Jump to content

איתי שכטר

MTA For Ever

Recommended Posts

בנוי למשחקים האלה.היו יותר מדי שחקנים אתמול ששיחקו בעדינות וניסו להתחמק ממגע, כשברור שהמשחק ילך רק לכיוון הזה.

לפרוטוקול, אם לא היה מקבל פנדל הייתי גומר אותו. חייב למסור במצב כזה. אבל אחלה שכטר.באמת.

49 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

נכנס בדקות שהשחקנים כבר גמורים, לכן עשה להם בית ספר, שהוא פותח הוא לא משפיע ככה, אחלה איתי.

זה בדיוק העניין, הוא צריך לעלות רק כשהיריב מותש. 20 דקות חצי שעה מקסימום. הוא כבר לא בגיל שהוא יכול לשחק 90 דק׳, והוא גם לא מאלו שעושים עניין על זה. הוא מודע לעצמו ומעריך את המקום שבו הוא נמצא . כמעט בכל משחק שהוא עלה השנה כמחליף הוא השפיע לטובה .

לצערי אלירן לעומת זאת יעלה כמחליף ל20 דק׳ מתוכם 19 דק׳ הוא יהיה בקריז של עצבים כמו איזה ילד. 

הרצון שלו לתת להם גול, הכניסה שלו מהצד בגול השלישי, לא ברור איפה הוא מוצא את הכוחות האלה.

ולא ברור איך לא קראנו לו בסוף המשחק. מגיע לו רצח.

היה מדהים. בהחלט נכס. חוכמת משחק, קריאת משחק, הרעל בעיניים.

אבל מה שיותר מעניין אותי, הוא היכולת של הקהל של הפועל לגרום לשחקני עבר לשנוא אותם כל כך. אני לא חושב ששחקני בית רוצים לנצח דרבי כמו אדומים לשעבר.

12 דקות לפני, הילד משער 8 said:

היה מדהים. בהחלט נכס. חוכמת משחק, קריאת משחק, הרעל בעיניים.

אבל מה שיותר מעניין אותי, הוא היכולת של הקהל של הפועל לגרום לשחקני עבר לשנוא אותם כל כך. אני לא חושב ששחקני בית רוצים לנצח דרבי כמו אדומים לשעבר.

חוץ מצילי ורמט

כיף לראות אותו עולה מהספסל, איזה סופר סאב מטורף. חלוץ מחליף מעולה ונכס לחדר ההלבשה.

ועם זאת הוא לא יכול לרוץ כחלוץ הפותח של הקבוצה. בלי צ'יקו ההתקפה הגם ככה בינונית שלנו מאוד מוגבלת.

אני חושב שפנדלים ע''ש שכטר חייבים להיות רשומים כבישול. 

זה לא יתכן ככה סתם בגיל שלו ששחקן דופק ספרינט על חצי מגרש ובגלל שחושבים שהוא מתחזה עוד מעזים לא לשרוק ואז עוד מוציאים צהוב לשחקן שמתלונן. 

איפה הקוון הפחדן במצב הזה, מי צריך ואר בכלל. 

*וכן הוא היה צריך למסור, לא בטוח שהיה יוצא מזה גול. בשבת נגד ק''ש מצב של יונתן לרוץ קדימה והוא מיהר ובעט לשמיים.

מה שיפה ממש בשער השלישי זה איך שכטר חדר לרחבה על המגן, נתן לו רק אפשרות להכשיל אותו. השתמש בגוף שלו וחתך את כיוון התנועה. מאד חכם, מנוסה. חיית משחק. 

9 דקות לפני, המכבייה said:

מה שיפה ממש בשער השלישי זה איך שכטר חדר לרחבה על המגן, נתן לו רק אפשרות להכשיל אותו. השתמש בגוף שלו וחתך את כיוון התנועה. מאד חכם, מנוסה. חיית משחק. 

מדהים. אין לו מהירות או טכניקה יוצאת דופן, אבל חיכה לרגע הנכון לתת עוד צעד מהיר ואחרי הכניסה לרחבה, עם כל הניסיון, שם את הגוף לפני המגן, שבמקסימום יכול לעשות פנדל.