Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל בדרבי (חוץ) | 3-0 משוגע, בלומפילד צהוב ת"א צהובה!

Sawyer

Recommended Posts

הירידה משער 8 למטה במדרגות תוך כדי שירה של "יום שישי עולהו" הזכירה את סיום המשחקים בנתניה,

רק שאתה רואה את אוהדי הפועל השוקיסטים מסתכלים עליך ולא יודעים מה לעשות עם עצמם.

הפרצופים שלהם היו שווים הכל! 

אם לסכם, ברור שמבחינת כדורגל היה משחק לא טוב בלשון המעטה.

אבל. 

איזה ערב כיף, בחייאת רבאק! פרלה מפוצצת, פירו משני הצדדים, יריבה שאתה באמת באמת שונא, באיצטדיון שאתה באמת באמת אוהב.

דרבי!

3 hours ago, יונתן said:

במקרה שמעתי לפני שבוע פודקאסט מלפני כמה שנים עם אורי קופר (לא זוכר אם זה ציון 3 או הפודיום, בתקופה ששוינפלד עבר להפועל מנתניה) - ומדברים שם על שוינפלד כחלוץ הכי טוב בארץ 

אז ברור שמה שה"מומחים" אמרו בפודקאסט כרגע לא מוכיח את עצמו במכבי בכלל 

אבל מה שבטוח כן יש לו יכולות והפיזיות ומשחק הראש שלו זה יתרון גדול בליגה אם מנצלים את זה נכון

תראה הפוטנציאל לא באמת מעניין אותי, הוא פה כבר כמה שנים, קיבל מספיק הזדמנויות ממספיק מאמנים.

הוא נראה באמת בחור מאוד חיובי, מקצועון ושוב זה לא אישי כלפיו אבל די יש איזשהו שלב שבו צריך להגיד זה לא עובד ולחתוך.

אם זה יעבוד לו במקום אחר אני חושב שזאת תהייה עסקה שאובה לכל הצדדים.

4 hours ago, avich15 said:

פיקנטריה אחושרמוטה;

"המנצח בתחרות המחצית יזכה באאודי a1" 

*שער 11 בהלם*

כרוז: "לשבוע."

וואו, אין על הפועל בעולם.

חחחחחחחח כמה צחקתי באותו רגע

1 hour ago, duss21 said:

אהבתי את המנהג שאנחנו מפתחים של לכבוש בדקה האחרונה.

בזמן שירת "אגדות נרקמות בלילות".

שיר מושלם לשער (בייחוד שאין רכבת לילה לקהיר ברקע).

9 hours ago, nirnir20 said:

אני לא יודע אם יש חייל בצה"ל שנשם יותר גז מדמיע ממני, ואני מעדיף שיזרקו עליי רימון גז ולא רימון עשן. 

זה פשוט נדבק לגרון ולא יוצא החרא הזה. 

הרג אותנו חחחח

3 hours ago, שמש צהובה said:

10TSGoZ.jpg

אז אנחנו במאזן טוב יותר מהעונה שעברה, בליגה יותר תחרותית עם יריבות יותר רלוונטיות לצמרת...

בהילוך ראשון...

ספרו לי עוד כמה אנחנו לא טובים.

10 דקות לפני, סוקראטס said:

אז אנחנו במאזן טוב יותר מהעונה שעברה, בליגה יותר תחרותית עם יריבות יותר רלוונטיות לצמרת...

בהילוך ראשון...

ספרו לי עוד כמה אנחנו לא טובים.

והכי כיף לחשוב מה יקרה כשכן נהיה טובים.

באיחור הרגיל, אבל לא נורא, כי גם ככה אני חוזר על עצמי, וחלק מהדברים אמרו לפני.

- כן, משחק רע מאוד. אולי הכי רע שלנו העונה, ואלוהים יודע שהיו לנו כבר כמה כאלה. 39% שליטה בכדור, שזה ניחא, רק שהמשמעות המשלימה של הנתון החריג הזה היא 61% שליטה בכדור של הפועל (!), שזו כבר סטייה קוסמית, כמעט כמו 12 משחקים בלי שער חובה. לפני המשחק נראה הרבה יותר סביר שהפועל תכבוש שער מאשר תשלוט במגרש. ספק אם הפועל שלטה במגרש כלשהוא מתחילת העונה. בסוף זה 3:0. לנו. כדורגל זה משחק משונה מאוד לפעמים. וכעת לחדשות הישנות.

- יונתן כהן במשחק מחורבן, ויונתן כהן צריך להפסיק לשחק מחורבן. לא מוסר טוב. מקבל החלטות לא טובות. מפסיד במאבקים פיזים. ראבאק. (אבל פנדל מושלם).

- אצילי נתן 20 דקות ראשונות לפנתאון, ואז החליט ליישר קו עם כהן, שבעצם מיישר קו עם אצילי של לפני הפציעה. ראבאק. (אבל בישול יפה).

