Jump to content

אז מה, מלחמה #2345

Mtamir

Recommended Posts

אני עובד בראש העין ועובר את הצומת של כפר קאסם, כל הצד של הכביש מלא באבנים קטנות, מי שרואה את זה ישר יודע במה מדובר. מקווה שהמשטרה ערוכה לזה. אני בכל מקרה יוצא הביתה בצהריים, לא הולך בכלל להישאר פה ולראות אותם זורקים אבנים בכביש 5 או אנערף 

5 דקות לפני, avi atias said:

הכי נכון כרגע זה להקים ממשלת אחדות ימנית, ביבי-סער-בנט.

זו תהיה מכה לשמאל ולביידן.

מזכיר לי את הסיפור על הפיל והעכבר שרצים אחד ליד השני במדבר. העכבר מביט לאחור ואומר לפיל: תראה כמה אבק אנחנו עושים.

14 דקות לפני, avi atias said:

ומה יעשה לפיד עם המנדט? יעמוד עם הח"כים שלו מהצדדים עם מחיאות כפיים לשלטון?

המנדט לא של בנט ולא של סער.

ההצעות האלה עלו לפני שבועים וכנראה שהשניים האלה לא רוצים לשבת עם ביבי .

Just now, meler said:

מדא כבר עידכן על הרוג

מקווה שישיגו הפסקת אש עד שיהיו כאן מנהיגים

בשביל מה הפסקת אש כדי שעוד כמה חודשים זה יקרה שוב? אם כבר זה התחיל עדיף לסיים עם זה עכשיו לכמה שנים כמו אחרי צוק איתן.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

ומה יעשה לפיד עם המנדט? יעמוד עם הח"כים שלו מהצדדים עם מחיאות כפיים לשלטון?

המנדט לא של בנט ולא של סער.

ההצעות האלה עלו לפני שבועים וכנראה שהשניים האלה לא רוצים לשבת עם ביבי .

החוק מאפשר לכל מועמד להגיע לנשיא עם 61 חתימות לדעתי. גם אם אין לו מנדט כרגע.

‏‎‎‎‎היחס הכמעט גזעני של השמאל בארץ לפורעים ערבים כהמון ברברי חסר מוח שצריך להרגיע כי 'הם ככה' פשוט מרתיח. מן גזענות מתנשאת שלא מודעת לעצמה

לפני11 שעות , טוני said:

בן גביר מעולם לא היה חבר כנסת, עד לכנסת ה24 שנבחרה במרץ 2021.

בנתיים שישמור על הפה שלו הליצן ולא ירמוז שהמצב הנוכחי טוב לו פוליטית.

אף בדיחת ״קפץ לאוסקר בפייסבוק זכרונות מהאליפות ב2012-13 וכל האקשן בגלל זה״?

מאכזב

1 hour ago, אקיטה said:

בנתיים שישמור על הפה שלו הליצן ולא ירמוז שהמצב הנוכחי טוב לו פוליטית.

הוא ליצן? אם נתחיל לכתוב כמה הוא עזר ועוזר על בסיס יומיומי מבלי לעשות לביתו, אתה תרגיש לא בנוח. אתה מדבר מתוך פוזיציה.

12 דקות לפני, טוני said:

הוא ליצן? אם נתחיל לכתוב כמה הוא עזר ועוזר על בסיס יומיומי מבלי לעשות לביתו, אתה תרגיש לא בנוח. אתה מדבר מתוך פוזיציה.

נתחיל מזה שפוליטקאי מתוקף הגדרתו כפוליטקאי אמור לעשות על בסיס יומי לעם מבלי לעשות לביתו, כל נורמה אחרת היא דפוקה אחושרמוטה ועצם זה שזה נראה לך משהו מיוחד אומר דרשני.

