Jump to content

השקעות.

Yehudav

Recommended Posts

1 hour ago, liron1006 said:

אני מחפש 0 התעסקות כי אני בעיקר עסוק עם התיק המנייתי שלי בצורה יומיומית ואין לי חשק להתעסק בתיקים נוספים ללונג ראן.

מה שכן אני אחפש עוד מקומות שיוכלו להוריד לי את הדמי ניהול ולהתמקח על זה.

לגבי חיסכון מנייתי - בחיסכון לכל ילד כבר הכנסתי אותם למסלול של סיכון מוגבר.

תודה לכולם!

יש מצב אתה מפרט לי קצת על חסכון לכל ילד? איך מצטרפים ומה מקבלים?

1 hour ago, ravid said:

יש מצב אתה מפרט לי קצת על חסכון לכל ילד? איך מצטרפים ומה מקבלים?

בטח , זה חיסכון ללא דמי ניהול שכחלון יזם אותו, שכל ילד שנולד זכאי לפתוח חשבון חיסכון על חשבון הקצבת ילדים הפרשה של 50 שח לילד או להכפיל ל 100 שח לכל ילד על חשבון ההקצבה, צירפתי לך פרטים:

https://hly.gov.il

3 hours ago, liron1006 said:

בטח , זה חיסכון ללא דמי ניהול שכחלון יזם אותו, שכל ילד שנולד זכאי לפתוח חשבון חיסכון על חשבון הקצבת ילדים הפרשה של 50 שח לילד או להכפיל ל 100 שח לכל ילד על חשבון ההקצבה, צירפתי לך פרטים:

https://hly.gov.il

תודה חבר. הצטרפתי.

16 hours ago, ג'ורדי said:

הייתם משקיעים באחת מהחברות קנאביס הגדולות בישראל בעקבות הרגולציה הצפויה?

לא. תחום מסורבל עדיין. עוד מנסים להבין מה יד ימין רוצה מיד שמאל.

On 3.6.2020 at 04:31, avi atias said:

נפט ברנט חוצה 40.

אולי נראה 70 עוד לפני החורף.

כדאי ללכת למלא ג'ריקנים, כי מחיר הדלק הולך לעלות בחודשים הקרובים.

נפט ברנט חוצה 43 סוף סוף ומתקרב ל 44.

מעריך שאני אמכור עם פתיחת השמיים בעולם.

10 hours ago, avi atias said:

מחר השמיים נפתחים בהרבה מדינות בעולם.

נראה איך ישפיע על מחיר הנפט בזמן הקרוב.

זה כנראה כבר מגולם ברובו

18 hours ago, ravid said:

זה כנראה כבר מגולם ברובו

נכון אבל קשה להעריך את הביקושים האמיתיים שיהיו בתקופה הקרובה

On 6.7.2020 at 10:03, ג'ורדי said:

איך הייתם ממליצים להשקיע פעם ראשונה ? דרך הבנק/ברוקר? איפה העמלות יותר גבוהות? בעיקר אם אני מעוניין להשקיע בקרנות סל

תלוי בסכומים בעיקרון.

איך הייתם ממליצים להשקיע פעם ראשונה ? דרך הבנק/ברוקר? איפה העמלות יותר גבוהות? בעיקר אם אני מעוניין להשקיע בקרנות סל

קרנות הנסחרות בארץ או בחול? תן קצת יותר פרטים ננסה לעזור 

חיכיתי קצת שיענו לך אנשים שמבינים יותר ממני בתחום, אבל בגדול הייתי במצב כמו שלך וזה האפשרויות שבחנתי, בהנחה שאתה מעוניין להשקיע בשוק האמריקאי והעולמי ולא בבורסה העלובה כאן:

קודם כל, בנק ירד מהפרק.

עמלות של גנבים שאין בשום מקום אחר.

עכשיו זה מתחלק ל2 דברים, השקעה אינטנסיבית או החזקה לטווח ארוך.

בק/מ יומיומית אין לך מה לחפש בבתי השקעות בארץ, העמלות ישחטו אותך...ככה"נ הברוקר הבינלאומי היחיד(אשמח אם תתקנו אותי, גם אני מחפש חלופות כרגע) שרלוונטי לישראלים זה אינטראקטיב ברוקרס, נטו בגלל שהעמלות המרה שם די אפסיות, תשלום קבוע בלי אחוזים(לא נכנס כרגע להשוואה בין אינטראקטיב העולמית למתווך שלהם בארץ, אבל בגדול - בעולמית עמלת המרה משהו כמו 20 שקל ועמלה חודשית של 10 דולר שמתקזזת עם עמלות ק/מ, ובארץ עמלה המרה של 70 שקל בלי עמלה חודשית)

