Jump to content

איפה הקהל של הפועל? ברצינות, איפה הוא?

ג'ונסון

Recommended Posts

6 דקות לפני, BRoi said:

זה באמת נכון שאתמול ביתר הביאו רק 7500 אוהדים לטדי?

היה 9 כולל, הם טוענים שזה כי מחירי הכרטיסים עלו 80 שקל, למרות שבקופות מחרו ב50 ש"ח לצפוני..

1 hour ago, צהוב ביציע said:

קצת אובייקטיביות, מספיק.

הפועל ירדה ליגה, זה בהחלט שחור משחור ונקודת שפל איומה לא משנה כמה חרא ביתר/חיפה אכלו.

שנית, להפועל יש אחלה קהל שנתן אתמול אחלה תצוגת עידוד.

שצריך לומר אז אומרים, וזה מצב נתון.

מסכים, אפשר לפרגן כשצריך - עשו תפאורה יפה מאוד והיו להם כמה רגעי פיק

ואל תשכחו שהם היו בפיגור מוקדם...

אבל כמו שהילד משער 8 כתב - זה המהות שלהם, זה הדנא שלהם, הם אוהבים לעודד ב4:0, אולי דווקא הפיגור המוקדם אמור לעזור להם לעודד ואם הם היו מובילים הם היו יותר בשקט כי היו רועדות להם הביצים מהמשחק ;)

מצד שני , גם לנו היו כמה דק' שהאצטדיון רעד, וגם התפאורה הייתה חזקה מאוד (למרות שמתוך היציע היא לא הייתה נראית מרשימה)

13 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

היה 9 כולל, הם טוענים שזה כי מחירי הכרטיסים עלו 80 שקל, למרות שבקופות מחרו ב50 ש"ח לצפוני..

כן כל פעם יש להם תירוץ אחר כאילו זה לא המספרים שהם מביאים לטדי כל הזמן במשחקים מהסוג הזה. 

מבין הקבוצות הגדולות הקהל של בית"ר הקהל הכי מביך בארץ בקטע הזה. 

הם יכולים להביא לך מספרים יפים בחוץ וגם זה או כשהם מצליחים או במשחק גדול אבל בבית כלום ושום דבר. גורנישט. יוק. לא משנה כמה הקבוצה מצליחה הם לא ימלאו את טדי. בקושי חצי. 

12 hours ago, Double said:

בני זונות אפסים איך דפקו את השירים בכריזה בסוף

צריך להוציא חוק לאסור מוזיקה במשחקים. ע''פ חוק. 

גם ב''ש עשו לנו ככה. 

גועל נפש ופאתטיות, אם זה היה הפוך היה מתבכיינים. 

34 דקות לפני, Krishi said:

מבין הקבוצות הגדולות הקהל של בית"ר הקהל הכי מביך בארץ בקטע הזה. 

הם יכולים להביא לך מספרים יפים בחוץ וגם זה או כשהם מצליחים או במשחק גדול אבל בבית כלום ושום דבר. גורנישט. יוק. לא משנה כמה הקבוצה מצליחה הם לא ימלאו את טדי. בקושי חצי. 

זה כי רוב הקהל של בית"ר לא גר בירושלים וזה די זין להגיע לשם למשחקים. 

אני בטוח גם שרוב הירושלמים אוהדים את בית"ר אבל חוץ מכמה אלפים אלו לא אוהדים שיטריחו את עצמם למשחקים נגד קבוצות קטנות.

תכל'ס אם היו רוצים באמת להכניס לנו ולהרוס את החגיגות, היו מביאים את שי סידי ומביאים לו את המיקרופון לחגוג עם השחקנים והקהל

2 hours ago, BRoi said:

סביב 8,000 אבל בתכלס מה זה חשוב? בסקרים בוואן הם לא רואים אף אחד ופה נמדד קהל אמיתי

21 hours ago, צהוב ביציע said:

קצת אובייקטיביות, מספיק.

הפועל ירדה ליגה, זה בהחלט שחור משחור ונקודת שפל איומה לא משנה כמה חרא ביתר/חיפה אכלו.

שנית, להפועל יש אחלה קהל שנתן אתמול אחלה תצוגת עידוד.

שצריך לומר אז אומרים, וזה מצב נתון.

