Jump to content

ניר קלינגר

מנש שער 11

Recommended Posts

40 דקות לפני, Adir12 said:

ראיון מביך ביותר, לא מאמין שהוא הגיע לרמה כזאת

מה לא הגיע כבר מזמן הוא ברמה כזאת, בגביע בטדי הוא גם בכה כמו ילדה למרות פנדל שלא היה שנשרק לטובת בית"ר ולמזלנו ראיקו עצר.

ניר תמיד היה sore loser. גם בימיו כשחקן במכבי.

אבל בסיטואציות כאלה תמיד צריך לזכור שמאמן יריבה מפנה בדרך כלל את המסרים שלו פנימה- למנהלים ולאוהדים שלו. הוא לא מתכתב איתנו. הוא דואג לתחת שלו.

18 דקות לפני, המכבייה said:

ניר תמיד היה sore loser. גם בימיו כשחקן במכבי.

אבל בסיטואציות כאלה תמיד צריך לזכור שמאמן יריבה מפנה בדרך כלל את המסרים שלו פנימה- למנהלים ולאוהדים שלו. הוא לא מתכתב איתנו. הוא דואג לתחת שלו.

זה שמאמנים מפנים לעיתים את המסרים שלהם לקבוצה שלהם זה סבבה, אבל הראיון איתו אתמול היה הזוי. מספיק מאמנים ברוך השם הפסידו לנו ובכלל שמעתי מאמנים שדיברו בלי להתבכיין ככה. הטענה שלו שלמה השופט הלך לואר אחרי כמה מהלכים... ושהוא לא מכיר את החוקה (שילמד) ושזה היה ההבדל בין 2-0 ל 1-1... נו באמת. יכל פשוט לומר שהוא גאה בשחקנים ושהקבוצה שלו היתה עדיפה וכל הכבוד ובלה בלה בלה אבל ההתבכיינות הזו על השיפוט... נו באמת. אם כבר מישהו נדפק מהשיפוט אתמול זה אנחנו. מזל שהיה ואר. 

5 hours ago, liron981s said:

איך זה לקבל 3333

חבל שבסוף לא שרנו את זה על הלחן של כל הפועל.

מה שטוב בלחן הזה שהוא יודע להתאים את עצמו כמעט לכל סיטואציה

5 דקות לפני, yellow_blood said:

חבל שבסוף לא שרנו את זה על הלחן של כל הפועל.

מה שטוב בלחן הזה שהוא יודע להתאים את עצמו כמעט לכל סיטואציה

חחח נכון צודק

40 דקות לפני, nirc2 said:

מה גם שזה היה אחרי מהלך אחד בלבד 

עזוב את זה, גם אם זה היה אחרי 4 מהלכים, הוא אשכרה מתלונן על זה שהוא מצפה שהשופט יטעה וגם לא ישרוק את הפנדל וגם לא יבדוק את זה מהלך אחרי. אם השיפוט היה 100% היה שם פנדל בלי VAR

1 hour ago, מנש שער 11 said:

זה שמאמנים מפנים לעיתים את המסרים שלהם לקבוצה שלהם זה סבבה, אבל הראיון איתו אתמול היה הזוי. מספיק מאמנים ברוך השם הפסידו לנו ובכלל שמעתי מאמנים שדיברו בלי להתבכיין ככה. הטענה שלו שלמה השופט הלך לואר אחרי כמה מהלכים... ושהוא לא מכיר את החוקה (שילמד) ושזה היה ההבדל בין 2-0 ל 1-1... נו באמת. יכל פשוט לומר שהוא גאה בשחקנים ושהקבוצה שלו היתה עדיפה וכל הכבוד ובלה בלה בלה אבל ההתבכיינות הזו על השיפוט... נו באמת. אם כבר מישהו נדפק מהשיפוט אתמול זה אנחנו. מזל שהיה ואר. 

כן, ראיון הזוי ומאד אמוציונאלי בדופק גבוה וחסר פילטרים. זה האיש. אני זוכר ראיון דומה לאחר שהודח מהגביע מול מכבי שנה שעברה בטדי.

16 hours ago, Chipopo said:

חוץ מהחרטה של קורות ברבים וגם העניין שהוא מחרטט שהפנדל היה אחרי 4 מהלכים (והוא כמובן נבדק ונשרק בדיוק בזמן), הוא עוד דופק "זה הבדל בין 1:1 ל2:0" על הפנדל. כאילו אם לא נשרק פנדל הם משווים בוודאות ב2 דקות שנשארו. גם עוד שעתיים לא הייתם מבקיעים.

לך תשב על קונוס יא מניאק

עריכה:

עכשיו שמתי לב שמנש כבר כתב על העניין עם ההבדל בין 2:0 ל1:1

איכס, לראות ולא להאמין איך אנשים החשיבו פעם את הבן אדם הזה כמכביסט. הוא האנטיתזה להגדרה. חוסר קלאס, התבכיינות בלי סוף, אפילו סגנון המשחק שלו בתור מאמן זה **** בעיניים. הפועל יושב לו יופי, שיירקב שם.

