Jump to content

ערן, בוא

BuSa

Recommended Posts

1 hour ago, Semper Fidelis said:

בסדר, גם לתיכון שלמדתי בו קוראים Hadera high school באנגלית, ובעברית תיכון חדרה ולא חדרה היי סקול

לא סותר

לא יצא לי לראות מוסד לימודי חוץ מהבינתחומי שיש לו שם בעברית ושם באנגלית, וגם שם זה כי קשה להגות בינתחומי באנגלית. High School זה שם כללי, לא שם המקום. באותה מידה הטכניון שומר על השם שלו באנגלית, אבל הטייטל הנלווה, מוסד טכנולוגי, משתנה.

הבית ספר הזה הוקם ליהודים אמריקאים במקור, אז השם באנגלית. מניח שהם קוראים לו גם המלך שלמה, אבל זה לא שם רשמי.

לא שזה כזה מעניין, כן?

6 hours ago, Semper Fidelis said:

בסדר, גם לתיכון שלמדתי בו קוראים Hadera high school באנגלית, ובעברית תיכון חדרה ולא חדרה היי סקול

לא סותר

חדרה? יש באמת אנשים שגרים בחדרה?

מבחינתי חדרה זה נ.צ בדרך צפונה. פעם גם היה מאט את הנסיעה עם הלחץ בכיכרות באמצע כביש 4.

56 דקות לפני, duduha said:

חדרה? יש באמת אנשים שגרים בחדרה?

מבחינתי חדרה זה נ.צ בדרך צפונה. פעם גם היה מאט את הנסיעה עם הלחץ בכיכרות באמצע כביש 4.

די גם ככה הוא מחדרה למה ללחוץ על נקודות 

7 hours ago, סלבה said:

לא יצא לי לראות מוסד לימודי חוץ מהבינתחומי שיש לו שם בעברית ושם באנגלית, וגם שם זה כי קשה להגות בינתחומי באנגלית. High School זה שם כללי, לא שם המקום. באותה מידה הטכניון שומר על השם שלו באנגלית, אבל הטייטל הנלווה, מוסד טכנולוגי, משתנה.

הבית ספר הזה הוקם ליהודים אמריקאים במקור, אז השם באנגלית. מניח שהם קוראים לו גם המלך שלמה, אבל זה לא שם רשמי.

לא שזה כזה מעניין, כן?

התיכון שאני למדתי בו יש לו שם אנגלי ושם עברי (למרות שתכלס כולם משתמשים בשם האנגלי, אבל רשמית בעברית יש לו שם אחר)

4 hours ago, הצהוב מהיציע said:

נושא לפנתיאון

מוכן כעסקה לקבל את זהבי למכבי ואת הפועל לפלייאוף, בכל זאת מה שווה הכדור אם אין שער?

אני חושב שאם הפועל יודעים שערן חוזר לפלייאוף, הם מעדיפים לרדת מתחת לקו האדום רק לא לקבל 2 דרבים נוספים העונה

1 hour ago, Dorian said:

אני חושב שאם הפועל יודעים שערן חוזר לפלייאוף, הם מעדיפים לרדת מתחת לקו האדום רק לא לקבל 2 דרבים נוספים העונה

לשמוע את ניר צדוק מדבר על זה בפודיום קורע. (מומלץ לכל אוהד מכבי)

מספורט 1

חודש וחצי לפני חצי גמר פלייאוף העלייה ליורו 2020 בסקוטלנד, נבחרת ישראל קיימה היום (שלישי) אימון בבית הנבחרת בשפיים. הליגיונרים היחידים שהופיעו הם ערן זהבי ודיא סבע, אשר ממתינים להתפתחויות בליגה הסינית שמושבתת בשל נגיף הקורונה ובינתיים מתאמנים במכבי תל אביב ובמכבי נתניה בהתאמה.

ערן זהבי, כוכב הנבחרת, התייחס לכושר בו הוא נמצא: "אני מרגיש טוב. הייתי בחופשה קצרה ועכשיו עבורי זה טרום עונה. אני מרגיש כמו לפני כל תחילת עונה בסין. היינו אמורים להתחיל בפברואר, אבל פתאום החופשה התארכה והפכה להיות נורמלית כמו בשנים קודמות. אני מצפה מעצמי ליותר ממה שאתם חושבים ואעשה הכל כדי להגיע בכושר הטוב ביותר למשחק בסקוטלנד. יש לי עוד מחנה אימון עם הקבוצה, משחקי הכנה וגם פה בנבחרת ובמכבי תל אביב דואגים לי לעשות את כל מה שאפשר ועוזרים לי להגיע למשחקי הנבחרת בכושר בו אני צריך להגיע, ואני מאמין שיהיה טוב".

האימונים במכבי תל אביב: "התחלתי את העונה וכבר היינו לקראת יציאה למחנה, כך שזו לא טרגדיה כמו שאנשים חושבים ומפחדים שאני לא בכושר. אני מאוד מעריך את מה שמכבי תל אביב עשו, אבל פתאום לצאת מהמסגרת ולהתאים את עצמך למסגרו אחרות, זו לא הסביבה שלך כי אתה לא יכול להתחרות בשבת אז אתה לא יכול לתת מעצמך 200 אחוז באימון. בסוף אתה שם בשביל לעזור ואתה מכבד את המקום שאתה נמצא בו. בעוד שבועיים אצא למחנה אימון עם הקבוצה, יהיו משחקי ידידות והם יודעים שאני אשחק בכולם 90 דקות. זה יהיה יותר הכנה למשחקי הנבחרת ולא הכנה למשחקי הקבוצה. אני מאמין שאגיע בכושר טוב, אתם מכירים אותי ויודעים שאעבוד קשה בשביל לעשות את זה. אני מאמין בעצמי ואני לוקח את זה כאתגר".