הפוך גוטה, אני לא מדבר מפוזיציה, יודע להסתכל על חרא בשני הצדדים לערבים יש הרבה יותר חרא לטיפול אבל זה לא אומר שבן גבירים למיניהם שחזונם הוא כנראה מדינת הלכה סטייל טובים למדינת ישראל רק כי הם ממש נגד אוכלוסייה זבל אחרת. הפוזיציה שלי היא אנטי הקצנה דתית.

דעתי-

יש למוטט את החמאס והג׳יהאד האיסלמי באמצעות ירי אווירי וארטילרי כבד על מנת לשחרר את אזרחי ישראל ואת העזתים חפי הפשע שהחמאס והג׳יהאד הורג ללא הפסקה.

ארגוני ״זכויות האדם״ צריכים להילחם בחמאס והג׳יהאד שרוצחים אזרחים חפים מפשע בעזה

ובשטח ישראל.

מה שיקרה בפועל- כניסה רגלית שתוביל לעוד אזרחים ישראלים הרוגים, ולעוד עזתים הרוגים ע״י ארגוני הטרור הערבים.

יש להדגיש את העובדה כי כל עזתי הרוג הוא עזתי שנרצח בידי החמאס והאיסלאם הג׳יהאדי.

לא בעקיפין, לא באשמה חלקית של ישראל.

נרצחו ע״י החמאס והג׳יהאד האיסלאמי.

14 דקות לפני, guy3131 said:

דעתי-

יש למוטט את החמאס והג׳יהאד האיסלמי באמצעות ירי אווירי וארטילרי כבד על מנת לשחרר את אזרחי ישראל ואת העזתים חפי הפשע שהחמאס והג׳יהאד הורג ללא הפסקה.

ארגוני ״זכויות האדם״ צריכים להילחם בחמאס והג׳יהאד שרוצחים אזרחים חפים מפשע בעזה

ובשטח ישראל.

מה שיקרה בפועל- כניסה רגלית שתוביל לעוד אזרחים ישראלים הרוגים, ולעוד עזתים הרוגים ע״י ארגוני הטרור הערבים.

יש להדגיש את העובדה כי כל עזתי הרוג הוא עזתי שנרצח בידי החמאס והאיסלאם הג׳יהאדי.

לא בעקיפין, לא באשמה חלקית של ישראל.

נרצחו ע״י החמאס והג׳יהאד האיסלאמי.

אתה לא יכול למוטט ארגון שהוא ארגון צבאי, פוליטי, חברתי ודתי. בטח שלט מהאוויר.

כדי באמת לנקות שם את העסק אין מנוס מלהחזיק פיזית את השטח, ולזה אין כמובן היתכנות.

צריך לעבור שכונה שכונה ולהצהיר שיש להם עד שעה X לפנות אותה, כי הולכים לשטח אותה. זה פשוט מאוד. תוך יום הם מרימים דגל לבן, ואז אנחנו נקבע מתי תהיה הפסקת אש.

בלי קשר אנחנו ממזמן לא יוזמים, הגיע הזמן שזה יקרה.

עזה זה חתיכת מזבלה שלא תוכל להתקיים עוד הרבה זמן, בין אם כתוצאה מפעולה של צה"ל או פשוט פיצוץ אוכלוסין וקריסת תשתיות. הפתרון היחיד זה פיתרון בשיתוף מצרים המעצמות המערביות והמפרציות, שבמסגרתו הם יקבלו שטחים בנגב/סיני ויתחילו לפתח שם בתמורה לפירוז, ממילא אין ל"התנגדות" משם שום ערך.

הרבה יותר מדאיגים האירועים בפנים הארץ, אינתיפאדה לכל דבר, כדאי שיתחילו להתייחס לזה ככה.

לפני4 שעות , avi atias said:

כי השמאל הוא זה שהעביר מזוודות כסף לחמאס תמורת שקט זמני...

ביבי אחראי לכל מה שקורה עכשיו עם החמאס, וגם בארץ אחרי שהתעלם גם מהאלימות בחברה הערבית כל עוד הם רק רצחו אחד את השני.

