Jump to content

אז מה, מלחמה #2345

Mtamir

Recommended Posts

2 דקות לפני, קמאנן said:

כשהמשטרה זורקת אחריות על העירייה, והעירייה זורקת אחריות בחזרה על המשטרה, כאשר בסופו של דבר אין מרות ואכיפה - אז וואלה כן, זה ניהול כושל. אני מזמין אותך לקרוא את המכתב שהמשטרה כתבה לעיריית גבעת זאב, ולשים לב מה משתמע מתחת לשורות.

המשטרה עצמה כבר ״מרימה ידיים״ לעבר המגזר החרדי. אני מניח שאתה יודע למה…

אז כן אחי, היעדר יציבות פוליטית והתעסקות בקקי ופוליטיקה בהחלט מובילים לאירועים מן הסוג הזה. לא צריך ללכת רחוק, זה ברור כשמש.

זה ברור כשמש אולי למי שמחפש בכח. לי זה לא ברור כשמש. מחדלים כאלה היו בעבר ויקרו עוד בעתיד. להפיל את זה על האקלים הפוליטי הנוכחי זה שגוי בעיניי. לא שזה בסדר שזה בשום מצב, כן? אבל נוטים פה להגזים יותר מדי ולהפיל הכל על "המצב". וכשתהיה יציבות שלטונית ודברים כאלה יחזרו שוב (וזה כבר קרה בעבר) מה תגיד?

צריך לטפל נקודתית במי שצריך. להפיל את זה רק היציבות הפוליטית זאת אמירה מפוזיציה מלווה בעיוורון שלא באמת תביא אותנו לפיתרון של הבעיה האמיתית. 

22 דקות לפני, Keano said:

האמת היא איפשהו באמצע. נכון שלא הכל גרוע כמו שהתקשורת מציירת, כי היא מונעת מרייטינג ומה לעשות שרע תמיד מייצר יותר.

העבודה האפורה והטובה שעושים בהרבה משרדי ממשלה לא ממש מעניינת את התקשורת.

אבל לצד זה אי אפשר שלא לשים לב לבעיות שיש פה בהתנהלות שבשורה התחתונה מי שאחראי עליה הוא ראש הממשלה שנמצא כבר 12 שנים בשלטון,

הוא זה שממנה שרים שממנים מנהלים שממנים מנהלים מתחתיהם וככה עד העובד הזוטר.

תראה אני לא מוריד את האחריות לגמרי אבל להטיל את כל האחריות זה גם חוטא למציאות. לא כזה פשוט לפטר פה עובדים ציבוריים עקב הסכמי ועדים דרקוניים ובתי משפט שכמעט תמיד יעדיפו את הצד של העובד מאשר של המערכת גם אם העובד הזה לא יעיל בעליל או אפילו יותר גרוע פוגע בין אם מחוסר יכולת ובין אם באופן מכוון בעבודה. גם לראש הממשלה אין כוחות בלתי מוגבלים שמאפשרים לו לעשות כל מה שבא לו. ולצד תחומים והחלטות שבהם אני פחות מסכים עם הפעולות שלו, אני בטוח שיש המון מקרים אחרים והמון רפורמות שהוא יכל לקדם הרבה יותר אם לא הייתה פה כזאת ביורוקרטיה מטורפת (שאריות של תקופות אחרות) שכדי לקצץ אותה צריך להילחם בהמון גורמים שונים (עם לובי חזק מאוד) וגם בבתי המשפט שמסרסים את המשילות כבר עשורים. וזה ימשיך להיות ככה לצערי לא משנה איזה ראש ממשלה יהיה פה בעתיד (בטח אם אותם ראשי ממשלות דווקא יעדיפו את המצב הקודם ולא ידחפו עוד ועוד לצמצום הביורוקטיה, מלחמה בועדים וחיזוק המשילות של הממשלה). עם כל תחלופת השרים והמנכ"לים של המשרדים שלהם כמה באמת עובדים מתחתיהם הוחלפו? הפקידים נשארו אותם פקידים (גם הבכירים ביותר). 

