Jump to content

כסאות בבלומפילד סכנת מוות

forlan

Recommended Posts

3 hours ago, מכביסט לעד said:

אוהדי הפועל בכל שלבי המשחק עשו מבול של חפצים לכיוון השחקנים שלנו. 

הפועל חייבים לקבל עונש רציני יותר, אבל בפועל יתנו עונש מוגזם ואחיד לשתי הקבוצות.

לא סביר, אם הם מורידים להם נקודות הם יתחילו בפסטיבל בכי שהורידו אותם ליגה בדצמבר.

כל עוד מכבי לא תראה שהיא תפסה את אותו אוהד שפגע בצלם ותובעת אותו באופן פרטי, סביר להניח שיסגרו את 11 לכמה משחקים וקנס כבד.

כשזה מדובר בהפועל יקבלו "נו נו נו" וימשיכו הלאה.

כי זה כבר קרה שאחרי משהו שקרה במשחק חוץ שישבנו ב11 שסגרו אותו והמנהלת לא באמת חושבת איך למגר משהו אלא לתת בראש שמדובר במכבי. אין לי ספק שלחיפלה לא היו נותנים כלום 

4 דקות לפני, BRoi said:

למה שיסגרו את שער 11?תכלס אני לא מבין באמת זה משחק חוץ מי קובע ששער 11 צריך להענש

ניר רשף...

כבר הודיעו שלא יכנס ציוד עידוד וכל הגורמים כבר אמרו שינקטן בעונש הכי קשה. שרמוטות.

זה הגיע לשיא בפסקה הזאת - 

המשקיף לוי ושופט המשחק, אוראל גרינפלד, צפויים לכתוב דוחות קשים על כל מה שאירע ועם עצירת המשחק לחמש דקות בעקבות השריפות. כמובן שהיה גם נזק גדול, כאשר 20 כיסאות נשרפו בשער של אוהדי הפועל ת"א ועוד כ-20 כיסאות נשרפו בשער בו ישבו אוהדי מכבי ת"א. מלבד זאת, נשברו עוד כ-60-70 כיסאות בעקבות השתוללות האוהדים. מחיר כל כיסא עומד על 300-400 ש”ח.

300-400 שקל יא חרטטנים בני שרמוטה ב300 שקל אני מביא שורה שלמה של הכסאות בנזין האלה.

13 דקות לפני, שמש צהובה said:

שום סיכוי 300 שקל. הם מיוצרים בישראל.

גם אם תקנה אחד בודד מהחברה, זה לא יעלה 300, כל שכן כשמדובר בהזמנה ענקית.

וההתקנה, מה איתה?

דיווח: חומרי בעירה התגלו בשער 5 שאיכלס אמש את אוהדי הפועל בבלומפילד, ואלו גרמו להתפשטות האש וסיכון חיי האוהדים ‏סערת הדרבי התל אביבי | פרסום ראשון: אחרי תחקיר שנעשה באיצטדיון בלומפילד, חומרי בעירה התגלו בשער 5 שאיכלס אמש את אוהדי הפועל, והם אלו שגרמו להתפשטות האש וסיכון חיי האוהדים. לאש שפרצה בעקבות דלקת האבוקות נזרקו קרטונים, דגלים ומוטות פלסטיק - חומרים שמעבירים אש במהירות

‏הנזק בשני היציעים נאמד על עשרות אלפי שקלים. כמעט 100 כיסאות נשרפו, נעקרו או נשברו, ובמקומות בהם הכיסאות נשרפו, יידרש ריתוך שמייקר מאוד את העלויות. כל זה - עוד לפני העונשים הכבדים של בית הדין, שצפויים להיות לכל הפחות סגירת היציעים המדוברים

אני קראתי את התגובה של מנכל היכלי הספורט שטוען שלא יוכנסו אביזרי עידוד אבל אני שואל את עצמי למה מתעלמים מהכיסאות הדליקים האלה ומי נתן להם אישור במיוחד במגרש כדורגל 

חבר'ה כל מה שאנחנו נחטוף זה אולי קנס. זה משחק חוץ שלנו. לא יסגרו לנו שום יציע ולא נקבל שום רדיוס. 

הפועל יכולים להזדיין חזק.