Jump to content

סידי אל תתבלבל

MaTa

Recommended Posts

סידי אתה לא המופע, אתה לא הקהל ולא הארגון. אתה בסך הכל עוד אוהד שקיבל ג'וב חלומות אבל עדיין רק אוהד. אנשים באים לראות מכבי לא את סידי, הם רוצים לשמוח בגול ולא לעשות פעילות של ילדי בר מצווה. 

אנשים רוצים לשמור על עור התוף שלהם בריא. סידי די פשוט די. 

4 דקות לפני, הנדון said:

סידי אתה לא המופע, אתה לא הקהל ולא הארגון. אתה בסך הכל עוד אוהד שקיבל ג'וב חלומות אבל עדיין רק אוהד. אנשים באים לראות מכבי לא את סידי, הם רוצים לשמוח בגול ולא לעשות פעילות של ילדי בר מצוות. 

אנשים רוצים לשמור על עור התוף שלהם בריא. סידי די פשוט די. 

מדוייק

פעם ראיתי איזה איזה כרוז איטלקי שגם חוזר על השם של הכובש מלא פעמים- אבל זה הרגיש כל כך אותנטי אמיתי. הוא היה על סף בכי.

סידי צועק וזה מרגיש ממש פייק-עם הסרט VIP על הצוואר והקלסר ביד זה הרגיש כל כך מתוכנן מראש וחסר אותנטיות לחלוטין.

11 hours ago, duss21 said:

בכדורסל זה הרבה יותר גרוע.

כשהוא אומר עומרי כספי עם המבטא האמריקאי בא לי לתלות אותו ליד הבאנרים של האליפויות. איזה נודניק.

2 hours ago, zion8 said:

פעם ראיתי איזה איזה כרוז איטלקי שגם חוזר על השם של הכובש מלא פעמים- אבל זה הרגיש כל כך אותנטי אמיתי. הוא היה על סף בכי.

סידי צועק וזה מרגיש ממש פייק-עם הסרט VIP על הצוואר והקלסר ביד זה הרגיש כל כך מתוכנן מראש וחסר אותנטיות לחלוטין.

זה כי הכרוז האיטלקי עושה את זה כמו בן אדם, משתמש בקול שלו וזהו. סידי עם הקפיצות הפתטיות האלה שמלוות במבט של פסיכופת שפותח עיניים על מקסימום ולא ממצמץ זה שילוב של קלטת ילדים גרועה וסצנת הוצאת הדיבוק בשדים של אמילי.

19 דקות לפני, סלבה said:

כשהוא אומר עומרי כספי עם המבטא האמריקאי בא לי לתלות אותו ליד הבאנרים של האליפויות. איזה נודניק.

נדמה לי שבפעם האחרונה הוא כבר הפסיק עם זה

3 hours ago, zion8 said:

זה הכרוז של נאפולי - דניאלה בליני Daniele Bellini 

או בכינויו "דצ'יבל"

השחקן היה גונזאלו היגוואין.

https://www.youtube.com/watch?v=QXROcBwRf2E

סידי זה בעיה.

בדרך כלל אני יודע שצריך להיות עדינים ולתמוך ולעודד אנשים מסכנים, שמנים ומכוערים, דחויים חברתית שתמיד היו בשוליים ואיבדו את בתוליהם בשעות ה30 לחייהם. אנשים שנולדו מסכנים עם סט יכולות עלוב מעוררים בי אמפתיה ורצון לתמוך, לא לקצץ להם את הכנפיים שהם הצליחו להצמיח.

אבל הבעיה עם סידי זה שהמסכנות והיצורות והמוזרות שלו מגיעה לי לפנים בווליום מחריש אוזניים בסיטואציה הגרועה ביותר שאפשר. ולכן אין שום רחמים ליצור המטומטם הזה. חייבים להבהיר לו בצורה ברורה קודם כל שהוא יצור ושהוא בדיחה. שכולם צוחקים עליו ומסתלבטים עליו והבדיחה היא נטו עליו ועל כמה שהוא לא מודע לעצמו וכמה הוא מביך.

וכמובן את זה שאנחנו לא נובך יחד איתו ושאנחנו לא נאפשר את ההתקפים הנוראים האלו כקהל ושאם הוא שוב יעז לחזור לפסטיבלים האלו - הוא ישלם על זה.

1 hour ago, Prici said:

בשיא הרצינות עכשיו 

מה אפשר לעשות עם זה??? ואיך מבהירים לו ולכל הנוגעים בדבר שזה פשוט בלתי נסבל ומביך?

אשפוז כפוי.