Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

35 דקות לפני, ravid said:

תאר לך שאתה משחרר את בלקמן והוא עובר למכבי חיפה ונותן שם 4-5 גולים בהמשך העונה.

לא הייתי משחרר את בלקמן בכלל(אני חושב שהוא יכול לתרום וגם יתרום ואני מאמין בו) אבל ההתנהלות לא יכולה להתקיים מתוך פחד ושלא ילך למתחרות. לדעתי בכל אופן. 

13 דקות לפני, עדו said:

אגב אוגו עדיין שחקן חופשי

המחשבה שיחתום בחיפה לא עושה לי טוב

הלוואי שיחתום שם הוא היה נוראי לפני שעזב. ואיך הוא עדיין חופשי כל התיוגים של קבוצות הליגה האנגלית לא עזרו בסוף אה.

6 hours ago, וזה ברשת said:

נכנעתי סופית לגבי ניקוליץ'.

לשחרר, ולהביא חלוץ זר בהשאלה עם אופציה.

לא נעים לי להגיד אבל אף אחד לא מסביר מה הסיפור שלו, ראיתי אנשים ללא צולבת שחזרו בזמנים האלה, אפילו למיכאל אוחנה יש סיכוי לחזור לפניו.

אני  מקווה שמכבי הפנימו שאין כרגע על מה לבנות, לא יודע כמה כדורגל יש לו אז לא אזלזל בסט היכולות שלו, אבל צריך זר 6 כרגע והוא סתם נטל עד שיחזור לעצמו.

20 hours ago, Dbolsa said:

משחרר את היווני, בלקמן, ניקוליץ ושוינפלד...

שיביאו איזה חלוץ - אם אני לא טועה שורה פירסם בטוויטר חלוץ חיה מבילבאו שנתן בקבוצת מילואים שלהם 23 שערים ו5 בישולים בעונה הקודמת והעונה בקושי משחק.

יש גם איזה בלם אכזר בנוסף לאמאדור שסקאוט בשקל פירסם שמשחק בבולגריה(ומסיים חוזה בינואר) נעבור להגנה זרה כמו שצריך בלם הנבחרת מול חלוצים (לא אריות היבשת) לא מצליח להסתדר כ״כ ראו ערך עונה אירופית בעוד כמה חודשים...

דימיינתי את אובארוב יושב בליל חמישי חורפי עם סבתא שלו בדירה, עם בקבוקון וודקה ודגי הרינג מקופסת פח, משוטט באתרים של סקאוטים ומקלל ת'מסך "יופטפויומאט בלמים!"

- הבעיה העיקרית של מכבי היא לא חלוץ זר, אלא מחליף למיכה. זה לא שמכבי לא צריכה חלוץ מוביל טוב, ואפילו בדחיפות, אבל למרות הכל זו בעיה בעדיפות שנייה. עיננו הרואות: הבעיה העיקרית של מכבי היא ייצור מצבים, בעיקר במשחק עומד. לא הסיום שלהם. אפשר לשער שעניין החלוץ יטופל בקיץ ושזה יהיה ע"ח צ'יקו.

- קשה לראות איך מכבי נפטרת מניקוליץ' כרגע. לא יהיו הרבה קונים לשחקן שלא שיחק שנה, וגם אם כן, זה כנראה ידרוש ממכבי השלמת שכר כזו או אחרת, וזאת בנוסף לעלות הרכש המסתורי. ככל שאנחנו יודעים, למכבי אין כסף מיותר.

- אין טעם לשחרר את ניקוליץ' בלי שיש מועמד שבאמת יכול לעזור לקבוצה. ספק אם נמצא כזה.

- אם בלקמן ועטר יכולים להיות משוחררים לקבוצה כלשהיא, נדמה לי שכדאי. סגל עמוס על פראייר זה מיותר, ומכבי תוכל לחסוך כמה שקלים ככה.

