Jump to content

3 ימים לדרבי

BMTA

Recommended Posts

"הפועל תעיף כדורים, יהיה משחק מבאס", אמרו שחקנים במכבי. "זה משחק מאוד חשוב עבור האוהדים שלנו, חייבים לשמור על רשת נקייה ולהאריך את שיא אי הספיגות" (הציטוט לקוח מווינט).

אני מקווה מאוד שאף שחקן לא באמת אמר את הדברים האלה.

אני מאמין שרב מי שפה כבר מכיר את העניין אבל עדיין חשוב מאוד ותעבירו הלאה.

מי שמגיע ל8 שיגיע בשחור/לבן בלי צעיפים מתחת ובלי שום סממן צהוב מעל או מתחת לבגדים. חבל שיעיפו אתכם.

בנוסף, אם שואלים אותכם אם אתם רוצים לעבור ל11 תגידו שאתם אוהדי הפועל ואתם רוצים לשבת ב8. אחרת, במקום לעבור ל11 תמצאו את עצמכם בחוץ.

דבר אחרון וחשוב גם, במיוחד לאלה שבאים מוקדם. אל תיהיו שקופים ותשבו בצד שקרוב ל10/11. תשבו במרכז היציע  כמה שיותר בתוך אוהדי הפועל ואל תראו סימנים שאתם מתעניינים יותר מידי ב11 כי יהיו מלא מאבטחים שרק יחפשו להעיף אתכם החוצה. חכו בסבלנות ויגיע הרגע שבו כולם יעברו ביחד צמוד ל11. או ששער 11 קצת לפני המשחק יתן את הקיו או שכבר יהיו מספיק אוהדים כדי שתוכלו לעבור יחד ולא יוציאו אתכם.

תנו בראש אולטראס פרטיזן.

אוהדי בית"ר היו עם צהוב ועודדו בשער 8, לא יודע אם תהיה לזה אכיפה כמו בדרבים פעם אבל מי ששם באמת עדיף שינסה לשמור על פרופיל נמוך עד שתהיה כמות משמעותית

13 hours ago, yzfR125 said:

זה אותו משפט עם פסיק ובלי פסיק אח שלי.

בכללי "אבל" זו מלכודת תקשורתית וראוי לנושא משלו.

בשני המשפטים אנחנו לא פראיירים ואנחנו חיות אדם, אבל קיים שוני בקשר שבין פראיירים לחיות אדם:

"הם לא פראיירים, אבל הם חיות אדם" - פראיירים = חיות אדם, אבל יש פה מקרה יוצא דופן שבו אפילו שהם לא פראיירים, עדיין הם חיות אדם.

"הם לא פראיירים אבל, הם חיות אדם" - פראיירים לא שווה חיות אדם, ובגלל שאנחנו חיות אדם, אנחנו לא יכולים להיות פראיירים.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

דווקא בעבודה הזמן עוד זז. בבית רק מחכים שכבר יגיע.

34 דקות לפני, duduha said:

יש לי כמה משימות פה, בוא תן יד, שלא אאחר.

עאלק יום חופש, נוסע לירושלים כי אחותי סינג'רה אותי לקדוח חורים ולתלות מדפים בדירה שלה.... אישתי שמעה שאני משפץ משהו בשביל אחותי עשתה לי אולטימטום שאני אתקן עוד כמה דברים בבית שלא באמת חשובים ואין לי זין לתקן. לפחות אחותי קונה לי פיצה... 

קיצר בינתיים היום עובר סבבה. הדבר המבאס היחיד זה אמאדור. באמת כאילו? באותו יום של הדרבי מכל המשחקים?! 

8 דקות לפני, Krishi said:

עאלק יום חופש, נוסע לירושלים כי אחותי סינג'רה אותי לקדוח חורים ולתלות מדפים בדירה שלה.... אישתי שמעה שאני משפץ משהו בשביל אחותי עשתה לי אולטימטום שאני אתקן עוד כמה דברים בבית שלא באמת חשובים ואין לי זין לתקן. לפחות אחותי קונה לי פיצה... 

קיצר בינתיים היום עובר סבבה. הדבר המבאס היחיד זה אמאדור. באמת כאילו? באותו יום של הדרבי מכל המשחקים?! 

נו, אז אם אתה כבר בירושלים, על אחת כמה וכמה

1 hour ago, עמית7 said:

בשני המשפטים אנחנו לא פראיירים ואנחנו חיות אדם, אבל קיים שוני בקשר שבין פראיירים לחיות אדם:

"הם לא פראיירים, אבל הם חיות אדם" - פראיירים = חיות אדם, אבל יש פה מקרה יוצא דופן שבו אפילו שהם לא פראיירים, עדיין הם חיות אדם.

"הם לא פראיירים אבל, הם חיות אדם" - פראיירים לא שווה חיות אדם, ובגלל שאנחנו חיות אדם, אנחנו לא יכולים להיות פראיירים.

אתה צודק רק  אם מסתכלים על זה איך שהסתכלת על זה.

אני מסתכל על זה איך שמבוגר ג' אמר את זה.

שני המשפטים מפגרים בכל מקרה (אין קשר בין פראייר לחיית אדם).

עריכה: אחרי עוד מחשבה נראלי שאתה צודק בלי קשר.

7 hours ago, zion8 said:

בא לי לשמוע את האוהד חיפה מהחדשות מקריא את זה. זה שמקריא את השיחות של ביבי.

חחחחחח הרגת אותי