Jump to content

איפה הקהל של הפועל? ברצינות, איפה הוא?

ג'ונסון

Recommended Posts

איך לעזאזל הם לא הצליחו למלא את בלומפילד?

שער 5 100% 

שער 7 80% 

שער 2 70%

שער 8 40% מתוכם כמה מאות מסתננים צהובים

למרות התפאורה המרשימה והפירו המכובד יש לציין, זה מביך ברמות.

רק לי זה מרגיש שכל הזמן הם עושים אותו דבר?

דגל פריסה קבוע של הסמל שלהם רק בצורות שונות ומתחת רצועות בד, דגלים מפוזרים ובלונים לא קשורים.

בתור מסתנן לשער 8

ישבתי עם אבא בתוך אוהדי הפועל. אני יכול להגיד לכם שהקהל שלהם פשוט שונה משלנו ברמות אחרות. 

זה לא אותו dna. 
לראות אותם מובסים 3-0 ויוצאים מהאיצטדיון שהם מחויכים, שליווים ונינוחים. 

הזוי פשוט. 

הם נועדו למסכנות והם אפילו נהנים ממנה. 

כל המשחק הם מסתכלים בטלפונים לראות מה התוצאה בחיפה משום שזאת התקווה היחידה שלהם שלא ניקח אליפות. 

כאלו לוזרים זה מדהים. 

אבות באים עם הילדים הקטנים שלהם וזה מה שהם מקבלים... ההכרה בהפסד בדרבי, בתבוסה.. הכל בסדר.. הפסדנו לילד החזק יותר...

אתה צריך להיות שם בתוכם בדרבי כדי להבין את גודל הטרגדיה. 

19 דקות לפני, דריקס said:

בתור מסתנן לשער 8

ישבתי עם אבא בתוך אוהדי הפועל. אני יכול להגיד לכם שהקהל שלהם פשוט שונה משלנו ברמות אחרות. 

זה לא אותו dna. 
לראות אותם מובסים 3-0 ויוצאים מהאיצטדיון שהם מחויכים, שליווים ונינוחים. 

הזוי פשוט. 

הם נועדו למסכנות והם אפילו נהנים ממנה. 

כל המשחק הם מסתכלים בטלפונים לראות מה התוצאה בחיפה משום שזאת התקווה היחידה שלהם שלא ניקח אליפות. 

כאלו לוזרים זה מדהים. 

אבות באים עם הילדים הקטנים שלהם וזה מה שהם מקבלים... ההכרה בהפסד בדרבי, בתבוסה.. הכל בסדר.. הפסדנו לילד החזק יותר...

אתה צריך להיות שם בתוכם בדרבי כדי להבין את גודל הטרגדיה. 

שער 8 שם זה די אוהדים מזדמנים

הפועל זה לא בסיס אוהדים גדול במיוחד, הם לא מתקרבים למספרים שלנו, חיפה או ביתר.

מבחינת עידוד לדעתי נתנו היום תצוגה יפה עם מה שיש להם.

התפאורות שלהם באמת חוזרות על עצמן אבל בדרך כלל נראות טוב.

מחכה כבר לראות איזה דגל פריסה אצלנו, הרבה שנים לא היה אחד רציני.

המצב הנוכחי עם הקהל שלהם פשוט מנטרל את אפקט הביתיות שהיה להם בבלומפילד הישן, זה הרגיש כמו משחק באצטדיון ניטרלי, בניגוד למשחק בית שלנו ששם זה כבר יהיה סיפור אחר.

ישבתי ב7 עם אוהדי הפועל 

חוץ מכמה רגעים בתחילת המחצית השניה הקהל של מכבי היה הרבה יותר דומיננטי

היו לא מעט חיוכים בסיום המשחק ומחיאות כפיים לשחקני הפועל מצד הקהל

בסיום המשחק הסתובבתי לאוהד הפועל שהיה ניראה די סובל במשך המשחק

אמרתי לו שיותר קרוב מזה לא יהיה, איכשהו הוא חייך ויצא מעודד

קהל מוזר ביותר:weird:

הקהל אכן שונה. לדעתי הם הקהל הכי גרוע בארץ, מאלה ששומעים הכוונה. הייתי בכמה משחקים של נתניה מולם, הם כמו תקליט מרדים שמנגן ברקע. בדרבים כן יש להם יותר עוצמות (היום ספציפית לא הייתי), אבל בגדול הם מתחלקים בין אלה ששרים שירים מרדימים לאלה שרוצים להתאבד ממה שהם רואים על הדשא. יש מצב טוב שהגוש שלהם גדול יותר, ועדיין הם קהל משמעותית פחות משפיע משל מכבי או של חיפה.

