Jump to content

רשמים מהפועל ת"א

Omer

Recommended Posts

49 דקות לפני, hairy2hell said:

כל מאמן אצלנו נותן לו את הבמה מהר מאוד, הוא פשוט מהנפצעים הכרוניים.

אופיר חיים היה הראשון לתת לו. רפואה לא ספר אותו בחודשים הראשונים עד שפוטר(בפעם הראשונה).

21 דקות לפני, hairy2hell said:

רפואה בהתחלה ייבש אותו כי ההנהלה הביאה אותו במקום רכש אחר שרצה, אבל גם הוא בהמשך הכניס אותו להרכב.

ניסו לא ייבש אותו, אלא הוא היה עדיין פצוע ולא חזר לכושר מלא.

חחחחחחחח איזה רקוב אתה. 

איך אתה כותב את זה כאילו זה סלמתק, ייבש אותו כי הוא רצה רכש אחר והביאו לו אותו אז הוא עשה דווקא. ענק.

3 hours ago, Sawyerdroid said:

חחחחחחחח איזה רקוב אתה. 

איך אתה כותב את זה כאילו זה סלמתק, ייבש אותו כי הוא רצה רכש אחר והביאו לו אותו אז הוא עשה דווקא. ענק.

אני לא רושם את זה בקטנה. רפואה הוא מאמן לא רע, והיה יותר טוב מרוב המאמנים שלנו בשנים האחרונות, אבל הוא אדם שעושה דווקא, מזלזל בכל הסביבה שלו, וכולם מסביבו טוענים שאי אפשר לעבוד איתו.

2 דקות לפני, hairy2hell said:

אני לא רושם את זה בקטנה. רפואה הוא מאמן לא רע, והיה יותר טוב מרוב המאמנים שלנו בשנים האחרונות, אבל הוא אדם שעושה דווקא, מזלזל בכל הסביבה שלו, וכולם מסביבו טוענים שאי אפשר לעבוד איתו.

ועדיין, רק אצל אופיר חיים הוא קיבל דקות. 

רפואה מאמן מזעזע. אני מבין שיצא לו שם של איזה מאמן דגול בקרב אוהדי הפועל כי הוא הצעיד אותם לפלייאוף התחתון (איזה הישג מטורף), הוא עדיין אשפה של מאמן.

6 hours ago, daniel616 said:

רפואה מאמן מזעזע. אני מבין שיצא לו שם של איזה מאמן דגול בקרב אוהדי הפועל כי הוא הצעיד אותם לפלייאוף התחתון (איזה הישג מטורף), הוא עדיין אשפה של מאמן.

עשה איתנו 2 תיקו בדרבי וקנה את מקומו בהיכל התהילה האדום

On 5.12.2019 at 22:02, daniel616 said:

ההתלהבות בשדים מקלינגר זה אחד לאחד ההתלהבות שלהם מרפואה. מתלהבים משליטה אופטית ואשליה של סיכוי.

אני מבין שזאת הפועל, אז הם לא יודעים שהמטרה בכדורגל היא לנצח.

29 דקות לפני, Art Vandelay said:

לא יהיו קרובים לרדת. מסיימים מקום 8

8-10

יבטיחו הישארות 3-4 מחזורים לסיום ככה. אבל לא, הם לא ירדו או יהיו בסכנה אמיתית.....יש כל כל הרבה יותר גרועות ממנה שזה בכיה לדורות.