למעט, אולי, שחרור כזה או אחר וחזרתו של קארצב, לא נראה לי שיש למה לצפות בינואר הזה.

6 דקות לפני, Kenji.09 said:

אנחנו צריכים מישהו במקום מיכה וחלוץ..
בקיצור להיפרד כידידים מניקוליץ' ולהביא מישהו בקיץ..

פגיעות בסכומים מכובדים בחלוץ וקשר ואנחנו בבתים בצ'מפיונס

1 hour ago, קובי השועל said:

פגיעות בסכומים מכובדים בחלוץ וקשר ואנחנו בבתים בצ'מפיונס

עזוב בתים של צ'מפיונס..
רואים את זה בליגה כשמיכה לא מתפקד,כל החלק הקדמי מפוזר..
הביאו את ניקוליץ',חשבו שזה יעזור,מסתבר שלא..
מיכה לא מתפקד מתחילת העונה חוץ מכמה גולים שלא קנו אותי..
בתכל'ס אני אף פעם לא הייתי חסיד של מיכה אבל בגלל הבישולים שלו למוזהב באותן עונות,הוא קנה את המעמד שלו במכבי..

45 דקות לפני, הישראלי היפה said:

שוב, לדעתי חייבים שחקן בעמדה מספר 10 (על חשבון ניקוליץ) וחלוץ.

זה כל כך ברור.

אסור להיות שאננים בחלון הזה.

לא יקרה כלום בחלון הזה לדעתי בגלל הפייר פליי,בקיץ זה יותר יהיה ריאלי לדעתי..

On 12.12.2019 at 11:20, Dbolsa said:

משחרר את היווני, בלקמן, ניקוליץ ושוינפלד...

שיביאו איזה חלוץ - אם אני לא טועה שורה פירסם בטוויטר חלוץ חיה מבילבאו שנתן בקבוצת מילואים שלהם 23 שערים ו5 בישולים בעונה הקודמת והעונה בקושי משחק.

יש גם איזה בלם אכזר בנוסף לאמאדור שסקאוט בשקל פירסם שמשחק בבולגריה(ומסיים חוזה בינואר) נעבור להגנה זרה כמו שצריך בלם הנבחרת מול חלוצים (לא אריות היבשת) לא מצליח להסתדר כ״כ ראו ערך עונה אירופית בעוד כמה חודשים...

היה כוכב אצלי במונאקו במנג'ר 17.

35 גולים לעונה.

6 hours ago, Kenji.09 said:

עזוב בתים של צ'מפיונס..
רואים את זה בליגה כשמיכה לא מתפקד,כל החלק הקדמי מפוזר..
הביאו את ניקוליץ',חשבו שזה יעזור,מסתבר שלא..
מיכה לא מתפקד מתחילת העונה חוץ מכמה גולים שלא קנו אותי..
בתכל'ס אני אף פעם לא הייתי חסיד של מיכה אבל בגלל הבישולים שלו למוזהב באותן עונות,הוא קנה את המעמד שלו במכבי..

שנה שעברה שחקן העונה, היה עליו המון עומס בשנים האחרונות, זה קרה גם לטיבי שפתאום דברים לא הולכים, לא כולם זהבי יכולים רק להשתפר במשך 7-8 שנים.

מאמין באיביץ' שידע להוציא אותו מזה, אני מאמין שמחליף שידע לחלק איתו את העומס יעשה גם לו באופן אישי טוב יותר.

אם זכרוני אינו מטעה אותי מיכה באופן עקבי לאורך הקריירה פותח את העונה בצורה מדושדשת ומגביר קצב ממשחק למשחק; חוץ מזה הבן אדם כבר עם 3 שערים אחרי סיבוב אחד שזה לא מובן מאליו.

בכל מקרה לא יזיק שחקן חיזוק על המשבצת שלו במיוחד אם מתכוונים לקחת ברצינות את כל עניין אירופה.

