Jump to content

השקעות.

Yehudav

Recommended Posts

לפני5 שעות , טוני said:

אולי קארדנו יעוף לירח ואולי יתרסק לאפס. בכל מקרה לא הייתי מקבל החלטות פיננסיות לפי סירטוני יוטיוב

לפני4 שעות , Zizou said:

אולי קארדנו יעוף לירח ואולי יתרסק לאפס. בכל מקרה לא הייתי מקבל החלטות פיננסיות לפי סירטוני יוטיוב

אפילו הפוך, רוב מה שמופץ ברשת זה פייק

לפני5 שעות , Zizou said:

היי, הוא בדרך כלל לא אומר יותר מידי ולא מצהיר הצהרות בומבסטיות. כל אחד יקבל את ההחלטות שלו בנוגע לקבלת עצות מאנשים שונים באינטרנט. 

בנוגע לקרדנו, אני מקבל את המידע שלי ישירות מצ׳ארלס הוסקינסון. בנוגע לשאר המטבעות - לא משקיע באף אחד חוץ מקרדנו ופוליגון.

1 hour ago, טוני said:

היי, הוא בדרך כלל לא אומר יותר מידי ולא מצהיר הצהרות בומבסטיות. כל אחד יקבל את ההחלטות שלו בנוגע לקבלת עצות מאנשים שונים באינטרנט. 

בנוגע לקרדנו, אני מקבל את המידע שלי ישירות מצ׳ארלס הוסקינסון. בנוגע לשאר המטבעות - לא משקיע באף אחד חוץ מקרדנו ופוליגון.

המחיר של המטבעות מנותק כמעט לחלוטין מהפיתוח של החברה מאחוריו. גם אם הוסקינסון לוחש לך באוזן על פיתוח שיגיע עוד חודש, אין דרך לדעת אם ואיך זה ישפיע על מחיר המטבע כי עדיין ההשפעה הכי גדולה על המחיר של כל המטבעות קריפטו זה המחיר של ביטקוין ואולי קצת אית'ר. אולי זה ישתנה בעתיד כשהשוק הזה יתבגר ויהפוך פחות ספקולטיבי.

Screenshot_20210528-231113.jpg

23 דקות לפני, Zizou said:

המחיר של המטבעות מנותק כמעט לחלוטין מהפיתוח של החברה מאחוריו. גם אם הוסקינסון לוחש לך באוזן על פיתוח שיגיע עוד חודש, אין דרך לדעת אם ואיך זה ישפיע על מחיר המטבע כי עדיין ההשפעה הכי גדולה על המחיר של כל המטבעות קריפטו זה המחיר של ביטקוין ואולי קצת אית'ר. אולי זה ישתנה בעתיד כשהשוק הזה יתבגר ויהפוך פחות ספקולטיבי.

Screenshot_20210528-231113.jpg

על בסיס מה אתה משקיע? רעיון? פוטנציאל? צוות מפתחים? חזון? כי אלו הסיבות שבגללן אני משקיע. שים לב שאתה מתעסק רק עם עניין התחזיות, ומתעלם מחדשות ומידע נוסף שקיים בערוצים האלו. הבחור ביקש ערוצים שבהם אפשר להתעדכן לא בהכרח רק בנוגע לתחזיות ואגדות.

לפני18 שעות , טוני said:

על בסיס מה אתה משקיע? רעיון? פוטנציאל? צוות מפתחים? חזון? כי אלו הסיבות שבגללן אני משקיע. שים לב שאתה מתעסק רק עם עניין התחזיות, ומתעלם מחדשות ומידע נוסף שקיים בערוצים האלו. הבחור ביקש ערוצים שבהם אפשר להתעדכן לא בהכרח רק בנוגע לתחזיות ואגדות.

יש לי אפס רגשות לכל הפרוייקטי קריפטו ואפילו לא טורח להתעדכן מה קורה עם הפרוייקטים שאני משקיע בהם בגלל ש:

1. שוב, לא מאמין בקשר בין מחיר המטבע לחברה מאחוריו. זה לא כמו בחברה נסחרת שמחיר המניה הרבה יותר מושפע מביצועי החברה. ביטקוין הוא עדיין המלך והוא קובע את המחיר לשאר

2. אני עושה סווינג טרדינג, ז"א נכנס לטרייד לשבוע עד שלושה שבועות לפי TA. לא מעניין אותי מה זה המטבע שאני בוחר בכלל. יוצא מנקודת הנחה שכולם נוכלים והשוק הזה הכי חשוף למניפולציות חיצוניות.

