Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל בדרבי (חוץ) | 3-0 משוגע, בלומפילד צהוב ת"א צהובה!

Sawyer

Recommended Posts

ניצחון חשוב חשוב על ק"ש בחוץ זאת תוצאה מעולה לקראת המשחק הכי חשוב העונה, המשחק הכי חשוב בכל עונה, הדרבי הגדול של ת"א. צהוב נגד אדום, מכבי נגד הפועל - היריבות האולטמטיבית.

הפועל מגיעה בתנופה קלה לאחר פתיחה נוראית, מכבי ת"א עדיין ללא שער חובה בליגה אך אחרי חזרה מגומגמת מהפגרה וללא סגל מלא.

איביץ' שחסר את אמאדור (סיבות אישיות), גולסה ושכטר שלא בכושר משחק (על צ'יקו אני לא מדבר) מפתיע בהרכב מאוד מעניין, שכולל את פיבן, ריקן אצילי ושוינפלד שכמעט לא פתחו העונה.

המשחק נפתח בצורה מעט מגומגמת מבחינת שתי הקבוצות עד השער הראשון של מכבי בדקה 15 לאחר מהלך מבריק של אצילי את ריקן. בדקות שאחרי השער המומנטום התחלף מצד לצד אבל ללא מצבים מסוכנים לאף אחד מהצדדים. בכלל עד סוף המחצית לא היה הרבה מה לראות מלבד בעיטה של אלטמן למשקוף. מחצית שניה ממשיכה את המומנטום האדום שהתחיל בדקות האחרונות של המחצית הראשונה כשהאדומים אמנם לא מסוכנים אבל מחזיקים בכדור ומנסים לייצר התקפות/לבעוט משומקום לשמיים. רק לקראת הסיום נראה שנגמרו לאדומים הכוחות והסיום המתוק עם הפריצה של שכטר והפנדל ואחר כך הפריצה השניה והסיום של איילון, משומקום 3-0 מדהים. איזה לילה מטורף בבלומפילד.

שופט: רע- (שיפוט רע מאוד היום בבלומפילד, היו טעויות גדולות (ואוו אם לא היה ואר בפנדל) לאורך כל המשחק, גם בקבלת החלטות לגבי צהובים אבל  מעל הכל היה להמציא פאולים שאפילו שחקני הפועל לא האמינו שקיבלו, עשה הכל ב1-0 לתת להם עוד צ'אנס)

שחקנים: טננבאום ממשיך לשבור ולהגדיל את השיא ולא סופג, גם היום לא איימו עליו הרבה. חוליית ההגנה שלנו שמרה שוב על שער נקי למרות ריבוי ההתקפות מנגד הם כמעט לא הגיעו למצבים. אמנם המגנים היו במשחק פחות טוב כשגם סבוריט לא חד ומדוייק במשחק שלו, ספר כמה טעויות בהגנה ולא הביא את האקס פקטור וגם ג'ראלדש שהיה נראה מאוד פגיע בהגנה וכמעט לא יעיל בהתקפה. שחר פיבן נכנס בצורה טובה לנעליים של אמאדור, שיחק אגרסיבי וטוב ומיעט בטעויות. איתן טיבי בעוד משחק של אל+ זה לא רק עבודת ההגנה הקרובה לשלמות אלא ההשפלות על כל החלוצים שלהם והוצאות קדימה, ואוו. הקישור לא דפק טוב הרבה בגלל שגלזר קיבל צהוב (מומצא) כבר בדקות הראשונות, הוא עדיין היה השחקן הדומיננטי במרכז אבל התקשה לתת את הכל. ריקן שער נהדר וסופר חשוב שלו, נתן את הכל בכל דקה ששיחק גם אם לא היה מאוד יעיל. מיכה ממשיך ביכולת המגומגמת כשכ"כ צריכים אותו, אולי הבישול לאילון יעשה משהו... גולסה במחצית השניה היה טוב, דחף קדימה, חטף כדורים. רחוק מהיכולת המקסמילית אבל עזר לקבוצה. אצילי במחצית הראשונה היה השחקן הכי טוב התקפית ואולי בכלל במגרש, עם בישול גדול, תנועה לעומק, חטיפות כדורים, דריבלים מוצלחים. נראה שהוא סופסוף חוזר. יונתן כהן אכזב אותי במשחק, אמנם כבש (יופי ילד) את הפנדל בצורה טובה אבל הרגיש שלא הסתדר טוב בעמדה, פספס המון כדורים אלכסוניים (בגלישות לאוויר) ולא היה חכם ויעיל בהתקפה. שוינפלד פשוט לא ברמת כדורגל הזה, קשה מאוד לצפייה. כל הכבוד על התרומה בגול.