9 hours ago, kutomer said:

שנה שעברה שחקן העונה, היה עליו המון עומס בשנים האחרונות, זה קרה גם לטיבי שפתאום דברים לא הולכים, לא כולם זהבי יכולים רק להשתפר במשך 7-8 שנים.

מאמין באיביץ' שידע להוציא אותו מזה, אני מאמין שמחליף שידע לחלק איתו את העומס יעשה גם לו באופן אישי טוב יותר.

העומס שהיה עליו כי לא יודע איך מכבי לא הביאו מישהו על העמדה שלו שיתחלק איתו..
טיבי לא היה משהו שנתיים עד העונה.
מיכה זה שחקן שלא ישתפר לעולם,הוא ישאר מי שהוא עד הפרישה שלו..
מקווה שיביאו מישהו כי אי אפשר ככה כבר..

2 hours ago, Kenji.09 said:

העומס שהיה עליו כי לא יודע איך מכבי לא הביאו מישהו על העמדה שלו שיתחלק איתו..
טיבי לא היה משהו שנתיים עד העונה.
מיכה זה שחקן שלא ישתפר לעולם,הוא ישאר מי שהוא עד הפרישה שלו..
מקווה שיביאו מישהו כי אי אפשר ככה כבר..

הוא לא אשם שהמחליף שהביאו לו כבר שנה באיכילוב.

יש שחקנים שמצליחים להשתפר כל הזמן ויש שחקנים שלא, זה בסדר, בכושר של השנה שעברה הוא היה השחקן הכי חשוב בליגה.

טיבי היה לא משהו ותראה איך הוא נראה היום.

10 hours ago, עדו said:

אם זכרוני אינו מטעה אותי מיכה באופן עקבי לאורך הקריירה פותח את העונה בצורה מדושדשת ומגביר קצב ממשחק למשחק; חוץ מזה הבן אדם כבר עם 3 שערים אחרי סיבוב אחד שזה לא מובן מאליו.

בכל מקרה לא יזיק שחקן חיזוק על המשבצת שלו במיוחד אם מתכוונים לקחת ברצינות את כל עניין אירופה.

כן, אבל מפה לשם אנחנו כבר באמצע דצמבר..

ואומנם 3 שערים אבל ממיכה אנחנו צרכים בישולים וכזה יש לו רק 1.

On 13.12.2019 at 17:26, חומץ בלסמי said:

- הבעיה העיקרית של מכבי היא לא חלוץ זר, אלא מחליף למיכה. זה לא שמכבי לא צריכה חלוץ מוביל טוב, ואפילו בדחיפות, אבל למרות הכל זו בעיה בעדיפות שנייה. עיננו הרואות: הבעיה העיקרית של מכבי היא ייצור מצבים, בעיקר במשחק עומד. לא הסיום שלהם. אפשר לשער שעניין החלוץ יטופל בקיץ ושזה יהיה ע"ח צ'יקו.

- קשה לראות איך מכבי נפטרת מניקוליץ' כרגע. לא יהיו הרבה קונים לשחקן שלא שיחק שנה, וגם אם כן, זה כנראה ידרוש ממכבי השלמת שכר כזו או אחרת, וזאת בנוסף לעלות הרכש המסתורי. ככל שאנחנו יודעים, למכבי אין כסף מיותר.

- אין טעם לשחרר את ניקוליץ' בלי שיש מועמד שבאמת יכול לעזור לקבוצה. ספק אם נמצא כזה.

- אם בלקמן ועטר יכולים להיות משוחררים לקבוצה כלשהיא, נדמה לי שכדאי. סגל עמוס על פראייר זה מיותר, ומכבי תוכל לחסוך כמה שקלים ככה.

למעט, אולי, שחרור כזה או אחר וחזרתו של קארצב, לא נראה לי שיש למה לצפות בינואר הזה.

מסכים עם הכל.

במיוחד עם החלק של מיכה.

הקישור לא קיים התקפית.