לא אכפת לי מתצוגת עידוד, מה שאני אומר שהוא הקהל של חיפה גדול משל הפועל ושאין שום "נסיבות מקלות זמניות". קודם כל, קבוצת תחתית אמורות להביא יותר קהל, בטח גדולות.

דבר שני, במשחק מולנו בסמי עופר מחזור לסיום לפרוטוקול הם הביאו יותר מ-10 עדיין.

הפועל לא הביאו לשום משחק כמות שהיתה ממלאת את בלומפילד הישן, וגם בו היה להם רק ממוצע של 9000 בעונה האחרונה בבלומפילד, כשגם בשנתיים האחרונות של חיפה בקרית אליעזר היא הביאה יותר מהפועל, וגם ב-2009. וחיפה לחלוטין הביאו יותר צופים מהפועל בעונה שעברה. הכמות שלהם צנחה בערך באיזור הפלייאוף, ועדיין הם סיימו עם הממוצע הגבוה בארץ, ויותר גדול מהפועל הנוכחית שאירחה כבר את המשחקים הגדולים שגם מביאים קהל יריב גדול.

אני לא מבין מה לתת כבוד רלוונטי פה למשהו, אני מדבר על מספרים, לא מחלק ציונים. זה שעד סמי עופר חיפה והפועל הביאו מספרים *דומים* כשחיפה היתה באצטדיון מסריח לא אומר שלהפועל יש קהל גדול יותר.

כמה שהמספרים של הפועל נמוכים הם קהל הרבה יותר טוב ונאמן מהקהל של בית"ר, למרות שבית"ר קבוצה הרבה יותר אהודה מהם. זה רק מראה לכם כמה בית"ר אשפה של קהל. החל מהתפאורות המביכות, כמות האוהדים הנמוכה בטדי ועד לתחושת הקיפוח המסריחה וההתמסכנות שנוטפת מכל אוהד שלהם.

הקהל הטוב והנאמן הזה הוא הסיבה העיקרית לכך שאף בעלים נוטף מזומנים לא רוצה לגעת בהם ולהחזיר אותם להיות קבוצה רלוונטית למשהו. שלא לדבר על בעלים סבירים קודמים שהם גירשו. אז שישארו כאלה נאמנים כל הזמן.

4 דקות לפני, ravid said:

הקהל הטוב והנאמן הזה הוא הסיבה העיקרית לכך שאף בעלים נוטף מזומנים לא רוצה לגעת בהם ולהחזיר אותם להיות קבוצה רלוונטית למשהו. שלא לדבר על בעלים סבירים קודמים שהם גירשו. אז שישארו כאלה נאמנים כל הזמן.

אמן

2 hours ago, ravid said:

רק עמותת אוהדים תציל את הפועל.

7 hours ago, Omer said:

לא אכפת לי מתצוגת עידוד, מה שאני אומר שהוא הקהל של חיפה גדול משל הפועל ושאין שום "נסיבות מקלות זמניות". קודם כל, קבוצת תחתית אמורות להביא יותר קהל, בטח גדולות.

דבר שני, במשחק מולנו בסמי עופר מחזור לסיום לפרוטוקול הם הביאו יותר מ-10 עדיין.

הפועל לא הביאו לשום משחק כמות שהיתה ממלאת את בלומפילד הישן, וגם בו היה להם רק ממוצע של 9000 בעונה האחרונה בבלומפילד, כשגם בשנתיים האחרונות של חיפה בקרית אליעזר היא הביאה יותר מהפועל, וגם ב-2009. וחיפה לחלוטין הביאו יותר צופים מהפועל בעונה שעברה. הכמות שלהם צנחה בערך באיזור הפלייאוף, ועדיין הם סיימו עם הממוצע הגבוה בארץ, ויותר גדול מהפועל הנוכחית שאירחה כבר את המשחקים הגדולים שגם מביאים קהל יריב גדול.

אני לא מבין מה לתת כבוד רלוונטי פה למשהו, אני מדבר על מספרים, לא מחלק ציונים. זה שעד סמי עופר חיפה והפועל הביאו מספרים *דומים* כשחיפה היתה באצטדיון מסריח לא אומר שלהפועל יש קהל גדול יותר.

