Jump to content

אז מה, מלחמה #2345

Mtamir

Recommended Posts

זה עוד כלום, הנייה אמר שהם כותשים את תל אביב.

ככל שהם יותר חיים בהזיות, ככה אני יותר מבין עד כמה הכאבנו להם במבצע הזה

אגב, החמאס מבקש מכל מי שנמצא במגדל שלומו לפנות אותו לאלתר לפני שהוא נהרס. 

נראה לי הנייה תדרך את כל הלוחמים לקחת קצת מהחומר של הקטארים. משובח.

איתמר בן גביר הצית את הבלאגן בשיח ג׳ראח! זה לא משנה שהעברת לשכתו לשם הייתה בתגובה למהומות שכבר התחילו והפקרת התושבים היהודים על ידי המשטרה, הוא גם אחראי לברדק בלוד כי המפכ״ל, זה שמפקד על משטרה שלא מצליחה לתת מענה לעשרות תושבי לוד שבתיהם מותקפים לילות שלמים באבנים, בקת״בים וירי החליט שלא מתאים לו לקחת אחריות. זה הנרטיב החדש של הגיס החמישי בישראל, ואני לא מדבר על הפורעים הערבים שאם תשאלו אותם סביר להניח שחלק גדול מהם לא יודעים מי הוא בכלל איתמר בן גביר אלא על אלה שיושבים באולפנים ונותנים לגיטימציה לפורעים ערבים לעשות פוגרומים ביהודים, לאל ג׳זירה יש עוד הרבה ללמוד על שנאת יהודים מאלדד יניב, דנה וייס ורביב דרוקר.

לפני4 שעות , AvielMaccabi4 said:

איתמר בן גביר הצית את הבלאגן בשיח ג׳ראח! זה לא משנה שהעברת לשכתו לשם הייתה בתגובה למהומות שכבר התחילו והפקרת התושבים היהודים על ידי המשטרה, הוא גם אחראי לברדק בלוד כי המפכ״ל, זה שמפקד על משטרה שלא מצליחה לתת מענה לעשרות תושבי לוד שבתיהם מותקפים לילות שלמים באבנים, בקת״בים וירי החליט שלא מתאים לו לקחת אחריות. זה הנרטיב החדש של הגיס החמישי בישראל, ואני לא מדבר על הפורעים הערבים שאם תשאלו אותם סביר להניח שחלק גדול מהם לא יודעים מי הוא בכלל איתמר בן גביר אלא על אלה שיושבים באולפנים ונותנים לגיטימציה לפורעים ערבים לעשות פוגרומים ביהודים, לאל ג׳זירה יש עוד הרבה ללמוד על שנאת יהודים מאלדד יניב, דנה וייס ורביב דרוקר.

מביך אחי, רמת הלוגיות בתגובה שלך היא "נגמר החלב בבית אז הלכתי לקנות צ'יפס קפוא" 

Just now, Yoadknux said:

כן ממש קשה לקריאה. 

הוא שבר אותי כבר במשפט הראשון כאילו העברת הלשכה של בן גביר זה "תגובה" למהומות. כאילו הוא איזה כוח משטרתי שירגע את האזור.

הוא להפך. הוא רק מוסיף אש ומחמיר את הבעיה. איך אתה מציג את זה כמשהו לגיטימי בהתאם לסיטואציה למרות שזה הפוך.

57 דקות לפני, Yoadknux said:

מה לא ברור פה? אני מנסה להבין איך יוצא שאיתמר בן גביר אשם בזה שכל המדינה בוערת כי כמות אדירה של חיות אדם החליטו לעשות פוגרומים ביהודים.

34 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מה לא ברור פה? אני מנסה להבין איך יוצא שאיתמר בן גביר אשם בזה שכל המדינה בוערת כי כמות אדירה של חיות אדם החליטו לעשות פוגרומים ביהודים.

אשם ברור שהוא לא, אבל בוא נגיד בעדינות שלא נראה שהוא תורם למצב .

זה שהמפכ"ל מנסה להפיל עליו אחריות במקום לקחת אחריות זה המשך של אסון מירון. 0 לקיחת אחריות על ידי המשטרה, וכמובן השר לביטחון פנים, אפס כזה לא ראיתי בחיים שלי.