- ריקן, הוא קשר האמצע הפחות טוב בסגל. התרומה שלו להנעת כדור תחת לחץ כמעט ולא קיימת, ואין מה להשוות את הסיוע שלו לגלזר, שהיה זקוק לסיוע, לאלה של גולסה, ברסקי ופרץ. ראבאק. (אבל שער טוב. ועוד בימין!)

- מיכה ממש מתחנן לזמן ספסל. לא כי הוא לא משחק טוב (והוא לא משחק טוב, אבל זו לא הנקודה), אלא כי נדמה שהוא מותש. מנטלית. מתבקש קצת ספסל או אפילו יציע. לא כאקט חינוכי, של איפוס, אלא כחלוקת עומסים. שידע שלא הכל הכל נופל עליו. מה יהיה עם ניקוליץ'? ראבאק. (אבל האמת שאני ממש מרחם על הסרבי שלנו).

- מילא נאומיו המתישים של ריינשרייבר לכל שחקן שמביע מחאה מסוג כזה או אחר. נגיד אפילו הפנדל, מאחור... והעובדה שזה שכטר... אוקיי. לא בסדר, אבל אולי אפשר להבין. אבל על מה צהוב לגלזר? כי מישהו אחר תקף אותו? מה זו השטות הזו? וגם - מה, הוא לא שם לב לבושידו המרוכז על שוינפלד? זה היה מכמיר לב, שוינפלד מביט בתמהון על השופט מתעלם מעוד הטלה (אין מילה אחרת), ועוד אחת. ועוד אחת. כי מה? כי הוא הוא רוצה להיראות כמו מי שנותן למשחק לזרום? אולי פשוט תפסיק לבלבל את המח במקום?

- ושוינפלד היה בסדר גמור. מצפון לגלזר, הוא היה בעצם השחקן הכי טוב של מכבי עד הכניסה של שכטר. זו לא רק החטיפה של השער, אלא לפחות שלוש פעמים שהוריד כדור יפה עם החזה לאצילי וכהן, ולפחות עוד פעמיים שגם הניע מהלכים טובים אחרי לחץ שלו, ובניגוד לכל הנזכרים לעיל - אני לא זוכר אותו עושה שטויות. ובניגוד לשחקנים אחרים במכבי, הוא לא מקבל את הקרדיט של בואו-ניתן-לו-זמן-הוא-חזר-מפציעה-ארוכה, ובניגוד לחלוצים אחרים במכבי, שוינפלד מעולם, אבל מעולם, לא קיבל את ה-כמה משחקים רצופים, 6, 7, בהם הוא מקבל דקות משמעותיות כחלוץ. הדבר הכי קרוב לזה היה כשתפקד בתור ע. מגן אצל קרויף, ועשה עבודה טובה. יש להבהיר - שוינפלד היה לכל היותר סביר אתמול, אבל אתמול גם זה היה מעל הממוצע.

- דרך הדקות הלא רבות ששכטר שיחק הוא סימן למכבי מה חסר לה. איך אמור להיראות החלוץ הנכסף של מכבי, שאינו שכטר, לאורך משחקים שלמים, מידי שבוע. אפשר לדמיין את איביץ' פונה לאנגלידיס אחרי המשחק ואומר לו: "אתה רואה? כזה אני צריך, אבל צעיר ב-6 שנים, וקצת יותר מהיר. תן לי כסף". (ולא. צ'יקו הוא לא החלוץ הזה).

- ואחרון חביב - פיבן, שלא ראה דקה מאז שהוכרז כבלם הטוב בישראל ע"י המאמן שלו, נכנס במקום אמאדור שטרם הפסיד דקה. וראה זה פלא: אין שום הבדל. זו לא אמירה על ז'איר (שמשחק טוב מכפי שנתתי לו קרדיט בתחילת העונה), אלא על פיבן עצמו, שישב בשקט שבועות ארוכים, אחרי שאיבד, בעצם, את המקום שלו בהרכב, והנה, משחק בטוח ושקט כאילו כלום לא קרה. ממש כל הכבוד.

12 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

באיחור הרגיל, אבל לא נורא, כי גם ככה אני חוזר על עצמי, וחלק מהדברים אמרו לפני.

- כן, משחק רע מאוד. אולי הכי רע שלנו העונה, ואלוהים יודע שהיו לנו כבר כמה כאלה. 39% שליטה בכדור, שזה ניחא, רק שהמשמעות המשלימה של הנתון החריג הזה היא 61% שליטה בכדור של הפועל (!), שזו כבר סטייה קוסמית, כמעט כמו 12 משחקים בלי שער חובה. לפני המשחק נראה הרבה יותר סביר שהפועל תכבוש שער מאשר תשלוט במגרש. ספק אם הפועל שלטה במגרש כלשהוא מתחילת העונה. בסוף זה 3:0. לנו. כדורגל זה משחק משונה מאוד לפעמים. וכעת לחדשות הישנות.

