Jump to content

מולטימדיה מהדרבי

red4peace

Recommended Posts

23 hours ago, T.L MTA said:

סוף סוף אפשר לחגוג גולים בבלומפילד בלי הרכבת לילה לקהיר בפול ווליום

מעדיף את הרכבת לילה לקהיר בפול ווליום מאשר שירים של הפועל בסוף המשחק ימח שימם 

1 hour ago, hezi said:

ישבתי בשער 7 עליון ממש באמצע

אוהדי הפועל היו מפוחדים בהמורי והקהל פה משתגע

חוץ מתחילת מחצית שניה הקהל של מכבי היה יותר דומיננטי

חלק מעלי גם דיברו שהקהל של מכבי מטריף

לא הבנתם אותי נכון כנראה התלונות שלי הם לא על הקהל של מכבי אני בטוח שאם היינו מקבלים את האוהדים של 11 ב11 והאוהדים של 8 ב13 או 11 היינו אונסים אותם גם במיעוט מספרי

אני מתלונן על זה שעודדנו פחות ממה שעודדנו נגד חדרה בפאקינג משחק דרבי

וכן אני מסכים איתך במורי הזקן ובקהל פה משתגע באבוקות אף אחד לא ידע שהקהל של הפועל בכלל במגרש לצערנו זה היה 4 דקות בכולל

גם בסוף היה לנו כמה פיקים יפים אבל זה גם עוד 5 דקות בלחץ חוץ מיזה חוץ מהגוש וגם חצי מהגוש לא עודד בחלק מהמשחק אף אחד לא הצטרף לשירה חוץ מבפיקים שציינתי מבאס כי היינו יכולים לאנוס אותם גם ביציע אני ממש לא בא להלל את החבורה של השרמוטות באדום

מדברים איתי על מה שמעו בשידור כאילו זה רלוונטי ישבתי במשחק חצי מהמשחק אני מסתכל על הקהל מתחנן כבר שיתחיל עידוד שנדחוף תקבוצה הרדומה שלנו ומה שאני רואה זה אתה הגוש מועדד וביני לבינו איזה 500 אוהדים עייפים שאפילו להרים את היד למחוא כפיים בקצב לא טרחו

כפרה עליך קדחת עם זה.

הבנו שהיה חרא עידוד רוב המשחק והרבה מאלה שהיו ב-11 שתקו אבל שחרר, בשבילך ובשבילנו.

כמה אנרגיות על פארש, ניצחת 3-0 בדרבי. תהנה

Just now, yellow_blood said:

כפרה עליך קדחת עם זה.

הבנו שהיה חרא עידוד רוב המשחק והרבה מאלה שהיו ב-11 שתקו אבל שחרר, בשבילך ובשבילנו.

כמה אנרגיות על פארש, ניצחת 3-0 בדרבי. תהנה

אני מנסה לצאת מהנושא המסריח הזה כבר 7 הודעות אבל כל פעם מישהו חדש בא לי עם השידור של הטלווזיה

וכן תודה וסליחה פה אפסיק באמת מבקש לא לצטט אותי אני סתם נגרר לחפירות שלא מועילות לאף אחד

17 hours ago, Bloper said:

מדברים איתי על מה שמעו בשידור כאילו זה רלוונטי ישבתי במשחק חצי מהמשחק אני מסתכל על הקהל מתחנן כבר שיתחיל עידוד שנדחוף תקבוצה הרדומה שלנו ומה שאני רואה זה אתה הגוש מועדד וביני לבינו איזה 500 אוהדים עייפים שאפילו להרים את היד למחוא כפיים בקצב לא טרחו

תגיד אתה רציני, כן עידוד לא עידוד.

אוהדי הפועל כבר לא יודעים איפה לקבור את עצמם, משחק ראשון בבלומפילד יזכרו 3-0 לכל החיים.

גם ב5-0 בנתניה לא התלהבתי ככה.

ירדו ליגה, לא ניצחו אותנו מאז בלומפילד הישן, לא מנצחים גם עכשיו, 2 נק' מהקו האדום.... הם כבר לא יודעים מה לעשות שמה שנשאר להם זה לעודד את עצמם אפילו לא את הקבוצה.

הם כלום ושום דבר וטוב שישארו בליגה עוד עונה שעכשיו יש דרבים בבלומפילד אז לפחות שפעם בשנה נזכה לארח אותם (לגמרי גם בדרבי הזה הרגשתי בבית וזה מה שחשוב) 

בחייאת בלופר מה אתה אוכל את הראש על זה? 

נשמע כמו אוהד שהגיע מאוחר ליציע, לא תפס מקום באמצע ואז בכה על אלה שיושבים שם כאילו הוא היה מרים את האיזור כמו לגיה ורשה. 

אם זה היה מספיק חשוב לך, היית מגיע בזמן לתפוס מקום. 

הקהל שלנו היה אש, לא שמעו בכלל את הפועל. 

On 6.12.2019 at 01:04, ברווז צהוב said:

אחרי שיחה עם כמה אוהדי הפועל משער 4-5

הם חושבים בדיוק כמונו.

שהם היו חלשים יחסית והקהל של מכבי בטירוף.

