Jump to content

חלון העברות של ינואר

Recommended Posts

28 דקות לפני, kutomer said:

אם יש איזשהו סיכוי להשאיר אותו עוד שנה הייתי נותן לו כל דבר שהיה מבקש.

בכל מקרה לא הייתי משאיר את כל התיקונים והשינויים לחלון אחד.

חלוץ איכותי, קשר התקפי זה משהו שכל מאמן היה צריך.

לגמרי מסכים. אגב, שוקל ברצינות להחזיר את קראצב כבר בינואר(אפשרי). אנחנו מרחק פציעה אחת משמעותית שם מקטסטרופה. 

כנראה שלא יהיה כלום כי פיירפליי וכי מכבי לא נוטים לרכש בינואר או בכלל

אבל בעיניי להביא חלוץ ועוד קשר יצירתי זה חובה חובותיים. גם בשביל העונה הזו, שבה אנחנו עדיין יכולים להתקל בקשיים לאור החלק ההתקפי החלש והשבלוני, אבל גם בשביל עונה הבאה. לא רוצה להגיע שוב לקיץ עם רשימת קניות גדולה אלא עם קבוצה שרצה.

אם לחסור להתחלה, אני רוצה את זה כל ינואר כבר 5 שנים ולא מקבל כי מכבי לא אוהבים רכש אז שכחו מזה

1 hour ago, המכבייה said:

לגמרי מסכים. אגב, שוקל ברצינות להחזיר את קראצב כבר בינואר(אפשרי). אנחנו מרחק פציעה אחת משמעותית שם מקטסטרופה. 

קארצב יכול להיות מעניין, אני מודה שלא ראיתי ממנו מספיק דקות בשביל להתלהב מיכולת ולא רק מהייפ, אם אפשר לשפשף עוד שחקני נוער מוכשרים במכבי אני תמיד בעד.

אני קונה שחרור של 2 שחקנים בתמורה לקארצב + שחקן התקפה. (חלוץ או 10 לבחירתו החופשית של איביץ׳, באופן אישי הייתי הולך על 10)

אם מסתכלים קדימה למוקדמות בעונה הבאה צריך להחליט אם לשחרר את ניקוליץ ולהביא קשר התקפי כבר בינואר שיתחבר לקבוצה,

לגבי חלוץ זה רק בסוף העונה כשייגמר עניין הפייר פליי אבל המו"מ חייב להיסגר עוד לפני פתיחת העונה

חבל שאין לנו מקום של זר לניסויים. ארבעה זרים הם באנקר (השלישיה בהגנה וצ'יקו) ונראה שיאניוטיס וניקוליץ' פה לפחות עד סוף העונה אז המכסה של ה6 יחסית סגורה למרות שבפועל אנחנו משתמשים רק בארבעה.

אם היה מקום פנוי הייתי הולך על שרידן. אולי נשמע מוזר כי כרגע הוא קצת מסריח את הדשא בק"ש אבל בדיוק בגלל זה אפשר להביא אותו בגרושים(ק"ש מחפשים לשחרר אותו) והוא יכול להיות הצלחה גדולה.

היכולת שלו למסור, להוריד כדורים, לשחק עם הגב פשוט שלמות. הוא פיבוט קלאסי והוא הולך שם לאיבוד לגמרי בסגנון המשחק של קריית שמונה. אם יהיו סביבו שחקנים כמו יוני, אצילי, מיכה, חוזז, אלמוג שעושים תנועות ונכנסים לשטחים הוא יפרה אותם והם יפרו אותו בחזרה והוא יכול להצליח פה ממש ולהמשיך גם לשנה הבאה. אם הוא ימשיך להראות כמו חרא פשוט לשחרר בסוף השנה ולא הפסדנו יותר מידי כסף.

16 hours ago, המכבייה said:

חייבים, אי אפשר לדעת מתי פרץ יחזור לשחק כדורגל. חוץ מגלזר רק גולסה יכול לשחק בתפקיד הזה ואי אפשר לסמוך על הכשירות שלו.