תשמע מה שאתה כותב פה פשוט לא נכון.
א - להפועל אין נסיבות מקלות זמניות (שהקבוצה שלהם הכי חרא שהיא הייתה אי פעם בערך) ולחיפה כן? קבוצות תחתית אמורות להביא יותר קהל? מאיזה סיבה בדיוק?
משחק בין מכבי לחיפה זה משחק לפרוטוקול בשבילם? מבחינתם אנחנו היריבה הכי גדולה וכמו שציפית מהפועל למלא את האצטדיון אתמול היה מצופה גם מהם למלא. עזוב, כמו שאנחנו מילאנו את בלומפילד במשחק מול חיפה בעונת הדאבל של הפועל, כשרצינו להפסיד לחיפה!!
ב- בבלומפילד הישן היה 14 אלף מקומות. הפועל הביאה במשחק פתיחה איזה 16 אלף ומשם עמדה על 10-11 אלף (שזה היה מספיק למלא את בלומפילד הישן בלי שער 11).
הכמות של חיפה לא צנחה לקראת הפלייאוף, הממוצע שלהם ייצג את זה שלמשחקים גדולים הם הביאו הרבה ולשאר המשחקים הביאו כמו/ קצת פחות ממה שהפועל מביאה עכשיו. ברור לך שאם הפועל היו נראים מקצועית כמו חיפה הם היו מגיעים לאותם מספרים נכון? (אולי לא למשחקים הגדולים כי להפועל יש פחות אוהדים בפועל אבל הממוצע לא היה שונה)
ג- ב06-07,07-08,08-09,10-11,13-14 הפועל הביאו יותר קהל מחיפה.

חיפה הביאו מספרים דומים להפועל במשך שתיים שלוש עונות בכל ההיסטוריה של קרית אליעזר, כל שאר הזמן הביאו פחות.
אתה יכול לשפוט את הקהלים בפרספקטיבה של 5 שנים, אני חושב שהמספרי קהל של חיפה שהופיעו פתאום כשהתחילו למכור להם מנויים ב500-600 שקל למתקן מפואר ונעלמו לאט לאט כשהם הבינו שבסוף זה לא מנוי לברצלונה והעדיפו להשאר בבית לראות ליגה ספרדית זה לא קהל לבנות עליו ולהגיד שהם יותר גדולים מהפועל, אלו אותם אוהדים שהגיעו לר"ג בליגת האלופות ונעלמו אחר כך בקרית אליעזר, אותם אוהדים כמו של ב"ש שהיום בטרנר יש יותר קרחות מאוהדים.

אגב, שלא ישתמע שאני מחזיק יותר מדי מהקהל של הפועל, אני לא. אני פשוט עוד יותר לא מחזיק מהקהל של חיפה ומצחיק שמשווים אותו לקהל של מכבי. זה כמו שהיית משווה את הקהל של ב"ש לפני שנתיים או בית"ר בעונות גיידמאק אלינו.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה אתם רבים למי יש קהל יותר גרוע?

זה נבלה וזה טרפה. שישרפו שניהם.

צודק 100 אחוז. 

הבעיה שלי היא שמשווים את הקהל של חיפה לשלנו

11 hours ago, Mario said:

תשמע מה שאתה כותב פה פשוט לא נכון.
א - להפועל אין נסיבות מקלות זמניות (שהקבוצה שלהם הכי חרא שהיא הייתה אי פעם בערך) ולחיפה כן? קבוצות תחתית אמורות להביא יותר קהל? מאיזה סיבה בדיוק?
משחק בין מכבי לחיפה זה משחק לפרוטוקול בשבילם? מבחינתם אנחנו היריבה הכי גדולה וכמו שציפית מהפועל למלא את האצטדיון אתמול היה מצופה גם מהם למלא. עזוב, כמו שאנחנו מילאנו את בלומפילד במשחק מול חיפה בעונת הדאבל של הפועל, כשרצינו להפסיד לחיפה!!
ב- בבלומפילד הישן היה 14 אלף מקומות. הפועל הביאה במשחק פתיחה איזה 16 אלף ומשם עמדה על 10-11 אלף (שזה היה מספיק למלא את בלומפילד הישן בלי שער 11).
הכמות של חיפה לא צנחה לקראת הפלייאוף, הממוצע שלהם ייצג את זה שלמשחקים גדולים הם הביאו הרבה ולשאר המשחקים הביאו כמו/ קצת פחות ממה שהפועל מביאה עכשיו. ברור לך שאם הפועל היו נראים מקצועית כמו חיפה הם היו מגיעים לאותם מספרים נכון? (אולי לא למשחקים הגדולים כי להפועל יש פחות אוהדים בפועל אבל הממוצע לא היה שונה)
ג- ב06-07,07-08,08-09,10-11,13-14 הפועל הביאו יותר קהל מחיפה.