3 hours ago, פראנק_רייקארד said:

לא יודע מה אתה מדבר, מבחינת עידוד הם הכי טובים בארץ בפער עצום 

אני חושב שהם כבר שנים אחת הפחות ביתיות בארץ. כל קבוצת תחתית שמגיעה לבלומפילד מסתדרת יופי עם שירי הערש שלהם.

10 דקות לפני, Omer said:

הקהל אכן שונה. לדעתי הם הקהל הכי גרוע בארץ, מאלה ששומעים הכוונה. הייתי בכמה משחקים של נתניה מולם, הם כמו תקליט מרדים שמנגן ברקע. בדרבים כן יש להם יותר עוצמות (היום ספציפית לא הייתי), אבל בגדול הם מתחלקים בין אלה ששרים שירים מרדימים לאלה שרוצים להתאבד ממה שהם רואים על הדשא. יש מצב טוב שהגוש שלהם גדול יותר, ועדיין הם קהל משמעותית פחות משפיע משל מכבי או של חיפה.

הכי גרוע בטוח לא.
יש את הגמלים שעשו אבולוציה מלזרוק אבנים ולהוריד מאמנים מהכביש ללמלא את טרנר ולחזור לחורים ברגע שהקבוצה לא מצליחה קבוע.
את בית"ר שזה הקהל הכי טיפש בארץ שלא קונה מנויים ולא בא למשחקי חוץ (וגם לא לבית אם זה לא משחק גדול/ הקבוצה לא בפורמה)

ואת חיפה שעד סמי עופר היו הקהל השלישי בארץ בגודלו, בשנים שהם רצו לאליפויות הפועל (וכמובן אנחנו) היו מוכרים קבוע יותר מנויים מהם וגם מעמידים ממוצעי קהל יותר גבוהים. - שבשנה שעברה העמידו ממוצע ביתי שהוא בערך זהה לממוצע הביתי של הפועל עכשיו.

וכמובן שברמת התפאורה הקהל של הפועל עולה על השלושה שהזכרתי בלי לחשוב בכלל.

1 דקה לפני, Mario said:

הכי גרוע בטוח לא.
יש את הגמלים שעשו אבולוציה מלזרוק אבנים ולהוריד מאמנים מהכביש ללמלא את טרנר ולחזור לחורים ברגע שהקבוצה לא מצליחה קבוע.
את בית"ר שזה הקהל הכי טיפש בארץ שלא קונה מנויים ולא בא למשחקי חוץ (וגם לא לבית אם זה לא משחק גדול/ הקבוצה לא בפורמה)

ואת חיפה שעד סמי עופר היו הקהל השלישי בארץ בגודלו, בשנים שהם רצו לאליפויות הפועל (וכמובן אנחנו) היו מוכרים קבוע יותר מנויים מהם וגם מעמידים ממוצעי קהל יותר גבוהים. - שבשנה שעברה העמידו ממוצע ביתי שהוא בערך זהה לממוצע הביתי של הפועל עכשיו.

וכמובן שברמת התפאורה הקהל של הפועל עולה על השלושה שהזכרתי בלי לחשוב בכלל.

התלבטתי עם בית"ר - לבית"ר יש פיקים לפעמים. מצד שני זה פעם-פעמיים בחודש ככה.

לחיפה כבר המון זמן יש יותר קהל מהפועל, לפי כל סקר. ותגיד מה שתגיד עליהם, הם חיים את הקבוצה הגדולה שלהם.