מיסטר קואוץ פליז טל אס איף יו ניד אני טינג. 

אנד בי דה ווי, דה וואן וויפ דה פיסיס איז נוט היר אני מור ווי סנט הים טו מייק פיסיס טו רוני לוי 

אם אנחנו רוצים לדבר שנה הבאה באירופה + להבטיח את האליפות מעל לכל ספק ובפער גבוה, שווה להביא את השחקנים שאיביץ' רוצה עכשיו (מהליגה או מאירופה) ולא לחכות שהם ישתלבו בקבוצה תוך כדי המוקדמות בעונה הבאה. 

כל האמור לעיל בכפוף למגבלות הפייר פליי.

ניקוליץ' כבר שנה פה והרבה כלום והמון שום דבר. שיחרור שלו הוא בגדר חובה.

הקארמה שלו במכבי היא רעה שחקן שלא שיחק שנה בגלל פציעות גם אם יהיה בריא הוא לא יהיה טוב, זה מעבר ליכולת של השחקן

9 דקות לפני, אלמוג מלול said:

בול.

אתה משחרר פה שלושה שחקני התקפה, שיושבים על משכורת גבוהה מאד(אף אחת בליגה לא תשלים להם אפילו חצי מהמשכורת, ואני לארג'). אתה נשאר עם שכטר, חוזז, יוני, אלמוג, אצילי. סבירות גבוהה שלא תביא בינואר ותחת הפייר פליי- שחקנים טובים יותר מאלו ששיחררת. לא רואה היגיון בשיחרור מאסיבי כזה. ולא הזכרתי את סוגיית השוער(תביא מחליף ישראלי גנרי וסתמי שיהווה גיבוי לילד בן 22 שעדיין לא ברורה לנו איכותו).

1 hour ago, LL6 said:

הקארמה שלו במכבי היא רעה שחקן שלא שיחק שנה בגלל פציעות גם אם יהיה בריא הוא לא יהיה טוב, זה מעבר ליכולת של השחקן

יכלת להגיד אותו דבר על גולסה וחזר כמו גדול

1 hour ago, eran_7 said:

יכלת להגיד אותו דבר על גולסה וחזר כמו גדול

זה לא אותו דבר.

כשגולסה חתם הוא התחיל לשחק והיה טוב ונפצע נגד חיפה בליגה, ניקוליץ' בכלל לא התחיל לשחק (17 דקות בשנה).חוץ מזה אי אפשר להשוות בין שחקן ישראלי שמכיר את הליגה לשחקן זר

1 hour ago, LL6 said:

זה לא אותו דבר.

כשגולסה חתם הוא התחיל לשחק והיה טוב ונפצע נגד חיפה בליגה, ניקוליץ' בכלל לא התחיל לשחק (17 דקות בשנה).חוץ מזה אי אפשר להשוות בין שחקן ישראלי שמכיר את הליגה לשחקן זר

מכיר את הליגה זה שטויות, או שאתה שחקן טוב או שלא

הכי חשוב בינואר שחקן מס 10 לקישור

חייבים תחליף ראוי למיכה

מיכה נראה ככה רק בגלל שאין לו תחרות ממשית על העמדה

אם ניקוליץ לא כשיר אז חייבים להקפיא/להשאיל

זה או לקחת אליפות בסטייל או עונה שתלך עד הסוף ממש

On 6.12.2019 at 00:27, חבסוס said:

הזיה שעברה שנה והוא שיחק רק 2-3 משחקים וכולנו עדיין בתהייה מה הוא עושה פה

וגם בהם לא 90 דק מלא אלא רק כמחליף 

לא רואה את מכבי עושה מהלך בינואר.

אני אגיד לכם גם משהו? לא צריך. הסגל שיש לנו היום אמור להספיק לאליפות ועדיין לא יודעים אם איביץ' ישאר או לא, אז עדיף לחכות לקיץ ולעשות את השינויים הדרושים.

בינואר אפשר להתחיל להיפטר מהמיותרים...