לא יודע מה יש לי, לא מצליח לשנוא את הבן אדם.
עצוב לי עליו מאוד, אני מובך בשבילו, אבל לא מצליח לשנוא אותו.

להתבכיין על שופטים מילא אבל הצחיק אותי שהוא גם התבכיין שיש לנו מזל עם ה"קורה" של אלטמן 

אפשר לחשוב שאלטמן כל משחק מפציץ גולים כאלו ורק נגדנו זה פגע בקורה 

גם את הפנדל הוא הגדיר כ "הבדל בין 0-2 ל 1-1" כאילו הם כבר כבשו במהלך לפני הבדיקת VAR

6 hours ago, Mario said:

לא יודע מה יש לי, לא מצליח לשנוא את הבן אדם.
עצוב לי עליו מאוד, אני מובך בשבילו, אבל לא מצליח לשנוא אותו.

אני לא שונא אותו. אני מפתח סלידה מאנשים בכיינים כמוהו. אני צוחק שמאמנים מתבכיינים על שטויות. זה היה ראיון סטייל אבוקסיס. קלינגד השחקן תמיד ישאר בליבי. קלינגר המאמן ? פשוט גנב דעת כושל ובכיין. כמו שאמרתי מתאים לו להיות בהפועל. מין מצא את מינו. 

אחד הדברים המדהימים בראיון שהוא מודה שהוא לא מכיר את החוק, ואז מתווכח על החוק שהוא לא מכיר (לא אני אמרתי)

היית איזה שלושה חודשים בבית, לא יכולת לעבור ככה על חוקים חדשים (נכנסו מלא בקיץ, מפציע שהוא ידע שלשחקנים מותר להכנס לרחבה בבעיטת שוער).

כל שאר הראיון זאת בכיינות והתמסכנות שהיא כל כך הפועל שאתה לא מבין איך זה ניר קלינגר.

מאחל לו שייכשל ושירד ליגה אמן

On 5.12.2019 at 09:37, antonio_margheriti2 said:

קלינגר השתנה, הוא לא היה כזה פעם.

היה מכביסט גדול, עכשיו לוזר ובכיין, הגיל עושה את שלו.

תמיד היה בכיין, זה נחמד שזה בצד שלך אבל מבאס לראות אותו בוכה והוזה ככה בתור מאמן של הפועל

סתם עניין:

הובכתי בשביל קלינגר מהראיון הזה-

אבל נושא הואר אכן לא מבואר עד הסוף.

אני לא חושב שהמאמנים באמת בקיאים בתתי סעיפים של החוקה.

הואר דינמי וסופר מורכב ומלא פרשנויות.

6 hours ago, MoTi_NiMnY said:

מביך

זה מביך בעיקר כי עכשיו אנחנו מבינים איך אנחנו נראינו מבחוץ כל השנים האלה.

תסלחו לי שאני לא "לוחם אחושרמוטה" או מה שזה לא יהיה, אבל מעדיף את הקלאס של מכבי.

4 hours ago, Omer said:

זה מביך בעיקר כי עכשיו אנחנו מבינים איך אנחנו נראינו מבחוץ כל השנים האלה.

תסלחו לי שאני לא "לוחם אחושרמוטה" או מה שזה לא יהיה, אבל מעדיף את הקלאס של מכבי.

בתחילת שנות ה-90 כשהייתי ילד הוא היה מתבכיין אחרי נצחונות

שרק נגדנו משחקים בונקר שהשופט בן זונה וכו וכו

זה נחמד כשאתה מנצח ככה על הדרך

כשהקבוצה שלך פח מחזיקה בכדור 70% ורק בעיטה אחת למסגרת ומקבלת 3 חתיכות.. תסתום את הפה ואל תשאל בשידור מה החוקים...

בקיצור לא חושב שהיינו כאלה, פשוט היינו גרועים ממש בשנות האלפיים.

2 hours ago, MoTi_NiMnY said:

בתחילת שנות ה-90 כשהייתי ילד הוא היה מתבכיין אחרי נצחונות

שרק נגדנו משחקים בונקר שהשופט בן זונה וכו וכו

זה נחמד כשאתה מנצח ככה על הדרך

כשהקבוצה שלך פח מחזיקה בכדור 70% ורק בעיטה אחת למסגרת ומקבלת 3 חתיכות.. תסתום את הפה ואל תשאל בשידור מה החוקים...

בקיצור לא חושב שהיינו כאלה, פשוט היינו גרועים ממש בשנות האלפיים.

העניין הוא שהאופי אותו אופי. אנשים פה שרוצים שמכבי תיכנס בכל העולם אחרי טעויות שיפוט או כל דבר אחר כשאנחנו מפסידים צריכים לזכור איך זה נראה מהצד.

אם הפסדת, אלא אם מקרה ממש יוצא דופן, תשתוק.

אם ניצחת, אלא אם זה על חשבון חיפה או הפועל (או ירושלים בכדורסל) חשוב להיזהר לא לכבד את היריבה בתשומת לב מיותרת. לצערי אנשים כאן עוקבים ברצינות אחרי באר שבע וגורמים להם לחשוב שהם ראויים ליחס ממכבי תל-אביב. הם לא.