22 דקות לפני, Krishi said:

תראה אני לא מוריד את האחריות לגמרי אבל להטיל את כל האחריות זה גם חוטא למציאות. לא כזה פשוט לפטר פה עובדים ציבוריים עקב הסכמי ועדים דרקוניים ובתי משפט שכמעט תמיד יעדיפו את הצד של העובד מאשר של המערכת גם אם העובד הזה לא יעיל בעליל או אפילו יותר גרוע פוגע בין אם מחוסר יכולת ובין אם באופן מכוון בעבודה. גם לראש הממשלה אין כוחות בלתי מוגבלים שמאפשרים לו לעשות כל מה שבא לו. ולצד תחומים והחלטות שבהם אני פחות מסכים עם הפעולות שלו, אני בטוח שיש המון מקרים אחרים והמון רפורמות שהוא יכל לקדם הרבה יותר אם לא הייתה פה כזאת ביורוקרטיה מטורפת (שאריות של תקופות אחרות) שכדי לקצץ אותה צריך להילחם בהמון גורמים שונים (עם לובי חזק מאוד) וגם בבתי המשפט שמסרסים את המשילות כבר עשורים. וזה ימשיך להיות ככה לצערי לא משנה איזה ראש ממשלה יהיה פה בעתיד (בטח אם אותם ראשי ממשלות דווקא יעדיפו את המצב הקודם ולא ידחפו עוד ועוד לצמצום הביורוקטיה, מלחמה בועדים וחיזוק המשילות של הממשלה). עם כל תחלופת השרים והמנכ"לים של המשרדים שלהם כמה באמת עובדים מתחתיהם הוחלפו? הפקידים נשארו אותם פקידים (גם הבכירים ביותר). 

זה הרבה יותר מלפטר עובד כזה או אחר, זו התוויית מדיניות, ו12 שנה זה המון זמן כדי להטמיע את מה שהוא מאמין בו. 

לא מאמין בזה שאם משהו היה במצב כלשהו עשרות שנים אז ככה הוא ימשיך להיות. 

תמיד צריך לשאוף לשפר ולהשתפר בכל תחום. 

2 דקות לפני, Keano said:

זה הרבה יותר מלפטר עובד כזה או אחר, זו התוויית מדיניות, ו12 שנה זה המון זמן כדי להטמיע את מה שהוא מאמין בו. 

לא מאמין בזה שאם משהו היה במצב כלשהו עשרות שנים אז ככה הוא ימשיך להיות. 

תמיד צריך לשאוף לשפר ולהשתפר בכל תחום. 

ומי אמר שלא היה שיפור? המדינה בהחלט התקדמה בהרבה תחומים, בטחונית, כלכלית, בכל אספקט כמעט היה התקדמות ושיפור. 

18 דקות לפני, Krishi said:

ומי אמר שלא היה שיפור? המדינה בהחלט התקדמה בהרבה תחומים, בטחונית, כלכלית, בכל אספקט כמעט היה התקדמות ושיפור. 

לא אמרתי שלא, יש גם דברים טובים. רק התייחסתי למה שאמרת לפני שיש דברים שקיימים עשרות שנים וקשה לשנות. 

אני לא מבין מה האהבל הזה רוצה. מתים יותר ערבים מיהודים אז זה לא בסדר? אם היינו תיקו בהרוגים אז הכל היה טוב?

אין דבר יותר מאוס מקומיקאים ומשפיענים למיניהם שמתיימרים להסביר ולהבין את מה שקורה פה כאילו זה מסתכם בחלש וחזק.

האירוניה שהם מנסים לעודד מודעות ושיח אבל בדיוק כמו כל דבר בהם השיח הוא שטחי במקרה הטוב בעל הסקת מסקנות של ילד בכיתה ו'. מה שנקרא לסמן וי "התייחסתי לנושא איזה משפיען אני"

39 דקות לפני, YoniC said:

אני לא מבין מה האהבל הזה רוצה. מתים יותר ערבים מיהודים אז זה לא בסדר? אם היינו תיקו בהרוגים אז הכל היה טוב?

איזה סמרטוט צבוע ומטונף, הפרצוף הציני הדו פרוצופי שלו עושה לי להקיא. 

איך אף אחד ישראלי/ יהודי בארצות הברית לא מגנה את הדברים שלו?

בנושא אחר, איך באמת יודעים  ש60 ילדים מתו בעזה? רק על סמך המידע שהחמאס מדווח או שיש שם גוף שמתיימר להיות ניטרלי שמדווח?

אשכרה אם הייתי גר באירופה/ ארצות הברית יש מצב שהייתי חושב שאנחנו צמאי דם לפי המצג שהתקשורת העולמית מציגה, זה מרתיח אותי .

23 דקות לפני, אקיטה said:

אין דבר יותר מאוס מקומיקאים ומשפיענים למיניהם שמתיימרים להסביר ולהבין את מה שקורה פה כאילו זה מסתכם בחלש וחזק.

