Jump to content

ניר קלינגר

מנש שער 11

Recommended Posts

16 hours ago, מנש שער 11 said:

אני לא שונא אותו. אני מפתח סלידה מאנשים בכיינים כמוהו. אני צוחק שמאמנים מתבכיינים על שטויות. זה היה ראיון סטייל אבוקסיס. קלינגד השחקן תמיד ישאר בליבי. קלינגר המאמן ? פשוט גנב דעת כושל ובכיין. כמו שאמרתי מתאים לו להיות בהפועל. מין מצא את מינו. 

אה, זאת ממש לא הייתה ביקורת כלפי מי שכן מצליח לשנוא אותו או לסלוד ממנו.
זו הייתה ביקורת על עצמי שאני דפוק ועדיין באיזשהו מקום אוהב אותו ורוצה שהוא יחלץ משם ויעבור למקום אחר שבו אני אוכל (בתסריט האופטימי ביותר) לפרגן לו מדי פעם.

5 hours ago, Mario said:

אה, זאת ממש לא הייתה ביקורת כלפי מי שכן מצליח לשנוא אותו או לסלוד ממנו.
זו הייתה ביקורת על עצמי שאני דפוק ועדיין באיזשהו מקום אוהב אותו ורוצה שהוא יחלץ משם ויעבור למקום אחר שבו אני אוכל (בתסריט האופטימי ביותר) לפרגן לו מדי פעם.

ממש מבין אותך.

לי עדיין שמורה פינה חמה בלב לתקופה שלו כשחקן אצלנו, במיוחד בגלל שאלו הזכרונות החזקים שלי בתור אוהד (תקופת הילדות).

עם כמה שהראיון שלו פתטי (וזה לא דווקא התוכן של הדברים שלו, אלא הצורה המביכה שבה הוא ענה למראיינים והתוקפנות שלו), אם הוא לא היה מאמן של הפועל הייתי ממש מקווה שיצליח.

בכל מקרה מעדיף מאמנים שמתבכיינים בטלוויזיה מאשר כל מיני מאמנים למלמים כמו בלבול או כל הגנריים של התחתית

רגע, אף אחד לא שם לב לפינה האמיתית?

נשאל איך מתכוון לפתור את זה שהפועל לא מסוגלת להבקיע גם אם חייה תלויים בזה: "מה לעשות, כרגע זה השחקנים שיש"