Jump to content

רשמים מהפועל ת"א

Omer

Recommended Posts

אני יודע, אני יודע, ווישפל ת׳ינקינג...

אבל ראיתי את רוב המשחקים שלהם מתחילת העונה, ובלי חיזוק אני לא רואה איך הם יורדים חודש לסיום העונה.

הם קבוצה בסדר גמור, חיזוק יגיע בקטנה אבל עם קלינגר הם לא יורדים גם לא קרוב לזה. 

מה שיותר מצער זה שהוא הפך אותם לקבוצה לוחמת שהקהל אוהב במקום העדר המעצבן שהם היו. 

מה שאני רוצה מהם זה לא ירידת ליגה מהדהדת אלה שנים של דשודש מדכא במי האפסיים של ה"למי איכפת" זאת הדרך הכי טובה לאבד את העתיד. 

26 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

הם ישארו בליגה כי יש פה קבוצות פח יותר מהם

מי? כפר סבא? נס ציונה? חדרה? רעננה? כולן טובות מהן, ראינו את זה גם מולנו וגם מולם. רוב הקבוצות בליגה מענישות אותנו היום.

5 hours ago, Omer said:

מי? כפר סבא? נס ציונה? חדרה? רעננה? כולן טובות מהן, ראינו את זה גם מולנו וגם מולם. רוב הקבוצות בליגה מענישות אותנו היום.

אני לא רואה את נס ציונה, רעננה, קרית שמונה או כפר סבא מסיימות מעליהם.

נחכה למחזורים הבאים יש להם מפגשים נגד חדרה, נס ציונה וכפר סבא נראה מה יהיה, 

הלוואי ואני טועה.

מצד אחד רוצה שהם ימשיכו לדשדש בתחתית מצד שני אני יודע שהקהל שלהם גומר מהמצב הזה של האנחנו מסכנים והקבוצה גרועה אבל עדיין נעודד בטירוף

4 hours ago, המכבייה said:

בוטאנג עושה רושם של שחקן מאד נחמד אגב. 

הם קבוצה חלשה מאוד, החלק הקדמי שלהם אולי הכי גרוע בליגה אבל זה לא שצריך את וידאר ופריצה בחוד בשביל להישאר פה בליגה, הם יצטרפו איזה שחקן או שנים ויסיימו 9-11.

10 hours ago, Omer said:

נס ציונה יורדת בטוחה. כפ"ס, ק"ש או רעננה יצטרפו אליה. אולי גם חדרה ידרדרו עכשיו אחרי הפיטורים של גוטמן ג'וניור.

הפועל קבוצה חלשה ותסיים בפלייאוף התחתון אבל היא לא תרד, בטח שלא חודש לפני. פאק, כמה קבוצות זבל יש בליגה הזאת. חבל שלא עושים פה ליגה של 10 קבוצות כמו באוסטריה ושוויץ

אתמול היה הגמר גביע שלהם(וגם ביתר). זה לא משחק מייצג. הכל מוגדל במשחקים כאלה- מוטיבציה, לחימה, תשוקה, הרבה קהל.

יהיה להם קשה לשחזר את זה מול מעט קהל ומול יריבות לא סקסיות. עדיין, היא לא תרד.

2 hours ago, המכבייה said:

בוטאנג עושה רושם של שחקן מאד נחמד אגב. 

השחקן הכי טוב שם בפער. כמה המאמנים שם חסרי מושג שרק עכשיו הוא מתחיל לראות שם הרכב באופן קבוע.

1 hour ago, daniel616 said:

השחקן הכי טוב שם בפער. כמה המאמנים שם חסרי מושג שרק עכשיו הוא מתחיל לראות שם הרכב באופן קבוע.

כל מאמן אצלנו נותן לו את הבמה מהר מאוד, הוא פשוט מהנפצעים הכרוניים.

אני היחיד שלא רוצה שהם יירדו? כאילו כבר חוויתי את הכייף של ההשפלה שהם שיחקו בלאומית. מעדיף שימשיכו בליגה ויקבלו בראש בדרבים. זה פשוט כל כך כייף.

14 דקות לפני, hairy2hell said:

כל מאמן אצלנו נותן לו את הבמה מהר מאוד, הוא פשוט מהנפצעים הכרוניים.

זכור לי שקובי רפואה דיי יבש אותו, גם ניסו אביטן.

5 דקות לפני, daniel616 said:

זכור לי שקובי רפואה דיי יבש אותו, גם ניסו אביטן.

רפואה בהתחלה ייבש אותו כי ההנהלה הביאה אותו במקום רכש אחר שרצה, אבל גם הוא בהמשך הכניס אותו להרכב.

ניסו לא ייבש אותו, אלא הוא היה עדיין פצוע ולא חזר לכושר מלא.

24 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני היחיד שלא רוצה שהם יירדו? כאילו כבר חוויתי את הכייף של ההשפלה שהם שיחקו בלאומית. מעדיף שימשיכו בליגה ויקבלו בראש בדרבים. זה פשוט כל כך כייף.

שיירדו ויתפרקו. לא אתגעגע