Jump to content

סידי אל תתבלבל

MaTa

Recommended Posts

3 דקות לפני, BRoi said:

זאת מפלצת שאנחנו יצרנו חח

סידי בעצם זה כמו שימוש בחד פעמי. משהו נורא שאנחנו יצרנו ופוגע בנו, אבל אי אפשר להפסיק להשתמש בזה , רק להמעיט בשימוש.

3 hours ago, Dalembert said:

באופן אישי נראה לי שהעניין הזה מפריע לי הרבה פחות מרוב המגיבים בנושא הזה, אבל אתה מבין שאתה חלק מהבעיה שמציגים פה כן? 

מותר לי לחבב את שי סידי.

מתנצל מראש שזה לא מתיישר לך עם הרעיון הכללי שהוא חלאה שצריכה להיעלם מהנוף.

מצד שני, לפעמים הוא מגזים והחרוזים שלו ממש מטומטמים - בזה אני איתך.

הפתרון: ווליום נמוך יותר כי עם או בלי סידי - הווליום לא הגיוני ואני לא בן 98.

תשמעו אותו בשידור של המשחק נגד הפועל חיפה, אפילו בטלוויזיה זה נשמע מוגזם. זה לא יכול להמשיך ככה, או שיבין את עצמו או שחלאס. 

הוא לא ההופעה ולא למענו אנשים מגיעים למשחק.

On 20.11.2019 at 14:05, החתול הצהוב said:

אני חושב אגב שבלתי אפשרי באמת ליצור בוז אפקטיבי נגדו מ-2 סיבות:

• יש לו מעט אוהדים שמבחינתם סידי הוא "יא אללה, איזה מגניב זה" או שהוא מפריע להם, אבל בטח לא בשביל להתחיל לשרוק בוז במגרש
  • זו הנק' הקריטית יותר: סידי בא לידי ביטוי אחרי גולים. הסיכוי שאוהדים באמצע השמחה על הגול פתאום ישנו פאזה ויתחילו לשרוק לו בוז בזמן שהם שמחים ממש אחרי שער נמוך מאוד. 

שירה מכוונת אליו אחרי שהוא סיים את החפירה וירד קצת ההייפ של הגול זה הדבר האופטימלי מקווה שיקרה 

4 דקות לפני, Bloper said:

שירי מכוונת אליו אחרי שהוא סיים את החפירה וירד קצת ההייפ של הגול זה הדבר האופטימלי מקווה שיקרה 

חובה

אוהבים לא אוהבים, מי שחושב ששער 11 שורק בוז או מקלל את הכרוז של מכבי באמצע משחק, ועוד אחרי שהקבוצה כובשת יכול לשנות משהו הוא טועה.

אם זה כל כל מפריע לכם, תמצאו דרך לפנות אליו/להנהלה.

28 דקות לפני, אריסטו said:

אוהבים לא אוהבים, מי שחושב ששער 11 שורק בוז או מקלל את הכרוז של מכבי באמצע משחק, ועוד אחרי שהקבוצה כובשת יכול לשנות משהו הוא טועה.

אבל שמים עלינו זין.

6 hours ago, ualmog said:

הפתרון: ווליום נמוך יותר כי עם או בלי סידי - הווליום לא הגיוני ואני לא בן 98.

או שפשוט הוא יכריז על הכובש בצורה נורמלית בלי כל החרוזים הילדותיים שלו

1 hour ago, אריסטו said:

קודם שיכבו תשירים בחימום אחרי נדבר איתם על לפטר בנאדם

במשחק נגד הפועל חיפה התייחסו לזה בשידור שהוא מגזים. בפודקאסט הפודיום הקדישו כמה דקות להגיד כמה הם מובכים ממה שהוא עשה במשחק של ארגנטינה.

סידי בינו לבין עצמו: "אין דבר כזה פרסום שלילי"

30 דקות לפני, avich15 said:

סידי בינו לבין עצמו: "אין דבר כזה פרסום שלילי"

והוא צודק.

האיש כבר קיבל פעם איזה קמפיין צדדי למשהו.

נהיה מפורסם ברחוב וברשת (מי הכיר אותו לפני 15 שנה?).

למה שהוא יפסיק?

אגב, נדמה לי שבהיכל, לפחות ביורוליג, הוא קצת פחות מפריע כי טיפה הורידו לו את הוויליום

עד היום יש פרסומת שלו בכביש 4 קצת לפני ראשון מערב ליד הפרסומת של נגב קרמיקה, כל יום עובר שם ובאלי להקיא.

אנסה לצלם אם אוכל.