חיפה הביאו מספרים דומים להפועל במשך שתיים שלוש עונות בכל ההיסטוריה של קרית אליעזר, כל שאר הזמן הביאו פחות.
אתה יכול לשפוט את הקהלים בפרספקטיבה של 5 שנים, אני חושב שהמספרי קהל של חיפה שהופיעו פתאום כשהתחילו למכור להם מנויים ב500-600 שקל למתקן מפואר ונעלמו לאט לאט כשהם הבינו שבסוף זה לא מנוי לברצלונה והעדיפו להשאר בבית לראות ליגה ספרדית זה לא קהל לבנות עליו ולהגיד שהם יותר גדולים מהפועל, אלו אותם אוהדים שהגיעו לר"ג בליגת האלופות ונעלמו אחר כך בקרית אליעזר, אותם אוהדים כמו של ב"ש שהיום בטרנר יש יותר קרחות מאוהדים.

אגב, שלא ישתמע שאני מחזיק יותר מדי מהקהל של הפועל, אני לא. אני פשוט עוד יותר לא מחזיק מהקהל של חיפה ומצחיק שמשווים אותו לקהל של מכבי. זה כמו שהיית משווה את הקהל של ב"ש לפני שנתיים או בית"ר בעונות גיידמאק אלינו.

א. הקהל של מכבי ושל הפועל התחיל להביא מספרים שמתקרבים ל-10 רק בסוף העשור הקודם כשכמעט ירדנו ליגה. וזה היה, אגב, בזכות כרטיסים במחירי רצפה ו"חבר מביא חבר". ב-04/05, לפני שהפועל הבינה שהסתבכה בתחתית, היו קרחות רציניות בשער 5 בדרבי שאירחנו, ובמשחקים שלנו בבלומפילד היו גם פחות מ-5000 איש לעתים. אה, ועדיין לחיפה היה ממוצע גבוה משל הפועל.

ב. הפועל לא רק שלא מילאה את בלומפילד הישן כמעט אף פעם, היא הביאה פחות מהתכולה שלו למחזור הראשון. מספר הצופים היה גדול כי נתניה הביאו כמה אלפים.

ג. חיפה הביאה יותר מהפועל ב-08/09. בדקתי את זה אתמול. גם ב-12/13. ב-13/14 הפועל הביאו בממוצע פחות מאלף אוהדים יותר מחיפה. מאז בכל עונה לחיפה יש ממוצעים ששברו שיאים עד שמכבי עברה לבלומפילד החדש. זה לא טרנד של שנה-שנתיים, לחיפה פשוט יש הכי הרבה אוהדים אחרי מכבי.

ד. אתה צריך להבין שגם מנויים של מכבי נשארו בבית עד גולדהאר, ושעדיין המספרים של חיפה כשלא כל המנויים מגיעים הם כמעט תמיד גדולים מכל ממוצע היסטורי של הפועל.

ה. חוץ מזה, אני די בטוח שבאר שבע מביאים יותר קהל מהפועל העונה, או לפחות מספר די זהה. הממוצע של הפועל מנופח כי יש קהלי חוץ גדולים מולם. ממוצע הקהל של ב"ש הוא 11, של הפועל 15. להפועל היו כבר ארבעה משחקים שבהם קהל החוץ הביא 5000 וצפונה מזה, ככה שזה די מתקזז. זה קצת כמו שכל עונה בית"ר בטופ 5 כי 3 משחקים של 30 אלף מסתירים את זה שברוב השנים במחזור ליגה ממוצע טדי ריק.

ו. במשחקים גדולים בעונה שעברה ובכל עונה חיפה הביאה בסביבות ה-20 פלוס. זה "קצת" יותר ממה שהפועל הביאה אתמול.

