי. יותר מידי זמן לא היה לנו את שניהם. מה עוד אפשר לבקש.

צריך להשאיל אותו להפועל כדי שהוא יהיה אקס הפועל וזה מושלם.

38 דקות לפני, Dalembert said:

ים קרדיט אתה נותן לשדרה המקצועית במכבי, תענוג של אוהד ומשתמש

זה מה שמעצבן, מכבי ממש לא נפלו בבלופים האלה עד עכשיו, היו 3-4 שנים של מנוחה אחרי כל היחזקאלים ואזולאים שהונחתו עלינו כשמהרגע הראשון היה ברור שהם לא ברמה.

מודה שההחתמה הזאת (או רז שלמה בזמנו) מצליחה לעצבן אותי הרבה יותר מהרגיל כי זה יראה לי שאנחנו באותה שורה עם חיפה, ב"ש ובית"ר ששמות מיליונים על שחקנים בלי שום יכולת.

מעדיף ליפול עוד אלף פעם עם יאניוטיס מאשר עם ישראלים כושלים שברור לכולם מהרגע הראשון שהם יהיו בלוף.

מכביסט לעד- ראיתי את גאנם גם בעונה שעברה, עוקב אחריו מהרגע שאמרו שהוא מועמד, הוא לא שחקן ולא יהיה שחקן.

מתלהבים ממנו כי יש לו קצת פיזיות וכי הוא נתן גול במספרת וחצי שעה טובה נגד חיפה, וגם כי לאשר אלון יש מלא חברים בתקשורת (תראה כמה הוא מתראיין) והם נותנים לו לפמפמם כישרונות שלו כדי שיעשה עליהם אקזיט.

ניסו לדחוף לחצי ליגה את ירדן כהן המגן השמאלי שלהם היום הוא אפילו לא פותח בהרכב. עוד מעט יחפרו על כמה הבלם הבלונדיני שלהם תותח, חכה תראה. זה ישראבלוף קלאסי

2 דקות לפני, thunderbolt said:

כשהחתימו את יחזקאל הוא דווקא נראה טוב בהפועל

תגובה של מישהו שראה רק תקצירים, כמו עם גאנם

היה גרוע מאוד למעט הברקה פעם ב4 משחקים

והאופי שלו היה ידוע לכולם עוד מימיו בנוער, זאת הייתה החתמה אומללה מהרגע הראשון, כמו גאנם

מי שחושב שאשר אלון "ירד מהעץ" או שפתאום הוא נהיה פראייר כנראה נאיבי

הסיבה היחידה שהוא ברעננה זה כדי לעשות כסף. הוא מבין שהבלוף של גאנם נחשף אז הוא מנסה למכור אותו כמה שיותר מהר.

גול אחד ברעננה ובכל משחק מוחלף בדקה 70, איך היצור הזה מועמד אלינו? למה לא לתת לשכטר, צ'יקו ולפרקים אלמוג להשתלט על העמדה הזאת?

איזו הוצאה מיותרת... מסוג ההחתמות שהכניסו אותנו לבעיות עם הפייר פליי.

Just now, turgi said:

לא חושב שמקרה גאנם קרוב למקרה יחזקאל 

וזה למה?

כמה דקות שלו ראית?

אגב משמועות לא שילמנו בכלל על יחזקאל שקל וזה קוזז עם עסקת רייכרט שלהפועל לא היה כסף לשלם, אבל נעזוב את זה בצד

4 דקות לפני, אדביסי said:

וזה למה?

כמה דקות שלו ראית?

אגב משמועות לא שילמנו בכלל על יחזקאל שקל וזה קוזז עם עסקת רייכרט שלהפועל לא היה כסף לשלם, אבל נעזוב את זה בצד

לא ראיתי, זה כבר יותר טוב ממה שראיתי מיחזקאל.

יחזקאל עבר אצלנו בנוער כמו שאתה בעצמך אמרת ולא היינו צריכים לגעת בו.

יחזקאל שיחק בעמדה בה היו לנו לא מעט כישרונות בניגוד לעמדה של גאנם.

תבדוק את השמועות שלך, מורן מאירי אמר השבוע שכל הסכום שולם במלואו.

Just now, turgi said:

לא ראיתי, זה כבר יותר טוב ממה שראיתי מיחזקאל.

יחזקאל עבר אצלנו בנוער כמו שאתה בעצמך אמרת ולא היינו צריכים לדעת בו.

