Jump to content

ערן, בוא

BuSa

Recommended Posts

21 דקות לפני, המכבייה said:

על הנייר. כרגע אין ליגה. אף אחד לא ירוויח שם משכורת, נכון לעכשיו.

ישלמו להם גם אם הליגנ מושבתת

16 דקות לפני, turgi said:

ישלמו להם גם אם הליגנ מושבתת

מאיפה הביטחון?המצב הכלכלי שם בירידה דרסטית בעקבות הנגיף הזה

ער

ערן יכול לעבור גם ל MLS , לא מעט קבוצות מחפשות שחקנים שם ובמיוחד בקאהם עם הקבוצה החדשה שלו

אני לא בטוח שהנושא הכלכלי הוא מגבלה אמיתית.

מכבי יכולה לפנות בערך מיליון יורו שכר לחצי עונה עם השאלות, שחרורים ואולי גם מכירה של 3 או 4 שחקנים (ברסקי, חוזז, עטר, שוינפלד). אולי גם עלייה במכירות כרטיסים ומרצ'נדייז, אני לא באמת יודע לעומק.

זהבי יוותר על סכום קטן וגוואנגז'ו תשלים את השאר (סתם זורק - ישלמו 9 מיליון דולר במקום 12 מיליון דולר לעונה).

הבעיה היא שהליגה הסינית כרגע צפויה לחזור לפעילות באפריל, ואם הוא מושאל עכשיו, אז הוא לא יוכל לחזור לגוואנגז'ו עד פתיחת חלון ההעברות מחדש. כלומר הוא יפספס עוד כמה חודשים טובים.

הימור שלי: אם מכבי יכולה כלכלית ובעניין, זה יסגר רק ברגע האחרון כדי לדעת מה קורה מה עם הליגה הסינית.

47 דקות לפני, idan12 said:

אם יכריזו ביום שני על החתמה כשאנחנו בבלומפילד זה יהיה יותר טוב מהגול של יוני בחיפה

הדבר שאני הכי חושש ממנו:

סידי מציג את זהבי על המסך וממלמל משהו. כולם רוחשים ביציע את הברור מאליו בעקבות הפרסומים. 

אחרי זה חוזרים הביתה רק כדי לגלות שסתם זהבי בא לראות את המשחק

1 hour ago, Shlomix said:

אני לא בטוח שהנושא הכלכלי הוא מגבלה אמיתית.

מכבי יכולה לפנות בערך מיליון יורו שכר לחצי עונה עם השאלות, שחרורים ואולי גם מכירה של 3 או 4 שחקנים (ברסקי, חוזז, עטר, שוינפלד). אולי גם עלייה במכירות כרטיסים ומרצ'נדייז, אני לא באמת יודע לעומק.

זהבי יוותר על סכום קטן וגוואנגז'ו תשלים את השאר (סתם זורק - ישלמו 9 מיליון דולר במקום 12 מיליון דולר לעונה).

הבעיה היא שהליגה הסינית כרגע צפויה לחזור לפעילות באפריל, ואם הוא מושאל עכשיו, אז הוא לא יוכל לחזור לגוואנגז'ו עד פתיחת חלון ההעברות מחדש. כלומר הוא יפספס עוד כמה חודשים טובים.

הימור שלי: אם מכבי יכולה כלכלית ובעניין, זה יסגר רק ברגע האחרון כדי לדעת מה קורה מה עם הליגה הסינית.

וואן כותבים, לא יודע על מה הם מסתמכים, שגוואנגז'ו לא תסכים להשלים אגורה.

זה נושא רע שרק גורם לי להאמין כל פעם לאיזה חצי שנייה שיש סיכוי שדבר כזה יכול לקרות, רק כדי להתאכזב מיד אחרי שהבנתי שאין שום סיכוי שזה יקרה.