Jump to content

כסאות בבלומפילד סכנת מוות

forlan

Recommended Posts

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה? למה כשבית"ר, ב"ש או חיפה מדליקים פירו הם מקבלים קנסות של שקל וחצי ונותנים להם להכניס מה שבא להם, אבל כשאנחנו או הפועל מדליקים יש יותר רעש?

הפועל צריכים לקבל קנס גבוה יותר כי כמו כל דרבי הם לאורך כל שלבי המשחק לא הפסיקו לזרוק מלא דברים למגרש. אף אחד כמובן לא דיבר על זה.

לא בדקתי מה הם קיבלו. אני מניח שגם אתה לא הלכת לארכיון ובדקת מה בדיוק הם קיבלו, על איזו כמות ואיכות פירו ועמדת על ההבדלים בין המקרים שם לשלנו אתמול.

לכן כתבתי - אמת המידה הרלוונטית היחידה תהיה העונש שהפועל תקבל. אחרי זה תבכה.

אגב, מה זה "אף אחד לא דיבר על זה"? תקשורת? תמיד ידברו עלינו יותר. אנחנו הכי מעניינים, מביאים הכי הרבה טראפיק, ולעצבן אותנו זה כלכלי. בין זה ובין מה שקורה בבית הדין לא צריך להיות קשר. נחכה ונחכה מה יהיו האישומים ומה יהיו העונשים... 

עוד סיבה למה העירייה מעדיפה כיסאות קונצרט דליקים ב5 ו-11 כי היא בונה על ההכנסות במופעי הקיץ, חס וחלילה יהיו שם כיסאות ממתכת לא נוחים

עם כל הכבוד הכסאות הם לא סכנת מוות הם בסך הכל כסאות.

דבר שני איזה באסה שהולך להיות בית קברות במשחקים הבאים כי בטח גם לא ירשו לארגון להכניס תופים...

1 hour ago, Double said:

הכי מצחיק אם השרמוטות יחזירו לנו את הרדיוס אחרי ש-3 שנים בנתניה לא קיבלנו אפילו אחד

כי 3 שנים היינו ברדיוס. 

57 דקות לפני, הילד משער 8 said:

לא בדקתי מה הם קיבלו. אני מניח שגם אתה לא הלכת לארכיון ובדקת מה בדיוק הם קיבלו, על איזו כמות ואיכות פירו ועמדת על ההבדלים בין המקרים שם לשלנו אתמול.

לכן כתבתי - אמת המידה הרלוונטית היחידה תהיה העונש שהפועל תקבל. אחרי זה תבכה.

אגב, מה זה "אף אחד לא דיבר על זה"? תקשורת? תמיד ידברו עלינו יותר. אנחנו הכי מעניינים, מביאים הכי הרבה טראפיק, ולעצבן אותנו זה כלכלי. בין זה ובין מה שקורה בבית הדין לא צריך להיות קשר. נחכה ונחכה מה יהיו האישומים ומה יהיו העונשים... 

בדקתי טוב מאוד. 

על האבוקות שבית"ר הדליקו ביום ראשון אין שום זכר ואני זוכר ששנה שעברה ב"ש קיבלו קנס של 5 אלף ש"ח על אבוקות ורימונים.

33 דקות לפני, תמיר8 said:

דבר שני איזה באסה שהולך להיות בית קברות במשחקים הבאים כי בטח גם לא ירשו לארגון להכניס תופים...

ועוד עכשיו כשיש 4 משחקי ליגה רצופים בבלומפילד, מבאס

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בדקתי טוב מאוד. 

על האבוקות שבית"ר הדליקו ביום ראשון אין שום זכר ואני זוכר ששנה שעברה ב"ש קיבלו קנס של 5 אלף ש"ח על אבוקות ורימונים.

הכל פה פופוליסטי ושליפה מהמותן. שום אחידות וניהול נכון

“כמי שמנהלים את האצטדיון אנו נעשה כל  שביכולתנו למנוע הישנות מקרים כאלו בעתיד. לאחר המשחק והבוקר קיימנו ישיבות חירום כדי לתחקר את האירועים הקשים והחלטנו, בתאום עם משטרת ישראל, לנקוט בצעדים מיידיים המצויים בסמכותנו על מנת למנוע סכנה לחיי אדם באצטדיון ובכלל זה: 1. תיאסר הכנסת ציוד כולל ציוד עידוד מכל סוג. 2. תתוגבר האבטחה ביציעים המועדים לפורענות. 3. החברה תדרוש ותעקוב אחרי מיצוי הדין עם העבריינים”.

“במקביל החברה תסגור מיידית את אותם אזורים שנפגעו אתמול לצורכי שיקום ותיקון הנזקים הכבדים שנגרמו וכן תבצע בדיקות בטיחות מקיפות כדי להחזיר את היציעים לכשירות. נציין בהקשר זה כי שיפוץ האצטדיון נעשה תוך הקפדה על סטנדרטים ותקני בטיחות אש מחמירים, לרבות בנוגע לכיסאות שהם דגם משופר של אלו הקיימים באצטדיונים הגדולים בארץ”.