44 דקות לפני, Zizou said:

יש לי אפס רגשות לכל הפרוייקטי קריפטו ואפילו לא טורח להתעדכן מה קורה עם הפרוייקטים שאני משקיע בהם בגלל ש:

1. שוב, לא מאמין בקשר בין מחיר המטבע לחברה מאחוריו. זה לא כמו בחברה נסחרת שמחיר המניה הרבה יותר מושפע מביצועי החברה. ביטקוין הוא עדיין המלך והוא קובע את המחיר לשאר

2. אני עושה סווינג טרדינג, ז"א נכנס לטרייד לשבוע עד שלושה שבועות לפי TA. לא מעניין אותי מה זה המטבע שאני בוחר בכלל. יוצא מנקודת הנחה שכולם נוכלים והשוק הזה הכי חשוף למניפולציות חיצוניות.

אתה עובד עם סטופ לוס? או שבמקרה שלא זיהית נכון את הכיוון אתה משאיר את העסקה פתוחה עד שהמטבע חוזר לשער הכניסה

לפני1 שעה , Keano said:

אתה עובד עם סטופ לוס? או שבמקרה שלא זיהית נכון את הכיוון אתה משאיר את העסקה פתוחה עד שהמטבע חוזר לשער הכניסה

בדרך כלל בלי סטופ לוס

לפני6 שעות , Zizou said:

על סמך מה השקעת בפרויקטים האלו?

• 2 weeks later...

עזרה לאדם מותש (אני) -

כבר חצי שנה שבפנסיה שלי מופיעה יתרה שהיא פחות אפילו מסכום ההפקדות (=פחות מהקרן).

במוקד, כמו שאתם יודעים, לא נמצאים אנשים שמבינים בתחום.

איך הגיוני שבתקופה ארוכה כ"כ אין אפילו שקל רווח? כלומר, יש, אבל בניכוי דמי הניהול וכו' הנטו הוא שלילי.

והאם במקרה כזה כדאי לעבור למקום אחר?

בלי קשר, יש למישהו רעיון אולי לאפיק השקעה "סולידי" (שונא את המילה הזאת) יחסית ונזיל? נגיד נקודות יציאה אחת לחצי שנה.

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

עזרה לאדם מותש (אני) -

כבר חצי שנה שבפנסיה שלי מופיעה יתרה שהיא פחות אפילו מסכום ההפקדות (=פחות מהקרן).

איך הגיוני שבתקופה ארוכה כ"כ אין אפילו שקל רווח? כלומר, יש, אבל בניכוי דמי הניהול וכו' הנטו הוא שלילי.

בלי קשר, יש למישהו רעיון אולי לאפיק השקעה "סולידי" (שונא את המילה הזאת) יחסית ונזיל? נגיד נקודות יציאה אחת לחצי שנה.

תבדוק מה הדמי ניהול ובאיזה מסלול אתה נמצא, בקרן פנסיה למשל אפשר להשיג גם 0.05% במיטב דש.

אם יש לך לפחות שליש במניות, מתחילת השנה זה היה אמור לתת תשואה יפה.

לפני2 שעות , אורלנדו בלוף said:

עזרה לאדם מותש (אני) -

באיזו תוכנית החשבון שלך?

לפני2 שעות , Keano said:

תבדוק מה הדמי ניהול ובאיזה מסלול אתה נמצא, בקרן פנסיה למשל אפשר להשיג גם 0.05% במיטב דש.

אם יש לך לפחות שליש במניות, מתחילת השנה זה היה אמור לתת תשואה יפה.

לפי הדו"ח הרבעוני שקיבלתי, 58% מושקע במניות.

המסלול הוא "מסלול לבני 50 ומטה."

57 דקות לפני, ravid said:

באיזו תוכנית החשבון שלך?

מסלול לבני 50 ומטה.