יש אקוסטיקה שמ-11 שומעים את 5 וההפך בצד השני.

מעניין אותי כמה זמן ייקח לאנשים להפנים את זה. בבלומפילד הישן לא היתה אווירה טובה יותר, פשוט שמעתם רק את עצמכם בלי שהקול מהצד השני יגיע בווליום חזק.

On 6.12.2019 at 10:49, Bloper said:

ישבתי בקצה של 11 ככה שהיה לי זווית טובה גם עלינו וגם עליהם

הם אנסו אותנו בעידוד חלאס כבר עם החארטות פה 

גם אוהדי הפועל שדיברתי איתם אומרים שהבכנו במיוחד כאלה שהיו מחוץ לשער 5

במשחק של הפועל נגד נתניה הייתי גם בקצה של 11. גלשתי בפורום וקראתי שבהפועל מתלוננים שלא שומעים כלום, ולא הבנתי על מה הם מדברים, כי זה היה הכי חזק שאי פעם שמעתי אותם. בבלומפילד הישן אנשים שמעו בעיקר את מה שהיה קרוב אליהם, עכשיו שומעים את כל האצטדיון.

אני מאמין לך שהם שרו כל המשחק, אבל יצא לי להיות במשחק של נתניה נגדם גם בבלומפילד הישן שהם שרו בו כל המשחק, והיתה אווירת נכאים. את הקהל של מכבי תמיד שומעים יותר מאת שלהם במשחקים שהם מארחים - גם כשאנחנו בחיסרון מספרי וגם כשלא כולם שרים, כי אנחנו צועקים והם שרים. או לפחות אחוז הצעקות שלנו גבוה יותר - זה קצת כמו שהפיקים של בית"ר עוצמתיים כי כשהם שרים הם צורחים. זה היה ההבדל בבלומפילד הישן, ועכשיו בבלומפילד החדש הקהל שלנו אפילו יותר עוצמתי בפיקים. אפשר להתווכח אם אתם אוהבים את הסגנון של הקהל של הפועל או לא, אבל מבחינה מדעית תמיד ישמעו יותר את מי שהקול שלו יותר חזק.

בברכה, אחד שלא מבין בעידוד אבל שיש לו אוזניים.

21 hours ago, hezi said:

ישבתי בשער 7 עליון ממש באמצע

אוהדי הפועל היו מפוחדים בהמורי והקהל פה משתגע

חוץ מתחילת מחצית שניה הקהל של מכבי היה יותר דומיננטי

חלק מעלי גם דיברו שהקהל של מכבי מטריף

תודה, זה בדיוק הניסוח שחיפשתי. ובאמת שאני בסדר גמור עם זה שישמעו רק את הפועל וננצח 3-0, אבל זה מצחיק שאנשים מסרבים להבין שלא משנה כמה אנשים שרו, בשורה התחתונה שמעו את הקהל של מכבי.

2 hours ago, Omer said:

תודה, זה בדיוק הניסוח שחיפשתי. ובאמת שאני בסדר גמור עם זה שישמעו רק את הפועל וננצח 3-0, אבל זה מצחיק שאנשים מסרבים להבין שלא משנה כמה אנשים שרו, בשורה התחתונה שמעו את הקהל של מכבי.

תענוג וטוב לדעת.

רצוי שבזה יסתיים הדיון המטומטם הזה.

תמשיכו לזיין תשכל שהקהל של הפועל עשה לנו בית ספר 

תראו את הדקות הראשונות ותבינו את מי שומעים ואת מי לא

וחבל שספורט 5 לא צילמו את הפירו כמו שצריך

13 דקות לפני, Mark said:

פשוט פסיכי מה שנהיה מ"את הגרון קורע". פעם הוא היה בשבילי שיר למשחקים חסרי מעוף,מתיש כזה. היום? טירוף מוחלט.

כשאף אחד לא מצטרף ושרים אותו בבאסה הוא נשמע כמו השנים האחרונות, לדעתי זה לגמרי במקרה כי שרו אותו במשחק אליפות מול חיפה והפך לטירוף

גם שיר כמו ברע בטוב אלך איתך מכבי יכול להיות משוגע

1 דקה לפני, דקסטר said:

כשאף אחד לא מצטרף ושרים אותו בבאסה הוא נשמע כמו השנים האחרונות, לדעתי זה לגמרי במקרה כי שרו אותו במשחק אליפות מול חיפה והפך לטירוף

בכללי רוב השירים ישמעו יותר טוב אם נשיר אותם בקצב מהיר יותר 

24 דקות לפני, Mark said:

פשוט פסיכי מה שנהיה מ"את הגרון קורע". פעם הוא היה בשבילי שיר למשחקים חסרי מעוף,מתיש כזה. היום? טירוף מוחלט.

איתך בקטע הזה

פעם הייתי בדעה שצריך להפסיק לשיר אותו כי אפחד לא היה שר אותו

17 דקות לפני, דקסטר said:

ברע, בטוב שיר נהדר. שרו אותו שנה שעברה במקום אני מודה וזה היה חזק.

סתכלו לי בעיניים בדרבי עם האבוקות היה תצוגה של אירופה. אחת התצוגות הכי טובות של קהל בישראל. כל היציע שר בשיגעון.