יחזקאל שיחק בעמדה בה היו לנו לא מעט כישרונות בניגוד לעמדה של גאנם.

תבדוק את השמועות שלך, מורן מאירי אמר השבוע שכל הסכום שולם במלואו.

יש מספיק כישרונות גם בעמדת החלוץ, גאנם לא כישרון, הוא סתמי

וזה שלא ראית אומר הכל. מאמינים להייפ.

ויכול להיות שזה היה עסקת שוינפלד, בכל אופן יש לא מעט שמועות לגבי העסקאות של הפועל, מי שיודע יודע. רובן לא נכונות אז מיותר לשתף.

25 דקות לפני, אדביסי said:

הסיבה היחידה שהוא ברעננה זה כדי לעשות כסף. הוא מבין שהבלוף של גאנם נחשף אז הוא מנסה למכור אותו כמה שיותר מהר.

גול אחד ברעננה ובכל משחק מוחלף בדקה 70, איך היצור הזה מועמד אלינו? למה לא לתת לשכטר, צ'יקו ולפרקים אלמוג להשתלט על העמדה הזאת?

זה מה שקורה בפועל: אתה קופץ על כל פיפס באיזה אתר זניח ובפועל, צ'יקו ושכטר משחקים את העמדה. 

בקשר לנגמלנו- הפייר פלי גמל אותנו. והוא איתנו לפחות לעוד חלון, שניים. 

לקשור שיקול דעת של איש מקצוע אחד לפני כמה כמה שנים לשיקול דעת של מישהו אחר לגמרי- מה בדיוק המשותף בניהם? השוואה לא רלוונטית. 

11 דקות לפני, אדביסי said:

ויכול להיות שזה היה עסקת שוינפלד, בכל אופן יש לא מעט שמועות לגבי העסקאות של הפועל, מי שיודע יודע. רובן לא נכונות אז מיותר לשתף.

אין בארץ כישרונות צעירים בעמדת החלוץ

1 hour ago, אדביסי said:

כוס ראבק עם מי שרוצה להביא את גאנם החלש הזה

לשלוח בשבילו שחקני נוער זה מגוחך ומחזיר אותנו 5 שנים אחורה לימים שהיו מעדיפים את יחזקאל ולא יוני כהן.

אתם בכלל רואים אותו? תראו את המשחק של רעננה מאתמול אפילו, שחקן חלש בלי יסודות של כדורגל, לא יודע לעצור כדור

בנה קריירה על 30 דקות טובות נגד חיפה ומספרת עונה שעברה.... פשוט בדיחה עצובה. החתמה גרועה!

1 hour ago, אדביסי said:

25 דקות לפני, אדביסי said:

זה מה שמעצבן, מכבי ממש לא נפלו בבלופים האלה עד עכשיו, היו 3-4 שנים של מנוחה אחרי כל היחזקאלים ואזולאים שהונחתו עלינו כשמהרגע הראשון היה ברור שהם לא ברמה.

מודה שההחתמה הזאת (או רז שלמה בזמנו) מצליחה לעצבן אותי הרבה יותר מהרגיל כי זה יראה לי שאנחנו באותה שורה עם חיפה, ב"ש ובית"ר ששמות מיליונים על שחקנים בלי שום יכולת.

מעדיף ליפול עוד אלף פעם עם יאניוטיס מאשר עם ישראלים כושלים שברור לכולם מהרגע הראשון שהם יהיו בלוף.

מכביסט לעד- ראיתי את גאנם גם בעונה שעברה, עוקב אחריו מהרגע שאמרו שהוא מועמד, הוא לא שחקן ולא יהיה שחקן.

מתלהבים ממנו כי יש לו קצת פיזיות וכי הוא נתן גול במספרת וחצי שעה טובה נגד חיפה, וגם כי לאשר אלון יש מלא חברים בתקשורת (תראה כמה הוא מתראיין) והם נותנים לו לפמפמם כישרונות שלו כדי שיעשה עליהם אקזיט.