16 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לפי הדו"ח הרבעוני שקיבלתי, 58% מושקע במניות.

המסלול הוא "מסלול לבני 50 ומטה."

מה שיעור דמי הניהול? אין סיבה שזה היה אמור להפסיד כסף

12 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

1.55 מההפקדה, 0.12 מהחיסכון.

נשמע סביר, תשווה בגמל נט את התשואה של המסלול שלך מול אותו מסלול בחברות אחרות.

לפני15 שעות , אורלנדו בלוף said:

עזרה לאדם מותש (אני) -

אין כזה דבר אנשים שלא מבינים בתחום. גם אם אותו מוקדן ספציפי לא מבין, אפשר לברר עם מישהו מעליו או אחד שמבין יותר. תמיד יש אופציה לקבל עזרה.

יכול להיות שהיתרות באתר לא מעודכנות משום מה? הסבירו לך את זה? תברר מולם מה התשואה שהקרן עשתה בכל פרק זמן וכמה דמי ניהול שילמת, ואיך זה משפיע על היתרה שלך.

לפני4 שעות , avi atias said:

באיזו חברה אתה?

אלטשולר שחם.

לפני10 שעות , DoW said:

אין כזה דבר אנשים שלא מבינים בתחום. גם אם אותו מוקדן ספציפי לא מבין, אפשר לברר עם מישהו מעליו או אחד שמבין יותר. תמיד יש אופציה לקבל עזרה.

יכול להיות שהיתרות באתר לא מעודכנות משום מה? הסבירו לך את זה? תברר מולם מה התשואה שהקרן עשתה בכל פרק זמן וכמה דמי ניהול שילמת, ואיך זה משפיע על היתרה שלך.

אני מנסה. הם מערימים קשיים להגיע לבן אדם עם ידע.

לפני5 שעות , אורלנדו בלוף said:

אלטשולר שחם.

אני מנסה. הם מערימים קשיים להגיע לבן אדם עם ידע.

מניסיון העבר שלי האישית עם אלטשולר בעבודה קודמת שלי בפיננסים- מאוד קשה להוריד להם דמי ניהול. אפילו לנו אז כגוף שמפנה מאסות של לקוחות הם לא הסכימו להתגמש

עריכה: קראתי את ההודעות הקודמות, בדקת את התשואה הרבעונית/ חודשית (או כל נקודה אחרת מהפעם הקודמת שבדקת)?

לפני3 שעות , Emmanuel said:

מניסיון העבר שלי האישית עם אלטשולר בעבודה קודמת שלי בפיננסים- מאוד קשה להוריד להם דמי ניהול. אפילו לנו אז כגוף שמפנה מאסות של לקוחות הם לא הסכימו להתגמש

עריכה: קראתי את ההודעות הקודמות, בדקת את התשואה הרבעונית/ חודשית (או כל נקודה אחרת מהפעם הקודמת שבדקת)?

הרבעונית הייתה 3.77% (שזה די עלוב בפני עצמו, לא?)

לפני9 שעות , אורלנדו בלוף said:

הרבעונית הייתה 3.77% (שזה די עלוב בפני עצמו, לא?)

היה אמור לעשות 6.5% במסלול הזה לפי האתר שלהם

לפני3 שעות , Keano said:

היה אמור לעשות 6.5% במסלול הזה לפי האתר שלהם

פספסתי כוכבית חשובה.

צטט

*תשואות שהושגו במהלך התקופה שמתחילת
השנה ועד לסוף הרבעון המדווח בניכוי
הוצאות ניהול השקעות וללא ניכוי דמי ניהול.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

פספסתי כוכבית חשובה.

ניהול השקעות זה גג 0.15%

לא סביר שירד לך כמעט 3% מהתשואה, תבדוק את זה איתם.

• 2 months later...

טוב אחרי שחסכתי סכום מכובד הוחלט ללכת על

הצעד הראשון בתחום הנדלן , התחלתי לבדוק על דירות 4 חדרים בשכונה ד׳ בבאר שבע במטרה להשכיר ל-3 שותפים. 

מחירי הדירות נעים מ-700עד איזור 900 

אשמח לשמוע מחברה שהשקיעו טיפים , מה צריך לדעת לפני , מה לבדוק איך לבדוק