*שכטר אין מילים, למרות שהיה צריך למסור הוא האחראי הראשי לזה שזה נגמר 3 ולא 1 - מדהים. 

פיקנטריה:

- דרבי ראשון בבלומפילד אחרי 4(!) שנים.

- ניצחון דרבי חוץ הכי גדול מאז 93

- פריצות ל11 משער 13 ואף מ8 (גוש מרגש)

- פירו משוגע (בשני הצדדים)

- שער 5 עולה באש, שער 11 אחריו (דרבי השריפות?)

- בישול ראשון למיכה העונה :O

- אילון אלמוג כובש בבכורה בבלמפילד מול הפועל.

קהל:

שאפו גדול לקהל שצבע את בלומפילד היום בצהוב וביטל את יתרון הביתיות של הפועל (לפחות מבחינת מספרים) עם 2 יציעים מפוצצים עד 0 מקום ועוד מאות מסתננים בשער 8 ששרדו את הסלקציה וחגגו לאוהדי הפועל בפנים הכי מקרוב שאפשר. הפתיחה עם הפירו הייתה די משוגעת אבל איכשהו קצת הצליחה לבלבל את הקהל ולהוביל למחצית ראשונה מעט רדומה. מחצית שניה התעוררנו בשלב מסוים ונתנו פייט לקהל האדום הנלהב מולנו, החגיגות בסיום מהשער השני ועד לרבע שעה אחרי השריקה היו מהדקות המהנות כאוהד מכבי בשנים האחרונות, עוד לילה מדהים לפנתאון איזה כיף. מדהים.

אנחנו ממשיכים את המירוץ עם נצחונות על הקטנות והגדלת הפער מחיפה בית"ר וב"ש. במטרה לגמור את העונה עוד לפני שמגיעים לשלבי ההכרעה. אבל המטרה שלנו עוד קשה ועם האופוריה של ה3-0 המדהים הלילה צריך רק להמשיך ולעוף קדימה, גם הקבוצה וגם הקהל. והמשחק הקרוב כבר ממש בפתח..

שבת, 19:50, בלומפילד. נתראה.

כמה כיף.

חייב לציין את גרינפלד הבן זונה. אחד השופטים הכי שרמוטות בליגה. 

הצהוב לגלזר המומצא לגלזר ממש הרס לנו את הקישור. על מה צהוב ימפגר? על זה שהבן זונה הגנרי דחף אותו? ומה הקטע שעל כל דבר הם מקבלים פאול ואחר כך הם מרביצים לשחקנים שלנו ואין פאול? בן זונה גדול.

היכולת שלנו ממש לא מעניינת כי זה דרבי, אבל לשוינפלד אסור לראות יותר משחק. הוא יותר חלש אפילו מבלקמן. אני אוהב אותו באמת אבל הוא לא כדורגלן.

חבל שלא זרקו את גרינפלד לשער 5 בזמן שהכיסאות נשרפו

יוני כהן לא איכזב מבחינתי , הוא שיחק ווינגבאק ומצא את עצמו לא פעם ולא פעמיים על נקודת הקרן עם המגן של הפועל .. נגמר לו האוויר בחצי הראשון, מתן חוזז יכול לשרוף את הקו הוא לא .

היחיד שאיכזב אותי היום זה איביץ׳ עם ניהול משחק חלש, הרכב רע וחילופים מאוחרים. אני לא יכול לקבל את העובדה שהחזקנו בכדור 39% ובעטנו רק 7 פעמים לשער . כל עוד צ׳יקו פצוע שכטר היחידי שצריך לשחק בחוד . שוינפלד במקרה הטוב יתאים לרמלה

אבל, בסוף כל זה לא מעניין

זיינו את השרמוטות

3333333333333

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

יוני כהן לא איכזב מבחינתי , הוא שיחק ווינגבאק ומצא את עצמו לא פעם ולא פעמיים על נקודת הקרן עם המגן של הפועל .. נגמר לו האוויר בחצי הראשון, מתן חוזז יכול לשרוף את הקו הוא לא .