ז. אדגיש עוד פעם, כשחיפה והפועל רצו יחד בצמרת הן הביאו מספרים זהים בשש העונות האחרונות של קרית אליעזר. האמת שהלכתי אחורה ל-06/07 כשהפועל היתה מעל הפועל בטבלה, הפועל הביאה בסך הכל משהו כמו 500 יותר ממכבי ומחיפה, שהיו עם ממוצע זהה.. כל הסיפורים על קרית אליעזר ריק נכונים בעיקר לימים שבהם לא פתחו את כל היציעים בבלומפילד ושבדרבי יריבה היתה מקבלת שליש אצטדיון. המצב הזה כבר עשור לא ככה בכל הליגה, וגם בזמן אמת, כלומר לפני איזה 15 שנה, "חוסר הקהל בחיפה" היה פחות מוגזם ממה שעשינו מזה.

כל הסיפור הוא שבתחילת שנות האלפיים הכדורגל הישראלי היה בשפל, הקהל לא הגיע, ועל סמך כמה עונות לא רצופות בטווח של פחות מעשור התל-אביביות סיפרו לעצמן כמה שמדהימות וחיפה בלי אליפויות תהיה ברמה של היריבה העירונית שלה. זה בולשיט היום, זה היה בולשיט גם אז. ומי ישמע עד הכמה עונות האלה בעשור הקודם להפועל היה ממוצע גבוה ובחיפה היה ריק. בשנות התשעים עוד היו עושים הצגות כפולות, והפועל בכלל לא נספרה כמועדון גדול.

בשנות השמונים הפועל היתה מועדון גדול, וחיפה היתה מועדון עם אוהדים אבל בלי הצלחה. מאז ב-35 השנים האחרונות חיפה בעלייה, כשהפועל ב-30 השנים האחרונות היא דרג ב' לכל דבר. ונחשו מה קרה אחרי כמה עשורים? חיפה יותר גדולה מהפועל מכל בחינה אפשרית, כולל קהל. יותר מזה, לחיפה יש פוטנציאל גדילה, היא שולטת בשוק שלה. להפועל אין על מי לבנות במטרופולין צהוב. למכבי ולחיפה יש "אוהדי הצלחות" שיכולה להרחיב באמצעותן את מעגל האוהדים ה"שרופים". גם לבאר שבע יש כזה, וגם לבית"ר. להפועל אין. יש סיבה שהם נעצרו על ה-10 אלף במשחק - בימים שבהן מכבי וחיפה היו יכולות להביא רק 5000 למשחק, הן גם יכלו להביא 30 למשחק אחר. הפועל ניצלה את המכסה שלה. עד ג׳ורדי נראה שזה מתהפך, ושיש גבול לכמה זמן אפשר למכור הרבה מנויים שחצי מהם מפסיק להגיע במהלך העונה, ונראה שילדים גדלים למציאות שבה הפועל המועדון הגדול של המטרופולין. אבל כל מה שהיה צריך קיץ 2012 כדי שתור הזהב של הפועל יסתיים, כשמכבי מהר מאוד הצליחה לצמוח יותר ממה שהפועל היתה יכולה לחלום עליו. חיפה למדה ממכבי ומיתגה את עצמה ושואבת את הצפון. באר-שבע משחקת על גאווה עירונית, וחוגג עדיין מנסה להחליט מה הזהות של בית"ר - אבל יש לזה סוג של ביקוש. בינתיים. הפועל במבוי סתום.

טוב, קצת משעמם לי עכשיו.

הלכתי לעונה הראשונה שבה חיפה והפועל רצו ראש בראש לאליפות עד הסיום, עונת 85/86. זה באמת הסטורי. עניין אותי לראות כמויות קהל במשחקים .

