Jump to content

אז מה, מלחמה #2345

Mtamir

Recommended Posts

1 דקה לפני, nimrodem said:

אין הצדקה לטרור של הערבים וגם אין הצדקה לטרור של היהודים. אין הצדקה לטרור נקודה.

וואלה יש להם סיבות טובות לשנוא אותנו בזה אני בטוח.

אין הצדקה לקיום שלך

5 דקות לפני, nimrodem said:

אין הצדקה לטרור של הערבים וגם אין הצדקה לטרור של היהודים. אין הצדקה לטרור נקודה.

וואלה יש להם סיבות טובות לשנוא אותנו בזה אני בטוח.

אתה לא מתבייש תגיד לי?

1 דקה לפני, Krishi said:

אין הצדקה לקיום שלך

למה כי אני אומר מה שאני חושב?

כשהייתי לוחם בשטחים הייתי המאמי הלאומית שלך לא ביביסט מתוקי?

בפרקי אבות כתוב ששופטים אדם רק לפי מה שהוא עושה אז בגלל שאתה חולק עלי להתבטא ככה זה נמוך מאוד נשמה. כי עד היום הקיום שלי עשה לא רע לכמה אנשים חוץ ממני, אולי לכמה ערבים.

17 דקות לפני, nimrodem said:

שייח' ג'ראח זה לפנות אנשים מהבתים שלהם במרכז מזרח ירושלים. בסוף הרמדאן. ואז מחשש להסלמה למנוע מהם להתפלל כמו שצריך בהר הבית. די נו זה התססה ברורה של ממשלת ישראל.

תשמע אתה ממש גזען. אתה בעצם רואה את הערבים כחבורה של ברברים חמומי מוח שישר פונים לאלימות קשה כשלא מקבלים מה שרוצים, ובגלל שהם כאלה חמומי מוח מטומטמים צריך 'להתחשב' בהם מראש ולא להרגיז אותם חס וחלילה. אתה קולט כמה אתה גזען חשוך? האם אתה רואה אותנו היהודים כאנשים נאורים ועילאיים מהם? 

Just now, nimrodem said:

למה כי אני אומר מה שאני חושב?

כשהייתי לוחם בשטחים הייתי המאמי הלאומית שלך לא ביביסט מתוקי?

בפרקי אבות כתוב ששופטים אדם רק לפי מה שהוא עושה אז בגלל שאתה חולק עלי להתבטא ככה זה נמוך מאוד נשמה. כי עד היום הקיום שלי עשה לא רע לכמה אנשים חוץ ממני, אולי לכמה ערבים.

מעניין לי ת'תחת מה היית ומה עשית, עם דיעות כאלה שם עליך אלף זין. אמן שלא תתרבה ותגאל אותנו מהנוכחות שלך

15 דקות לפני, nimrodem said:

והם סופגים התעללות יום יומית בשטחים אז מה רק אנחנו קורבנות?

כואב להסתכל במראה אה?

ביבי לא רוצה לצאת מהכיסא אז הוא הצית את הגזרה שוב פעם.

מה אתם מגיבים כאילו אני בעד טרור ובעד הטילים ובעד שיפגעו אנשים. 

הערבים כועסים והפעם בצדק רב.

מי סופג התעללות לא הבנתי?

לא מבין מה הוא מחפש פה. פורום השדים הרבה יותר מתאים.

למה אתה לא הולך לתמוך בהם בירושלים? תחזור משופד משם ואז נראה אותך מזיין ת'מוח על כמה הם טובים.

הבנאדם היה שקמיסט בצבא אל תתייחסו..

שירת בשטחים? בטח בשלום עכשיו נגד חיילי צהל...

בושה וחרפה שיש יהודי שמדבר ככה, תדבר אחרי(אפשר להכיל) ולא שאומרים שיש הרוגה בראשון ובאותו יום היה באשקלון.

3 דקות לפני, nimrodem said:

כשקשה לדבר לגופו של עניין מדברים לגופו של אדם.

צודק אז אין מה לדבר איתנו. סתם ימנים ברברים וחמומי מוח. עכשיו עוף מפה.

6 דקות לפני, nimrodem said:

כשקשה לדבר לגופו של עניין מדברים לגופו של אדם.

בגלל זה אתה מנפנף פה שעה בשירותך הצבאי המפואר בגדוד 50 של הנח״ל ומשתלח פה באנשים, יאללה שלח את עצמך יא קוקסינל

17 דקות לפני, Mtamir said:

מישהו יכול להזכיר לי איך חוסמים הודעות של יוזר ? 

מעדכן וממליץ אם מישהו שכח, לחיצה על החץ בשמאל למעלה ליד השם>ignored users>הכנס שם יוזר>לסמן הכל בווי. 

Just now, מכביסט לעד said:

צודק אז אין מה לדבר איתנו. סתם ימנים ברברים וחמומי מוח. עכשיו עוף מפה.

קיצר אז ביבי ששולט בכם כמו בובה על חוט יהרוג גם אזרחים שלו עם החבר הטוב שלו יחיא סנוואר כדי להישאר עוד קצת בשלטון והצית הכל משייח ג'ראח. 

ואני בוגד כי אמרתי משהו.

