Jump to content

אז מה, מלחמה #2345

Mtamir

Recommended Posts

השקט היחסי הזה מ(ס)ריח כמו הפסקת אש בזיניות בנוסח "שקט יענה בשקט". 
ארור מי שלא יגבה 100 ראשי מחבלים בשמו של הילד בן ה-6 שנרצח מפגיעת טיל.
בכל מקרה, אני הולך לסופר (אזור תעשיה דרומי, שם זה כבר 15 שניות ולא 30 שניות מפנקות כמו בעיר) , תאחלו בהצלחה.

לפני3 שעות , AvielMaccabi4 said:

לא יאמן שהלינץ׳ הזה, שהתרחש במקביל ללינץ׳ אכזרי על יהודי בעכו, פרעות קשות בלוד ובעוד מוקדים ומוות של ילד בן 6 מפגיעה של ירי רקטי  שנועד לפגוע באזרחים תופס את כל הכותרות בערוצי התקשורת.

ואחריי זה עוד מנתחים פה את הסיבות לכך שישראל כל כך חלשה בהסברה.

צודק.

כולם סטייקים. מעניין לי את הביצה מה שעשו לערבי בבת ים, מי שמנסה לדרוס-דמו בראשו.

יותר כואב לי על מה שעשו ליהודים בעכו ובלוד ובכל רחבי הארץ ועל שריפת בתי הכנסת ועל הילד שנרצח בשדרות ועל ההתעללות המתמשכת ביהודים מצד האוכלוסיה הערבית המיותרת והמטונפת.

כואב לי רק מלחשוב על זה - אלעד ברזילי, בן 31, אב לארבעה ילדים יצא אמש (רביעי) מביתו בעכו כדי למנוע מתלמידיו להשתתף במהומות שהתנהלו באותה שעה בעיר. הוא נקלע לאזור בו נכחו עשרות ערבים, הם הקיפו אותו, החלו ליידות לעבר רכבו סלעים, אבנים וחפצים והכו אותו במקלות בכל חלקי גופו רק בגלל שהוא יהודי. אלעד נפצע באורח קשה מאד, ועבר הלילה ניתוח שנמשך שש שעות. הוא סובל משברים, מכות וחבלות בכל חלקי גופו אך הפציעות המשמעותיות הן בראשו.

אבל מה חדש שערוצי התקשורת שלנו עושים עבודה טובה יותר מאלג'זירה?

פשוט צריך להחרים את הערוצים המסחריים האלה, לא לראות טלווזיה

אבל ישראלים עוד שבוע ישכחו ויראו הפח הגדול, מאסטר שף ושאר הירקות שהבונים החופשיים ממנים פה על חשבון הציבור

42 דקות לפני, שמש צהובה said:

צודק.

כולם סטייקים. מעניין לי את הביצה מה שעשו לערבי בבת ים, מי שמנסה לדרוס-דמו בראשו.

יותר כואב לי על מה שעשו ליהודים בעכו ובלוד ובכל רחבי הארץ ועל שריפת בתי הכנסת ועל הילד שנרצח בשדרות ועל ההתעללות המתמשכת ביהודים מצד האוכלוסיה הערבית והמיותרת והמטונפת.

כואב לי רק מלחשוב על זה - אלעד ברזילי, בן 31, אב לארבעה ילדים יצא אמש (רביעי) מביתו בעכו כדי למנוע מתלמידיו להשתתף במהומות שהתנהלו באותה שעה בעיר. הוא נקלע לאזור בו נכחו עשרות ערבים, הם הקיפו אותו, החלו ליידות לעבר רכבו סלעים, אבנים וחפצים והכו אותו במקלות בכל חלקי גופו. אלעד נפצע באורח קשה מאד, ועבר הלילה ניתוח שנמשך שש שעות. הוא סובל משברים, מכות וחבלות בכל חלקי גופו אך הפציעות המשמעותיות הן בראשו.

הוא כנראה לא ניסה לדרוס. 

כל הגברים מלה פמיליה שמעוניינים לתת מכות לערבים, לא חסר ערבים בעכו/יפו/רמלה/לוד שמתפרעים ולהם צריך לתת מכות (או כדור בין העיניים). 

סתם לקפוץ על ערבי לא קשור 100 על 1 זה לא מעשה יהודי. 

עזוב שזה לא מעשה יהודי, זה לא מקדם אותנו בכלום, לא תורם שום דבר, כלום, לא חראם על תיקים פליליים, מאסר ובלאגן? אם כבר לשבת אז לשבת על אחד שמגיע לו לא סתם ערבי לא קשור. 

המשטרה בשביתה איטלקית?

מישהו מבין כל העיתונאים המהוללים עומד לבדוק את העניין הזה ולברר מאיפה מגיעות ההוראות ההזויות לשוטרים בערים המעורבות?

בנתיים באתר האוטואנטישמי וואיינט, דיווח על ערבייה בהריון פצועה קשה (כמובן שלא מוזכר שזה נעשה ע"י ערבים) וכותרת משנה על גלידריה (!!) שהושחתה, בזמן שהמון ערבי עושה שמות בכל רחבי הארץ

Screenshot_20210513-130207.jpg

לפני3 שעות , nirnir20 said:

באסה אתה איתנו?

איך שאני קורא את ההודעה שלו אני מקבל הודעה על אזעקה שם. 

מצב הזוי. 

תודה רבה אח יקר, 

כן, כבר בדרך היו אזעקות באזורים אחרים אבל ראיתי את היירוטים והבנתי שעשיתי טעות שיצאתי, 

בסופר עצמו גם תפסה אותי אזעקה אבל 15 שניות זה כלום זמן אז פשוט עמדתי במקום וקיוויתי לטוב. למזלי לא היו עוד אזעקות עד שחזרתי הביתה. 

מה איתך? זה כבר בכל מקום, גם מטחים על מטחים למרכז

סער מצא זמן להעביר ביקורת על תפקוד הבכירים במשטרה?

‏לתיפקוד העלוב של משטרת ישראל בארועי הימים האחרונים יש קשר ישיר לריסוק השיטתי שלה ולהקפדה היתרה במינוי אנשים לא מתאימים (בדרג הפוליטי והמקצועי) לתפקידים החשובים ביותר. כשככה מנהלים מדינה - אלה בדיוק התוצאות.

זה באמת נאמר על ידי חבר כנסת ישראלי בזמן פעילות ערה של טרור מבית ברחבי המדינה?

דנה וייס יושבת כמו ילדה קטנה עם ידיים משולבות - אחד הרגעים הטובים שראיתי בעשור האחרון.

אני מנסה להיכנס לראשו של הפרוגרסיבי האוטו אנטישמי הפריווילג הישראלי, באמת שאני לא מצליח להבין את כמות הטמטום.

עד כמה אתה אופטימיסט, כאשר אתה נותן אמון בחיות אדם? לא ראית מספיק? נתנו לך בקלאווה ואמרו לך שוקראן ואת אוכלת את הבלוף?