הנתונים הם כך:

1. הפועל בבלומילד 7000 צופים מול הפועל פ"ת בהצגה כפולה בה שיחקו יפו נגד חיפה , שם היו 6000.
  2. הפועל בימק"א מול הפועל י-ם 3000. חיפה בקרית אליעזר 12000 נגד הפועל חיפה.
  3. הפועל בבלומפילד מול יבנה 3500. חיפה בוינטר מול מכבי פ"ת 10000 בהצגה כפולה (ביתר-ב"ש).
  4. הפועל בר"ג מול מכבי 30,000 בהצגה כפולה עם הדרבי של פ"ת. חיפה בבית 16,000 מול בית"ר.
  5. הפועל בבלומפילד מול בני יהודה 15,000 בהצגה כפולה עם שמשון-נתניה. חיפה בכפ"ס 3,000.
  6. הפועל בבלומפילד מול מול יפו 3,000. חיפה בבית מול שעריים 7,000.
  7. הפועל בחוץ מול הפועל חיפה 4,000. חיפה בבלומפילד מול שמשון 9,000 בהצגה משולשת עם מכבי פ"ת-מכבי + נתניה - ב"ש.
  8. הפועל בבית מול מכבי פ"ת 3,000. חיפה בבית מול נתניה 13,000.
  9. הפועל בר"ג מול בית"ר 10,000. חיפה מול ב"ש בחוץ 14,000.
  10. הפועל בבית מול כפ"ס 3,500.      חיפה בשכונה מול בני יהודה 5,500.
  11. הפועל בחוץ נד שעריים 5,000. חיפה מול הפועל פ"ת בבית 9,000.
  12.  הפועל בבית מול שמשון 4,000.  חיפה בימק"א מול הפועל י-ם 5,000.
  13. הפועל בקופסא מול נתניה 5,500. חיפה בבית מול יבנה 6,000.
  14. הפועל בבית מול ב"ש 3,500. חיפה בר"ג מול מכבי 10,000.
  15. הפועל נגד חיפה בקרית אליעזר: 20,000.
  16. הפועל באורווה נגד הפועל פ"ת 5000. חיפה בבית מול יפו 6,000.
  17.  הפועל בבית מול הפועל י-ם 3,000.  חיפה בקרית אליעזר מול הפועל חיפה 11,000. 
  18. הפועל ביבנה 3,000. חיפה בבית מול מכבי פ"ת 7,000.
  19. מחזור 19 עד 23: אין מידע.

24. הפועל בבית נגד בית"ר 9,000. חיפה בבית מול ב"ש 9,000.

25.  הפועל בכפ"ס 3,000.  חיפה  בבית מול בני יהודה 13,000.

26.   הפועל בבית מול שעריים 2,000. חיפה באורווה מול הפועל פ"ת 4,000.

27. הפועל בבלומפילד (חוץ) מול שמשון 12,000 בהצגה כפולה עם נתניה נגד מכבי. חיפה בבית 6,000 מול הפועל י-ם.

28. הפועל בבית מול נתניה 2,500.   חיפה ביבנה 1,000. 

29.   הפועל בחוץ 6,500 בב"ש. חיפה בבית מול מכבי 20,000.

30. הפועל נגד חיפה בבלומפילד 21,000.

50 דקות לפני, החתול הצהוב said:

טוב, קצת משעמם לי עכשיו.

הלכתי לעונה הראשונה שבה חיפה והפועל רצו ראש בראש לאליפות עד הסיום, עונת 85/86. זה באמת הסטורי. עניין אותי לראות כמויות קהל במשחקים .

הנתונים הם כך:

1. הפועל בבלומילד 7000 צופים מול הפועל פ"ת בהצגה כפולה בה שיחקו יפו נגד חיפה , שם היו 6000.
  2. הפועל בימק"א מול הפועל י-ם 3000. חיפה בקרית אליעזר 12000 נגד הפועל חיפה.
  3. הפועל בבלומפילד מול יבנה 3500. חיפה בוינטר מול מכבי פ"ת 10000 בהצגה כפולה (ביתר-ב"ש).
  4. הפועל בר"ג מול מכבי 30,000 בהצגה כפולה עם הדרבי של פ"ת. חיפה בבית 16,000 מול בית"ר.
  5. הפועל בבלומפילד מול בני יהודה 15,000 בהצגה כפולה עם שמשון-נתניה. חיפה בכפ"ס 3,000.
  6. הפועל בבלומפילד מול מול יפו 3,000. חיפה בבית מול שעריים 7,000.
  7. הפועל בחוץ מול הפועל חיפה 4,000. חיפה בבלומפילד מול שמשון 9,000 בהצגה משולשת עם מכבי פ"ת-מכבי + נתניה - ב"ש.
  8. הפועל בבית מול מכבי פ"ת 3,000. חיפה בבית מול נתניה 13,000.
  9. הפועל בר"ג מול בית"ר 10,000. חיפה מול ב"ש בחוץ 14,000.
  10. הפועל בבית מול כפ"ס 3,500.      חיפה בשכונה מול בני יהודה 5,500.
  11. הפועל בחוץ נד שעריים 5,000. חיפה מול הפועל פ"ת בבית 9,000.
  12.  הפועל בבית מול שמשון 4,000.  חיפה בימק"א מול הפועל י-ם 5,000.
  13. הפועל בקופסא מול נתניה 5,500. חיפה בבית מול יבנה 6,000.
  14. הפועל בבית מול ב"ש 3,500. חיפה בר"ג מול מכבי 10,000.
  15. הפועל נגד חיפה בקרית אליעזר: 20,000.
  16. הפועל באורווה נגד הפועל פ"ת 5000. חיפה בבית מול יפו 6,000.
  17.  הפועל בבית מול הפועל י-ם 3,000.  חיפה בקרית אליעזר מול הפועל חיפה 11,000. 
  18. הפועל ביבנה 3,000. חיפה בבית מול מכבי פ"ת 7,000.
  19. מחזור 19 עד 23: אין מידע.