היחיד שאיכזב אותי היום זה איביץ׳ עם ניהול משחק חלש, הרכב רע וחילופים מאוחרים. אני לא יכול לקבל את העובדה שהחזקנו בכדור 39% ובעטנו רק 7 פעמים לשער . כל עוד צ׳יקו פצוע שכטר היחידי שצריך לשחק בחוד . שוינפלד במקרה הטוב יתאים לרמלה

זיינו את השרמוטות

3333333333333

יונתן היה רע . כל מאבק הוא הפסיד להם, משחק רך מאד שלו.

יונתן היה רע בדיוק כמו כולם.

היה נראה כאילו הייתה מחשבה של כבר נתנו את הגול שלנו והפועל לא מסוגלת לתת גול אז בשביל מה להתאמץ בהתקפה

חייב להגיד שאני ממש לא מסכים בנוגע לאצילי, אחד החלשים על המגרש.

היה נראה קצת מבולבל ולא סגר בהגנה, כל ההתקפות של הפועל הגיעו מהצד שלו.

מצד שני, שוינפלד הוא המוביל המרכזי לגול הראשון של מכבי, נותן הכל על המגרש

7 דקות לפני, MTA For Ever said:

זיינו את השרמוטות

3333333333333

איך אתה יכול להגיד שיוני כהן לא איכזב אותך?

אני לפני כמה שבועות הייתי במשחק של חבר בליגה א' שחקני כנף שם נראו כמו שחקני ליגה ספרדית לעומת איך שיוני נראה היום

1 דקה לפני, ג'ורדי said:

ואו הגול האחרון היה משפיל

הלך לאט לאט לכיוון 11

טירוף

הגול הכי כיף. היה קרוב אלינו, בהילוך איטי כזה, בזמן שאנחנו חוגגים עדיין את הפנדל..

1 דקה לפני, modz0r said:

זה שבסוף היה פנדל בגלל ה-VAR לא משנה את העובדה שהשופט עוד פעם דפק אותנו.

עלאק שופטים צהובים.

הVAR מעולה לנו. ככה שופטים מתקשים לדפוק אותנו כמו שהם רגילים.

דרבי השריפות

נתנו להם 3 בהילוך שני

אני לא מבין אך הצלחתי לשרוד את העשן הזה בפנים 

חשבתי שאני נחנק למוות

איתן זה אח

תל אביב צהובה

אך זה לקבל 3 יה שרמוטות שלנו

ישששש

זה מצב העניינים בעיר העברית הראשונה: במשחק נתון, הוא יכול להשתנות קמעה, לפעמים הפועל תוכל לחלץ תיקו - אבל בסוף, יש מועדון אחד גדול בעיר הזאת, והוא הראה את כוחו הערב. זה בא לידי ביטוי אפילו ברשימת הכובשים: אבי ריקן, שטרף כמו פיטבול את ההזדמנות שקיבל בהרכב, יונתן כהן שהולך ומסתמן כסופרסטאר הבא של המכבים, ואילון אלמוג עם המסמר האחרון - כמי שמסמל את העתיד הבוהק של הצהובים.

אפשר לדמיין שיש מאבק, אפשר להסתכל על הפער בטבלה שעדיין מצומצם, אפשר לחשוב שיש על מה להיאבק. המציאות היא שיש מכבי תל אביב, ויש את כל היתר. ואת זה, במוקדם או במאוחר, כל הליגה תבין.

ציטוא מאתר ערוץ הספורט, אהבתי.

איזה נוקאאוט של מכבי,איזה כיף

צריך עכשיו לקחת את האנרגיות הטובות האלה ולזיין את הליגה במשחקים הקרובים,יאללה מכבי

6 דקות לפני, משה פרימו said:

ציטוא מאתר ערוץ הספורט, אהבתי.

איזה נוקאאוט של מכבי,איזה כיף

צריך עכשיו לקחת את האנרגיות הטובות האלה ולזיין את הליגה במשחקים הקרובים,יאללה מכבי

מדויק.