Jump to content

לקראת הדרבי חוץ

דקסטר

Recommended Posts

4 דקות לפני, פדרו said:

לפי וואלה אמאדור לא ישחק.

סיבות אישיות שקשורות למשפחתו

מה?! 

ייני כשיר או שנצטרך לסמוך על פיבן?

סעמק גם ז'איר, גם סאבוריט וגם צ'יקו לא ישחקו.

הרכב ישראלי.

אם גם סבוריט (למרות מה שאיביץ אמר) לא יפתח/סגל זה כבר נהיה משמעותי מאוד.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפי מה שאני יודע, עוד לא כשיר לחלוטין

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה?! 

סעמק גם ז'איר, גם סאבוריט וגם צ'יקו לא ישחקו.

הרכב ישראלי.

פיבן יהיה במקומו

אני מאמין שרב מי שפה כבר מכיר את העניין אבל עדיין חשוב מאוד ותעבירו הלאה.

מי שמגיע ל8 שיגיע בשחור/לבן בלי צעיפים מתחת ובלי שום סממן צהוב מעל או מתחת לבגדים. חבל שיעיפו אתכם.

בנוסף, אם שואלים אותכם אם אתם רוצים לעבור ל11 תגידו שאתם אוהדי הפועל ואתם רוצים לשבת ב8. אחרת, במקום לעבור ל11 תמצאו את עצמכם בחוץ.

דבר אחרון וחשוב גם, במיוחד לאלה שבאים מוקדם. אל תיהיו שקופים ותשבו בצד שקרוב ל10/11. תשבו במרכז היציע  כמה שיותר בתוך אוהדי הפועל ואל תראו סימנים שאתם מתעניינים יותר מידי ב11 כי יהיו מלא מאבטחים שרק יחפשו להעיף אתכם החוצה. חכו בסבלנות ויגיע הרגע שבו כולם יעברו ביחד צמוד ל11. או ששער 11 קצת לפני המשחק יתן את הקיו או שכבר יהיו מספיק אוהדים כדי שתוכלו לעבור יחד ולא יוציאו אתכם.

תנו בראש אולטראס פרטיזן.

Just now, מכביסט לעד said:

אל תתפזרו. אם תהיו גוש גדול אף אחד לא יתעסק איתכם.

מסכים לגמרי, פשוט אסור "להחשף" לפי שיש מאסה של אוהדים צהובים ביציע כי אז הם יתחילו להוציא אחד אחד, מניסיון מר.

6 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אני מאמין שרב מי שפה כבר מכיר את העניין אבל עדיין חשוב מאוד ותעבירו הלאה.

מי שמגיע ל8 שיגיע בשחור/לבן בלי צעיפים מתחת ובלי שום סממן צהוב מעל או מתחת לבגדים. חבל שיעיפו אתכם.

בנוסף, אם שואלים אותכם אם אתם רוצים לעבור ל11 תגידו שאתם אוהדי הפועל ואתם רוצים לשבת ב8. אחרת, במקום לעבור ל11 תמצאו את עצמכם בחוץ.

דבר אחרון וחשוב גם, במיוחד לאלה שבאים מוקדם. אל תיהיו שקופים ותשבו בצד שקרוב ל10/11. תשבו במרכז היציע  כמה שיותר בתוך אוהדי הפועל ואל תראו סימנים שאתם מתעניינים יותר מידי ב11 כי יהיו מלא מאבטחים שרק יחפשו להעיף אתכם החוצה. חכו בסבלנות ויגיע הרגע שבו כולם יעברו ביחד צמוד ל11. או ששער 11 קצת לפני המשחק יתן את הקיו או שכבר יהיו מספיק אוהדים כדי שתוכלו לעבור יחד ולא יוציאו אתכם.

תנו בראש אולטראס פרטיזן.

תמחקו  את האפליקציה של מכבי מהפלאפון ואם מבקשים ממכם להראות פייסבוק וכאלה אל תסכימו

3 דקות לפני, קאוביין said:

סטטיסטית הם יוכלו להיפטר בערך מ 50% מהאוהדים שלנו בשער 8 אם יתלו בכניסה תמונות של רז שלמה ורז כהן ויבקשו לזהות מי זה מי  

ומ30% מאוהדי הפועל באותו אופן בדיוק

1 hour ago, daniel616 said:

תמחקו  את האפליקציה של מכבי מהפלאפון ואם מבקשים ממכם להראות פייסבוק וכאלה אל תסכימו

45 דקות לפני, guyMTA said:

תנסו לנקות את הפלאפונים מסממנים של מכבי יכול להיות שיהיו זונות מאולטראס הפועל בכניסה ל8.

בהצלחה לכולם

מה זאת אומרת?? אין להם שום זכות חוקית או כלשהי לדרוש זאת. לא רק לסדרנים, לא רק לאולטראס הפועל, גם לא לשוטר.

מעניין אם ב-13 יישבו במקומות מסומנים.

אגב, לפחות אני רואה שהתגובות פה כבר לא מוגזמות כמו לפני הדרבים בעונה שעברה ואנשים ירדו לקרקע - ״לא מספיק ניצחון בגול, צריך לתת להם שלישייה״ וכו.

רק 3 נקודות, לא משנה לי איך כמה ולמה.