24. הפועל בבית נגד בית"ר 9,000. חיפה בבית מול ב"ש 9,000.

25.  הפועל בכפ"ס 3,000.  חיפה  בבית מול בני יהודה 13,000.

26.   הפועל בבית מול שעריים 2,000. חיפה באורווה מול הפועל פ"ת 4,000.

27. הפועל בבלומפילד (חוץ) מול שמשון 12,000 בהצגה כפולה עם נתניה נגד מכבי. חיפה בבית 6,000 מול הפועל י-ם.

28. הפועל בבית מול נתניה 2,500.   חיפה ביבנה 1,000. 

29.   הפועל בחוץ 6,500 בב"ש. חיפה בבית מול מכבי 20,000.

30. הפועל נגד חיפה בבלומפילד 21,000.

לא כזה מפתיע. חיפה היתה ה-קבוצה של אחת הערים הגדולות בארץ. תמיד היה להם בסיס אוהדים גדול יותר משל הפועל. שוב, עם כמה שאנחנו אהבנו לצחוק על ה"אין היסטוריה" שלהם בשנות התשעים ותחילת האלפיים, אבא שלי טוען שתמיד היו אחת הקבוצות האהודות בארץ, חושב שגם המכבייה טען פה את אותו דבר.

On 5.12.2019 at 12:13, BRoi said:

זה הרבה בשבילם, בטח למשחק לא אטרקטיבי באמצע שבוע.

חוגג עושה שם עבודה נהדרת. אם הוא לא היה עוצר את הכהניזציה הם היו נמחקים. הקטע של קבוצה שאהודה בכל הארץ עבד בימים שבהם קבוצות כמו חיפה ומכבי מביאות פחות מ-10 גם בעונות אליפות, לא כש-30 זה יעד ריאלי, ולא כשבדרום יש קבוצה פתאום. תוסיף לזה את העובדה שאין לבית"ר שום היסטוריה להתגאות בה או הצלחה קבועה, ואת זה שאנשים מתביישים להזדהות כאוהדי בית"ר - וזה היה עניין של זמן עד שה"בסיס" שלהם יתפוגג לגמרי. בסיס אהדה מכל הארץ לא מוכר כרטיסים, בסיס מקומי מוכר.

אז אם למשל לא היתה קבוצה בדרום - מילא. יש קבוצות נפל שמזוהות עם איזורים שכנים נוספים, כי אין בהן קבוצה. אבל באר שבע מביאה באופן קבוע מספרים שנדיר היה לראות בטדי מלבד עונת אליפות אחת. אחד הדברים הטובים שמכבי עשו היה למפות את האוהדים מבחינה גיאוגרפית. בית"ר צריכה להתחיל להתרכז בירושלים תוך כדי השלת הפוליטיקה לדעתי.

לא רלוונטי. הזיהוי הפוליטי והחברתי הוא מאז ומעולם הסיבה שלמועדון הזה, שכפי שהיטבת להגדיר- אין לו שום היסטוריה להתגאות בה, יש כמה מאות אלפי אוהדים בארץ. יזנחו את הזהויות האלה ואפילו על קטמון לא יהיה להם יתרון