האירוניה שהם מנסים לעודד מודעות ושיח אבל בדיוק כמו כל דבר בהם השיח הוא שטחי במקרה הטוב בעל הסקת מסקנות של ילד בכיתה ו'. מה שנקרא לסמן וי "התייחסתי לנושא איזה משפיען אני"

אני הכי אוהב את אלו ששמו בפרופיל שלהם 'יהודים וערבים מסרבים להיות אויבים' וכל התגובות שלהם זה התנשאות ושנאה נגד ימנים.

16 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

אשכרה אם הייתי גר באירופה/ ארצות הברית יש מצב שהייתי חושב שאנחנו צמאי דם לפי המצג שהתקשורת העולמית מציגה, זה מרתיח אותי .

שערוץ 12 נשמע כמו אל ג'זירה בעברית אז מה אפשר לעשות נגד ערוצים זרים?

2 דקות לפני, הנדון said:

שיערוץ 12 נשמע כמו אל ג'זירה בעברית אז מה אפשר לעשות נגד ערוצים זרים?

לא מסכים כל כך אבל אין לי כוח להיכנס לזה עכשיו, ללא ספק אחרי המצב הזה נצטרך גם לעשות חשבון נפש בנינו. תקשורת/חברה/ממשלה. בינתיים הכעס שלי ממוקד לאויבים שלנו מבפנים ומבחוץ.

27 דקות לפני, turgi said:

מדהים איך האלג'זירה תפס.

יאיר נתניהו פשוט גאון.

מה הקשר בין יאיר נתניהו להקבלה של ערוצי החדשות בארץ לאל ג'זירה? 

הוא בטח לא המציא את זה, זכור לי כבר מעל לעשור. 

31 דקות לפני, turgi said:

מדהים איך האלג'זירה תפס.

יאיר נתניהו פשוט גאון.

וואלה נשבע שאין לי מושג מה ג'ופרי רשם אני ממש רחוק מלעקוב אחריו זה בא נטו ממני כי באמת ככה הם נשמעים.

איזו אוגבונה נפצע קל מרסיסים בנפילה שהייתה באשדוד, מסתבר שהוא גר שם ועובד במפעל כימיקלים באשדוד. 

ידיעת WTF כזאת אני לא זוכר כבר הרבה זמן. 

11 דקות לפני, nirnir20 said:

איזו אוגבונה נפצע קל מרסיסים בנפילה שהייתה באשדוד, מסתבר שהוא גר שם ועובד במפעל כימיקלים באשדוד. 

ידיעת WTF כזאת אני לא זוכר כבר הרבה זמן. 

"אוגבונה חרטבונה" (כפי שהם היו קוראים לו) של הפועל? 
איזו ידיעה הזויה, הכל הזוי שם. 

1 דקה לפני, Eli basa said:

"אוגבונה חרטבונה" (כפי שהם היו קוראים לו) של הפועל? 
איזו ידיעה הזויה, הכל הזוי שם. 

כן כן, תפר אותנו כמה פעמים לדעתי 

5 דקות לפני, nirnir20 said:

כן כן, תפר אותנו כמה פעמים לדעתי 

קטע הזוי, איך הוא הגיע לעבוד במפעל כימיקלים באשדוד וספג פגיעה של טיל מחמאס, 
ידיעה קלאסית ל:
raw

הוא נשוי לישראלית ואם אני לא טועה גם עם 2 ילדות. החברה שהוא עובד בה היא חברה ניגרית שיש לה איזה סניף בארץ. בקיצור- הגיוני דווקא.

מה שבטוח, בעקבות המלחמה הזאת הכרתי את השכנים החדשים שלי.

אחת מהן סיפרה שהיא עושה כסף באונלי פאנס, ולא מלהיות ערומה, אלא רק להכין סירטונים לאנשים שאוהבים כפות רגליים חח

15 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אחת מהן סיפרה שהיא עושה כסף באונלי פאנס, ולא מלהיות ערומה, אלא רק להכין סירטונים לאנשים שאוהבים כפות רגליים חח

מסוג הסיפורים שגורמים לי לחשוב, "איך הוא עדיין לא מוריד מבול?"

לפני4 שעות , הנדון said:

וואלה נשבע שאין לי מושג מה ג'ופרי רשם אני ממש רחוק מלעקוב אחריו זה בא נטו ממני כי באמת ככה הם נשמעים.

חחח 

כשסיפרו לי שהפציצו בניין עם AP ואלגזירה, שאלתי אם היה שם גם N12.

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

תן לזה חצי שנה(ואני עדין) והיא תגיע לשלב העירום.(אם היא לא הגיעה אליו כבר אבל פשוט לא אמרה לך)