- יונתן כהן במשחק מחורבן, ויונתן כהן צריך להפסיק לשחק מחורבן. לא מוסר טוב. מקבל החלטות לא טובות. מפסיד במאבקים פיזים. ראבאק. (אבל פנדל מושלם).

- אצילי נתן 20 דקות ראשונות לפנתאון, ואז החליט ליישר קו עם כהן, שבעצם מיישר קו עם אצילי של לפני הפציעה. ראבאק. (אבל בישול יפה).

- ריקן, הוא קשר האמצע הפחות טוב בסגל. התרומה שלו להנעת כדור תחת לחץ כמעט ולא קיימת, ואין מה להשוות את הסיוע שלו לגלזר, שהיה זקוק לסיוע, לאלה של גולסה, ברסקי ופרץ. ראבאק. (אבל שער טוב. ועוד בימין!)

- מיכה ממש מתחנן לזמן ספסל. לא כי הוא לא משחק טוב (והוא לא משחק טוב, אבל זו לא הנקודה), אלא כי נדמה שהוא מותש. מנטלית. ספסל, או אפילו ליציע, מתבקשים, ולא כאקט חינוכי, של איפוס, אלא כנסיון לחלוקת עומסים. שידע שלא הכל הכל נופל עליו. מה יהיה עם ניקוליץ'? ראבאק. (אבל האמת שאני ממש מרחם על הסרבי שלנו).

- מילא נאומיו המתישים של ריינשרייבר לכל שחקן שמביע מחאה מסוג כזה או אחר. נגיד אפילו הפנדל, מאחור... והעובדה שזה שכטר... אוקיי. לא בסדר, אבל אולי אפשר להבין. אבל על מה צהוב לגלזר? כי מישהו אחר תקף אותו? מה זו השטות הזו? וגם - מה, הוא לא שם לב לבושידו המרוכז על שוינפלד? זה היה מכמיר לב, שוינפלד מביט בתמהון על השופט מתעלם מעוד הטלה (אין מילה אחרת), ועוד אחת. ועוד אחת. כי מה? כי הוא הוא רוצה להיראות כמו מי שנותן למשחק לזרום? אולי פשוט תפסיק לבלבל את המח במקום?

- ושוינפלד היה בסדר גמור. מצפון לגלזר, הוא היה בעצם השחקן הכי טוב של מכבי עד הכניסה של שכטר. זו לא רק החטיפה של השער, אלא לפחות שלוש פעמים שהוריד כדור יפה עם החזה לאצילי וכהן, ולפחות עוד פעמיים שגם הניע מהלכים טובים אחרי לחץ שלו, ובניגוד לכל הנזכרים לאיל - אני לא זוכר אותו עושה שטויות. ובניגוד לשחקנים אחרים במכבי, הוא לא מקבל את הקרדיט של בואו-ניתן-לו-זמן-הוא-חזר-מפציעה-ארוכה, ובניגוד לחלוצים אחרים במכבי, שוינפלד מעולם, אבל מעולם, לא קיבל את ה-כמה משחקים רצופים, 6, 7, בהם הוא מקבל דקות משמעותיות כחלוץ. הדבר הכי קרוב לזה היה כשתפקד בתור ע. מגן אצל קרויף, ועשה עבודה טובה. יש להבהיר - שוינפלד היה לכל היותר סביר אתמול, אבל אתמול גם זה היה מעל הממוצע.

- דרך הדקות הלא רבות ששכטר שיחק הוא סימן למכבי מה חסר לה. איך אמור להיראות החלוץ הנכסף של מכבי, שאינו שכטר, לאורך משחקים שלמים, מידי שבוע. אפשר לדמיין את איביץ' פונה לאנגלידיס אחרי המשחק ואומר לו: "אתה רואה? כזה אני צריך, אבל צעיר ב-6 שנים, וקצת יותר מהיר. תן לי כסף". (ולא. צ'יקו הוא לא החלוץ הזה).

- ואחרון חביב - פיבן, שלא ראה דקה מאז שהוכרז כבלם הטוב בישראל ע"י המאמן שלו, נכנס במקום אמאדור שטרם הפסיד דקה. וראה זה פלא: אין שום הבדל. זו לא אמירה על ז'איר (שמשחק טוב מכפי שנתתי לו קרדיט בתחילת העונה), אלא על פיבן עצמו, שישב בשקט שבועות ארוכים, אחרי שאיבד, בעצם, את המקום שלו בהרכב, והנה, משחק בטוח ושקט כאילו כלום לא קרה. ממש כל הכבוד.

אני אוהב את הניתוחים שלך אבל על שוינפלד אני פשוט לא מסכים, היה יכול לקבל קצת יותר כבוד מהשופט, אבל עדיין היה פשוט נורא ואיום.