תהליכים מעוררי חלחלה שמכירים את אירופה בשנות השלושים לגרמניה בפרט אני רואה פה בפורום יא אללה.

3 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

בגלל זה אתה מנפנף פה שעה בשירותך הצבאי המפואר בגדוד 50 של הנח״ל ומשתלח פה באנשים, יאללה שלח את עצמך יא קוקסינל

הייתי בכפיר אבל שלחת אותי דווקא לגדוד האשכנזי כי זה עלבון להיות אשכנזי? אה זה גם עלבון להיות ערבי, אולי גם אתיופים כשהם מפריעים האיילון. וגם קוקסינל זה לא סבבה. אולי עיראקי? או שכתוב אמא שלהם עם הטבית?

3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מה הקטע להפציץ בניינים ריקים?

כואב להם יותר מחיי אדם, אל תשכח שהמטח למרכז היה בגלל רב קומות שהופצץ.

למרות מה שהגיס החמישי טוען כאן בנושא, אנחנו לא רוצחים ונעשה הכל כדי לא לפגוע בחפים מפשע

פגיעה בקו צינור אילת - אשקלון

עבור ישראל נחשב קצא"א למתקן אסטרטגי ראשון במעלה בשל מרכזיותו במשק האנרגיה הישראלי והיותו מאגר דלק לשעת חירום. בשנים האחרונות מסוף הנפט של אשקלון נמצא תחת איום מתמיד של רקטות הנורות מרצועת עזה.

צהל בתגובה: תפנו 4 בניינים

ימין חזק אין ספק

7 דקות לפני, nimrodem said:

קיצר אז ביבי ששולט בכם כמו בובה על חוט יהרוג גם אזרחים שלו עם החבר הטוב שלו יחיא סנוואר כדי להישאר עוד קצת בשלטון והצית הכל משייח ג'ראח. 

ואני בוגד כי אמרתי משהו.

תהליכים מעוררי חלחלה שמכירים את אירופה בשנות השלושים לגרמניה בפרט אני רואה פה בפורום יא אללה.

נכון מאוד. צודק מאה אחוז. עכשיו שחרר ולך תמצוץ לאיזו ערבייה.

2 דקות לפני, nimrodem said:

ואני בוגד כי אמרתי משהו.

לא ביביסט וסולד מבן גביר וחבריו ולא מכליל את כל ערביי ישראל. אבל די, אי אפשר כל פעם להכיל את הפיוז שלהם. הכל התחיל מבריונות שלהם בטיק טוק, אסור ברמאדאן, אסור לעלות להר הבית, אסור לצייר קריקטורה, אסור לפנות אליהם, אסור משטרה בכפרים, אין משילות, אין חוקים, העיקר לא לעצבן אותם. די, אי אפשר להאשים כל פעם את ישראל. 

אפשר לנהוג בחוכמה ולא לחמם ולהתסיס אבל יש גבול כמה אפשר לשבת ולחטוף טילים ולא להגיב, לירות טילים על אוכלוסייה אזרחית זה פשע מלחמה פר אקסלנס, זה פראי, ברברי ורצחני. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נכון מאוד. צודק מאה אחוז. עכשיו שחרר ולך תמצוץ לאיזו ערבייה.

יש ערביות מהממות

1 דקה לפני, eliran ben ezri said:

לא ביביסט וסולד מבן גביר וחבריו ולא מכליל את כל ערביי ישראל. אבל די, אי אפשר כל פעם להכיל את הפיוז שלהם. הכל התחיל מבריונות שלהם בטיק טוק, אסור ברמאדאן, אסור לעלות להר הבית, אסור לצייר קריקטורה, אסור לפנות אליהם, אסור משטרה בכפרים, אין משילות, אין חוקים, העיקר לא לעצבן אותם. די, אי אפשר להאשים כל פעם את ישראל. 

אפשר לנהוג בחוכמה ולא לחמם ולהתסיס אבל יש גבול כמה אפשר לשבת ולחטוף טילים ולא להגיב, לירות טילים על אוכלוסייה אזרחית זה פשע מלחמה פר אקסלנס, זה פראי, ברברי ורצחני. 

כן הם חבר'ה מחורבנת ואלימה, ויש גבול כמה אפשר לחטוף טילים, ואסור לנו אף פעם לצאת חלשים מולם ולהיכנע ללחצים שלהם, וגם אי אפשר להאשים כל פעם את ישראל.

אבל הפעם אני מאשים את השלטון. הפעם מדינת ישראל הובילה לגבול הזה שהיתה.

מעכשיו כשיש מערכה אני חושב שאין מה לעשות חוץ מלזיין אותם כי בשלב כזה כבר זה מה שנותר לעשות.

אבל זה נראה לי כמו צעד מכוון של ביבי

15 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מה הקטע להפציץ בניינים ריקים?

אני חושב שזו דווקא אסטרטגיה טובה

ברגע שאתה משמיד את הרכוש היוקרתי אתה פוגע בעשירים ואולי ככה מפעיל לחץ על ההנהגה. אני הייתי מתחיל לפרק רחוב אחרי רחוב של בתי יוקרה בשכונות היקרות שם.

בכל מקרה אנחנו לא טובחים באזרחים