לגבי תפאורה - לא יודע. מבחינתי זה חביב מבחינה אסתטית כשזה מקורי/יצירתי. כל תפאורה של הפועל מאז תחילת שנות ה-2000 נראית אותו דבר. מה שכן, אז הם באמת היו קהל עוצמתי. עכשיו זה רק יידרדר לדעתי, כמה כבר יגיעו בעונה הבאה בימי שישי?

7 דקות לפני, Omer said:

התלבטתי עם בית"ר - לבית"ר יש פיקים לפעמים. מצד שני זה פעם-פעמיים בחודש ככה.

לחיפה כבר המון זמן יש יותר קהל מהפועל, לפי כל סקר. ותגיד מה שתגיד עליהם, הם חיים את הקבוצה הגדולה שלהם.

לגבי תפאורה - לא יודע. מבחינתי זה חביב מבחינה אסתטית כשזה מקורי/יצירתי. כל תפאורה של הפועל מאז תחילת שנות ה-2000 נראית אותו דבר. מה שכן, אז הם באמת היו קהל עוצמתי. עכשיו זה רק יידרדר לדעתי, כמה כבר יגיעו בעונה הבאה בימי שישי?

5 שנים זה המון זמן? לפני סמי עופר שיא המנויים שלהם היה 6K והם לא היו ממלאים את קרית אליעזר אפילו במשחקים גדולים.
תגיד מה שתגיד על תפאורה , מקוריות, יצירתיות, לא כולם עוקבים כמונו אחרי התפאורות שלהם עם השנים ודגל פריסה גדול כל כך (מצב שהוא הכי גדול שהיה אי פעם בישראל)+ אבוקות ועניינים זה מרשים ואין שום קהל חוץ מאיתנו ומהם שיכול לספק תצוגה כזאת.
אם בעזרת השם בעונה הבאה הם ישחקו בלאומית, הם יביאו בערך פי שתיים ממה שחיפה יביאו באותו מעמד.

לא מילאו בגלל שהאצטדיון חרא... הם תמיד היו הקבוצה של הצפון.

ולא נראה לי. חיפה חיה את מכבי חיפה. תל-אביב שלנו, הפועל הופך להיות משהו נוסטלגי.

5 דקות לפני, Omer said:

לא מילאו בגלל שהאצטדיון חרא... הם תמיד היו הקבוצה של הצפון.

ולא נראה לי. חיפה חיה את מכבי חיפה. תל-אביב שלנו, הפועל הופך להיות משהו נוסטלגי.

חחח לכל דבר אפשר להמציא תירוץ... למה שנה שעברה הם הביאו כמויות כל כך נמוכות של צופים? כי הקבוצה הייתה חרא?
להפועל תל אביב כמו למכבי וכמו לחיפה ובית"ר יש אוהדים בכל הארץ. אני מסכים שהפועל ואוהדי הפועל הולכים ונעלמים אבל הם עדיין קיימים ו5 שנים שבהם חיפה עוקפים אותם (מספרית בלבד) לא אומר שחיפה קהל טוב מהם לדעתי.

כן, כמו שלנו היו תקופות פחות מוצלחות עם פחות קהל... עדיין, מבחינת אנשים שחיים את הקבוצה לא חסר שם.

לגבי אוהדים בכל הארץ - אני די בטוח שחיפה זה בעיקר בצפון, מכבי לפי סקרים של המועדון זה בעיקר גוש דן. הפועל אולי עוד קיבוצים וכאלה, אבל היום נאמנות כזאת מתחילה להיעלם. גם באנגליה למשל יש תופעה מדאיגה של אוהדי סיטי בכל חור, כאילו לא היה מספיק כרגע שכשצ׳לסי לקחה אליפות היא היתה רק הלונדונית הרביעית הכי פופולרית אחרי יונייטד, טוטנהאם וארסנל. ועדיין, טוטנהאם שהמשיכה להביא המון קהל כשברובע שלה היריבה מצליחה זה נדיר, ובספק אם היה קורה ככה היום.

אם הפועל חוזרת ללאומית ונשארת שם אני בקלות רואה אותם מאבדים מאסות, בעיקר באיזורים החצויים. הכמות שהם הביאו היום לדרבי ראשון בעיר אחרי 4 שנים היא מדהימה.