29 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אף אחד לא אומר "אם רק בן גביר לא היה עושה את השטויות שלו, היה פה דו-קיום"

בוא נגיד, מישהו כבר שפך דלק בתוך האסם הזה. אבל בן גביר הוא הגפרור שהצית ואסור לזלזל בזה

4 דקות לפני, Yoadknux said:

בוא נגיד, מישהו כבר שפך דלק בתוך האסם הזה. אבל בן גביר הוא הגפרור שהצית ואסור לזלזל בזה

עם כל הכבוד לבן גביר, מדובר בח"כ חדש וזניח שאפילו לא חבר בממשלה או בקואליציה. האם מישהו חושב שהיהודים יפתחו בפרעות בגלל שחברי המשותפת או רע"מ הולכים לחבק מחבלים שרצחו יהודים?

תהיה בטוח שכל מה שקרה עד עכשיו היה קורה עם או בלי בן גביר. זאת הדרך של תקשורת השמאל להרגיש טוב עם עצמה בכך שהיא מאשימה יהודי בפרעות של ההמון הערבי

בגדול התקשורת הישראלית מגדילה את ההשפעה של בן גביר למימדים מפלצתיים. הוא רק יכול לחלום שיהיה לו בשטח כזאת השפעה.

דוגמא מאתמול - בחדשות ערוץ 12 מודיעים 'בן גביר מתכוון להגיע ללוד הערב ולהבעיר את השטח!!11!'

בפועל, לא רק שהוא לא הגיע אתמול ללוד, הוא כבר היה השבוע ארבע פעמים שם! מעניין ששום שטח לא הוצת בעקבות ביקוריו..

אגב, אני די בטוח שהמפכ"ל האשים את בן גביר כי ידע שככה יוריד את כלי התקשורת מהגב שלו, ואיזו הפתעה - מאז לא קוראים יותר לפיטוריו..

לפני1 שעה , Yoadknux said:

אתה מבין את היקף שטיפת המוח? זה לא מסתדר כרונולוגית אפילו.

אחריי שהמנהיגים הערבים והחמאס שפכו ים של דלק והערבים הפורעים הדליקו עם גפרור אז אולי הגיע בן גביר ועשה פו על הלהבות.

כמה השפעה כבר יש לבן גביר? יותר מלחברי הרשימה המשותפת שלא רק שלא מגנים, ראש הרשימה קורא להמון להמשיך להתפרע! כותרת אחת לא הייתה בעניין הזה בשום ערוץ תקשורת, לעומת זאת האשמות השווא של המפכל הליצן הזה משמשות כטיעון של כל האלדד יניבים והדרוקרים הבוגדניים בכל פאנל אפשרי.

ואם גם אתה חושב שביקור שלו בלוד או עכו והעברת הלשכה שלו לשיח ג׳ראח(שנאמר שוב, הייתה כתגובה לבעירה ולא הסיבה)היא סיבה מספיק לגיטימית מבחינתם אז אתה הכי גזען, הרי מי מאיתנו לא יצא לשרוף את הכפר השכן וישתתף בלינצ׳ים על ערבים אחריי תמונות מתריסות של אחמד טיבי בהר הבית.. עשרות שנים של פיגועי תופת/דקירה/ירי/ימי זעם ואינתיפאדות לא הוציאו יהודים בהיקף כל כך רחב לפעולת נקמה, אבל מבחינתך הודעה מפי איתמר בן גביר שהוא מתכוון להגיע ללוד שנראית כמו מוגדישו אחריי שלושה ימי טרור זו סיבה מספיק טובה לדפוק סלעים בראש של יהודים עוברי אורח.

בתור אחד שלא מחבב את ביבי, אני לא מאמין ולא רוצה להאמין שיש אמת במה שהוא אומר. 

טור של אולמרט מתאריך 30.4.2021

אולמרט.jpg

עריכה : אחרי שקראתי את כל הכתבה, יש שם המון אמירות הזוויות של אולמרט לכן אני לוקח אותה עוד יותר בערבון מוגבל.

ציטוט נוסף של אולמרט: "כיום, בראש הרשות עומד מנהיג הרוצה שלום ומתנגד לטרור. ד"ר מחמוד עבאס, הוא אבו מאזן, מוכר לי היטב. "