כן, הפתרונות שלהם זה להאשים אותנו כרגיל. 

מנחש שביום שבת נראה שהבמה תהיה חסומה על ידי מלא מאבטחים ב11 ויעשו לנו בלאגן עם התופים. על דגלים אני בכלל לא מדבר...

43 דקות לפני, תמיר8 said:

אני ממש לא מסכים איתך אחי.

זה אצטדיון כדורגל, לא משנה כמה תלחם בזה יהיו אבוקות.

עצם זה שזה קרה בשני היציעים מאבוקות אומר שהכסאות האלה דליקים פחד מוות.

חייבים להחליף אותם (לפחות ב5 ו11).

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מנחש שביום שבת נראה שהבמה תהיה חסומה על ידי מלא מאבטחים ב11 ויעשו לנו בלאגן עם התופים. על דגלים אני בכלל לא מדבר

מנכ"ל היכלי הספורט היום בחמש באוויר אמר שהם יורידו את הבמות כי הדליקו את האבוקות מאחורי הבמה וזה הסתיר את מי שהדליק.

מקווה שלא יבוצע בשום אופן.

2 hours ago, BRoi said:

אם הצלם לא היה נפגע ולא היו פורצות שריפות בשער 11 ו5 זה היה עובר כאילו לא היה..

לא מסכים איתך, ברגע שזה אנחנו זה לא עובר חלק אף פעם...

2 hours ago, קובי השועל said:

אין מצב שלא יתנו להכניס תופים.

אולי יתנו, אבל אחרי בלאגן. אותו דבר עם הבאנרים והשלטים. 

דגלים וכל אלה בטוח לא יתנו.

1 hour ago, שמש צהובה said:

מנכ"ל היכלי הספורט היום בחמש באוויר אמר שהם יורידו את הבמות כי הדליקו את האבוקות מאחורי הבמה וזה הסתיר את מי שהדליק.

מקווה שלא יבוצע בשום אופן.

מידיעה, היכלי הספורט התנגדו להקמת הבמות והן לא היו מתוכננות להיבנות. הן הוקמו רק בגלל התעקשות של מכבי טרם חתימת החוזה.

מאמין שהיכלי הספורט ינסו לנצל את מקרי הדרבי כדי להיפטר מהן.

5 דקות לפני, Davidi said:

מידיעה, היכלי הספורט התנגדו להקמת הבמות והן לא היו מתוכננות להיבנות. הן הוקמו רק בגלל התעקשות של מכבי טרם חתימת החוזה.

מאמין שהיכלי הספורט ינסו לנצל את מקרי הדרבי כדי להיפטר מהן.

מנסים להפוך את בלומפילד לפארק הירקון. שכחו שהמטרה שלו היא קודם כל כדורגל ובשביל האוהדים.

מה זה החרא הזה, בסמי עופר, טדי וטרנר יש במות ורק בבלומפילד לא יהיה, זה שהיה להם פאק במצלמות ולא הצליחו לתפוס את המדליקים בעיה שלהם

2 hours ago, מכביסט לעד said:

מה? למה כשבית"ר, ב"ש או חיפה מדליקים פירו הם מקבלים קנסות של שקל וחצי ונותנים להם להכניס מה שבא להם, אבל כשאנחנו או הפועל מדליקים יש יותר רעש?

הפועל צריכים לקבל קנס גבוה יותר כי כמו כל דרבי הם לאורך כל שלבי המשחק לא הפסיקו לזרוק מלא דברים למגרש. אף אחד כמובן לא דיבר על זה.

לגבי השאלה שלך: אנחנו והפועל נחטוף עונש הרבה יותר משמעותי מחיפה, ב"ש ובית"ר בגלל שאת המשחק שלנו ושל הפועל אתמול שלושה אנשים סיימו בבית חולים וולפסון ובנוסף גרמנו לעצירת המשחק ל 5-6 דקות, מה שאני לא זוכר שקרה במשחקים אחרים. 

סורי אבל הרווחנו ביושר כאת הפטיש שהולכים להוריד לנו על הראש.

1 hour ago, forlan said:

אני ממש לא מסכים איתך אחי.

זה אצטדיון כדורגל, לא משנה כמה תלחם בזה יהיו אבוקות.

עצם זה שזה קרה בשני היציעים מאבוקות אומר שהכסאות האלה דליקים פחד מוות.

חייבים להחליף אותם (לפחות ב5 ו11).

אבל מבחינתם לא אמורים בכלל להדליק אבוקות, זה החוק והם מתעקשים על כך.

אם הם יחליפו את הכיסאות "לכיסאות מותאמי פירו" זה יכשיר את הקרקע לעוד הדלקות פירו 

זה לא רק פירו זה גם שהכיסאות נשברים בקלות אם עומדים עליהם, כולם ידעו שיש בעיה לשים כיסאות פלסטיק ביציעי עידוד, התעקשות מיותרת של היכלי הספורט