אם אתה מחפש החזקה לטווח ארוך/מדדים  עדיין הייתי הולך על אינטראקטיב ברוקרס אבל יש כמה קרנות שקליות של בלאקרוק כאן שזה רעיון לא רע בכלל, והעמלות בבתי השקעות בארץ לא יקרעו אותך

עריכה: שכחתי לציין, היתרון של בתי השקעות בארץ שכל ענייני המס מנוהלים על ידם, ובברוקר זר אתה צריך להגיש בעצמך דו"ח פעם בחצי שנה/שנה

רוב המידע כאן מחפירה בפורומים של הסולידית, דיבידעת והפוסט הזה - https://www.hasolidit.com/kehila/threads/מאמר-מהויקי-מייק-המשקיע-המתחיל-שמבולבל-מכמות-האפשרויות.15065/

48 דקות לפני, avi atias said:

נראה לי שהעולם בדרך לגל שני.

דעתכם? הירידות בדרך? מה יקרה לנפט? שוקל למכור את קרן הסל עוקבת ברנט.

הנבואה ניתנה אתה יודע למי, אבל נראה לי שהנפילות במרץ היו מכיוון שהעולם עדיין לא ידע במה מדובר, זה היה מאוד ראשוני

עכשיו גם אם יהיה גל שני בכל מיני מדינות בעולם, כבר יודעים יותר על הוירוס, והמצב יהיה הרבה יותר מתון.

מישהו כאן מתעסק/למד מסחר יומי?

אני יודע שהרוב נופל ושהרוב לא ממליץ על זה

אבל לאחרונה אני מאד מתעניין וגם קורא קצת ספרים בנושא, כל כך מעניין אותי שעם האנגלית החורקת שלי אני קורא מאמרים ומתרגם כל מילה שאני לא מבין בהתמדה וברצון עז

אשמח הכוונה לספרים בעברית/אנגלית , קורסים , וכל דבר שיכול לעזור לי להניח את אבן היסוד הראשונה

בברכת הפועל סחים

On 10.7.2020 at 01:02, YNWA said:

מישהו כאן מתעסק/למד מסחר יומי?

אני יודע שהרוב נופל ושהרוב לא ממליץ על זה

אבל לאחרונה אני מאד מתעניין וגם קורא קצת ספרים בנושא, כל כך מעניין אותי שעם האנגלית החורקת שלי אני קורא מאמרים ומתרגם כל מילה שאני לא מבין בהתמדה וברצון עז

אשמח הכוונה לספרים בעברית/אנגלית , קורסים , וכל דבר שיכול לעזור לי להניח את אבן היסוד הראשונה

בברכת הפועל סחים

העיקר שתבין שבמסחר יומי מנסים לעשות את הבלתי אפשרי ושמדובר בדבר כאוטי לחלוטין. אתה אוהב להמר? אם אתה עושה את זה בשביל הריגוש, סבבה. אם אתה רוצה השקעה טובה, תתרחק מזה.

56 דקות לפני, gilgil28 said:

העיקר שתבין שבמסחר יומי מנסים לעשות את הבלתי אפשרי ושמדובר בדבר כאוטי לחלוטין. אתה אוהב להמר? אם אתה עושה את זה בשביל הריגוש, סבבה. אם אתה רוצה השקעה טובה, תתרחק מזה.

ממש לא בלתי אפשרי

יש אלפים רבים של סוחרים שמתפרנסים ממסחר יומי. רק מה- הם משחקים משחק סכום אפס עם חובבנים. אבל בהחלט יש כאלו שיודעים להרוויח.

2 hours ago, ravid said:

ממש לא בלתי אפשרי

יש אלפים רבים של סוחרים שמתפרנסים ממסחר יומי. רק מה- הם משחקים משחק סכום אפס עם חובבנים. אבל בהחלט יש כאלו שיודעים להרוויח.

זה לא משחק סכום אפס כי יש ברוקרים שמרוויחים באמצע.
גם החובבים מרוויחים לפעמים.

On 11.7.2020 at 22:20, gilgil28 said:

נניח ואני מהחיים בסרט , ואני מאמין שאני מיחידי הסגולה שכן מסוגלים להתפרנס מזה 

לא בהכרח מסחר יומי, גם סווינג זה סבבה, מה שאני הכי נמשך אליו כרגע זה שורט סווינג

אבל רוצה ללמוד את התחום אל בוריו

מה עליי לעשות? הורדתי כמה ספרים בעברית ואנגלית.

קראתי קצת את הבסיס, אבל רוצה ללמוד לעומק, להתנסות בחדרי מסחר וכו'

אז מה עליי לעשות? אצל מי הכי נכון ללמוד? אילו ספרים הכי מומלצים?