ניסו לדחוף לחצי ליגה את ירדן כהן המגן השמאלי שלהם היום הוא אפילו לא פותח בהרכב. עוד מעט יחפרו על כמה הבלם הבלונדיני שלהם תותח, חכה תראה. זה ישראבלוף קלאסי

24 דקות לפני, אדביסי said:

תגובה של מישהו שראה רק תקצירים, כמו עם גאנם

היה גרוע מאוד למעט הברקה פעם ב4 משחקים

והאופי שלו היה ידוע לכולם עוד מימיו בנוער, זאת הייתה החתמה אומללה מהרגע הראשון, כמו גאנם

23 דקות לפני, אדביסי said:

19 דקות לפני, אדביסי said:

וזה למה?

כמה דקות שלו ראית?

13 דקות לפני, אדביסי said:

יכול להיות שקייס גאנם כיפכף אותך בילדות?

5 דקות לפני, הנדון said:

אין בארץ כישרונות צעירים בעמדת החלוץ

תאי בריבו הרבה יותר מרשים ממנו. לא מחזיק ממנו אבל אם רוצים לקחת מישהו שכרגע אין לו הרבה קשר לכדורגל אבל יכול להיות מתישהו שחקן אז עדיף להשקיע ביונס מלדה.

וזה נכון שאין, אז למה להשקיע בשחקן שלא ברמה בשום צורה? מעדיף לתת לאיילון לשחק בעמדה הזאת.

גם אין שוערים ישראלים, לא ראיתי את זה גורם למכבי לתת מקום בסגל לשוערים בינוניים כמו גלזר או חביב.

14 דקות לפני, המכבייה said:

זה מה שקורה בפועל- אתה קופץ על כל פיפס באיזה אתר זניח ובפועל- צ'יקו ושכטר משחקים את העמדה= זאת המציאות.

בקשר לנגמלנו- הפייר פלי גמל אותנו. והוא איתנו לפחות לעוד חלון, שניים. תנוח דעתך.

לקשור שיקול דעת של איש מקצוע אחד לפני כמה כמה שנים לשיקול דעת של מישהו אחר לגמרי- מה בדיוק המשותף בניהם? השוואה לא רלוונטית וסתמית.

לא הייתי מבלבל בשכל אם לא הייתי יודע שיש דברים בגו.

1 דקה לפני, Barksdale said:

יכול להיות שאתה מצחיק?

כנראה שלא.

Just now, Dalembert said:

אדביסי אתה מקורב ולא אמרת?

ממש לא

גם לא מנסה להיות כזה

אם יש משהו זה מגיע רק מהצד של רעננה, בני יהודה ושאר הקבוצות שעושים איתם עסקים

3 דקות לפני, אדביסי said:

תאי בריבו הרבה יותר מרשים ממנו. לא מחזיק ממנו אבל אם רוצים לקחת מישהו שכרגע אין לו הרבה קשר לכדורגל אבל יכול להיות מתישהו שחקן אז עדיף להשקיע ביונס מלדה.

וזה נכון שאין, אז למה להשקיע בשחקן שלא ברמה בשום צורה? מעדיף לתת לאיילון לשחק בעמדה הזאת.

גם אין שוערים ישראלים, לא ראיתי את זה גורם למכבי לתת מקום בסגל לשוערים בינוניים כמו גלזר או חביב.

אני בכלל בדעה שצריך חלוץ זר רק ניקוליץ' תוקע אותנו.

2 hours ago, Krishi said:

כמו שרשמו פה, אנשים אוהבים למכור בזול ולקנות ביוקר. אם מאמינים שיש בו את הפוטנציאל, אם האמינו בזה גם עונה שעברה, דווקא עכשיו לקנות זה הכי חכם. 

מכמה שחקנים שטובים כיום ידעתם שיהיו כאלה גם בעבר? בטוח לא כולם. 

אני אישית זיהיתי בו משהו שאפשר לעבוד ולפתח. זה לא שיש פה מגוון כזה גדול של חלוצים ישראלים פנויים. ולוותר על חוזז ושוינפלד ממש לא אכפת לי. שוינפלד לא שחקן התקפה, חוזז לא מצליח להמריא. אולי מתישהו זה יקרה לו בעתיד ושיהיה לו המון בהצלחה, אבל כרגע אנחנו יכולים להתסדר בלעדיו. 

בדיוק, אם בקבוצה מחזיקים מהשחקן, אז עכשיו זה הזמן הכי טוב לקנות אותו כשהמנייה בשפל.

28 דקות לפני, Barksdale said:

כיפכף? 

אם הוא היה אונס אותי כל יום שלישי במחששה אחרי שיעור תנך לא הייתי מגיב ככה.