1 hour ago, אקיטה said:

נתחיל מזה שפוליטקאי מתוקף הגדרתו כפוליטקאי אמור לעשות על בסיס יומי לעם מבלי לעשות לביתו, כל נורמה אחרת היא דפוקה אחושרמוטה ועצם זה שזה נראה לך משהו מיוחד אומר דרשני.

הפוך גוטה, אני לא מדבר מפוזיציה, יודע להסתכל על חרא בשני הצדדים לערבים יש הרבה יותר חרא לטיפול אבל זה לא אומר שבן גבירים למיניהם שחזונם הוא כנראה מדינת הלכה סטייל טובים למדינת ישראל רק כי הם ממש נגד אוכלוסייה זבל אחרת. הפוזיציה שלי היא אנטי הקצנה דתית.

עוסק בהגנה משפטית שזו העבודה שלו (ופעמים רבות עוסק בפרובונו) מבלי קשר לשליחותו הציבורית. בגלל שאין לך באמת מושג מי האיש ואתה מדבר מתוך פוזיציה אני מציע לך לעצור כאן, מאשר להמשיך לברבר את עצמך לדעת.

44 דקות לפני, טוני said:

עוסק בהגנה משפטית שזו העבודה שלו (ופעמים רבות עוסק בפרובונו) מבלי קשר לשליחותו הציבורית. בגלל שאין לך באמת מושג מי האיש ואתה מדבר מתוך פוזיציה אני מציע לך לעצור כאן, מאשר להמשיך לברבר את עצמך לדעת.

חחחחח די נו. תרומות כאלה ואחרות מפוזציה פוליטית ואינטרסים מובהקים כבר עוברים ליד האוזן כאילו לא היו מבחינתי. גם אחמד טיבי מעולה ותורם לאוכלוסייה שלו והוא אפילו רופא, וגם הוא ליצן קיצוני במישור הפוליטי.

אתייחס אליו לא כאל ליצן מתי שהוא יספר לי מה הוא רוצה לעשות בנושא שילוב החרדים בחברה? כלכלה? מחירי הדירות? פקקים ותשתיות? תחבצ? כפייה דתית בשבת? ועוד נושאים בוערים שהם מעבר ללזיין תערבים, וגם שם, הפתרון המוצע של האדון לא יחזיק מעמד אפילו לא שנייה.

בנתיים מאף ליצן אני לא שומע את זה בואכה מערכת בחירות חמישית.

39 דקות לפני, שי123 said:

כי השמאל הוא זה שהעביר מזוודות כסף לחמאס תמורת שקט זמני...

ביבי אחראי לכל מה שקורה עכשיו עם החמאס, וגם בארץ אחרי שהתעלם גם מהאלימות בחברה הערבית כל עוד הם רק רצחו אחד את השני.

הוא אפשר לקטארים להעביר כסף, כי הוא קפיטליסט שמאמין בכוחו של הכסף. גם אני מאמין בזה אגב.

בגלל זה גם מורידים מגדלי "יוקרה" עכשיו, לראות מתי יכאב לקטארים והם יחליטו להתערב.

גם אירופה קונה להם גז מאסדת לוויתן.

אגב, זה עדיף על נוסחאות כמו חשמל ומים חינם לא?

לגבי החברה הערבית צודק.

אגב ההתעלמות לא רק בכפרים הערביים, יש התעלמות מפשיעה וירי חי של ערבים גם בערים מעורבות.

אבל משום מה זה לא הגיע אף פעם לכותרות. כי מה שאנחנו מכירים כבר שנתיים - שלוש, זה רק פרשיות 1000-5000.

שזה מעולה להתעמק בנושאים של שחיתות ציבורית, אבל לא חייב להתעמק בזה כל יום. זה כבר שטיפת מוח.

ואפשר גם לגוון ולבדוק גם קצת שחיתות של חוק ישראל היום למשל או מימד חמישי או הקלטות ברורות שבהם בעלי תפקידים מדברים על תפירות תיקים ואחיזה בגרונות.