האם קיים סיכוי שהוא יחזור לשחק במדי מכבי תל אביב: "אני לא חי מספקולציות, כרגע לא מדברים על זה. כרגע יש לי מחנה עם הקבוצה שלי, באפריל אמורה להתחיל הליגה ובסופו של דבר כל הטרגדיה היא שהפסדנו ארבעה משחקי ליגה. מה יהיה? אני לא יודע. אם יקרה מצב כזה, אני בטוח שפיפ"א או כל מיני גורמים אחרים יעניקו פתרונות לשחקנים ואפשרות לשחק, כי ברור שזה לא יהיה נורמלי לא לשחק עד יוני. אני לא רוצה לחשוב רחוק מידי, כי כרגע זה לא המצב ואין מחשבות כאלה בכלל".

עכשיו גם אם אמרו שהליגה תתחיל באפריל.

איזה סיבה יש לבנאדם בריא שהוא לא סיני, להגיע למקום שיש סיכון להידבק בקורונה.

לא רואה מצב ששחקנים זרים חוזרים לשחק בסין בשנה הקרובה לפחות, בשום ספורט.

14 דקות לפני, Meron's said:

עכשיו גם אם אמרו שהליגה תתחיל באפריל.

איזה סיבה יש לבנאדם בריא שהוא לא סיני, להגיע למקום שיש סיכון להידבק בקורונה.

לא רואה מצב ששחקנים זרים חוזרים לשחק בסין בשנה הקרובה לפחות, בשום ספורט.

כסף?

הכל עוד פתוח לגמרי, 

בין הנתונים הרשמיים של הסינים לבין נתונים שמודלפים (ואולי מומצאים) יש הבדל עצום והמשמעויות של כל תרחיש בין אם הנתונים נכונים או שהמצב גרוע בהרבה שונים מאוד אחד מהשני.

אם הנתונים הרשמיים נכונים ואולי אפשר להתחיל לראות אופק של סיום הנגיף בצורתו הנוכחית אז אולי יחדשו את הליגה הסינית בחודשים הקרובים ואפילו יעשו איזה ליגה מקוצרת או יותר משחקים בשבוע  

אם המצב חמור ממש והסינים מסתירים את זה פשוט אז הליגה שם נגמרה ואז פיפא בטח תאשר לשחקנים לחתום איפה שהם רוצים ואז תעמוד בפני ערן האפשרות ללכת לאיזה טוטנהאם ולאתגר את עצמו מקצועית, או ללכת למכבי בשביל הכיף והנוחות והקרבה למשפחה, 

אני דווקא לא חושב בכיוון של mls כי סביר שהסינים יצטרכו להשלים את השכר אז מה איכפת לערן לקבל משכורת חייל במכבי ולקבל אל ההשלמה מהסינים שבלאו הכי צריכים לשלם לו בין אם יש משחקים או לא? 

במצב כזה הבחירה שלו תהיה אתגר מקצועי במועדון טוב בליגה גדולה או נוחות וכיף.

7 דקות לפני, הנדון said:

בריאות?

אם יחזירו אותו לסין זה אומר שהמצב שם כבר יהיה טוב ולא תהיה סכנה אמיתית.

בכל מקרה גם במידה והוא יחזור לסין אני מאמין שזו תהיה השנה האחרונה שלו שם והוא יעזוב את סין אחרי שיסיים את החוזה.

1 hour ago, YoC said:

הכל עוד פתוח לגמרי, 

בין הנתונים הרשמיים של הסינים לבין נתונים שמודלפים (ואולי מומצאים) יש הבדל עצום והמשמעויות של כל תרחיש בין אם הנתונים נכונים או שהמצב גרוע בהרבה שונים מאוד אחד מהשני.

אם הנתונים הרשמיים נכונים ואולי אפשר להתחיל לראות אופק של סיום הנגיף בצורתו הנוכחית אז אולי יחדשו את הליגה הסינית בחודשים הקרובים ואפילו יעשו איזה ליגה מקוצרת או יותר משחקים בשבוע  

אם המצב חמור ממש והסינים מסתירים את זה פשוט אז הליגה שם נגמרה ואז פיפא בטח תאשר לשחקנים לחתום איפה שהם רוצים ואז תעמוד בפני ערן האפשרות ללכת לאיזה טוטנהאם ולאתגר את עצמו מקצועית, או ללכת למכבי בשביל הכיף והנוחות והקרבה למשפחה, 

אני דווקא לא חושב בכיוון של mls כי סביר שהסינים יצטרכו להשלים את השכר אז מה איכפת לערן לקבל משכורת חייל במכבי ולקבל אל ההשלמה מהסינים שבלאו הכי צריכים לשלם לו בין אם יש משחקים או לא? 

במצב כזה הבחירה שלו תהיה אתגר מקצועי במועדון טוב בליגה גדולה או נוחות וכיף.

אתה חושב באמת שיכריחו את הסינים לשלם כסף ולשחרר את השחקנים?

או שיתירו חוזים לכולם או שהשחקנים ישארו לשבת בבית

41 דקות לפני, עמית ר said:

אתה חושב באמת שיכריחו את הסינים לשלם כסף ולשחרר את השחקנים?

או שיתירו חוזים לכולם או שהשחקנים ישארו לשבת בבית

בליגת הכדורסל בסין כל הזרים שוחררו.