אני חושב ששירת ״תסתום ת׳פה״ בלחן של ״תשתחוו״ תעשה את העבודה, הוא לא יוכל להתעלם מ20 אלף ששרים לו במשחק בית לסתום ת׳פה.

אגב מישהו יודע אם במקרה הוא אחראי לרכבת לילה אחרי גולים?

לא רוצה שיקללו אותו או כל אוהד מכבי ליתר דיוק, הוא משלנו לטוב ולרע והוא עושה את זה מאהבת הקבוצה.

לדעתי יותר מכובד ויותר אפקטיבי יהיה לשלוח כמה מיילים להנהלה בנוגע לווליום ולבקש שאת הכריזה על כובש השער יעשה כמה דקות אחרי השמחה.

מסכים, אני כבר עשיתי את זה בעבר, גם אם בהתחלה זה היה מרגיש לי טרחני.

לא יודע מה עשו עם זה או אם בכלל קראו, אולי זה צריך להיות יותר המוני בשביל שזה יתקבל בתור דעה רצינית להנהלה.

אני לצערי לא מגיע הרבה למשחקי בית, רק שיש הזדמנות, ככה שאני יכול לסבול את זה, אבל על בסיס קבוע? מסכנים המנויים.

רק אני קורא כל פעם את הכותרת של הנושא הזה כאילו היא התחלה של חמשיר בסגנון שסידי עצמו עושה?

סידי אל תתבלבל

את ההצגה אתה מקלקל

באנו לצפות במשחק, חבר

לא לשמוע אותך את המוח מבלבל

אז תניח את המיקרופון ומהר.

תהייייההה -- בשקט

תהייייההה -- בשקט

תהייייההה -- בשקט

2 hours ago, ravid said:

רק אני קורא כל פעם את הכותרת של הנושא הזה כאילו היא התחלה של חמשיר בסגנון שסידי עצמו עושה?

סידי אל תתבלבל

את ההצגה אתה מקלקל

באנו לצפות במשחק, חבר

לא לשמוע אותך את המוח מבלבל

אז תניח את המיקרופון ומהר.

תהייייההה -- בשקט

תהייייההה -- בשקט

תהייייההה -- בשקט

חבר ומהר לא מתחרז כל כך

רביד אתה אגדה.

סידי בינתיים נהיה כוכב, מתארח בתכניות ועל כל תגובה רעה מקבל 10 טובות בפייסבוק, אז אל תצפו לכלום. אנחנו בבועה פה בפורום.

2 hours ago, yellow_blood said:

רביד אתה אגדה.

סידי בינתיים נהיה כוכב, מתארח בתכניות ועל כל תגובה רעה מקבל 10 טובות בפייסבוק, אז אל תצפו לכלום. אנחנו בבועה פה בפורום.

ממש לא נכון. אתה יושב בשער 11?

30 דקות לפני, daniel616 said:

ממש לא נכון. אתה יושב בשער 11?

איך לא נכון? אני רואה מאוהדי מכבי לגביו ברשת הרבה יותר תגובות אוהדות מאשר עוינות. ראיתי שהוא התראיין כבר ב3-4 תכניות.

יושב בשער 11 וגם שם הרוב מחזירים לו את השם שחקן 3 פעמים אחרי גולים ולא מקללים אותו.

10 דקות לפני, yellow_blood said:

איך לא נכון? אני רואה מאוהדי מכבי לגביו ברשת הרבה יותר תגובות אוהדות מאשר עוינות. ראיתי שהוא התראיין כבר ב3-4 תכניות.

יושב בשער 11 וגם שם הרוב מחזירים לו את השם שחקן 3 פעמים אחרי גולים ולא מקללים אותו.

גם הרשתות החברתיות הן בועה. אני רואה סביבי ביציע המון אנשים שמקללים אותו או מסתלבטים עליו. 

אגב גם אני צועק את שם השחקן, זה ממש לא מה שמפריע לי בו. מפריעים לי זיוני המוח שלו.

4 hours ago, yellow_blood said:

להכריז על תוצאה עם הקהל? סבבה

שם השחקן שכבש? סבבה

שם המבשל? יאללה זורם עם זה

אבל חמשירים מביכים וחרוזים וזיוני שכל לא נחוצים (לא כולל פעילויות של הקבוצה כמו הימי הולדת במחצית או נגיד הדברים שהוא מחויב על פי ההתאחדות וגם לא חסויות ששמו כסף בשביל זה) - לא מתקבל בשום מצב ואשרוק לו בוז בכל רגע שיזיין את השכל כשלא צריך.